- Reklama -

Sex education 3: Proč se Maeve a Otis v nové řadě nedají dohromady?

Otis a Maeve se v této sezóně nedají dohromady. Proč?

- Reklama -

Sex Education 3 je za rohem a fanoušci stále přemýšlejí o smazaném vzkazu, který Otis nechal Maeve, ale žárlivý Isaac ho snazal. Dají se ti dva v této sezóně dohromady?

Třetí série Sex Education pomalu ale jistě míří na Netflix, kam seriál dorazí 17. září. Ve finále druhé série Isaac (v podání George Robinsona) ze žárlivosti smazal důležitý vzkaz od Otise Milburna (Asa Butterfield) Maeve Wileyové (Emma Mackeyová). Vyřeší se to? Dojde v nadcházející sezóně konečně k prvnímu polibku ústřední dvojice?

Skončí Otis v Sex Education 3 konečně s Maeve?

Sex Education 3
Emma Mackey jako Maeve Wiley. Foto: Sam Taylor/NETFLIX © 2020

Na konci druhé série se Otis prostřednictvím hlasové schránky vyznal ze svých skutečných citů k Maeve, když vystupovala v televizním studentském kvízu. Později za ní i zašel, ale Isaac mu oznámil, že tam není. Otis po něm proto jen chtěl, aby jí vyřídil vzkaz, ať si zkontroluje telefon.

To ale místo ní udělal Isaac. A ten celou zprávu smazal, jakmile si ji poslechl, protože s ní chce sám navázat vztah.

Nový školní rok přinese změnu

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

3. série Sexuální výchovy bude tentokrát startovat na začátku nového školního roku po letních prázdninách. A otázek je víc než hodně: Mluvili spolu Otis a Maeve přes léto? Našel si přes prázdniny jinou holku?

- Reklama -

Z propagačních fotografií víme, že Otis navazuje vztah s populární studentkou Ruby Matthewsovou (Mimi Keene). Dvojice spolu měla románek na konci druhé série. A z propagačních fotek to až vypadá, že se jejich vztah od té doby stal jaksi veřejným.

Z toho vyplývá, že Maeve a Otis během letních prázdnin zřejmě vůbec neudržovali kontakt. Ona si samozřejmě myslí, že o ni Otis ztratil zájem, protože o jeho vyznání lásky nemá ani tušení.

Jak bude reagovat, až se o Otisových citech dozví? Fanoušci se shodují, že vztah Otise a Ruby vydrží, protože vědí, jak moc je Maeve oddaný. Ale co ona?

Jeden z uniklých záběrů ze seriálu naznačuje, že si v jednu chvíli uvědomí, co pro ni Otis znamená. Maeve a Otis si tak v této sezóně pravděpodobně dají najevo své city. Ale pokud má seriál pokračovat i po třetí sérii, ještě z toho nebude oficiální vztah…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -