- Reklama -

Sex education 3: Proč se Maeve a Otis v nové řadě nedají dohromady?

Otis a Maeve se v této sezóně nedají dohromady. Proč?

- Reklama -

Sex Education 3 je za rohem a fanoušci stále přemýšlejí o smazaném vzkazu, který Otis nechal Maeve, ale žárlivý Isaac ho snazal. Dají se ti dva v této sezóně dohromady?

Třetí série Sex Education pomalu ale jistě míří na Netflix, kam seriál dorazí 17. září. Ve finále druhé série Isaac (v podání George Robinsona) ze žárlivosti smazal důležitý vzkaz od Otise Milburna (Asa Butterfield) Maeve Wileyové (Emma Mackeyová). Vyřeší se to? Dojde v nadcházející sezóně konečně k prvnímu polibku ústřední dvojice?

Skončí Otis v Sex Education 3 konečně s Maeve?

Sex Education 3
Emma Mackey jako Maeve Wiley. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Na konci druhé série se Otis prostřednictvím hlasové schránky vyznal ze svých skutečných citů k Maeve, když vystupovala v televizním studentském kvízu. Později za ní i zašel, ale Isaac mu oznámil, že tam není. Otis po něm proto jen chtěl, aby jí vyřídil vzkaz, ať si zkontroluje telefon.

To ale místo ní udělal Isaac. A ten celou zprávu smazal, jakmile si ji poslechl, protože s ní chce sám navázat vztah.

Nový školní rok přinese změnu

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

3. série Sexuální výchovy bude tentokrát startovat na začátku nového školního roku po letních prázdninách. A otázek je víc než hodně: Mluvili spolu Otis a Maeve přes léto? Našel si přes prázdniny jinou holku?

- Reklama -

Z propagačních fotografií víme, že Otis navazuje vztah s populární studentkou Ruby Matthewsovou (Mimi Keene). Dvojice spolu měla románek na konci druhé série. A z propagačních fotek to až vypadá, že se jejich vztah od té doby stal jaksi veřejným.

Z toho vyplývá, že Maeve a Otis během letních prázdnin zřejmě vůbec neudržovali kontakt. Ona si samozřejmě myslí, že o ni Otis ztratil zájem, protože o jeho vyznání lásky nemá ani tušení.

Jak bude reagovat, až se o Otisových citech dozví? Fanoušci se shodují, že vztah Otise a Ruby vydrží, protože vědí, jak moc je Maeve oddaný. Ale co ona?

Jeden z uniklých záběrů ze seriálu naznačuje, že si v jednu chvíli uvědomí, co pro ni Otis znamená. Maeve a Otis si tak v této sezóně pravděpodobně dají najevo své city. Ale pokud má seriál pokračovat i po třetí sérii, ještě z toho nebude oficiální vztah…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -