- Reklama -

Fran Drescherová z Chůvy k pohledání chce zestárnout s homosexuálním exmanželem

Hvězda seriálu Chůva k pohledání Fran Drescherová říká, že už se nikdy nevdá. Přesto si je ale prý s bývalým manželem, gayem Peterem Markem Jacobsonem "bližší než kdy dřív".

- Reklama -

Fran Drescherová na svého bývalého manžela nedá dopustit. A nijak se netají tím, že jí kromě sexu nabízí vše, co jako žena potřebuje. Na sex prý má „kamarády s výhodami“. „Víte, jen se s nimi občas scházím a jde to docela dobře. Nechodím s nikým,“ prozradila herečka a spisovatelka pro Page Six. „Mám svého homosexuálního exmanžela, kterého miluji a který naplňuje spoustu mých potřeb. Po boku mám někoho, kdo je kamarád s výhodami.“

Homosexuální exmanžel zaujímá v životě Fran Drescherové speciální místo. Fran a Peter Mark Jacobson se seznámili už na střední škole. Bylo to údajně (alespoň z jedné strany) láska jako hrom a ti dva se dokonce v jednadvaceti vzali.

Peter je dokonce jedním ze strůjců úspěchu téhle oblíbené komediální herečky. Právě on byl totiž scénáristou a tvůrcem populárního seriálu Chůva k pohledání, který se vysílal v devadesátých letech a Drescherovou katapultoval ke slávě. Její postava v něm přešla z práce v obchodě se svatebním zbožím k práci chůvy u bohatého vdovce, do kterého se nakonec zamiluje.

Mizerný radar na gaye mlčel celé roky

Kdo by se tedy herečce divil, že se zamilovala do muže, který stál za jejím úspěchem? Asi nikdo… Mnoho lidí ale překvapuje, že manželovu homosexualitu za roky společného života nedokázala odhalit.

- Reklama -

Čtyřiašedesátiletá herečka k tomu říká, že měla mizerný „gaydar“. Neuvědomila si, že Peter je homosexuál, když se poprvé dali dohromady jako patnáctiletí milenci. Ani pak v roce 1978, kdy jim bylo 21 let a vzali se. Přišla na to, až když se rozvedli o 21 let později. V roce 1999 se totiž Jacobson přiznal ke své homosexualitě, píše doyouremember.com.

Za to, že se jejich blízký vztah přenesl i v době složitého rozvodu, vděčí prý oba bývalé manažerce, která jim poradila, aby „znovu objevili vztah a nevylili s vaničkou i dítě – je v něm láska“.

V exmanželovi našla Fran Drescherová spřízněnou duši

V průběhu let se díky radě agentky, jak Fran přiznala podle deníku Daily Mail, s Peterem „k sobě stále přibližovali“. „Nyní jsme si asi bližší, než když jsme byli manželé, Jsme obchodní partneři, nejlepší přátelé a rozhodně rodina,“ řekla Drescherová.

Exmanžela Petera nazývá „spřízněnou duší“, ale říká, že se za něj znovu nevdá ani už „nikdy s nikým nepůjde k oltáři“.

„Ale vidím nás, jak spolu stárneme,“ svěřila se herečka Daily Mailu. „Jsme rozvedení, ale stále svobodní, protože je těžké konkurovat tomu, co jsme spolu sdíleli. Byli jsme spolu od patnácti let a prožili jsme toho moc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -