- Reklama -

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

- Reklama -

Charles Harrelson se narodil 24. července 1938 v Lovelady v Texasu. Zpočátku vedl relativně obyčejný život, sloužil v námořnictvu a později se živil jako obchodník s encyklopediemi. V 60. letech se však obrátil na život zločinu a stal se profesionálním nájemným vrahem. Přitom ho nezastavila ani skutečnost, že už byl rodičem malého dítěte – Woodyho.

V roce 1968, když byl Woody ještě malý kluk, jeho otec z jeho života prostě zmizel, píše allthatsinteresting.com. Důvod? Odsoudili ho za vraždu texaského obchodníka s obilím. Ačkoli původně dostal 15 let, za dobré chování byl propuštěn po pouhých pěti letech.

Táta, který nebyl doma, protože seděl

Na svobodě si ale nepobyl dlouho: v roce 1979 ho najal texaský drogový lord Jimmy Chagrou na vraždu federálního soudce Johna H. Wooda Jr.. Šlo o historicky první nájemnou vraždu federálního soudce v historii USA.

V té době ještě herec podle stránek telegraph.co.uk o tátově „práci“ neměl ani tušení. O jeho skutečném povolání se Woody Harrelson dozvěděl až v roce 1981, když slyšel zprávy o otcově soudu v rádiu. „Nevnímal jsem ho jako otce, spíše jako někoho, kdo by mohl být můj přítel,“ řekl Woody v rozhovoru pro People v roce 1988.

- Reklama -

Přesto se Woody snažil s otcem navázat vztah a investoval miliony dolarů do právních nákladů ve snaze získat pro něj nový soudní proces. „Snažil jsem se být jen dobrým synem,“ komentoval svou snahu Harrelson pro Fandomwire.

Woody Harrelson se snažil otcovo jméno očistit

Ani synovy peníze a vliv ale na osvobození dvojnásobného vraha nestačili. Charles Harrelson strávil zbytek svého života ve vězení a zemřel na infarkt v roce 2007. A ačkoli po většinu Woodyho života jako otec doma chyběl, jejich vztah měl na Woodyho hluboký dopad. Harrelson dokonce prohlásil, že se cítí být svým otcem spojen skrze osud, protože se narodili ve stejný den.

Něco ale je mezi nimi jinak. Na rozdíl od otce je Woody Harrelson šťastně ženatý a žije spokojený rodinný život s Laurou Louie, se kterou má tři dcery – Deni, Zoe a Makani. S Laurou se potkal v roce 1987 a vzali se v roce 2008. Woody často neskrývá svou vděčnost za to, jakou má díky Lauře rodinu a osobní život, který je pro něj zdrojem radosti a stability.

„Laura je můj nejlepší přítel a matka mých dětí. Nemohl bych být šťastnější,“ říká Woody o své ženě.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -