- Reklama -

Sexuální výchova 3. série: Netflix oznámil datum premiéry

Pokračování oblíbeného seriálu se neúprosně blíží.

- Reklama -

Sexuální výchova 3. série se pomalu ale jistě blíží na Netflix. Jak se v nové řadě změní formát seriálu?

Sexuální výchova 3. série je v očekávání od té doby, co byla na začátku roku 2020 potvrzena. Bohužel došlo k několika zpožděním, které způsobila pandemie. Podle herce Asy Butterfielda, která hraje hlavní roli Otise, dokonce tvůrci nechali změnit formát třetí sezóny. A v tomhle článku Světohledu zjistíte, jaký byl důvod.

Jak se liší formát 3. sezóny Sexuální výchovy?

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

Očekávalo se, že Sexuální výchova 3. série se představí divákům v lednu 2021. Natáčení seriálu producenti v důsledku koronaviru COVID-19 odložili.

Začalo až s několikaměsíční zpožděním. Dobrá zpráva je: výroba už skončila.

- Reklama -

Většina diváků proto logicky očekává, že se svého oblíbeného seriálu dočkají ještě v tomto roce. A mají pravdu!

Jak fanoušci vědí, Sexuální výchova se obvykle odehrává v letních měsících a každý díl těší oko jasnými a prosluněnými záběry.

Výrazná změna stylu

Je to už součást vzhledu a stylu seriálu. Loňské natáčení však probíhalo v podzimních a zimních měsících ve Walesu.

Představitel Otise Asa Butterfield přiznal, že díky tomu seriál vypadá jinak.

„Je to opravdu malebné. Při hledání těchto míst odvedli úžasnou práci. Obvykle natáčíme v létě. Tlačili jsme na to, abychom vše dotočili co nejdříve, takže jsme vzhledem k okolnostem museli natáčet přes podzim a zimu. Osobně se mi docela líbí, že to bude mít jiný tón,“ svěřil se herec.

„Vždy to bylo krásné a slunečné a teď více podzimní a do červena. Je to trochu šedivější, každý má na sobě bundy. Mám pocit, že se seriál trochu vyvinul jak pro postavy, tak pro vizuální styl,“ dodal Butterfield.

Herec přiznal, že bohužel nemůže prozradit, jak to s natáčením vypadá. „Nemám dovoleno toho moc říct, ale natáčelo se od září,“ prozradil v lednu 2021. „Jsme na konci, a snad můžu prozradit, že Otis má knír a myslím, že našel nové charisma,“ smál se Asa Butterfield.

3. série seriálu bude mít premiéru 17. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -