- Reklama -

Witherspoonová a Kutcher zazáří v romantickém filmu U tebe nebo u mě

Reese Witherspoonová a Ashton Kutcher hrají v připravované romantické komedii U tebe nebo u mě dva bývalé milence, kteří se stali nejlepšími přáteli a na týden si vymění život, což vede k cestě sebepoznání, smíchu a možná i trochy lásky.

- Reklama -

V nové komedii společnosti Netflix U tebe nebo u mě hrají jediní a jedineční Reese Witherspoonová a Ashton Kutcher. Tito dva si v žánru romantických komedií udělali docela dobré jméno, ale nyní se poprvé potkávají před kamerou v tomto feel-good filmu.

„Podepsat smlouvu na tento film pro mě nebylo žádnou překážkou. Konečně jsem dostal příležitost pracovat se dvěma ženami, se kterými jsem chtěl spolupracovat už léta – s Reese a Aline Brosh McKennovou, která k filmu napsala scénář,“ svěřil se Kutcher stránkám people.com. „Prostě jsme se bavili,“ dodal. „S Reese si můžu povídat o čemkoli – o herectví, podnikání, dětech, médiích, fotbale. Ona je vždycky ochotná.“

Za komedií stojí scénáristka filmu Ďábel nosí pradu

Scénář k filmu napsala Aline Brosh McKenna, která stojí za oblíbenými filmy jako 27 šatů nebo Ďábel nosí Pradu. U tebe nebo u mě je také jejím režijním debutem. Film produkuje Witherspoonové mediální společnost Hello Sunshine.

Film sleduje příběh Debbie a Petera, bývalých milenců, z nichž se stali nejlepší přátelé, kteří žijí na opačných koncích země. Debbie je svobodná matka, která se stará o svého syna Jacka v Los Angeles, zatímco Peter žije životem starého mládence v luxusním newyorském penthousu. Když se rozhodnou, že si na týden vymění životy, Peter odjede do Los Angeles, aby se postaral o Jacka, zatímco Debbie si dopřeje tolik potřebný „čas pro sebe“ v New Yorku, kde se zamiluje do knižního redaktora jménem Theo.

- Reklama -

Trailer slibuje podobnost s jiným známým filmem

Nedávno Netflix zveřejnil oficiální trailer k filmu. Ten ukazuje, že dějová linie je podobná té z filmu Prázdniny, upozorňuje digitalspy.com. Komedie U tebe nebo u mě bude mít na Netflixu premiéru těsně před Valentýnem, 10. února.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -