- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se vysílal v letech 1998 až 2006. Sledoval skupinu přátel, kteří proplouvali svou pubertou v 70. letech v Point Place v americkém Wisconsinu. Sitcom se stal hitem po celém světě, Českou republiku nevyjímaje. Společnost Netflix v říjnu 2021 odhalila plány na spin-off oblíbeného sitcomu. Do něj se v roli Ericových rodičů Reda a Kitty vrací Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová. Děj se podle stránek screenrant.com posouvá o 20 let dopředu, což je důvod, proč se seriál nově jmenuje Zlatá devadesátá.

Chystaný spin-off přenese diváky zpět do domácnosti Foremanových. Desetidílný seriál, který má premiéru 19. ledna, přivítá kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové jako Reda a Kitty Formanových i novou generaci teenagerů, včetně Leiy (Callie Haverda), dcery Erica a Donny, která bude obývat jejich kultovní sklep.

O čem je seriál Zlatá devadesátá?

Leia totiž zjistí, co chce od života, když se při cestě do Point Place za prarodiči Redem a Kitty seznámí s temperamentní a vzpurnou Gwen, která bydlí hned vedle. Leia pochopí, že dobrodružství se v Point Place může odehrávat stejně jako před lety u jejích rodičů. K tomu ji pomohou Gwenini přátelé, mezi něž patří její roztomilý bratr Nate, jeho bystrá přítelkyně Nikki, vtipný a vnímavý Ozzie a okouzlující Jay. I kvůli nim Leia přesvědčí Donnu s Ericem, aby ji u prarodičů nechali na léto, protože touží znovu objevit sama sebe. Kitty je ráda, že Formanův dům je domovem pro novou generaci a Red je, no… prostě Red.

Vrátí se Topher Grace, Ashton Kutcher i Mila Kunisová

Jak už je z popisu patrné, v remaku slavného seriálu se kromě Kurtwooda Smithe a Debry Jo Ruppové objeví i Topher Grace a Laura Prepon. Jak se dá očekávat, zopakují si své role Erica a Donny, píše distractify.com. Stejně tak se podle stránek Hollywoodreporter.com v seriálu objeví i Mila Kunisová (Jackie), Ashton Kutcher (Kelso) a Wilmer Valderrama (Fez). Danny Masterson, který hrál Hydea, je jediným z původního obsazení, kdo si roli nezopakuje. Aktuálně je souzen za dvě obvinění ze znásilnění, takže by jeho případný comeback seriálu nejspíš jen uškodil.

- Reklama -

Kromě původních hvězd bude tentokrát seriál stát především na výkonech Callie Haverda, Ashley Aufderheideové, Mace Coronela, Maxwelly Donovanové, Reyna Doie a Sama Morelose.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -