- Reklama -

The Boys doplní ve 3. řadě nový superhrdina Soldier Boy. Premiéra je už za pár dní

Seriál The Boys, brilantně satirické fantasy drama na téma superhrdinů, se příští týden vrací se třetí sérií.

- Reklama -

Třetí řada seriálu The Boys nás vrátí do doby, kdy se The Boys – parta mstitelů, kteří chtějí odhalit zkorumpované superhrdiny z řad celebrit Sedmičky – vydali každý svou vlastní cestou.

Zarputilý vůdce téhle partičky renegátů bojujících za dobrou věc Butcher (Karl Urban) tráví čas se synem své mrtvé ženy, jehož otcem je zlý Homelander (Antony Starr). Mezitím se bývalý vojenský medik Mateřský mlíko vrátil ke své rodině a muniční expert Frenchie a superteroristka Kimiko si budují společný život.

Superhrdinka Starlight a její milovaný Hughie, jehož přítelkyni zabil člen Sedmičky A-Train, se rozhodli dát svému vztahu šanci, přičemž Hughie přijal práci pro kongresmanku Neumanovou, informuje Digitalspy.com.

Hughie bude zase za troubu

Hughie však netuší, že Neumanová je tajná „superhrdinka“ a je zodpovědná za smrtící útok na Kongres během vyšetřování korporace Vought a jejího vytváření superhrdinů pomocí drogy Sloučenina V.

Nejnovější snaha společnosti Vought o militarizaci superhrdinů spočívá v tom, že generální ředitel Stan Edgar (Giancarlo Esposito) představil novou verzi Sloučeniny V, která dává uživatelům superschopnosti pouze na 24 hodin, a vytváří tak řadu dočasných superhrdinů.

Mezi nimi je i Butcher, který po užití drogy na konci minulé řady získal zvláštní schopnosti. A není to jediný nový superhrdina, kterého v této sérii potkáme. Nejnovější přírůstek v partičce supehrdinů je Soldier Boy (Jensen Ackles), který je bývalým spolupracovníkem nyní již bezvládného Stormfronta, a vypadá jako ďábelská verze Kapitána Ameriky.

První tři epizody The Boys budou k dispozici na Prime Videu už 2. června.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama