- Reklama -

Novinky na Netflixu v únoru 2023: Duchařská komedie a návraty oblíbených seriálů

Připravte se na akční a zábavný měsíc, protože přicházi novinky na Netflixu v únoru 2023. Chystají se seriálové návraty i zajímavé komedie.

- Reklama -

V únoru se připravte na divokou jízdu, protože vás Netflix vezme na dvě epická dobrodružství – 4. sérii You prožijeme v ulicích Londýna a 3. sérii Outer Banks zase v Karibiku. Novinky na Netflixu v únoru, to budou vraždy a chaos, romantika a golf – to vše nás čeká. Sbalte si kufry (nebo raději ne) a připravte se na pořádně napínavé útěky.

„TY“ 4. série 1. část (9. února)

Připravte se vyrazit do londýnských ulic s jedinečným Joe Goldbergem (Penn Badgley)! Čtvrtá řada seriálu TY tentokrát sleduje, jak se Joe vydává za profesora a sleduje svou lásku knihovnici (Tati Gabrielle). Ale nebojte se, stále se drží svých starých triků.

„U tebe nebo u mě?“ (10. února)

Láska je ve vzduchu s Reese Witherspoon a Ashtonem Kutcherem v této romantické komedii. Připravte se na výměnu domů, výměnu životů a možná i zamilování v této moderní variaci na „Prázdniny“.

„Full Swing“ (15. února)

Sportovní fanoušci, soustřeďte se! Mezi nejzajímavěnšjí novinky na Netfluxu v únoru bezpochyby patří i nejnovější sportovní dokumentární seriál od tvůrců Formule 1. Připravte se na odpal s Full Swing, pohledem do zákulisí světa profesionálního golfu a PGA Tour. Tento seriál s největšími golfovými hvězdami, jako jsou Justin Thomas, Rory McIlroy a další, si nesmíte nechat ujít.

- Reklama -

„Outer Banks 3. série“ (23. února)

Nalaďte se na ostrovní atmosféru s kapelou Pogues, která se vydává na nebezpečnou cestu za ztraceným městem v Karibiku. Třetí sezóna seriálu Outer Banks bude jistě divoká jízdou s neustále napjatým stavem mysli.

„Máme tu ducha“ (24. února)

A na závěr tu máme tip na mrazivou zábavu s Davidem Harbourem, Anthonym Mackiem a Jennifer Coolidge. Představte si Krotitele duchů, ale s větším počtem živých přenosů, protože rodina se stane virální kvůli natáčení ducha, který straší v jejich novém domě, jen aby upoutala pozornost CIA. Tuhle hororovou komedii si rozhodně nenechte ujít!

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -