- Reklama -

Sting zuří kvůli vínu: Podvedli ho laciným hospodským trikem. Chce se mstít

Sting obvinil zesnulého italského vévodu, že ho podvedl při obchodu s vinicemi.

- Reklama -

Zpěvák rozpoutal slovní válku, když prohlásil, že ho s manželkou Trudie Stylerovou podvedli při koupi italského vinařství. Podvod měl spočívat v tom, že ho při návštěvě místa nechali ochutnávat víno z úplně jiného regionu, tvrdí Sting. A jeho urážlivé tvrzení si rodina vévody nenechala líbit.

Podle bývalého frontmana skupiny Police podvod vymyslel zesnulý italský vévoda Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente. Ten zpěvákovi nabídl sklenku chianti, jež bylo tak lahodné, až díky jeho chuti Sting s Trudie v roce 1997 koupili vinařství Palagio v Toskánsku.

„Vévoda se mě zeptal, jestli bych nechtěl ochutnat víno, které panství vyrábí, a já řekl ano. Bylo to vynikající víno a to mě přesvědčilo, abych koupil i vinice,“ lamentuje Sting podle webu decanter.com.

Napálený Sting chystá vinnou pomstu

- Reklama -

Sting trvá na tom, že se později dozvěděl, že jej vévoda napálil sklenkou dobrého vína z oblasti Barolo. Víno z vévodova panství bylo podle Stinga ve skutečnosti příšerné!

„Víno z vinice jsme pak podávali našim hostům. Viděl jsem, že někdo raději vylil skleničku do záhonu, než aby to pil,“ stěžuje si rocker.

Sting se chlubí, že se rozhodl pomstít výrobou nového, mnohem lepšího vína. Prý tím dokáže, „že z vinic v Palagiu je možné vyrobit vynikající víno“. Stingovo vinařství momentálně produkuje 150 000 lahví ročně a v areálu se nedávno otevřela i pizzerie.

Zpěvákův výpad proti vévodovi, který zemřel v roce 2012, se neobešel bez reakce. Jak uvádí Page Six, vévodův syn San Clemente mladší okamžitě pro média označil tvrzení zpěváka za „falešné, jedovaté pomluvy“.

Sting je popleta, říká vévoda

„Mezinárodně zkušený gentleman, jako je Sting, by si neměl plést Barolo s chianti,“ navezl se vévoda junior do Stinga. Dodal, že „nic nebylo mému otci proti srsti víc“ než „vydávat Barolo za víno vyrobené na jeho farmě“. Podle mladého vévody tenhle „hospodský trik“ používají leda bezohlední barmani.

Stingovi také vyčetl, že na starobylém pozemku vybudoval bazén, posilovnu a studio jógy. Kdysi noblesní Palagio tak dle vévody zcela zničil a dříve nepřehlédnutelný historický klenot proměnil v „letovisko ve stylu Palm Beach“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -