- Reklama -

Taylor Swiftová: Karanténa a tajemství, co znali jen přítel a rodina

Taylor Swiftová se v udržování tajemství zlepšuje. Před celým světem utajila, že pracuje na dalším albu. A také si ji podařilo před veřejností skrývat, že její přítel Joe Alwyn byl tajemným spoluautorem singlu „William Bowery“ uvedeném na jejím posledním albu „Folklore“. Nyní zpěvačka promluvila o procesu utajování celého projektu.

- Reklama -

„Jediní lidé, kteří o tom věděli, byli ti, se kterými jsem přímo pracovala, můj přítel, moje rodina a malý manažerský tým,“ prozradila Swiftová magazínu EW.

Svěřila se, že sama nečekala, že vytvoří nové album. Vyplynulo to z období pandemie, které trávila sledováním filmů. „Každou noc jsme koukali na jiný film. Stydím se, že jsem předtím neznala Faunův labyrint,“ řekla. „Také jsme koukali na L.A. přísně tajné, Okno do dvora nebo Janu Eyrovou.“

Portál v představách

„Cítila jsem, že konzumuji umění a vyprávění jiných lidí, něco mi přitom otevřelo portál v mých představách a vyvolalo ve mně pocit:‚ No, proč jsem to nikdy předtím neudělala? Proč jsem nikdy nevytvořila postavy a protínající se dějové linie? Proč nevyprávím příběhy?“ zamyslela se zpěvačka.

 Bylo to opravdu, opravdu osvobozující, nechat se inspirovat světy vytvořenými filmy, které sledujete, nebo knihami, které jste četli, nebo místy, o kterých jste snili, nebo lidmi, o kterých jste přemýšleli, ne se jen inspirovat vlastní zkušeností,“ dodala Taylor Swiftová, pro kterou překvapivě nebylo nijak složitě utajit práci na dalším albu před přáteli.

- Reklama -

„Obvykle hraji nové věci každému, s kým se kamarádím,“ ​​řekla Swiftová. „Takže mi teď spousta přátel píše textové zprávy jako:„ Proč jsi mi neřekla na Facetimu, že něco točíš? Mluvili jsme spolu přece každý den.““

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -