- Reklama -

Sting zuří kvůli vínu: Podvedli ho laciným hospodským trikem. Chce se mstít

Sting obvinil zesnulého italského vévodu, že ho podvedl při obchodu s vinicemi.

- Reklama -

Zpěvák rozpoutal slovní válku, když prohlásil, že ho s manželkou Trudie Stylerovou podvedli při koupi italského vinařství. Podvod měl spočívat v tom, že ho při návštěvě místa nechali ochutnávat víno z úplně jiného regionu, tvrdí Sting. A jeho urážlivé tvrzení si rodina vévody nenechala líbit.

Podle bývalého frontmana skupiny Police podvod vymyslel zesnulý italský vévoda Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente. Ten zpěvákovi nabídl sklenku chianti, jež bylo tak lahodné, až díky jeho chuti Sting s Trudie v roce 1997 koupili vinařství Palagio v Toskánsku.

„Vévoda se mě zeptal, jestli bych nechtěl ochutnat víno, které panství vyrábí, a já řekl ano. Bylo to vynikající víno a to mě přesvědčilo, abych koupil i vinice,“ lamentuje Sting podle webu decanter.com.

Napálený Sting chystá vinnou pomstu

- Reklama -

Sting trvá na tom, že se později dozvěděl, že jej vévoda napálil sklenkou dobrého vína z oblasti Barolo. Víno z vévodova panství bylo podle Stinga ve skutečnosti příšerné!

„Víno z vinice jsme pak podávali našim hostům. Viděl jsem, že někdo raději vylil skleničku do záhonu, než aby to pil,“ stěžuje si rocker.

Sting se chlubí, že se rozhodl pomstít výrobou nového, mnohem lepšího vína. Prý tím dokáže, „že z vinic v Palagiu je možné vyrobit vynikající víno“. Stingovo vinařství momentálně produkuje 150 000 lahví ročně a v areálu se nedávno otevřela i pizzerie.

Zpěvákův výpad proti vévodovi, který zemřel v roce 2012, se neobešel bez reakce. Jak uvádí Page Six, vévodův syn San Clemente mladší okamžitě pro média označil tvrzení zpěváka za „falešné, jedovaté pomluvy“.

Sting je popleta, říká vévoda

„Mezinárodně zkušený gentleman, jako je Sting, by si neměl plést Barolo s chianti,“ navezl se vévoda junior do Stinga. Dodal, že „nic nebylo mému otci proti srsti víc“ než „vydávat Barolo za víno vyrobené na jeho farmě“. Podle mladého vévody tenhle „hospodský trik“ používají leda bezohlední barmani.

Stingovi také vyčetl, že na starobylém pozemku vybudoval bazén, posilovnu a studio jógy. Kdysi noblesní Palagio tak dle vévody zcela zničil a dříve nepřehlédnutelný historický klenot proměnil v „letovisko ve stylu Palm Beach“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -