- Reklama -

Podle představitelky Biancy čeká Wednesday ve 2. sérii nečekaná odveta

Jste připraveni na další napínavá a strašidelná setkání? Seriál Wednesday se totiž chystá na ještě strašidelnější druhou sérii a vypadá to, že vše bude ještě napínavější než v té první!

- Reklama -

V první řadě seriálu Wednesday jsme se seznámili s Joy Sundayovou, která ztvárnila smyslně zlotřilou Biancu Barclayovou, nekorunovanou královnu Akademie Nikdyvíc. Ta je shodou okolností úhlavní soupěřkou Wednesday Addamsové. Ty dvě se neustále střetávaly a jejich šermířské souboje se nedají nazvat jinak než jako „epické“.

V průběhu první řady tyto dvě nelítostné rivalky odložily stranou své neshody a spojily se, aby se postavily společnému nepříteli. Vytvořily neochotné spojenectví, aby zastavily monstrum, které pronásledovalo a zabíjelo spolužačky. A bylo potěšením vidět tyhle dvě silné dívky spolupracovat.

Z Wednesday a Biancy kamarádky nebudou

Nečekejte však, že se z nich dvou stanou nejlepší kamarádky! Joy Sundayová totiž prozradila, že i v připravované druhé řadě Wednesday bude mezi Biancou a Wednesday spousta napětí a šermířských soubojů. „Opravdu jsem si užívala, když jsem se postavila proti Wednesday,“ vzpomínala Joy v rozhovoru pro express.co.uk. „Určitě si myslím, že je tu ještě prostor pro nějakou odvetu, takže to bude ještě zábava.“

Biančiny konflikty se však nebudou týkat jen Wednesday. Joy také naznačila, že druhá série se možná ponoří hlouběji do Biančina problematického rodinného života. V první sezóně jsme se o Biančině dysfunkční rodině dozvěděli jen málo, ale druhá série by mohla prozkoumat více o životech a zázemí studentů Nikdyvíc. „V jejím životě je zřejmě Velký zlý vlk,“ naznačila Joy. „A aby se jí opravdu dařilo, potřebuje se toho zbavit. Takže doufám, že se toho všeho dočkáme ve druhé sezóně.“

Seriál přichází v druhé sérii o dvě velké hvězdy

Finále první řady zanechalo v divácích spoustu otázek a je jasné, že je toho ještě hodně k odhalení. Fanoušky zdrtilo, když ředitelku Nikdyvíc, Larisu Weemsovou (hrála ji Gwendoline Christie ze Hry o trůny), zabila Marilyn Thornhillová (Christina Ricci) v epickém finále. „Poté, co se ukázalo, že Marilyn stojí za zlověstným spiknutím, které sužuje městečko Jericho, se zdá, že dvě z největších hvězd Wednesday se do pokračování nevrátí,“ uvedla Joy.

Wednesday má ale díky tomu spoustu příležitostí poznat a potrápit ostatní studenty Nikdyvíc. Je tu navíc ještě případ jejího stalkera, jehož zlověstné výhrůžky na konci série dokázaly Wednesday jen nadchnout vyhlídkou na další záhadu. „Kdo by mohla být ta tajemná osoba a co od Wednesday chce?“ zajímá i Joy Sundayovou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -