- Reklama -

Taylor Swiftová: Karanténa a tajemství, co znali jen přítel a rodina

Taylor Swiftová se v udržování tajemství zlepšuje. Před celým světem utajila, že pracuje na dalším albu. A také si ji podařilo před veřejností skrývat, že její přítel Joe Alwyn byl tajemným spoluautorem singlu „William Bowery“ uvedeném na jejím posledním albu „Folklore“. Nyní zpěvačka promluvila o procesu utajování celého projektu.

- Reklama -

„Jediní lidé, kteří o tom věděli, byli ti, se kterými jsem přímo pracovala, můj přítel, moje rodina a malý manažerský tým,“ prozradila Swiftová magazínu EW.

Svěřila se, že sama nečekala, že vytvoří nové album. Vyplynulo to z období pandemie, které trávila sledováním filmů. „Každou noc jsme koukali na jiný film. Stydím se, že jsem předtím neznala Faunův labyrint,“ řekla. „Také jsme koukali na L.A. přísně tajné, Okno do dvora nebo Janu Eyrovou.“

Portál v představách

„Cítila jsem, že konzumuji umění a vyprávění jiných lidí, něco mi přitom otevřelo portál v mých představách a vyvolalo ve mně pocit:‚ No, proč jsem to nikdy předtím neudělala? Proč jsem nikdy nevytvořila postavy a protínající se dějové linie? Proč nevyprávím příběhy?“ zamyslela se zpěvačka.

 Bylo to opravdu, opravdu osvobozující, nechat se inspirovat světy vytvořenými filmy, které sledujete, nebo knihami, které jste četli, nebo místy, o kterých jste snili, nebo lidmi, o kterých jste přemýšleli, ne se jen inspirovat vlastní zkušeností,“ dodala Taylor Swiftová, pro kterou překvapivě nebylo nijak složitě utajit práci na dalším albu před přáteli.

„Obvykle hraji nové věci každému, s kým se kamarádím,“ ​​řekla Swiftová. „Takže mi teď spousta přátel píše textové zprávy jako:„ Proč jsi mi neřekla na Facetimu, že něco točíš? Mluvili jsme spolu přece každý den.““

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -