- Reklama -

Witherspoonová a Kutcher zazáří v romantickém filmu U tebe nebo u mě

Reese Witherspoonová a Ashton Kutcher hrají v připravované romantické komedii U tebe nebo u mě dva bývalé milence, kteří se stali nejlepšími přáteli a na týden si vymění život, což vede k cestě sebepoznání, smíchu a možná i trochy lásky.

- Reklama -

V nové komedii společnosti Netflix U tebe nebo u mě hrají jediní a jedineční Reese Witherspoonová a Ashton Kutcher. Tito dva si v žánru romantických komedií udělali docela dobré jméno, ale nyní se poprvé potkávají před kamerou v tomto feel-good filmu.

„Podepsat smlouvu na tento film pro mě nebylo žádnou překážkou. Konečně jsem dostal příležitost pracovat se dvěma ženami, se kterými jsem chtěl spolupracovat už léta – s Reese a Aline Brosh McKennovou, která k filmu napsala scénář,“ svěřil se Kutcher stránkám people.com. „Prostě jsme se bavili,“ dodal. „S Reese si můžu povídat o čemkoli – o herectví, podnikání, dětech, médiích, fotbale. Ona je vždycky ochotná.“

Za komedií stojí scénáristka filmu Ďábel nosí pradu

Scénář k filmu napsala Aline Brosh McKenna, která stojí za oblíbenými filmy jako 27 šatů nebo Ďábel nosí Pradu. U tebe nebo u mě je také jejím režijním debutem. Film produkuje Witherspoonové mediální společnost Hello Sunshine.

Film sleduje příběh Debbie a Petera, bývalých milenců, z nichž se stali nejlepší přátelé, kteří žijí na opačných koncích země. Debbie je svobodná matka, která se stará o svého syna Jacka v Los Angeles, zatímco Peter žije životem starého mládence v luxusním newyorském penthousu. Když se rozhodnou, že si na týden vymění životy, Peter odjede do Los Angeles, aby se postaral o Jacka, zatímco Debbie si dopřeje tolik potřebný „čas pro sebe“ v New Yorku, kde se zamiluje do knižního redaktora jménem Theo.

Trailer slibuje podobnost s jiným známým filmem

Nedávno Netflix zveřejnil oficiální trailer k filmu. Ten ukazuje, že dějová linie je podobná té z filmu Prázdniny, upozorňuje digitalspy.com. Komedie U tebe nebo u mě bude mít na Netflixu premiéru těsně před Valentýnem, 10. února.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -