- Reklama -

Sexuální výchova 3. série: Netflix oznámil datum premiéry

Pokračování oblíbeného seriálu se neúprosně blíží.

- Reklama -

Sexuální výchova 3. série se pomalu ale jistě blíží na Netflix. Jak se v nové řadě změní formát seriálu?

Sexuální výchova 3. série je v očekávání od té doby, co byla na začátku roku 2020 potvrzena. Bohužel došlo k několika zpožděním, které způsobila pandemie. Podle herce Asy Butterfielda, která hraje hlavní roli Otise, dokonce tvůrci nechali změnit formát třetí sezóny. A v tomhle článku Světohledu zjistíte, jaký byl důvod.

Jak se liší formát 3. sezóny Sexuální výchovy?

sexualni vychova 3 serie Maeve
Maeve si na konci druhé série uvědomila, co pro ni Otis znamená. Foto: Sam Taylor/Netflix

Očekávalo se, že Sexuální výchova 3. série se představí divákům v lednu 2021. Natáčení seriálu producenti v důsledku koronaviru COVID-19 odložili.

Začalo až s několikaměsíční zpožděním. Dobrá zpráva je: výroba už skončila.

- Reklama -

Většina diváků proto logicky očekává, že se svého oblíbeného seriálu dočkají ještě v tomto roce. A mají pravdu!

Jak fanoušci vědí, Sexuální výchova se obvykle odehrává v letních měsících a každý díl těší oko jasnými a prosluněnými záběry.

Výrazná změna stylu

Je to už součást vzhledu a stylu seriálu. Loňské natáčení však probíhalo v podzimních a zimních měsících ve Walesu.

Představitel Otise Asa Butterfield přiznal, že díky tomu seriál vypadá jinak.

„Je to opravdu malebné. Při hledání těchto míst odvedli úžasnou práci. Obvykle natáčíme v létě. Tlačili jsme na to, abychom vše dotočili co nejdříve, takže jsme vzhledem k okolnostem museli natáčet přes podzim a zimu. Osobně se mi docela líbí, že to bude mít jiný tón,“ svěřil se herec.

„Vždy to bylo krásné a slunečné a teď více podzimní a do červena. Je to trochu šedivější, každý má na sobě bundy. Mám pocit, že se seriál trochu vyvinul jak pro postavy, tak pro vizuální styl,“ dodal Butterfield.

Herec přiznal, že bohužel nemůže prozradit, jak to s natáčením vypadá. „Nemám dovoleno toho moc říct, ale natáčelo se od září,“ prozradil v lednu 2021. „Jsme na konci, a snad můžu prozradit, že Otis má knír a myslím, že našel nové charisma,“ smál se Asa Butterfield.

3. série seriálu bude mít premiéru 17. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -