- Reklama -

Novinky na Netflixu v únoru 2023: Duchařská komedie a návraty oblíbených seriálů

Připravte se na akční a zábavný měsíc, protože přicházi novinky na Netflixu v únoru 2023. Chystají se seriálové návraty i zajímavé komedie.

- Reklama -

V únoru se připravte na divokou jízdu, protože vás Netflix vezme na dvě epická dobrodružství – 4. sérii You prožijeme v ulicích Londýna a 3. sérii Outer Banks zase v Karibiku. Novinky na Netflixu v únoru, to budou vraždy a chaos, romantika a golf – to vše nás čeká. Sbalte si kufry (nebo raději ne) a připravte se na pořádně napínavé útěky.

„TY“ 4. série 1. část (9. února)

Připravte se vyrazit do londýnských ulic s jedinečným Joe Goldbergem (Penn Badgley)! Čtvrtá řada seriálu TY tentokrát sleduje, jak se Joe vydává za profesora a sleduje svou lásku knihovnici (Tati Gabrielle). Ale nebojte se, stále se drží svých starých triků.

„U tebe nebo u mě?“ (10. února)

Láska je ve vzduchu s Reese Witherspoon a Ashtonem Kutcherem v této romantické komedii. Připravte se na výměnu domů, výměnu životů a možná i zamilování v této moderní variaci na „Prázdniny“.

„Full Swing“ (15. února)

Sportovní fanoušci, soustřeďte se! Mezi nejzajímavěnšjí novinky na Netfluxu v únoru bezpochyby patří i nejnovější sportovní dokumentární seriál od tvůrců Formule 1. Připravte se na odpal s Full Swing, pohledem do zákulisí světa profesionálního golfu a PGA Tour. Tento seriál s největšími golfovými hvězdami, jako jsou Justin Thomas, Rory McIlroy a další, si nesmíte nechat ujít.

- Reklama -

„Outer Banks 3. série“ (23. února)

Nalaďte se na ostrovní atmosféru s kapelou Pogues, která se vydává na nebezpečnou cestu za ztraceným městem v Karibiku. Třetí sezóna seriálu Outer Banks bude jistě divoká jízdou s neustále napjatým stavem mysli.

„Máme tu ducha“ (24. února)

A na závěr tu máme tip na mrazivou zábavu s Davidem Harbourem, Anthonym Mackiem a Jennifer Coolidge. Představte si Krotitele duchů, ale s větším počtem živých přenosů, protože rodina se stane virální kvůli natáčení ducha, který straší v jejich novém domě, jen aby upoutala pozornost CIA. Tuhle hororovou komedii si rozhodně nenechte ujít!

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -