- Reklama -

Tim Burton prozradil hlavní důvod, proč se Catherine Zeta-Jones stala matkou Wednesday

Tim Burton vysvětlil, proč byli pro jeho upravené verze Morticie a Gomeze Addamsových v novém seriálu Wednesday ideální volbou Catherine Zeta-Jonesová a Luis Guzmán.

- Reklama -

Seriál Wednesday se krátce po svém uvedení na Netflixu vyšvihl do žebříčku sledovanosti. Na tom má jistě nemalý podíl skutečnost, že Tim Burton osobně režíroval hned polovinu epizod temně zábavného seriálu. A že do hlavních rolí obsadil naprosto famózní herce. Uznávaný režisér nyní vysvětlil, proč pro role rodičů zlovolné teenagerky Wednesday (hraje ji Jenna Ortega) vybral poměrně odlišnou dvojici – Catherine Zetu-Jones a Luise Guzmána.

Tim Burton si myslí, že právě rozdílnost dvojice působí na diváky skvěle, stejně jako společná chemie herecké dvojice. „Je to krásně nesourodý pár, který se do sebe zamiloval,“ pochválil je Burton v rozhovoru pro netflix.com.

Společné chemii s Zety-Jones s Guzmánem nešlo odolat

Pro Burtona totiž byla až nezdravá zamilovanost dvojice jedním z hlavních znaků jejich filmového vztahu. „To se mi na tom líbilo. Vzpomínám si na ten pocit a myslím, že spousta dětí se za své rodiče stydí,“ svěřil se režisér. „A když vidíte obrázek Catherine a Luise spolu, hned pochopíte, proč je Wednesday taková, jaká je. Souvisí to s jejími rodiči.“

Vzájemnou náklonnost podle všeho Catherine Zeta-Jones a Luis Guzmán zahráli s obrovskou chutí. Ačkoli se to moc neví, tuhle dvojici pojí obrovské přátelství od dob, kdy spolu natáčeli film Traffic: Nadvláda gangů v roce 2000, připomíná hitc.com. A na jejich vzájemné chemii je to poznat.

Ideální pár, shodují se hvězdy seriálu Wednesday

Když si herec přečetl scénář, byl nadšený, že láska Morticii a Gomeze zasáhne i do seriálové akademie Nikdyvíc. „Tady se potkali. Tady se do sebe zamilovali. A páni! Lásky ze střední školy, které jsou stále spolu? To o mnohém vypovídá,“ myslí si Gomez.

Výjimečnou náklonnost dvojice oceňuje i Catherine Zeta-Jones. „Morticia a Gomez k sobě vždy chovali mimořádnou lásku,“ uzavřela.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -