- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se dočká pokračování, děj se posune o 20 let

Legendární sitcom se po letech dočká pokračování.

- Reklama -

Pokud jste milovníky sitcomů, asi jste už někdy slyšeli o seriálu Zlatá sedmdesátá. Kultovní americký sitcom, který se vysílal dlouhých 8 let, se dočká pokračování.

Seriál Zlatá sedmdesátá byl nádhernou vzpomínkou na léta dávno minulá, kdy se věci na pohled zdály tak nějak snazší, doba byla méně uspěchaná, a budoucnost se ještě očekávala s nadějí.

A protože jsou dnes už 70. léta pro nastupující generaci poměrně daleko, vzhlíží se dnes spíše k devadesátkám. To si podle všeho uvědomují i tvůrci připravovaného seriálu.

Netflix se totiž rozhodl, že je čas dát nové generaci pořádný spin-off slavného seriálu. A tak se Zlatá sedmdesátá, v originále 70‘s show, dočkají pokračování nazvaného Zlatá devadesátá (v angličtině 90‘s show), píše Buzzfeed.

O čem bude pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá?

Tentokrát seriál bude sledovat osudy dcery Erica a Donny, Leiy Formanové. Děj se bude odehrávat v roce 1995. Leia přijede na léto do Wisconsinu ke svým prarodičům Redovi a Kitty (jejichž role si zopakují Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová). Tam se „pod bedlivým dohledem Kitty a přísným pohledem Reda sbližuje s novou generací dětí z Point Place“.

Původní verze seriálu byla extrémně úspěšné. Seriál běžel od roku 1998 do roku 2006. Příběh sledoval skupinu dospívajících kamarádů žijících ve falešném městečku ve Wisconsinu, kteří se scházejí u Erica ve sklepě, tam se baví, zlobí a diskutují o smyslu života.

V seriálu hráli Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti), Danny Masterson (Steven Hyde) a Wilmer Valderrama (Fez).

Problémy pana Hyda…

Zatím není jasné, kdo z původního obsazení se kromě Reda a Kitty vrátí. Nepravděpodobný se ale podle NY Daily News zdá návrat Dannyho Mastertona v roli Steva Hydea, protože herec v současnosti bojuje s obviněním ze znásilnění.

Ví se tak zatím jenom to, že připravovaný spin-off bude mít 10 dílů. Vymysleli ho manželé Bonnie a Terry Turnerovi kteří spolu s Markem Brazillem pracovali i na původním seriálu.

Producentem bude opět Gregg Mettler, který původní sitcom produkoval pro stanici Fox.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -