- Reklama -

Zlatá devadesátá: Druhá série by mohla přijít nečekaně brzy

Nový sitcom Zlatá devadesátá se svou novou sezónou určitě všem vyrazí dech! Po ohromujícím zvratu na konci první série dosáhlo očekávání druhé řady rekordní výše.

- Reklama -

Seriál Zlatá devadesátá se odehrává v roce 1995 a sleduje letní eskapády Leiy Formanové (hraje ji talentovaná Callie Haverda). Ta je dcerou Erica a Donny z původního seriálu Zlatá sedmesát. Když Leia navštíví své prarodiče v městečku Point Place, najde si kamarádku Gwen a zjistí, že by v Point Place nejraději zůstala, aby mohla najít svou vlastní identitu. Potkává skupinu nových přátel a dokonce jí padne do oka Jay Kelso. Což je shodou okolností syn Michaela a Jackie, které jako v původním seriálu hrají Ashton Kutcher a Mila Kunis.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Zlatá devadesátá)

První řada seriálu Zlatá devadesátá skončila šokem

Léto ve Wisconsinu bylo pro Leiu horskou dráhou emocí, protože zažila vše od prvního polibku až po poprvé zlomené srdce. Zaexperimentuje si s novými věcmi, jako je kouření trávy a pití piva, a dokonce dostane od svého dědy Reda první auto. Ale když už se chystá na to, že léto končí, závěrečná epizoda 1. série jí připraví překvapení, které nečekala ona ani diváci, upozornily stránky screenrant.com. Zakouká se do přítele kamarádky!

Po rozchodu s Jayem Kelsem se totiž Leia před odjezdem ocitne v napjaté situaci s Jayovým nejlepším kamarádem Natem (Gweniným bratrem, který už několik měsíců chodí s Nikki, další členkou party). Gwen moudře poradí Leie, aby to neřešila a šla dál, zvlášť když se vrací do Chicaga. Jay však doufá, že se vrátí příští léto. A její prarodiče touží po tom, aby se vrátila, takže 2. série by mohla přinést zcela novou úroveň dramatu. Ale… Bude i Zlatá devadesátá 2. série?

- Reklama -

Netflix s pokračováním vyčkává jak je u něj zvykem

Jak je u Netflixu tradicí, streamovací gigant rád čeká obvykle alespoň měsíc po premiéře seriálu, než rozhodne o jeho obnovení. S datem premiéry 19. ledna proto musí fanoušci na potvrzení čekat až do poloviny nebo konce února 2023.

Ale nenechte si tím zatím zkazit náladu! Sitcomy se na rozdíl od epických fantasy seriálů natáčejí snadno. Každá epizoda má jen půl hodiny, nejsou v ní žádné šložité CGI efekty a vše se odehrává na jedné scéně. První sezóna byla oznámena na podzim roku 2021 a natáčení trvalo pouhé čtyři měsíce, což je procházka růžovým sadem ve srovnání s produkcemi jako je Zaklínač , které mohou i s postprodukcí trvat až rok. Vzhledem k tomu je velká šance, že Netflix fanouškům přinese i další díly seriálu Zlatá devadesátá, píše elitedaily.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -