- Reklama -

Budoucnost Virgin River: Co přinese šestá řada?

Fanoušci Virgin River nedočkavě vyhlížejí šestou řadu a nedávno obdrželi informace ohledně jejího vývoje. Pátá řada skončila napínavým zvratem, a tak není divu, že se diváci na pokračování tak moc těší.

- Reklama -

Přes nadšení, že nová řada je na cestě, je už teď její vývoj zpožděn díky probíhající stávce herců v Hollywoodu. To je problém, který sužuje mnoho filmů a televizních pořadů. Naštěstí se fanoušci dočkali informací o postupu prací, což by mělo rozptýlit jejich očekávání ohledně nových epizod oblíbeného seriálu.

Oficiální účet Virgin River na Instagramu sdílel fotografii šťastných tváří, které seděly u stolu a pracovaly na nové sérii. K fotce byl přiložen popisek: „Jsme nadšeni, že náš scenáristický tým se vrátil a ponořil se do práce na šesté řadě!“

Co chtějí fanoušci vidět v nové řadě

Spolu s oznámením zahájení prací na šesté řadě přišly také žádosti od fanoušků ohledně toho, co by rádi viděli v nových epizodách. Mnozí diváci zdůraznili, že by rádi více scén s hlavními postavami Mel a Jackem a doufají, že nová řada nebude tak temná jako pátá řada.

- Reklama -

Jiní fanoušci chtějí, aby postavy Martina a Alex dostaly dítě a uspořádaly svatbu. Další se těší na více romantických okamžiků mezi Melem a Jackem a doufají, že jim nová řada přinese šťastný konec.

Příznivci seriálu na Instagramu také vyjádřili nespokojenost s tím, jak pátá řada seriálu probíhala. Tvrdí, že byla temnější, než je potřeba, a doufají, že šestá řada se vrátí k původnímu, radostnějšímu tónu, kterým seriál Virgin River proslul v minulosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -