- Reklama -

Fran Drescherová z Chůvy k pohledání chce zestárnout s homosexuálním exmanželem

Hvězda seriálu Chůva k pohledání Fran Drescherová říká, že už se nikdy nevdá. Přesto si je ale prý s bývalým manželem, gayem Peterem Markem Jacobsonem "bližší než kdy dřív".

- Reklama -

Fran Drescherová na svého bývalého manžela nedá dopustit. A nijak se netají tím, že jí kromě sexu nabízí vše, co jako žena potřebuje. Na sex prý má „kamarády s výhodami“. „Víte, jen se s nimi občas scházím a jde to docela dobře. Nechodím s nikým,“ prozradila herečka a spisovatelka pro Page Six. „Mám svého homosexuálního exmanžela, kterého miluji a který naplňuje spoustu mých potřeb. Po boku mám někoho, kdo je kamarád s výhodami.“

Homosexuální exmanžel zaujímá v životě Fran Drescherové speciální místo. Fran a Peter Mark Jacobson se seznámili už na střední škole. Bylo to údajně (alespoň z jedné strany) láska jako hrom a ti dva se dokonce v jednadvaceti vzali.

Peter je dokonce jedním ze strůjců úspěchu téhle oblíbené komediální herečky. Právě on byl totiž scénáristou a tvůrcem populárního seriálu Chůva k pohledání, který se vysílal v devadesátých letech a Drescherovou katapultoval ke slávě. Její postava v něm přešla z práce v obchodě se svatebním zbožím k práci chůvy u bohatého vdovce, do kterého se nakonec zamiluje.

Mizerný radar na gaye mlčel celé roky

Kdo by se tedy herečce divil, že se zamilovala do muže, který stál za jejím úspěchem? Asi nikdo… Mnoho lidí ale překvapuje, že manželovu homosexualitu za roky společného života nedokázala odhalit.

Čtyřiašedesátiletá herečka k tomu říká, že měla mizerný „gaydar“. Neuvědomila si, že Peter je homosexuál, když se poprvé dali dohromady jako patnáctiletí milenci. Ani pak v roce 1978, kdy jim bylo 21 let a vzali se. Přišla na to, až když se rozvedli o 21 let později. V roce 1999 se totiž Jacobson přiznal ke své homosexualitě, píše doyouremember.com.

Za to, že se jejich blízký vztah přenesl i v době složitého rozvodu, vděčí prý oba bývalé manažerce, která jim poradila, aby „znovu objevili vztah a nevylili s vaničkou i dítě – je v něm láska“.

V exmanželovi našla Fran Drescherová spřízněnou duši

V průběhu let se díky radě agentky, jak Fran přiznala podle deníku Daily Mail, s Peterem „k sobě stále přibližovali“. „Nyní jsme si asi bližší, než když jsme byli manželé, Jsme obchodní partneři, nejlepší přátelé a rozhodně rodina,“ řekla Drescherová.

Exmanžela Petera nazývá „spřízněnou duší“, ale říká, že se za něj znovu nevdá ani už „nikdy s nikým nepůjde k oltáři“.

„Ale vidím nás, jak spolu stárneme,“ svěřila se herečka Daily Mailu. „Jsme rozvedení, ale stále svobodní, protože je těžké konkurovat tomu, co jsme spolu sdíleli. Byli jsme spolu od patnácti let a prožili jsme toho moc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -