- Reklama -

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

- Reklama -

Gal Gadotová britskému deníku The Sun prozradila, že během natáčení filmu „Srdce z kamene“ získala velkou spoustu modřin. „Byla jsem pak venku oblečená v letním oblečení a vůbec jsem si neuvědomila, že mám celá zmodralá záda a nohy. Byla jsem s dcerami a cítila jsem, že na mě lidé zírají, jako kdyby něco bylo špatně,“ prozradila herečka.

Filmová Wonder Woman navíc zdůraznila, že během své herecké kariéry se už díky fyzicky náročným scénám uhnala dokonce dvě kýly krční páteře a další dvě kýly zad. Gadotová také neopomněla zdůraznit, že přitom právě bojové scény pro představují pro ni tvůrčí vrchol herecké práce a na natáčení ji baví ze všeho nejvíc.

Kaskadéři jsou moje druhá rodina, přiznává herečka

Možná i proto, že Gal Gadotová se díky svým zkušenostem z armády ráda udržuje v dobré fyzické kondici, mnoho kaskadérských kousků provádí sama. Nicméně patří k těm hvězdám, které se nesnaží zvládnout na vlastní pěst úplně vše a extrémně nebezpečné kousky proto raději svěří profesionálům. „Vždy se snažím ocenit mé kaskadéry,“ řekla. „Množství práce a rizika, která přijímají, ta jejich oddanost práci, celé mi to přijde až neuvěřitelné. Vše, co dávají, je prostě obdivuhodné.“

S některými kaskadérkami přitom herečka pracuje už několik let. „Stali se pro mě druhou rodinou. Skutečně nás zhmotňují do nejlepší verze samých sebe,“ myslí si Gadotová.

- Reklama -

Hvězdou díky náhodě

Její poslední snímek, špionážní akční trhák Rachel Stoneová: Sázka na Srdce, se rychle stal nejsledovanějším filmem na Netflixu. Jeho hlavní hrdinka přitom v civilním životě dodnes vstřebává, jak velkou hvězdou se v Hollywoodu stala. Gal říká, že se někdy musí štípnout, aby uvěřila, jak daleko došla.

První krůčky ke slávě přitom udělala už v roce 2004, kdy byla korunována Miss Izrael. Poté absolvovala dva roky povinné vojenské služby, studovala právo a pracovala jako modelka. Její život se ale navždy změnil, když ji castingový režisér bondovky „Quantum Of Solace“ (2008) obsadil do role bolivijské agentky Camille Montes. Od té doby její filmová kariéra jen stoupá. A i přes nějakou tu modřinu z natáčení to snad stojí za to.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -