- Reklama -

Podle představitelky Biancy čeká Wednesday ve 2. sérii nečekaná odveta

Jste připraveni na další napínavá a strašidelná setkání? Seriál Wednesday se totiž chystá na ještě strašidelnější druhou sérii a vypadá to, že vše bude ještě napínavější než v té první!

- Reklama -

V první řadě seriálu Wednesday jsme se seznámili s Joy Sundayovou, která ztvárnila smyslně zlotřilou Biancu Barclayovou, nekorunovanou královnu Akademie Nikdyvíc. Ta je shodou okolností úhlavní soupěřkou Wednesday Addamsové. Ty dvě se neustále střetávaly a jejich šermířské souboje se nedají nazvat jinak než jako „epické“.

V průběhu první řady tyto dvě nelítostné rivalky odložily stranou své neshody a spojily se, aby se postavily společnému nepříteli. Vytvořily neochotné spojenectví, aby zastavily monstrum, které pronásledovalo a zabíjelo spolužačky. A bylo potěšením vidět tyhle dvě silné dívky spolupracovat.

Z Wednesday a Biancy kamarádky nebudou

Nečekejte však, že se z nich dvou stanou nejlepší kamarádky! Joy Sundayová totiž prozradila, že i v připravované druhé řadě Wednesday bude mezi Biancou a Wednesday spousta napětí a šermířských soubojů. „Opravdu jsem si užívala, když jsem se postavila proti Wednesday,“ vzpomínala Joy v rozhovoru pro express.co.uk. „Určitě si myslím, že je tu ještě prostor pro nějakou odvetu, takže to bude ještě zábava.“

Biančiny konflikty se však nebudou týkat jen Wednesday. Joy také naznačila, že druhá série se možná ponoří hlouběji do Biančina problematického rodinného života. V první sezóně jsme se o Biančině dysfunkční rodině dozvěděli jen málo, ale druhá série by mohla prozkoumat více o životech a zázemí studentů Nikdyvíc. „V jejím životě je zřejmě Velký zlý vlk,“ naznačila Joy. „A aby se jí opravdu dařilo, potřebuje se toho zbavit. Takže doufám, že se toho všeho dočkáme ve druhé sezóně.“

- Reklama -

Seriál přichází v druhé sérii o dvě velké hvězdy

Finále první řady zanechalo v divácích spoustu otázek a je jasné, že je toho ještě hodně k odhalení. Fanoušky zdrtilo, když ředitelku Nikdyvíc, Larisu Weemsovou (hrála ji Gwendoline Christie ze Hry o trůny), zabila Marilyn Thornhillová (Christina Ricci) v epickém finále. „Poté, co se ukázalo, že Marilyn stojí za zlověstným spiknutím, které sužuje městečko Jericho, se zdá, že dvě z největších hvězd Wednesday se do pokračování nevrátí,“ uvedla Joy.

Wednesday má ale díky tomu spoustu příležitostí poznat a potrápit ostatní studenty Nikdyvíc. Je tu navíc ještě případ jejího stalkera, jehož zlověstné výhrůžky na konci série dokázaly Wednesday jen nadchnout vyhlídkou na další záhadu. „Kdo by mohla být ta tajemná osoba a co od Wednesday chce?“ zajímá i Joy Sundayovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -