- Reklama -

Sex education 3: Proč se Maeve a Otis v nové řadě nedají dohromady?

Otis a Maeve se v této sezóně nedají dohromady. Proč?

- Reklama -

Sex Education 3 je za rohem a fanoušci stále přemýšlejí o smazaném vzkazu, který Otis nechal Maeve, ale žárlivý Isaac ho snazal. Dají se ti dva v této sezóně dohromady?

Třetí série Sex Education pomalu ale jistě míří na Netflix, kam seriál dorazí 17. září. Ve finále druhé série Isaac (v podání George Robinsona) ze žárlivosti smazal důležitý vzkaz od Otise Milburna (Asa Butterfield) Maeve Wileyové (Emma Mackeyová). Vyřeší se to? Dojde v nadcházející sezóně konečně k prvnímu polibku ústřední dvojice?

Skončí Otis v Sex Education 3 konečně s Maeve?

Sex Education 3
Emma Mackey jako Maeve Wiley. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Na konci druhé série se Otis prostřednictvím hlasové schránky vyznal ze svých skutečných citů k Maeve, když vystupovala v televizním studentském kvízu. Později za ní i zašel, ale Isaac mu oznámil, že tam není. Otis po něm proto jen chtěl, aby jí vyřídil vzkaz, ať si zkontroluje telefon.

To ale místo ní udělal Isaac. A ten celou zprávu smazal, jakmile si ji poslechl, protože s ní chce sám navázat vztah.

Nový školní rok přinese změnu

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

3. série Sexuální výchovy bude tentokrát startovat na začátku nového školního roku po letních prázdninách. A otázek je víc než hodně: Mluvili spolu Otis a Maeve přes léto? Našel si přes prázdniny jinou holku?

- Reklama -

Z propagačních fotografií víme, že Otis navazuje vztah s populární studentkou Ruby Matthewsovou (Mimi Keene). Dvojice spolu měla románek na konci druhé série. A z propagačních fotek to až vypadá, že se jejich vztah od té doby stal jaksi veřejným.

Z toho vyplývá, že Maeve a Otis během letních prázdnin zřejmě vůbec neudržovali kontakt. Ona si samozřejmě myslí, že o ni Otis ztratil zájem, protože o jeho vyznání lásky nemá ani tušení.

Jak bude reagovat, až se o Otisových citech dozví? Fanoušci se shodují, že vztah Otise a Ruby vydrží, protože vědí, jak moc je Maeve oddaný. Ale co ona?

Jeden z uniklých záběrů ze seriálu naznačuje, že si v jednu chvíli uvědomí, co pro ni Otis znamená. Maeve a Otis si tak v této sezóně pravděpodobně dají najevo své city. Ale pokud má seriál pokračovat i po třetí sérii, ještě z toho nebude oficiální vztah…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -