- Reklama -

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

- Reklama -

Gal Gadotová britskému deníku The Sun prozradila, že během natáčení filmu „Srdce z kamene“ získala velkou spoustu modřin. „Byla jsem pak venku oblečená v letním oblečení a vůbec jsem si neuvědomila, že mám celá zmodralá záda a nohy. Byla jsem s dcerami a cítila jsem, že na mě lidé zírají, jako kdyby něco bylo špatně,“ prozradila herečka.

Filmová Wonder Woman navíc zdůraznila, že během své herecké kariéry se už díky fyzicky náročným scénám uhnala dokonce dvě kýly krční páteře a další dvě kýly zad. Gadotová také neopomněla zdůraznit, že přitom právě bojové scény pro představují pro ni tvůrčí vrchol herecké práce a na natáčení ji baví ze všeho nejvíc.

Kaskadéři jsou moje druhá rodina, přiznává herečka

Možná i proto, že Gal Gadotová se díky svým zkušenostem z armády ráda udržuje v dobré fyzické kondici, mnoho kaskadérských kousků provádí sama. Nicméně patří k těm hvězdám, které se nesnaží zvládnout na vlastní pěst úplně vše a extrémně nebezpečné kousky proto raději svěří profesionálům. „Vždy se snažím ocenit mé kaskadéry,“ řekla. „Množství práce a rizika, která přijímají, ta jejich oddanost práci, celé mi to přijde až neuvěřitelné. Vše, co dávají, je prostě obdivuhodné.“

S některými kaskadérkami přitom herečka pracuje už několik let. „Stali se pro mě druhou rodinou. Skutečně nás zhmotňují do nejlepší verze samých sebe,“ myslí si Gadotová.

- Reklama -

Hvězdou díky náhodě

Její poslední snímek, špionážní akční trhák Rachel Stoneová: Sázka na Srdce, se rychle stal nejsledovanějším filmem na Netflixu. Jeho hlavní hrdinka přitom v civilním životě dodnes vstřebává, jak velkou hvězdou se v Hollywoodu stala. Gal říká, že se někdy musí štípnout, aby uvěřila, jak daleko došla.

První krůčky ke slávě přitom udělala už v roce 2004, kdy byla korunována Miss Izrael. Poté absolvovala dva roky povinné vojenské služby, studovala právo a pracovala jako modelka. Její život se ale navždy změnil, když ji castingový režisér bondovky „Quantum Of Solace“ (2008) obsadil do role bolivijské agentky Camille Montes. Od té doby její filmová kariéra jen stoupá. A i přes nějakou tu modřinu z natáčení to snad stojí za to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -