- Reklama -

Tim Burton prozradil hlavní důvod, proč se Catherine Zeta-Jones stala matkou Wednesday

Tim Burton vysvětlil, proč byli pro jeho upravené verze Morticie a Gomeze Addamsových v novém seriálu Wednesday ideální volbou Catherine Zeta-Jonesová a Luis Guzmán.

- Reklama -

Seriál Wednesday se krátce po svém uvedení na Netflixu vyšvihl do žebříčku sledovanosti. Na tom má jistě nemalý podíl skutečnost, že Tim Burton osobně režíroval hned polovinu epizod temně zábavného seriálu. A že do hlavních rolí obsadil naprosto famózní herce. Uznávaný režisér nyní vysvětlil, proč pro role rodičů zlovolné teenagerky Wednesday (hraje ji Jenna Ortega) vybral poměrně odlišnou dvojici – Catherine Zetu-Jones a Luise Guzmána.

Tim Burton si myslí, že právě rozdílnost dvojice působí na diváky skvěle, stejně jako společná chemie herecké dvojice. „Je to krásně nesourodý pár, který se do sebe zamiloval,“ pochválil je Burton v rozhovoru pro netflix.com.

Společné chemii s Zety-Jones s Guzmánem nešlo odolat

Pro Burtona totiž byla až nezdravá zamilovanost dvojice jedním z hlavních znaků jejich filmového vztahu. „To se mi na tom líbilo. Vzpomínám si na ten pocit a myslím, že spousta dětí se za své rodiče stydí,“ svěřil se režisér. „A když vidíte obrázek Catherine a Luise spolu, hned pochopíte, proč je Wednesday taková, jaká je. Souvisí to s jejími rodiči.“

Vzájemnou náklonnost podle všeho Catherine Zeta-Jones a Luis Guzmán zahráli s obrovskou chutí. Ačkoli se to moc neví, tuhle dvojici pojí obrovské přátelství od dob, kdy spolu natáčeli film Traffic: Nadvláda gangů v roce 2000, připomíná hitc.com. A na jejich vzájemné chemii je to poznat.

- Reklama -

Ideální pár, shodují se hvězdy seriálu Wednesday

Když si herec přečetl scénář, byl nadšený, že láska Morticii a Gomeze zasáhne i do seriálové akademie Nikdyvíc. „Tady se potkali. Tady se do sebe zamilovali. A páni! Lásky ze střední školy, které jsou stále spolu? To o mnohém vypovídá,“ myslí si Gomez.

Výjimečnou náklonnost dvojice oceňuje i Catherine Zeta-Jones. „Morticia a Gomez k sobě vždy chovali mimořádnou lásku,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -