- Reklama -

Sexuální výchova 3. série: Netflix oznámil datum premiéry

Pokračování oblíbeného seriálu se neúprosně blíží.

- Reklama -

Sexuální výchova 3. série se pomalu ale jistě blíží na Netflix. Jak se v nové řadě změní formát seriálu?

Sexuální výchova 3. série je v očekávání od té doby, co byla na začátku roku 2020 potvrzena. Bohužel došlo k několika zpožděním, které způsobila pandemie. Podle herce Asy Butterfielda, která hraje hlavní roli Otise, dokonce tvůrci nechali změnit formát třetí sezóny. A v tomhle článku Světohledu zjistíte, jaký byl důvod.

Jak se liší formát 3. sezóny Sexuální výchovy?

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

Očekávalo se, že Sexuální výchova 3. série se představí divákům v lednu 2021. Natáčení seriálu producenti v důsledku koronaviru COVID-19 odložili.

Začalo až s několikaměsíční zpožděním. Dobrá zpráva je: výroba už skončila.

Většina diváků proto logicky očekává, že se svého oblíbeného seriálu dočkají ještě v tomto roce. A mají pravdu!

Jak fanoušci vědí, Sexuální výchova se obvykle odehrává v letních měsících a každý díl těší oko jasnými a prosluněnými záběry.

Výrazná změna stylu

Je to už součást vzhledu a stylu seriálu. Loňské natáčení však probíhalo v podzimních a zimních měsících ve Walesu.

Představitel Otise Asa Butterfield přiznal, že díky tomu seriál vypadá jinak.

„Je to opravdu malebné. Při hledání těchto míst odvedli úžasnou práci. Obvykle natáčíme v létě. Tlačili jsme na to, abychom vše dotočili co nejdříve, takže jsme vzhledem k okolnostem museli natáčet přes podzim a zimu. Osobně se mi docela líbí, že to bude mít jiný tón,“ svěřil se herec.

„Vždy to bylo krásné a slunečné a teď více podzimní a do červena. Je to trochu šedivější, každý má na sobě bundy. Mám pocit, že se seriál trochu vyvinul jak pro postavy, tak pro vizuální styl,“ dodal Butterfield.

Herec přiznal, že bohužel nemůže prozradit, jak to s natáčením vypadá. „Nemám dovoleno toho moc říct, ale natáčelo se od září,“ prozradil v lednu 2021. „Jsme na konci, a snad můžu prozradit, že Otis má knír a myslím, že našel nové charisma,“ smál se Asa Butterfield.

3. série seriálu bude mít premiéru 17. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -