- Reklama -

Taylor Swiftová: Karanténa a tajemství, co znali jen přítel a rodina

Taylor Swiftová se v udržování tajemství zlepšuje. Před celým světem utajila, že pracuje na dalším albu. A také si ji podařilo před veřejností skrývat, že její přítel Joe Alwyn byl tajemným spoluautorem singlu „William Bowery“ uvedeném na jejím posledním albu „Folklore“. Nyní zpěvačka promluvila o procesu utajování celého projektu.

- Reklama -

„Jediní lidé, kteří o tom věděli, byli ti, se kterými jsem přímo pracovala, můj přítel, moje rodina a malý manažerský tým,“ prozradila Swiftová magazínu EW.

Svěřila se, že sama nečekala, že vytvoří nové album. Vyplynulo to z období pandemie, které trávila sledováním filmů. „Každou noc jsme koukali na jiný film. Stydím se, že jsem předtím neznala Faunův labyrint,“ řekla. „Také jsme koukali na L.A. přísně tajné, Okno do dvora nebo Janu Eyrovou.“

Portál v představách

„Cítila jsem, že konzumuji umění a vyprávění jiných lidí, něco mi přitom otevřelo portál v mých představách a vyvolalo ve mně pocit:‚ No, proč jsem to nikdy předtím neudělala? Proč jsem nikdy nevytvořila postavy a protínající se dějové linie? Proč nevyprávím příběhy?“ zamyslela se zpěvačka.

 Bylo to opravdu, opravdu osvobozující, nechat se inspirovat světy vytvořenými filmy, které sledujete, nebo knihami, které jste četli, nebo místy, o kterých jste snili, nebo lidmi, o kterých jste přemýšleli, ne se jen inspirovat vlastní zkušeností,“ dodala Taylor Swiftová, pro kterou překvapivě nebylo nijak složitě utajit práci na dalším albu před přáteli.

„Obvykle hraji nové věci každému, s kým se kamarádím,“ ​​řekla Swiftová. „Takže mi teď spousta přátel píše textové zprávy jako:„ Proč jsi mi neřekla na Facetimu, že něco točíš? Mluvili jsme spolu přece každý den.““

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -