- Reklama -

Zlatá devadesátá: Druhá série by mohla přijít nečekaně brzy

Nový sitcom Zlatá devadesátá se svou novou sezónou určitě všem vyrazí dech! Po ohromujícím zvratu na konci první série dosáhlo očekávání druhé řady rekordní výše.

- Reklama -

Seriál Zlatá devadesátá se odehrává v roce 1995 a sleduje letní eskapády Leiy Formanové (hraje ji talentovaná Callie Haverda). Ta je dcerou Erica a Donny z původního seriálu Zlatá sedmesát. Když Leia navštíví své prarodiče v městečku Point Place, najde si kamarádku Gwen a zjistí, že by v Point Place nejraději zůstala, aby mohla najít svou vlastní identitu. Potkává skupinu nových přátel a dokonce jí padne do oka Jay Kelso. Což je shodou okolností syn Michaela a Jackie, které jako v původním seriálu hrají Ashton Kutcher a Mila Kunis.

(Upozornění: článek obsahuje spoilery seriálu Zlatá devadesátá)

První řada seriálu Zlatá devadesátá skončila šokem

Léto ve Wisconsinu bylo pro Leiu horskou dráhou emocí, protože zažila vše od prvního polibku až po poprvé zlomené srdce. Zaexperimentuje si s novými věcmi, jako je kouření trávy a pití piva, a dokonce dostane od svého dědy Reda první auto. Ale když už se chystá na to, že léto končí, závěrečná epizoda 1. série jí připraví překvapení, které nečekala ona ani diváci, upozornily stránky screenrant.com. Zakouká se do přítele kamarádky!

Po rozchodu s Jayem Kelsem se totiž Leia před odjezdem ocitne v napjaté situaci s Jayovým nejlepším kamarádem Natem (Gweniným bratrem, který už několik měsíců chodí s Nikki, další členkou party). Gwen moudře poradí Leie, aby to neřešila a šla dál, zvlášť když se vrací do Chicaga. Jay však doufá, že se vrátí příští léto. A její prarodiče touží po tom, aby se vrátila, takže 2. série by mohla přinést zcela novou úroveň dramatu. Ale… Bude i Zlatá devadesátá 2. série?

Netflix s pokračováním vyčkává jak je u něj zvykem

Jak je u Netflixu tradicí, streamovací gigant rád čeká obvykle alespoň měsíc po premiéře seriálu, než rozhodne o jeho obnovení. S datem premiéry 19. ledna proto musí fanoušci na potvrzení čekat až do poloviny nebo konce února 2023.

Ale nenechte si tím zatím zkazit náladu! Sitcomy se na rozdíl od epických fantasy seriálů natáčejí snadno. Každá epizoda má jen půl hodiny, nejsou v ní žádné šložité CGI efekty a vše se odehrává na jedné scéně. První sezóna byla oznámena na podzim roku 2021 a natáčení trvalo pouhé čtyři měsíce, což je procházka růžovým sadem ve srovnání s produkcemi jako je Zaklínač , které mohou i s postprodukcí trvat až rok. Vzhledem k tomu je velká šance, že Netflix fanouškům přinese i další díly seriálu Zlatá devadesátá, píše elitedaily.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -