- Reklama -

The Tourist 2. série: Tvůrci promluvili o pokračování, Dornan by to bral

Harry a Jack Williamsovi, tvůrci seriálu The Tourist prohlásili, že by se k němu "rádi" vrátili. A stejně mluví i hvězda seriálu The Tourist Jamie Dornan, který uvedl, že o 2. sérii "stojí". Vrátí se ale seriál?

- Reklama -

Režisér Chris Sweeney a scénárista Harry a Jack Williamsovi si tuto mezinárodní koprodukci diváci bez okolků oblíbili. Naděje se již upírají k dalším dílům, ale je 2. série The Tourist potvrzena?

Dočká se seriál The Tourist 2. série?

Seriál byl od začátku plánován jako minisérie. S ohledem na to si autoři předsevzali vyprávět ucelený příběh v rámci jediné sezóny, ve které se vše uzavře.

Díky tomu vzniklo jen šest dílů, které můžete sledovat online několika různými způsoby. Jenže konec byl takový, že není důvod neočekávat další díly.

Finále první série vyvrcholilo vcelku otevřeně a je velmi pravděpodobné, že se Muž – o němž jsme se dozvěděli, že se jmenuje Elliot – možná ještě vrátí.

Rozhodně si to myslí hvězda seriálu Jamie Dornan, který v rozhovoru pro RadioTimes.com prozradil, že ačkoli tvůrci seriál původně plánovali jako jednorázovou záležitost, existuje naděje na pokračování.

„Myslím, že konec je trochu otevřený, lidé mají stále otázky,“ řekl Dornan. „Samozřejmě jsme s tím měli určité plány a chtěli jsme to tak, ale reakce na to, jak víte, byla šílená. Sledovalo to obrovské množství lidí, kteří si seriál zamilovali.“

Kromě hlavního hrdiny chtějí točit i tvůrci

„Nedávno jsem slyšel, že se mluví o tom, že… že budou zkoumat, jak by mohli udělat druhou sérii, pokud bude zájem, a zdá se, že zájem je,“ dodal.

To potvrzují i duo tvůrců – bratři Willamsové. „Rád bych ten seriál s těmihle lidmi natočil znovu,“ řekl Harry pro RadioTimes.com. „Nejsem si ale úplně jistý, jestli je to možné. Tři roky to byl náš život a byli jsme s ním velmi, velmi spjati, víc než s jakýmkoli jiným seriálem. Milovali jsme každou minutu. Normálně už toho máte plné zuby, když jste viděli 900 sestřihů jedné epizody, ale já to pořád miluju a rád bych na tom dělal zase.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -