- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se vysílal v letech 1998 až 2006. Sledoval skupinu přátel, kteří proplouvali svou pubertou v 70. letech v Point Place v americkém Wisconsinu. Sitcom se stal hitem po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Společnost Netflix v říjnu 2021 odhalila plány na spin-off oblíbeného sitcomu. Do něj se v roli Ericových rodičů Reda a Kitty vrací Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová. Děj se podle stránek screenrant.com posouvá o 20 let dopředu, což je důvod, proč se seriál nově jmenuje Zlatá devadesátá.

Chystaný spin-off přenese diváky zpět do domácnosti Foremanových. Desetidílný seriál, který má premiéru 19. ledna, přivítá kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové jako Reda a Kitty Formanových i novou generaci teenagerů, včetně Leiy (Callie Haverda), dcery Erica a Donny, která bude obývat jejich kultovní sklep.

O čem je seriál Zlatá devadesátá?

Leia totiž zjistí, co chce od života, když se při cestě do Point Place za prarodiči Redem a Kitty seznámí s temperamentní a vzpurnou Gwen, která bydlí hned vedle. Leia pochopí, že dobrodružství se v Point Place může odehrávat stejně jako před lety u jejích rodičů. K tomu ji pomohou Gwenini přátelé, mezi něž patří její roztomilý bratr Nate, jeho bystrá přítelkyně Nikki, vtipný a vnímavý Ozzie a okouzlující Jay. I kvůli nim Leia přesvědčí Donnu s Ericem, aby ji u prarodičů nechali na léto, protože touží znovu objevit sama sebe. Kitty je ráda, že Formanův dům je domovem pro novou generaci a Red je, no… prostě Red.

Vrátí se Topher Grace, Ashton Kutcher i Mila Kunisová

Jak už je z popisu patrné, v remaku slavného seriálu se kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové objeví i Topher Grace a Laura Prepon. Jak se dá očekávat, zopakují si své role Erica a Donny, píše distractify.com. Stejně tak se podle stránek Hollywoodreporter.com v seriálu objeví i Mila Kunisová (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso) a Wilmer Valderrama (Fez). Danny Masterson, který hrál Hydea, je jediným z původního obsazení, kdo si roli nezopakuje. Aktuálně je souzen za dvě obvinění ze znásilnění, takže by jeho případný comeback seriálu nejspíš jen uškodil.

- Reklama -

Kromě původních hvězd bude tentokrát seriál stát především na výkonech Callie Haverda, Ashley Aufderheideové, Mace Coronela, Maxwelly Donovanové, Reyna Doie a Sama Morelose.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -