- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se vysílal v letech 1998 až 2006. Sledoval skupinu přátel, kteří proplouvali svou pubertou v 70. letech v Point Place v americkém Wisconsinu. Sitcom se stal hitem po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Společnost Netflix v říjnu 2021 odhalila plány na spin-off oblíbeného sitcomu. Do něj se v roli Ericových rodičů Reda a Kitty vrací Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová. Děj se podle stránek screenrant.com posouvá o 20 let dopředu, což je důvod, proč se seriál nově jmenuje Zlatá devadesátá.

Chystaný spin-off přenese diváky zpět do domácnosti Foremanových. Desetidílný seriál, který má premiéru 19. ledna, přivítá kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové jako Reda a Kitty Formanových i novou generaci teenagerů, včetně Leiy (Callie Haverda), dcery Erica a Donny, která bude obývat jejich kultovní sklep.

O čem je seriál Zlatá devadesátá?

Leia totiž zjistí, co chce od života, když se při cestě do Point Place za prarodiči Redem a Kitty seznámí s temperamentní a vzpurnou Gwen, která bydlí hned vedle. Leia pochopí, že dobrodružství se v Point Place může odehrávat stejně jako před lety u jejích rodičů. K tomu ji pomohou Gwenini přátelé, mezi něž patří její roztomilý bratr Nate, jeho bystrá přítelkyně Nikki, vtipný a vnímavý Ozzie a okouzlující Jay. I kvůli nim Leia přesvědčí Donnu s Ericem, aby ji u prarodičů nechali na léto, protože touží znovu objevit sama sebe. Kitty je ráda, že Formanův dům je domovem pro novou generaci a Red je, no… prostě Red.

Vrátí se Topher Grace, Ashton Kutcher i Mila Kunisová

Jak už je z popisu patrné, v remaku slavného seriálu se kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové objeví i Topher Grace a Laura Prepon. Jak se dá očekávat, zopakují si své role Erica a Donny, píše distractify.com. Stejně tak se podle stránek Hollywoodreporter.com v seriálu objeví i Mila Kunisová (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso) a Wilmer Valderrama (Fez). Danny Masterson, který hrál Hydea, je jediným z původního obsazení, kdo si roli nezopakuje. Aktuálně je souzen za dvě obvinění ze znásilnění, takže by jeho případný comeback seriálu nejspíš jen uškodil.

Kromě původních hvězd bude tentokrát seriál stát především na výkonech Callie Haverda, Ashley Aufderheideové, Mace Coronela, Maxwelly Donovanové, Reyna Doie a Sama Morelose.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -