- Reklama -

The Boys doplní ve 3. řadě nový superhrdina Soldier Boy. Premiéra je už za pár dní

Seriál The Boys, brilantně satirické fantasy drama na téma superhrdinů, se příští týden vrací se třetí sérií.

- Reklama -

Třetí řada seriálu The Boys nás vrátí do doby, kdy se The Boys – parta mstitelů, kteří chtějí odhalit zkorumpované superhrdiny z řad celebrit Sedmičky – vydali každý svou vlastní cestou.

Zarputilý vůdce téhle partičky renegátů bojujících za dobrou věc Butcher (Karl Urban) tráví čas se synem své mrtvé ženy, jehož otcem je zlý Homelander (Antony Starr). Mezitím se bývalý vojenský medik Mateřský mlíko vrátil ke své rodině a muniční expert Frenchie a superteroristka Kimiko si budují společný život.

Superhrdinka Starlight a její milovaný Hughie, jehož přítelkyni zabil člen Sedmičky A-Train, se rozhodli dát svému vztahu šanci, přičemž Hughie přijal práci pro kongresmanku Neumanovou, informuje Digitalspy.com.

Hughie bude zase za troubu

Hughie však netuší, že Neumanová je tajná „superhrdinka“ a je zodpovědná za smrtící útok na Kongres během vyšetřování korporace Vought a jejího vytváření superhrdinů pomocí drogy Sloučenina V.

- Reklama -

Nejnovější snaha společnosti Vought o militarizaci superhrdinů spočívá v tom, že generální ředitel Stan Edgar (Giancarlo Esposito) představil novou verzi Sloučeniny V, která dává uživatelům superschopnosti pouze na 24 hodin, a vytváří tak řadu dočasných superhrdinů.

Mezi nimi je i Butcher, který po užití drogy na konci minulé řady získal zvláštní schopnosti. A není to jediný nový superhrdina, kterého v této sérii potkáme. Nejnovější přírůstek v partičce supehrdinů je Soldier Boy (Jensen Ackles), který je bývalým spolupracovníkem nyní již bezvládného Stormfronta, a vypadá jako ďábelská verze Kapitána Ameriky.

První tři epizody The Boys budou k dispozici na Prime Videu už 2. června.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -