- Reklama -

Witherspoonová a Kutcher zazáří v romantickém filmu U tebe nebo u mě

Reese Witherspoonová a Ashton Kutcher hrají v připravované romantické komedii U tebe nebo u mě dva bývalé milence, kteří se stali nejlepšími přáteli a na týden si vymění život, což vede k cestě sebepoznání, smíchu a možná i trochy lásky.

- Reklama -

V nové komedii společnosti Netflix U tebe nebo u mě hrají jediní a jedineční Reese Witherspoonová a Ashton Kutcher. Tito dva si v žánru romantických komedií udělali docela dobré jméno, ale nyní se poprvé potkávají před kamerou v tomto feel-good filmu.

„Podepsat smlouvu na tento film pro mě nebylo žádnou překážkou. Konečně jsem dostal příležitost pracovat se dvěma ženami, se kterými jsem chtěl spolupracovat už léta – s Reese a Aline Brosh McKennovou, která k filmu napsala scénář,“ svěřil se Kutcher stránkám people.com. „Prostě jsme se bavili,“ dodal. „S Reese si můžu povídat o čemkoli – o herectví, podnikání, dětech, médiích, fotbale. Ona je vždycky ochotná.“

Za komedií stojí scénáristka filmu Ďábel nosí pradu

Scénář k filmu napsala Aline Brosh McKenna, která stojí za oblíbenými filmy jako 27 šatů nebo Ďábel nosí Pradu. U tebe nebo u mě je také jejím režijním debutem. Film produkuje Witherspoonové mediální společnost Hello Sunshine.

Film sleduje příběh Debbie a Petera, bývalých milenců, z nichž se stali nejlepší přátelé, kteří žijí na opačných koncích země. Debbie je svobodná matka, která se stará o svého syna Jacka v Los Angeles, zatímco Peter žije životem starého mládence v luxusním newyorském penthousu. Když se rozhodnou, že si na týden vymění životy, Peter odjede do Los Angeles, aby se postaral o Jacka, zatímco Debbie si dopřeje tolik potřebný „čas pro sebe“ v New Yorku, kde se zamiluje do knižního redaktora jménem Theo.

- Reklama -

Trailer slibuje podobnost s jiným známým filmem

Nedávno Netflix zveřejnil oficiální trailer k filmu. Ten ukazuje, že dějová linie je podobná té z filmu Prázdniny, upozorňuje digitalspy.com. Komedie U tebe nebo u mě bude mít na Netflixu premiéru těsně před Valentýnem, 10. února.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -