- Reklama -

The Tourist 2. série: Tvůrci promluvili o pokračování, Dornan by to bral

Harry a Jack Williamsovi, tvůrci seriálu The Tourist prohlásili, že by se k němu "rádi" vrátili. A stejně mluví i hvězda seriálu The Tourist Jamie Dornan, který uvedl, že o 2. sérii "stojí". Vrátí se ale seriál?

- Reklama -

Režisér Chris Sweeney a scénárista Harry a Jack Williamsovi si tuto mezinárodní koprodukci diváci bez okolků oblíbili. Naděje se již upírají k dalším dílům, ale je 2. série The Tourist potvrzena?

Dočká se seriál The Tourist 2. série?

Seriál byl od začátku plánován jako minisérie. S ohledem na to si autoři předsevzali vyprávět ucelený příběh v rámci jediné sezóny, ve které se vše uzavře.

Díky tomu vzniklo jen šest dílů, které můžete sledovat online několika různými způsoby. Jenže konec byl takový, že není důvod neočekávat další díly.

Finále první série vyvrcholilo vcelku otevřeně a je velmi pravděpodobné, že se Muž – o němž jsme se dozvěděli, že se jmenuje Elliot – možná ještě vrátí.

Rozhodně si to myslí hvězda seriálu Jamie Dornan, který v rozhovoru pro RadioTimes.com prozradil, že ačkoli tvůrci seriál původně plánovali jako jednorázovou záležitost, existuje naděje na pokračování.

„Myslím, že konec je trochu otevřený, lidé mají stále otázky,“ řekl Dornan. „Samozřejmě jsme s tím měli určité plány a chtěli jsme to tak, ale reakce na to, jak víte, byla šílená. Sledovalo to obrovské množství lidí, kteří si seriál zamilovali.“

Kromě hlavního hrdiny chtějí točit i tvůrci

„Nedávno jsem slyšel, že se mluví o tom, že… že budou zkoumat, jak by mohli udělat druhou sérii, pokud bude zájem, a zdá se, že zájem je,“ dodal.

To potvrzují i duo tvůrců – bratři Willamsové. „Rád bych ten seriál s těmihle lidmi natočil znovu,“ řekl Harry pro RadioTimes.com. „Nejsem si ale úplně jistý, jestli je to možné. Tři roky to byl náš život a byli jsme s ním velmi, velmi spjati, víc než s jakýmkoli jiným seriálem. Milovali jsme každou minutu. Normálně už toho máte plné zuby, když jste viděli 900 sestřihů jedné epizody, ale já to pořád miluju a rád bych na tom dělal zase.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -