- Reklama -

Seriál Zlatá sedmdesátá se dočká pokračování, děj se posune o 20 let

Legendární sitcom se po letech dočká pokračování.

- Reklama -

Pokud jste milovníky sitcomů, asi jste už někdy slyšeli o seriálu Zlatá sedmdesátá. Kultovní americký sitcom, který se vysílal dlouhých 8 let, se dočká pokračování.

Seriál Zlatá sedmdesátá byl nádhernou vzpomínkou na léta dávno minulá, kdy se věci na pohled zdály tak nějak snazší, doba byla méně uspěchaná, a budoucnost se ještě očekávala s nadějí.

A protože jsou dnes už 70. léta pro nastupující generaci poměrně daleko, vzhlíží se dnes spíše k devadesátkám. To si podle všeho uvědomují i tvůrci připravovaného seriálu.

Netflix se totiž rozhodl, že je čas dát nové generaci pořádný spin-off slavného seriálu. A tak se Zlatá sedmdesátá, v originále 70‘s show, dočkají pokračování nazvaného Zlatá devadesátá (v angličtině 90‘s show), píše Buzzfeed.

O čem bude pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá?

Tentokrát seriál bude sledovat osudy dcery Erica a Donny, Leiy Formanové. Děj se bude odehrávat v roce 1995. Leia přijede na léto do Wisconsinu ke svým prarodičům Redovi a Kitty (jejichž role si zopakují Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová). Tam se „pod bedlivým dohledem Kitty a přísným pohledem Reda sbližuje s novou generací dětí z Point Place“.

Původní verze seriálu byla extrémně úspěšné. Seriál běžel od roku 1998 do roku 2006. Příběh sledoval skupinu dospívajících kamarádů žijících ve falešném městečku ve Wisconsinu, kteří se scházejí u Erica ve sklepě, tam se baví, zlobí a diskutují o smyslu života.

V seriálu hráli Topher Grace (Eric Forman), Mila Kunis (Jackie Burkhart), Ashton Kutcher (Michael Kelso), Laura Prepon (Donna Pinciotti), Danny Masterson (Steven Hyde) a Wilmer Valderrama (Fez).

Problémy pana Hyda…

Zatím není jasné, kdo z původního obsazení se kromě Reda a Kitty vrátí. Nepravděpodobný se ale podle NY Daily News zdá návrat Dannyho Mastertona v roli Steva Hydea, protože herec v současnosti bojuje s obviněním ze znásilnění.

Ví se tak zatím jenom to, že připravovaný spin-off bude mít 10 dílů. Vymysleli ho manželé Bonnie a Terry Turnerovi kteří spolu s Markem Brazillem pracovali i na původním seriálu.

Producentem bude opět Gregg Mettler, který původní sitcom produkoval pro stanici Fox.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -