- Reklama -

Sting zuří kvůli vínu: Podvedli ho laciným hospodským trikem. Chce se mstít

Sting obvinil zesnulého italského vévodu, že ho podvedl při obchodu s vinicemi.

- Reklama -

Zpěvák rozpoutal slovní válku, když prohlásil, že ho s manželkou Trudie Stylerovou podvedli při koupi italského vinařství. Podvod měl spočívat v tom, že ho při návštěvě místa nechali ochutnávat víno z úplně jiného regionu, tvrdí Sting. A jeho urážlivé tvrzení si rodina vévody nenechala líbit.

Podle bývalého frontmana skupiny Police podvod vymyslel zesnulý italský vévoda Simone Vincenzo Velluti Zati di San Clemente. Ten zpěvákovi nabídl sklenku chianti, jež bylo tak lahodné, až díky jeho chuti Sting s Trudie v roce 1997 koupili vinařství Palagio v Toskánsku.

„Vévoda se mě zeptal, jestli bych nechtěl ochutnat víno, které panství vyrábí, a já řekl ano. Bylo to vynikající víno a to mě přesvědčilo, abych koupil i vinice,“ lamentuje Sting podle webu decanter.com.

Napálený Sting chystá vinnou pomstu

Sting trvá na tom, že se později dozvěděl, že jej vévoda napálil sklenkou dobrého vína z oblasti Barolo. Víno z vévodova panství bylo podle Stinga ve skutečnosti příšerné!

„Víno z vinice jsme pak podávali našim hostům. Viděl jsem, že někdo raději vylil skleničku do záhonu, než aby to pil,“ stěžuje si rocker.

Sting se chlubí, že se rozhodl pomstít výrobou nového, mnohem lepšího vína. Prý tím dokáže, „že z vinic v Palagiu je možné vyrobit vynikající víno“. Stingovo vinařství momentálně produkuje 150 000 lahví ročně a v areálu se nedávno otevřela i pizzerie.

Zpěvákův výpad proti vévodovi, který zemřel v roce 2012, se neobešel bez reakce. Jak uvádí Page Six, vévodův syn San Clemente mladší okamžitě pro média označil tvrzení zpěváka za „falešné, jedovaté pomluvy“.

Sting je popleta, říká vévoda

„Mezinárodně zkušený gentleman, jako je Sting, by si neměl plést Barolo s chianti,“ navezl se vévoda junior do Stinga. Dodal, že „nic nebylo mému otci proti srsti víc“ než „vydávat Barolo za víno vyrobené na jeho farmě“. Podle mladého vévody tenhle „hospodský trik“ používají leda bezohlední barmani.

Stingovi také vyčetl, že na starobylém pozemku vybudoval bazén, posilovnu a studio jógy. Kdysi noblesní Palagio tak dle vévody zcela zničil a dříve nepřehlédnutelný historický klenot proměnil v „letovisko ve stylu Palm Beach“.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -