- Reklama -

Fran Drescherová z Chůvy k pohledání chce zestárnout s homosexuálním exmanželem

Hvězda seriálu Chůva k pohledání Fran Drescherová říká, že už se nikdy nevdá. Přesto si je ale prý s bývalým manželem, gayem Peterem Markem Jacobsonem "bližší než kdy dřív".

- Reklama -

Fran Drescherová na svého bývalého manžela nedá dopustit. A nijak se netají tím, že jí kromě sexu nabízí vše, co jako žena potřebuje. Na sex prý má „kamarády s výhodami“. „Víte, jen se s nimi občas scházím a jde to docela dobře. Nechodím s nikým,“ prozradila herečka a spisovatelka pro Page Six. „Mám svého homosexuálního exmanžela, kterého miluji a který naplňuje spoustu mých potřeb. Po boku mám někoho, kdo je kamarád s výhodami.“

Homosexuální exmanžel zaujímá v životě Fran Drescherové speciální místo. Fran a Peter Mark Jacobson se seznámili už na střední škole. Bylo to údajně (alespoň z jedné strany) láska jako hrom a ti dva se dokonce v jednadvaceti vzali.

Peter je dokonce jedním ze strůjců úspěchu téhle oblíbené komediální herečky. Právě on byl totiž scénáristou a tvůrcem populárního seriálu Chůva k pohledání, který se vysílal v devadesátých letech a Drescherovou katapultoval ke slávě. Její postava v něm přešla z práce v obchodě se svatebním zbožím k práci chůvy u bohatého vdovce, do kterého se nakonec zamiluje.

Mizerný radar na gaye mlčel celé roky

Kdo by se tedy herečce divil, že se zamilovala do muže, který stál za jejím úspěchem? Asi nikdo… Mnoho lidí ale překvapuje, že manželovu homosexualitu za roky společného života nedokázala odhalit.

Čtyřiašedesátiletá herečka k tomu říká, že měla mizerný „gaydar“. Neuvědomila si, že Peter je homosexuál, když se poprvé dali dohromady jako patnáctiletí milenci. Ani pak v roce 1978, kdy jim bylo 21 let a vzali se. Přišla na to, až když se rozvedli o 21 let později. V roce 1999 se totiž Jacobson přiznal ke své homosexualitě, píše doyouremember.com.

Za to, že se jejich blízký vztah přenesl i v době složitého rozvodu, vděčí prý oba bývalé manažerce, která jim poradila, aby „znovu objevili vztah a nevylili s vaničkou i dítě – je v něm láska“.

V exmanželovi našla Fran Drescherová spřízněnou duši

V průběhu let se díky radě agentky, jak Fran přiznala podle deníku Daily Mail, s Peterem „k sobě stále přibližovali“. „Nyní jsme si asi bližší, než když jsme byli manželé, Jsme obchodní partneři, nejlepší přátelé a rozhodně rodina,“ řekla Drescherová.

Exmanžela Petera nazývá „spřízněnou duší“, ale říká, že se za něj znovu nevdá ani už „nikdy s nikým nepůjde k oltáři“.

„Ale vidím nás, jak spolu stárneme,“ svěřila se herečka Daily Mailu. „Jsme rozvedení, ale stále svobodní, protože je těžké konkurovat tomu, co jsme spolu sdíleli. Byli jsme spolu od patnácti let a prožili jsme toho moc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -