- Reklama -

Fran Drescherová z Chůvy k pohledání chce zestárnout s homosexuálním exmanželem

Hvězda seriálu Chůva k pohledání Fran Drescherová říká, že už se nikdy nevdá. Přesto si je ale prý s bývalým manželem, gayem Peterem Markem Jacobsonem "bližší než kdy dřív".

- Reklama -

Fran Drescherová na svého bývalého manžela nedá dopustit. A nijak se netají tím, že jí kromě sexu nabízí vše, co jako žena potřebuje. Na sex prý má „kamarády s výhodami“. „Víte, jen se s nimi občas scházím a jde to docela dobře. Nechodím s nikým,“ prozradila herečka a spisovatelka pro Page Six. „Mám svého homosexuálního exmanžela, kterého miluji a který naplňuje spoustu mých potřeb. Po boku mám někoho, kdo je kamarád s výhodami.“

Homosexuální exmanžel zaujímá v životě Fran Drescherové speciální místo. Fran a Peter Mark Jacobson se seznámili už na střední škole. Bylo to údajně (alespoň z jedné strany) láska jako hrom a ti dva se dokonce v jednadvaceti vzali.

Peter je dokonce jedním ze strůjců úspěchu téhle oblíbené komediální herečky. Právě on byl totiž scénáristou a tvůrcem populárního seriálu Chůva k pohledání, který se vysílal v devadesátých letech a Drescherovou katapultoval ke slávě. Její postava v něm přešla z práce v obchodě se svatebním zbožím k práci chůvy u bohatého vdovce, do kterého se nakonec zamiluje.

Mizerný radar na gaye mlčel celé roky

Kdo by se tedy herečce divil, že se zamilovala do muže, který stál za jejím úspěchem? Asi nikdo… Mnoho lidí ale překvapuje, že manželovu homosexualitu za roky společného života nedokázala odhalit.

Čtyřiašedesátiletá herečka k tomu říká, že měla mizerný „gaydar“. Neuvědomila si, že Peter je homosexuál, když se poprvé dali dohromady jako patnáctiletí milenci. Ani pak v roce 1978, kdy jim bylo 21 let a vzali se. Přišla na to, až když se rozvedli o 21 let později. V roce 1999 se totiž Jacobson přiznal ke své homosexualitě, píše doyouremember.com.

Za to, že se jejich blízký vztah přenesl i v době složitého rozvodu, vděčí prý oba bývalé manažerce, která jim poradila, aby „znovu objevili vztah a nevylili s vaničkou i dítě – je v něm láska“.

V exmanželovi našla Fran Drescherová spřízněnou duši

V průběhu let se díky radě agentky, jak Fran přiznala podle deníku Daily Mail, s Peterem „k sobě stále přibližovali“. „Nyní jsme si asi bližší, než když jsme byli manželé, Jsme obchodní partneři, nejlepší přátelé a rozhodně rodina,“ řekla Drescherová.

Exmanžela Petera nazývá „spřízněnou duší“, ale říká, že se za něj znovu nevdá ani už „nikdy s nikým nepůjde k oltáři“.

„Ale vidím nás, jak spolu stárneme,“ svěřila se herečka Daily Mailu. „Jsme rozvedení, ale stále svobodní, protože je těžké konkurovat tomu, co jsme spolu sdíleli. Byli jsme spolu od patnácti let a prožili jsme toho moc.“

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 5. série: Ed Harris naznačil, že další várka epizod ukončí celý seriál

Oblíbený sci-fi seriál se dočká pokračování. Špatnou zprávou je, že podle Eda Harrise bude Westworld 5. série také tou poslední.

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

Seriál Cizinka bude mít prequel „Krev mé krve“: Zaměří se na lásku rodičů Jamieho Frasera

Seriál se bude jmenovat "Cizinka: Krev mé krve." Zaměří se na milostný příběh mezi rodiči Jamieho Frasera.

Colin Farrell a Vigo Mortensen jako záchranáři zatopených dětí v novém dramatu Rona Howarda

Colin Farrell a Viggo Mortensen hrají v novém filmu Rona Howarda "Třináct životů" o záchraně v jeskyni Tham Luang.

Sylvester Stallone nešetří kritikou: Film o synovi Ivana Draga vznikl za jeho zády

Rockyho franšíza bude mít další pokračování. Tentokrát bude vyprávět příběh syna Rockyho ruského oponenta ze čtvrtého dílu Ivana Draga. Film ale vzniká bez pomoci autora původního Rockyho a hlavní hvězdy filmové série Sylvestera Stalloneho.

Peaky Blinders: Film už má skoro hotový scénář

Steven Knight potvrdil, že seriál se už další řady nedočká. Peaky Blinders film se ale nejspíš objeví dřív, než by se čekalo.

Oblíbené články

Reklama