- Reklama -

Podle představitelky Biancy čeká Wednesday ve 2. sérii nečekaná odveta

Jste připraveni na další napínavá a strašidelná setkání? Seriál Wednesday se totiž chystá na ještě strašidelnější druhou sérii a vypadá to, že vše bude ještě napínavější než v té první!

- Reklama -

V první řadě seriálu Wednesday jsme se seznámili s Joy Sundayovou, která ztvárnila smyslně zlotřilou Biancu Barclayovou, nekorunovanou královnu Akademie Nikdyvíc. Ta je shodou okolností úhlavní soupěřkou Wednesday Addamsové. Ty dvě se neustále střetávaly a jejich šermířské souboje se nedají nazvat jinak než jako „epické“.

V průběhu první řady tyto dvě nelítostné rivalky odložily stranou své neshody a spojily se, aby se postavily společnému nepříteli. Vytvořily neochotné spojenectví, aby zastavily monstrum, které pronásledovalo a zabíjelo spolužačky. A bylo potěšením vidět tyhle dvě silné dívky spolupracovat.

Z Wednesday a Biancy kamarádky nebudou

Nečekejte však, že se z nich dvou stanou nejlepší kamarádky! Joy Sundayová totiž prozradila, že i v připravované druhé řadě Wednesday bude mezi Biancou a Wednesday spousta napětí a šermířských soubojů. „Opravdu jsem si užívala, když jsem se postavila proti Wednesday,“ vzpomínala Joy v rozhovoru pro express.co.uk. „Určitě si myslím, že je tu ještě prostor pro nějakou odvetu, takže to bude ještě zábava.“

Biančiny konflikty se však nebudou týkat jen Wednesday. Joy také naznačila, že druhá série se možná ponoří hlouběji do Biančina problematického rodinného života. V první sezóně jsme se o Biančině dysfunkční rodině dozvěděli jen málo, ale druhá série by mohla prozkoumat více o životech a zázemí studentů Nikdyvíc. „V jejím životě je zřejmě Velký zlý vlk,“ naznačila Joy. „A aby se jí opravdu dařilo, potřebuje se toho zbavit. Takže doufám, že se toho všeho dočkáme ve druhé sezóně.“

Seriál přichází v druhé sérii o dvě velké hvězdy

Finále první řady zanechalo v divácích spoustu otázek a je jasné, že je toho ještě hodně k odhalení. Fanoušky zdrtilo, když ředitelku Nikdyvíc, Larisu Weemsovou (hrála ji Gwendoline Christie ze Hry o trůny), zabila Marilyn Thornhillová (Christina Ricci) v epickém finále. „Poté, co se ukázalo, že Marilyn stojí za zlověstným spiknutím, které sužuje městečko Jericho, se zdá, že dvě z největších hvězd Wednesday se do pokračování nevrátí,“ uvedla Joy.

Wednesday má ale díky tomu spoustu příležitostí poznat a potrápit ostatní studenty Nikdyvíc. Je tu navíc ještě případ jejího stalkera, jehož zlověstné výhrůžky na konci série dokázaly Wednesday jen nadchnout vyhlídkou na další záhadu. „Kdo by mohla být ta tajemná osoba a co od Wednesday chce?“ zajímá i Joy Sundayovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -