- Reklama -

Novinky na Netflixu v únoru 2023: Duchařská komedie a návraty oblíbených seriálů

Připravte se na akční a zábavný měsíc, protože přicházi novinky na Netflixu v únoru 2023. Chystají se seriálové návraty i zajímavé komedie.

- Reklama -

V únoru se připravte na divokou jízdu, protože vás Netflix vezme na dvě epická dobrodružství – 4. sérii You prožijeme v ulicích Londýna a 3. sérii Outer Banks zase v Karibiku. Novinky na Netflixu v únoru, to budou vraždy a chaos, romantika a golf – to vše nás čeká. Sbalte si kufry (nebo raději ne) a připravte se na pořádně napínavé útěky.

„TY“ 4. série 1. část (9. února)

Připravte se vyrazit do londýnských ulic s jedinečným Joe Goldbergem (Penn Badgley)! Čtvrtá řada seriálu TY tentokrát sleduje, jak se Joe vydává za profesora a sleduje svou lásku knihovnici (Tati Gabrielle). Ale nebojte se, stále se drží svých starých triků.

„U tebe nebo u mě?“ (10. února)

Láska je ve vzduchu s Reese Witherspoon a Ashtonem Kutcherem v této romantické komedii. Připravte se na výměnu domů, výměnu životů a možná i zamilování v této moderní variaci na „Prázdniny“.

„Full Swing“ (15. února)

Sportovní fanoušci, soustřeďte se! Mezi nejzajímavěnšjí novinky na Netfluxu v únoru bezpochyby patří i nejnovější sportovní dokumentární seriál od tvůrců Formule 1. Připravte se na odpal s Full Swing, pohledem do zákulisí světa profesionálního golfu a PGA Tour. Tento seriál s největšími golfovými hvězdami, jako jsou Justin Thomas, Rory McIlroy a další, si nesmíte nechat ujít.

„Outer Banks 3. série“ (23. února)

Nalaďte se na ostrovní atmosféru s kapelou Pogues, která se vydává na nebezpečnou cestu za ztraceným městem v Karibiku. Třetí sezóna seriálu Outer Banks bude jistě divoká jízdou s neustále napjatým stavem mysli.

„Máme tu ducha“ (24. února)

A na závěr tu máme tip na mrazivou zábavu s Davidem Harbourem, Anthonym Mackiem a Jennifer Coolidge. Představte si Krotitele duchů, ale s větším počtem živých přenosů, protože rodina se stane virální kvůli natáčení ducha, který straší v jejich novém domě, jen aby upoutala pozornost CIA. Tuhle hororovou komedii si rozhodně nenechte ujít!

Zdroj:

Tiskové materiály společnosti Netflix

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -