- Reklama -

The Tourist 2. série: Tvůrci promluvili o pokračování, Dornan by to bral

Harry a Jack Williamsovi, tvůrci seriálu The Tourist prohlásili, že by se k němu "rádi" vrátili. A stejně mluví i hvězda seriálu The Tourist Jamie Dornan, který uvedl, že o 2. sérii "stojí". Vrátí se ale seriál?

- Reklama -

Režisér Chris Sweeney a scénárista Harry a Jack Williamsovi si tuto mezinárodní koprodukci diváci bez okolků oblíbili. Naděje se již upírají k dalším dílům, ale je 2. série The Tourist potvrzena?

Dočká se seriál The Tourist 2. série?

Seriál byl od začátku plánován jako minisérie. S ohledem na to si autoři předsevzali vyprávět ucelený příběh v rámci jediné sezóny, ve které se vše uzavře.

Díky tomu vzniklo jen šest dílů, které můžete sledovat online několika různými způsoby. Jenže konec byl takový, že není důvod neočekávat další díly.

Finále první série vyvrcholilo vcelku otevřeně a je velmi pravděpodobné, že se Muž – o němž jsme se dozvěděli, že se jmenuje Elliot – možná ještě vrátí.

- Reklama -

Rozhodně si to myslí hvězda seriálu Jamie Dornan, který v rozhovoru pro RadioTimes.com prozradil, že ačkoli tvůrci seriál původně plánovali jako jednorázovou záležitost, existuje naděje na pokračování.

„Myslím, že konec je trochu otevřený, lidé mají stále otázky,“ řekl Dornan. „Samozřejmě jsme s tím měli určité plány a chtěli jsme to tak, ale reakce na to, jak víte, byla šílená. Sledovalo to obrovské množství lidí, kteří si seriál zamilovali.“

Kromě hlavního hrdiny chtějí točit i tvůrci

„Nedávno jsem slyšel, že se mluví o tom, že… že budou zkoumat, jak by mohli udělat druhou sérii, pokud bude zájem, a zdá se, že zájem je,“ dodal.

To potvrzují i duo tvůrců – bratři Willamsové. „Rád bych ten seriál s těmihle lidmi natočil znovu,“ řekl Harry pro RadioTimes.com. „Nejsem si ale úplně jistý, jestli je to možné. Tři roky to byl náš život a byli jsme s ním velmi, velmi spjati, víc než s jakýmkoli jiným seriálem. Milovali jsme každou minutu. Normálně už toho máte plné zuby, když jste viděli 900 sestřihů jedné epizody, ale já to pořád miluju a rád bych na tom dělal zase.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -