- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se dočká pokračování, děj se posune o 20 let

Legendární sitcom se po letech dočká pokračování.

- Reklama -

Pokud jste milovníky sitcomů, asi jste už někdy slyšeli o seriálu Zlatá sedmdesátá. Kultovní americký sitcom, který se vysílal dlouhých 8 let, se dočká pokračování.

Seriál Zlatá sedmdesátá byl nádhernou vzpomínkou na léta dávno minulá, kdy se věci na pohled zdály tak nějak snazší, doba byla méně uspěchaná, a budoucnost se ještě očekávala s nadějí.

A protože jsou dnes už 70. léta pro nastupující generaci poměrně daleko, vzhlíží se dnes spíše k devadesátkám. To si podle všeho uvědomují i tvůrci připravovaného seriálu.

Netflix se totiž rozhodl, že je čas dát nové generaci pořádný spin-off slavného seriálu. A tak se Zlatá sedmdesátá, v originále 70‘s show, dočkají pokračování nazvaného Zlatá devadesátá (v angličtině 90‘s show), píše Buzzfeed.

- Reklama -

O čem bude pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá?

Tentokrát seriál bude sledovat osudy dcery Erica a Donny, Leiy Formanové. Děj se bude odehrávat v roce 1995. Leia přijede na léto do Wisconsinu ke svým prarodičům Redovi a Kitty (jejichž role si zopakují Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová). Tam se „pod bedlivým dohledem Kitty a přísným pohledem Reda sbližuje s novou generací dětí z Point Place“.

Původní verze seriálu byla extrémně úspěšné. Seriál běžel od roku 1998 do roku 2006. Příběh sledoval skupinu dospívajících kamarádů žijících ve falešném městečku ve Wisconsinu, kteří se scházejí u Erica ve sklepě, tam se baví, zlobí a diskutují o smyslu života.

V seriálu hráli Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti), Danny Masterson (Steven Hyde) a Wilmer Valderrama (Fez).

Problémy pana Hyda…

Zatím není jasné, kdo z původního obsazení se kromě Reda a Kitty vrátí. Nepravděpodobný se ale podle NY Daily News zdá návrat Dannyho Mastertona v roli Steva Hydea, protože herec v současnosti bojuje s obviněním ze znásilnění.

Ví se tak zatím jenom to, že připravovaný spin-off bude mít 10 dílů. Vymysleli ho manželé Bonnie a Terry Turnerovi kteří spolu s Markem Brazillem pracovali i na původním seriálu.

Producentem bude opět Gregg Mettler, který původní sitcom produkoval pro stanici Fox.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -