- Reklama -

Fran Drescherová z Chůvy k pohledání chce zestárnout s homosexuálním exmanželem

Hvězda seriálu Chůva k pohledání Fran Drescherová říká, že už se nikdy nevdá. Přesto si je ale prý s bývalým manželem, gayem Peterem Markem Jacobsonem "bližší než kdy dřív".

- Reklama -

Fran Drescherová na svého bývalého manžela nedá dopustit. A nijak se netají tím, že jí kromě sexu nabízí vše, co jako žena potřebuje. Na sex prý má „kamarády s výhodami“. „Víte, jen se s nimi občas scházím a jde to docela dobře. Nechodím s nikým,“ prozradila herečka a spisovatelka pro Page Six. „Mám svého homosexuálního exmanžela, kterého miluji a který naplňuje spoustu mých potřeb. Po boku mám někoho, kdo je kamarád s výhodami.“

Homosexuální exmanžel zaujímá v životě Fran Drescherové speciální místo. Fran a Peter Mark Jacobson se seznámili už na střední škole. Bylo to údajně (alespoň z jedné strany) láska jako hrom a ti dva se dokonce v jednadvaceti vzali.

Peter je dokonce jedním ze strůjců úspěchu téhle oblíbené komediální herečky. Právě on byl totiž scénáristou a tvůrcem populárního seriálu Chůva k pohledání, který se vysílal v devadesátých letech a Drescherovou katapultoval ke slávě. Její postava v něm přešla z práce v obchodě se svatebním zbožím k práci chůvy u bohatého vdovce, do kterého se nakonec zamiluje.

Mizerný radar na gaye mlčel celé roky

Kdo by se tedy herečce divil, že se zamilovala do muže, který stál za jejím úspěchem? Asi nikdo… Mnoho lidí ale překvapuje, že manželovu homosexualitu za roky společného života nedokázala odhalit.

- Reklama -

Čtyřiašedesátiletá herečka k tomu říká, že měla mizerný „gaydar“. Neuvědomila si, že Peter je homosexuál, když se poprvé dali dohromady jako patnáctiletí milenci. Ani pak v roce 1978, kdy jim bylo 21 let a vzali se. Přišla na to, až když se rozvedli o 21 let později. V roce 1999 se totiž Jacobson přiznal ke své homosexualitě, píše doyouremember.com.

Za to, že se jejich blízký vztah přenesl i v době složitého rozvodu, vděčí prý oba bývalé manažerce, která jim poradila, aby „znovu objevili vztah a nevylili s vaničkou i dítě – je v něm láska“.

V exmanželovi našla Fran Drescherová spřízněnou duši

V průběhu let se díky radě agentky, jak Fran přiznala podle deníku Daily Mail, s Peterem „k sobě stále přibližovali“. „Nyní jsme si asi bližší, než když jsme byli manželé, Jsme obchodní partneři, nejlepší přátelé a rozhodně rodina,“ řekla Drescherová.

Exmanžela Petera nazývá „spřízněnou duší“, ale říká, že se za něj znovu nevdá ani už „nikdy s nikým nepůjde k oltáři“.

„Ale vidím nás, jak spolu stárneme,“ svěřila se herečka Daily Mailu. „Jsme rozvedení, ale stále svobodní, protože je těžké konkurovat tomu, co jsme spolu sdíleli. Byli jsme spolu od patnácti let a prožili jsme toho moc.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -