- Reklama -

Sophia Loren a Cary Grant: Nešťastný milostný příběh

Legendární italská herečka Sophia Lorenová zavzpomínala na těžkou volbu mezi dvěma muži.

- Reklama -

V roce 1986 Sophii Lorenové nečekaně zavolal její dvojnásobný herecký kolega Cary Grant. „Měli jsme velmi příjemný rozhovor a pak jsme se rozloučili,“ vzpomíná. „O měsíc později zemřel. Cítila jsem, že se chtěl rozloučit.“

Oscarová herečka natočila s Carym v roce 1957 svůj první americký film Pýcha a vášeň. Ačkoli je dělilo více než 30 let, dvojici sblížilo chudé dětství a pocit outsiderů v Hollywoodu, informují stránky tumblr.com. „Pili jsme spolu dobré španělské víno, smáli se a svěřovali se jeden druhému a zamilovali se,“ přiznala 87letá Sophia Lorenová.

Dva zlaté náramky na důkaz lásky

Bohužel pustit se do vztahu nebylo ani pro jednoho z nich jednoduché. Cary byl stále ženatý se svou třetí manželkou Betsy Drakeovou; Sophia, které tehdy bylo 23 let, si už začala románek s filmovým producentem Carlem Pontim, který byl také ženatý. Když natáčení skončilo, dal Cary Sophii dva zlaté náramky a vyzval ji, aby Carla opustila.

„Když budeš si budeme přát a modlit se za stejnou věc, všechno bude v pořádku a bude nás čekat dobrý život,“ psal Cary Sophii v jednom z mnoha milostných dopisů.

- Reklama -

Herečka přiznává, že s citem ke slavnému herci bojovala. „Ano, bylo mezi námi něco zvláštního,“ přiznala podle serveru decider.com.

Rozhodl pro Pontiho strach z velké změny?

Nakonec však Lorenová cítila, že patří ke svému tehdejšímu milenci Pontimu. „Nemohla jsem se rozhodnout, že si vezmu hereckou veličinu z jiné země a opustím Carla. Nechtělo se mi udělat ten velký krok,“ přiznala Sophia Lorenová.

Carlo se nakonec rozvedl a Sophii si vzal těsně předtím, než se znovu sešla s Carym Grantem, tentokrát ve filmu Romance na řece z roku 1958. Už ale jen jako kamarádka. Ale ačkoli se Cary Grant po rozchodu s Betty Drakeovou oženil ještě dvakrát, se Sophií ho pojilo „dlouhé, nádherné přátelství na úrovni“, říká herečka.

Herec britského původu byl dokonce první, kdo Sophii oznámil, že získala Oscara za film Horalka z roku 1960. „Udělalo mu velkou radost, že mi to mohl říct zrovna on,“ svěřil se už před časem Lorenová podle Guardianu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -