- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se vysílal v letech 1998 až 2006. Sledoval skupinu přátel, kteří proplouvali svou pubertou v 70. letech v Point Place v americkém Wisconsinu. Sitcom se stal hitem po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Společnost Netflix v říjnu 2021 odhalila plány na spin-off oblíbeného sitcomu. Do něj se v roli Ericových rodičů Reda a Kitty vrací Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová. Děj se podle stránek screenrant.com posouvá o 20 let dopředu, což je důvod, proč se seriál nově jmenuje Zlatá devadesátá.

Chystaný spin-off přenese diváky zpět do domácnosti Foremanových. Desetidílný seriál, který má premiéru 19. ledna, přivítá kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové jako Reda a Kitty Formanových i novou generaci teenagerů, včetně Leiy (Callie Haverda), dcery Erica a Donny, která bude obývat jejich kultovní sklep.

O čem je seriál Zlatá devadesátá?

Leia totiž zjistí, co chce od života, když se při cestě do Point Place za prarodiči Redem a Kitty seznámí s temperamentní a vzpurnou Gwen, která bydlí hned vedle. Leia pochopí, že dobrodružství se v Point Place může odehrávat stejně jako před lety u jejích rodičů. K tomu ji pomohou Gwenini přátelé, mezi něž patří její roztomilý bratr Nate, jeho bystrá přítelkyně Nikki, vtipný a vnímavý Ozzie a okouzlující Jay. I kvůli nim Leia přesvědčí Donnu s Ericem, aby ji u prarodičů nechali na léto, protože touží znovu objevit sama sebe. Kitty je ráda, že Formanův dům je domovem pro novou generaci a Red je, no… prostě Red.

Vrátí se Topher Grace, Ashton Kutcher i Mila Kunisová

Jak už je z popisu patrné, v remaku slavného seriálu se kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové objeví i Topher Grace a Laura Prepon. Jak se dá očekávat, zopakují si své role Erica a Donny, píše distractify.com. Stejně tak se podle stránek Hollywoodreporter.com v seriálu objeví i Mila Kunisová (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso) a Wilmer Valderrama (Fez). Danny Masterson, který hrál Hydea, je jediným z původního obsazení, kdo si roli nezopakuje. Aktuálně je souzen za dvě obvinění ze znásilnění, takže by jeho případný comeback seriálu nejspíš jen uškodil.

Kromě původních hvězd bude tentokrát seriál stát především na výkonech Callie Haverda, Ashley Aufderheideové, Mace Coronela, Maxwelly Donovanové, Reyna Doie a Sama Morelose.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -