- Reklama -

Podle představitelky Biancy čeká Wednesday ve 2. sérii nečekaná odveta

Jste připraveni na další napínavá a strašidelná setkání? Seriál Wednesday se totiž chystá na ještě strašidelnější druhou sérii a vypadá to, že vše bude ještě napínavější než v té první!

- Reklama -

V první řadě seriálu Wednesday jsme se seznámili s Joy Sundayovou, která ztvárnila smyslně zlotřilou Biancu Barclayovou, nekorunovanou královnu Akademie Nikdyvíc. Ta je shodou okolností úhlavní soupěřkou Wednesday Addamsové. Ty dvě se neustále střetávaly a jejich šermířské souboje se nedají nazvat jinak než jako „epické“.

V průběhu první řady tyto dvě nelítostné rivalky odložily stranou své neshody a spojily se, aby se postavily společnému nepříteli. Vytvořily neochotné spojenectví, aby zastavily monstrum, které pronásledovalo a zabíjelo spolužačky. A bylo potěšením vidět tyhle dvě silné dívky spolupracovat.

Z Wednesday a Biancy kamarádky nebudou

Nečekejte však, že se z nich dvou stanou nejlepší kamarádky! Joy Sundayová totiž prozradila, že i v připravované druhé řadě Wednesday bude mezi Biancou a Wednesday spousta napětí a šermířských soubojů. „Opravdu jsem si užívala, když jsem se postavila proti Wednesday,“ vzpomínala Joy v rozhovoru pro express.co.uk. „Určitě si myslím, že je tu ještě prostor pro nějakou odvetu, takže to bude ještě zábava.“

Biančiny konflikty se však nebudou týkat jen Wednesday. Joy také naznačila, že druhá série se možná ponoří hlouběji do Biančina problematického rodinného života. V první sezóně jsme se o Biančině dysfunkční rodině dozvěděli jen málo, ale druhá série by mohla prozkoumat více o životech a zázemí studentů Nikdyvíc. „V jejím životě je zřejmě Velký zlý vlk,“ naznačila Joy. „A aby se jí opravdu dařilo, potřebuje se toho zbavit. Takže doufám, že se toho všeho dočkáme ve druhé sezóně.“

- Reklama -

Seriál přichází v druhé sérii o dvě velké hvězdy

Finále první řady zanechalo v divácích spoustu otázek a je jasné, že je toho ještě hodně k odhalení. Fanoušky zdrtilo, když ředitelku Nikdyvíc, Larisu Weemsovou (hrála ji Gwendoline Christie ze Hry o trůny), zabila Marilyn Thornhillová (Christina Ricci) v epickém finále. „Poté, co se ukázalo, že Marilyn stojí za zlověstným spiknutím, které sužuje městečko Jericho, se zdá, že dvě z největších hvězd Wednesday se do pokračování nevrátí,“ uvedla Joy.

Wednesday má ale díky tomu spoustu příležitostí poznat a potrápit ostatní studenty Nikdyvíc. Je tu navíc ještě případ jejího stalkera, jehož zlověstné výhrůžky na konci série dokázaly Wednesday jen nadchnout vyhlídkou na další záhadu. „Kdo by mohla být ta tajemná osoba a co od Wednesday chce?“ zajímá i Joy Sundayovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -