- Reklama -

Náhražka za Papírový dům? Netflix přinese nový seriál od mistra thrilleru

Cush Jumbo, Richard Armitage a James Nesbitt skrývají temná tajemství v novém thrilleru Harlana Cobena.

- Reklama -

Pokud jde o napětí, je autor bestsellerů Harlan Coben mistrem žánru – jak dokázala loňská adaptace románu Cizinec od Netflixu. Nyní nám streamovací služba přináší snímek Stay Close, napínavý thriller o třech lidech s tajemstvím v minulosti.

V seriálu se prolínají životy pracující matky Megan (hraje ji Cush Jumbo), fotografa Raye (Richard Armitage) a detektiva Brooma (James Nesbitt), kteří si po těžkých událostech před mnoha lety vybojovali pohodlný život. Megan však zjistí, že minulost nezůstala navždy pohřbená, když se v jejím životě znovu objeví stará přítelkyně Lorraine (Sarah Parish) a přinese jí šokující zprávu, která bude mít dopad na všechny tři postavy.

Kamarádka, která všechno změní

„Megan žije, jak se zdá, docela spokojený život na krásném předměstí, má snoubence, děti, rodinné auto a hodiny tenisu,“ říká Jumbo. ‚Všechno to vypadá velmi krásně, ale když se objeví Lorraine, začne být jasné, že pod povrchem jsou nějaké trhliny – a je to minulost, o které Meganin snoubenec nic neví.“


Shromažďující se příběh vypadá, že bude mít velký dopad na Brooma, který se nedokáže zbavit odloženého případu pohřešované osoby a který pracuje po boku policejní partnerky Erin (Jo Joyner) – své bývalé manželky.

- Reklama -

Když exmanželé spolupracují

„Líbí se mi aspekt příběhu, že bývalý manželský pár může pracovat společně, aniž by spolu dokázal žít,“ říká Nesbitt. „Na jejich vztahu je skvělé, že Broome je pro Erin v mnoha ohledech rovnováhou, a když jsou teď od sebe, je jim spolu ještě lépe – i když je na obou občas vidět drobné kousky lítosti.“

Seriál se vrací v čase, aby odhalil dramatické události z minulosti, a tato odhalení ohrožují i kdysi nadějného dokumentárního fotografa Raye, který nyní uvízl v bezvýchodné situaci. Věnuje se práci pro bohaté děti posedlé celebritami.

Natáčení probíhalo v Manchesteru, Blackpoolu a severozápadní Anglii na začátku tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -