- Reklama -

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

- Reklama -

Gal Gadotová britskému deníku The Sun prozradila, že během natáčení filmu „Srdce z kamene“ získala velkou spoustu modřin. „Byla jsem pak venku oblečená v letním oblečení a vůbec jsem si neuvědomila, že mám celá zmodralá záda a nohy. Byla jsem s dcerami a cítila jsem, že na mě lidé zírají, jako kdyby něco bylo špatně,“ prozradila herečka.

Filmová Wonder Woman navíc zdůraznila, že během své herecké kariéry se už díky fyzicky náročným scénám uhnala dokonce dvě kýly krční páteře a další dvě kýly zad. Gadotová také neopomněla zdůraznit, že přitom právě bojové scény pro představují pro ni tvůrčí vrchol herecké práce a na natáčení ji baví ze všeho nejvíc.

Kaskadéři jsou moje druhá rodina, přiznává herečka

Možná i proto, že Gal Gadotová se díky svým zkušenostem z armády ráda udržuje v dobré fyzické kondici, mnoho kaskadérských kousků provádí sama. Nicméně patří k těm hvězdám, které se nesnaží zvládnout na vlastní pěst úplně vše a extrémně nebezpečné kousky proto raději svěří profesionálům. „Vždy se snažím ocenit mé kaskadéry,“ řekla. „Množství práce a rizika, která přijímají, ta jejich oddanost práci, celé mi to přijde až neuvěřitelné. Vše, co dávají, je prostě obdivuhodné.“

S některými kaskadérkami přitom herečka pracuje už několik let. „Stali se pro mě druhou rodinou. Skutečně nás zhmotňují do nejlepší verze samých sebe,“ myslí si Gadotová.

- Reklama -

Hvězdou díky náhodě

Její poslední snímek, špionážní akční trhák Rachel Stoneová: Sázka na Srdce, se rychle stal nejsledovanějším filmem na Netflixu. Jeho hlavní hrdinka přitom v civilním životě dodnes vstřebává, jak velkou hvězdou se v Hollywoodu stala. Gal říká, že se někdy musí štípnout, aby uvěřila, jak daleko došla.

První krůčky ke slávě přitom udělala už v roce 2004, kdy byla korunována Miss Izrael. Poté absolvovala dva roky povinné vojenské služby, studovala právo a pracovala jako modelka. Její život se ale navždy změnil, když ji castingový režisér bondovky „Quantum Of Solace“ (2008) obsadil do role bolivijské agentky Camille Montes. Od té doby její filmová kariéra jen stoupá. A i přes nějakou tu modřinu z natáčení to snad stojí za to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -