- Reklama -

Tim Burton prozradil hlavní důvod, proč se Catherine Zeta-Jones stala matkou Wednesday

Tim Burton vysvětlil, proč byli pro jeho upravené verze Morticie a Gomeze Addamsových v novém seriálu Wednesday ideální volbou Catherine Zeta-Jonesová a Luis Guzmán.

- Reklama -

Seriál Wednesday se krátce po svém uvedení na Netflixu vyšvihl do žebříčku sledovanosti. Na tom má jistě nemalý podíl skutečnost, že Tim Burton osobně režíroval hned polovinu epizod temně zábavného seriálu. A že do hlavních rolí obsadil naprosto famózní herce. Uznávaný režisér nyní vysvětlil, proč pro role rodičů zlovolné teenagerky Wednesday (hraje ji Jenna Ortega) vybral poměrně odlišnou dvojici – Catherine Zetu-Jones a Luise Guzmána.

Tim Burton si myslí, že právě rozdílnost dvojice působí na diváky skvěle, stejně jako společná chemie herecké dvojice. „Je to krásně nesourodý pár, který se do sebe zamiloval,“ pochválil je Burton v rozhovoru pro netflix.com.

Společné chemii s Zety-Jones s Guzmánem nešlo odolat

Pro Burtona totiž byla až nezdravá zamilovanost dvojice jedním z hlavních znaků jejich filmového vztahu. „To se mi na tom líbilo. Vzpomínám si na ten pocit a myslím, že spousta dětí se za své rodiče stydí,“ svěřil se režisér. „A když vidíte obrázek Catherine a Luise spolu, hned pochopíte, proč je Wednesday taková, jaká je. Souvisí to s jejími rodiči.“

Vzájemnou náklonnost podle všeho Catherine Zeta-Jones a Luis Guzmán zahráli s obrovskou chutí. Ačkoli se to moc neví, tuhle dvojici pojí obrovské přátelství od dob, kdy spolu natáčeli film Traffic: Nadvláda gangů v roce 2000, připomíná hitc.com. A na jejich vzájemné chemii je to poznat.

- Reklama -

Ideální pár, shodují se hvězdy seriálu Wednesday

Když si herec přečetl scénář, byl nadšený, že láska Morticii a Gomeze zasáhne i do seriálové akademie Nikdyvíc. „Tady se potkali. Tady se do sebe zamilovali. A páni! Lásky ze střední školy, které jsou stále spolu? To o mnohém vypovídá,“ myslí si Gomez.

Výjimečnou náklonnost dvojice oceňuje i Catherine Zeta-Jones. „Morticia a Gomez k sobě vždy chovali mimořádnou lásku,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -