- Reklama -

Zlatá devadesátá: Druhá série by mohla přijít nečekaně brzy

Nový sitcom Zlatá devadesátá se svou novou sezónou určitě všem vyrazí dech! Po ohromujícím zvratu na konci první série dosáhlo očekávání druhé řady rekordní výše.

- Reklama -

Seriál Zlatá devadesátá se odehrává v roce 1995 a sleduje letní eskapády Leiy Formanové (hraje ji talentovaná Callie Haverda). Ta je dcerou Erica a Donny z původního seriálu Zlatá sedmesát. Když Leia navštíví své prarodiče v městečku Point Place, najde si kamarádku Gwen a zjistí, že by v Point Place nejraději zůstala, aby mohla najít svou vlastní identitu. Potkává skupinu nových přátel a dokonce jí padne do oka Jay Kelso. Což je shodou okolností syn Michaela a Jackie, které jako v původním seriálu hrají Ashton Kutcher a Mila Kunis.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Zlatá devadesátá)

První řada seriálu Zlatá devadesátá skončila šokem

Léto ve Wisconsinu bylo pro Leiu horskou dráhou emocí, protože zažila vše od prvního polibku až po poprvé zlomené srdce. Zaexperimentuje si s novými věcmi, jako je kouření trávy a pití piva, a dokonce dostane od svého dědy Reda první auto. Ale když už se chystá na to, že léto končí, závěrečná epizoda 1. série jí připraví překvapení, které nečekala ona ani diváci, upozornily stránky screenrant.com. Zakouká se do přítele kamarádky!

Po rozchodu s Jayem Kelsem se totiž Leia před odjezdem ocitne v napjaté situaci s Jayovým nejlepším kamarádem Natem (Gweniným bratrem, který už několik měsíců chodí s Nikki, další členkou party). Gwen moudře poradí Leie, aby to neřešila a šla dál, zvlášť když se vrací do Chicaga. Jay však doufá, že se vrátí příští léto. A její prarodiče touží po tom, aby se vrátila, takže 2. série by mohla přinést zcela novou úroveň dramatu. Ale… Bude i Zlatá devadesátá 2. série?

- Reklama -

Netflix s pokračováním vyčkává jak je u něj zvykem

Jak je u Netflixu tradicí, streamovací gigant rád čeká obvykle alespoň měsíc po premiéře seriálu, než rozhodne o jeho obnovení. S datem premiéry 19. ledna proto musí fanoušci na potvrzení čekat až do poloviny nebo konce února 2023.

Ale nenechte si tím zatím zkazit náladu! Sitcomy se na rozdíl od epických fantasy seriálů natáčejí snadno. Každá epizoda má jen půl hodiny, nejsou v ní žádné šložité CGI efekty a vše se odehrává na jedné scéně. První sezóna byla oznámena na podzim roku 2021 a natáčení trvalo pouhé čtyři měsíce, což je procházka růžovým sadem ve srovnání s produkcemi jako je Zaklínač , které mohou i s postprodukcí trvat až rok. Vzhledem k tomu je velká šance, že Netflix fanouškům přinese i další díly seriálu Zlatá devadesátá, píše elitedaily.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -