- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se dočká pokračování, děj se posune o 20 let

Legendární sitcom se po letech dočká pokračování.

- Reklama -

Pokud jste milovníky sitcomů, asi jste už někdy slyšeli o seriálu Zlatá sedmdesátá. Kultovní americký sitcom, který se vysílal dlouhých 8 let, se dočká pokračování.

Seriál Zlatá sedmdesátá byl nádhernou vzpomínkou na léta dávno minulá, kdy se věci na pohled zdály tak nějak snazší, doba byla méně uspěchaná, a budoucnost se ještě očekávala s nadějí.

A protože jsou dnes už 70. léta pro nastupující generaci poměrně daleko, vzhlíží se dnes spíše k devadesátkám. To si podle všeho uvědomují i tvůrci připravovaného seriálu.

Netflix se totiž rozhodl, že je čas dát nové generaci pořádný spin-off slavného seriálu. A tak se Zlatá sedmdesátá, v originále 70‘s show, dočkají pokračování nazvaného Zlatá devadesátá (v angličtině 90‘s show), píše Buzzfeed.

- Reklama -

O čem bude pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá?

Tentokrát seriál bude sledovat osudy dcery Erica a Donny, Leiy Formanové. Děj se bude odehrávat v roce 1995. Leia přijede na léto do Wisconsinu ke svým prarodičům Redovi a Kitty (jejichž role si zopakují Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová). Tam se „pod bedlivým dohledem Kitty a přísným pohledem Reda sbližuje s novou generací dětí z Point Place“.

Původní verze seriálu byla extrémně úspěšné. Seriál běžel od roku 1998 do roku 2006. Příběh sledoval skupinu dospívajících kamarádů žijících ve falešném městečku ve Wisconsinu, kteří se scházejí u Erica ve sklepě, tam se baví, zlobí a diskutují o smyslu života.

V seriálu hráli Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti), Danny Masterson (Steven Hyde) a Wilmer Valderrama (Fez).

Problémy pana Hyda…

Zatím není jasné, kdo z původního obsazení se kromě Reda a Kitty vrátí. Nepravděpodobný se ale podle NY Daily News zdá návrat Dannyho Mastertona v roli Steva Hydea, protože herec v současnosti bojuje s obviněním ze znásilnění.

Ví se tak zatím jenom to, že připravovaný spin-off bude mít 10 dílů. Vymysleli ho manželé Bonnie a Terry Turnerovi kteří spolu s Markem Brazillem pracovali i na původním seriálu.

Producentem bude opět Gregg Mettler, který původní sitcom produkoval pro stanici Fox.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -