- Reklama -

Sex education 3: Proč se Maeve a Otis v nové řadě nedají dohromady?

Otis a Maeve se v této sezóně nedají dohromady. Proč?

- Reklama -

Sex Education 3 je za rohem a fanoušci stále přemýšlejí o smazaném vzkazu, který Otis nechal Maeve, ale žárlivý Isaac ho snazal. Dají se ti dva v této sezóně dohromady?

Třetí série Sex Education pomalu ale jistě míří na Netflix, kam seriál dorazí 17. září. Ve finále druhé série Isaac (v podání George Robinsona) ze žárlivosti smazal důležitý vzkaz od Otise Milburna (Asa Butterfield) Maeve Wileyové (Emma Mackeyová). Vyřeší se to? Dojde v nadcházející sezóně konečně k prvnímu polibku ústřední dvojice?

Skončí Otis v Sex Education 3 konečně s Maeve?

Sex Education 3
Emma Mackey jako Maeve Wiley. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Na konci druhé série se Otis prostřednictvím hlasové schránky vyznal ze svých skutečných citů k Maeve, když vystupovala v televizním studentském kvízu. Později za ní i zašel, ale Isaac mu oznámil, že tam není. Otis po něm proto jen chtěl, aby jí vyřídil vzkaz, ať si zkontroluje telefon.

To ale místo ní udělal Isaac. A ten celou zprávu smazal, jakmile si ji poslechl, protože s ní chce sám navázat vztah.

Nový školní rok přinese změnu

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

3. série Sexuální výchovy bude tentokrát startovat na začátku nového školního roku po letních prázdninách. A otázek je víc než hodně: Mluvili spolu Otis a Maeve přes léto? Našel si přes prázdniny jinou holku?

Z propagačních fotografií víme, že Otis navazuje vztah s populární studentkou Ruby Matthewsovou (Mimi Keene). Dvojice spolu měla románek na konci druhé série. A z propagačních fotek to až vypadá, že se jejich vztah od té doby stal jaksi veřejným.

Z toho vyplývá, že Maeve a Otis během letních prázdnin zřejmě vůbec neudržovali kontakt. Ona si samozřejmě myslí, že o ni Otis ztratil zájem, protože o jeho vyznání lásky nemá ani tušení.

Jak bude reagovat, až se o Otisových citech dozví? Fanoušci se shodují, že vztah Otise a Ruby vydrží, protože vědí, jak moc je Maeve oddaný. Ale co ona?

Jeden z uniklých záběrů ze seriálu naznačuje, že si v jednu chvíli uvědomí, co pro ni Otis znamená. Maeve a Otis si tak v této sezóně pravděpodobně dají najevo své city. Ale pokud má seriál pokračovat i po třetí sérii, ještě z toho nebude oficiální vztah…

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -