- Reklama -

Tim Burton prozradil hlavní důvod, proč se Catherine Zeta-Jones stala matkou Wednesday

Tim Burton vysvětlil, proč byli pro jeho upravené verze Morticie a Gomeze Addamsových v novém seriálu Wednesday ideální volbou Catherine Zeta-Jonesová a Luis Guzmán.

- Reklama -

Seriál Wednesday se krátce po svém uvedení na Netflixu vyšvihl do žebříčku sledovanosti. Na tom má jistě nemalý podíl skutečnost, že Tim Burton osobně režíroval hned polovinu epizod temně zábavného seriálu. A že do hlavních rolí obsadil naprosto famózní herce. Uznávaný režisér nyní vysvětlil, proč pro role rodičů zlovolné teenagerky Wednesday (hraje ji Jenna Ortega) vybral poměrně odlišnou dvojici – Catherine Zetu-Jones a Luise Guzmána.

Tim Burton si myslí, že právě rozdílnost dvojice působí na diváky skvěle, stejně jako společná chemie herecké dvojice. „Je to krásně nesourodý pár, který se do sebe zamiloval,“ pochválil je Burton v rozhovoru pro netflix.com.

Společné chemii s Zety-Jones s Guzmánem nešlo odolat

Pro Burtona totiž byla až nezdravá zamilovanost dvojice jedním z hlavních znaků jejich filmového vztahu. „To se mi na tom líbilo. Vzpomínám si na ten pocit a myslím, že spousta dětí se za své rodiče stydí,“ svěřil se režisér. „A když vidíte obrázek Catherine a Luise spolu, hned pochopíte, proč je Wednesday taková, jaká je. Souvisí to s jejími rodiči.“

Vzájemnou náklonnost podle všeho Catherine Zeta-Jones a Luis Guzmán zahráli s obrovskou chutí. Ačkoli se to moc neví, tuhle dvojici pojí obrovské přátelství od dob, kdy spolu natáčeli film Traffic: Nadvláda gangů v roce 2000, připomíná hitc.com. A na jejich vzájemné chemii je to poznat.

Ideální pár, shodují se hvězdy seriálu Wednesday

Když si herec přečetl scénář, byl nadšený, že láska Morticii a Gomeze zasáhne i do seriálové akademie Nikdyvíc. „Tady se potkali. Tady se do sebe zamilovali. A páni! Lásky ze střední školy, které jsou stále spolu? To o mnohém vypovídá,“ myslí si Gomez.

Výjimečnou náklonnost dvojice oceňuje i Catherine Zeta-Jones. „Morticia a Gomez k sobě vždy chovali mimořádnou lásku,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -