- Reklama -

Zlatá devadesátá: Druhá série by mohla přijít nečekaně brzy

Nový sitcom Zlatá devadesátá se svou novou sezónou určitě všem vyrazí dech! Po ohromujícím zvratu na konci první série dosáhlo očekávání druhé řady rekordní výše.

- Reklama -

Seriál Zlatá devadesátá se odehrává v roce 1995 a sleduje letní eskapády Leiy Formanové (hraje ji talentovaná Callie Haverda). Ta je dcerou Erica a Donny z původního seriálu Zlatá sedmesát. Když Leia navštíví své prarodiče v městečku Point Place, najde si kamarádku Gwen a zjistí, že by v Point Place nejraději zůstala, aby mohla najít svou vlastní identitu. Potkává skupinu nových přátel a dokonce jí padne do oka Jay Kelso. Což je shodou okolností syn Michaela a Jackie, které jako v původním seriálu hrají Ashton Kutcher a Mila Kunis.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Zlatá devadesátá)

První řada seriálu Zlatá devadesátá skončila šokem

Léto ve Wisconsinu bylo pro Leiu horskou dráhou emocí, protože zažila vše od prvního polibku až po poprvé zlomené srdce. Zaexperimentuje si s novými věcmi, jako je kouření trávy a pití piva, a dokonce dostane od svého dědy Reda první auto. Ale když už se chystá na to, že léto končí, závěrečná epizoda 1. série jí připraví překvapení, které nečekala ona ani diváci, upozornily stránky screenrant.com. Zakouká se do přítele kamarádky!

Po rozchodu s Jayem Kelsem se totiž Leia před odjezdem ocitne v napjaté situaci s Jayovým nejlepším kamarádem Natem (Gweniným bratrem, který už několik měsíců chodí s Nikki, další členkou party). Gwen moudře poradí Leie, aby to neřešila a šla dál, zvlášť když se vrací do Chicaga. Jay však doufá, že se vrátí příští léto. A její prarodiče touží po tom, aby se vrátila, takže 2. série by mohla přinést zcela novou úroveň dramatu. Ale… Bude i Zlatá devadesátá 2. série?

- Reklama -

Netflix s pokračováním vyčkává jak je u něj zvykem

Jak je u Netflixu tradicí, streamovací gigant rád čeká obvykle alespoň měsíc po premiéře seriálu, než rozhodne o jeho obnovení. S datem premiéry 19. ledna proto musí fanoušci na potvrzení čekat až do poloviny nebo konce února 2023.

Ale nenechte si tím zatím zkazit náladu! Sitcomy se na rozdíl od epických fantasy seriálů natáčejí snadno. Každá epizoda má jen půl hodiny, nejsou v ní žádné šložité CGI efekty a vše se odehrává na jedné scéně. První sezóna byla oznámena na podzim roku 2021 a natáčení trvalo pouhé čtyři měsíce, což je procházka růžovým sadem ve srovnání s produkcemi jako je Zaklínač , které mohou i s postprodukcí trvat až rok. Vzhledem k tomu je velká šance, že Netflix fanouškům přinese i další díly seriálu Zlatá devadesátá, píše elitedaily.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -