- Reklama -

Budoucnost Virgin River: Co přinese šestá řada?

Fanoušci Virgin River nedočkavě vyhlížejí šestou řadu a nedávno obdrželi informace ohledně jejího vývoje. Pátá řada skončila napínavým zvratem, a tak není divu, že se diváci na pokračování tak moc těší.

- Reklama -

Přes nadšení, že nová řada je na cestě, je už teď její vývoj zpožděn díky probíhající stávce herců v Hollywoodu. To je problém, který sužuje mnoho filmů a televizních pořadů. Naštěstí se fanoušci dočkali informací o postupu prací, což by mělo rozptýlit jejich očekávání ohledně nových epizod oblíbeného seriálu.

Oficiální účet Virgin River na Instagramu sdílel fotografii šťastných tváří, které seděly u stolu a pracovaly na nové sérii. K fotce byl přiložen popisek: „Jsme nadšeni, že náš scenáristický tým se vrátil a ponořil se do práce na šesté řadě!“

Co chtějí fanoušci vidět v nové řadě

Spolu s oznámením zahájení prací na šesté řadě přišly také žádosti od fanoušků ohledně toho, co by rádi viděli v nových epizodách. Mnozí diváci zdůraznili, že by rádi více scén s hlavními postavami Mel a Jackem a doufají, že nová řada nebude tak temná jako pátá řada.

- Reklama -

Jiní fanoušci chtějí, aby postavy Martina a Alex dostaly dítě a uspořádaly svatbu. Další se těší na více romantických okamžiků mezi Melem a Jackem a doufají, že jim nová řada přinese šťastný konec.

Příznivci seriálu na Instagramu také vyjádřili nespokojenost s tím, jak pátá řada seriálu probíhala. Tvrdí, že byla temnější, než je potřeba, a doufají, že šestá řada se vrátí k původnímu, radostnějšímu tónu, kterým seriál Virgin River proslul v minulosti.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -