- Reklama -

Náhražka za Papírový dům? Netflix přinese nový seriál od mistra thrilleru

Cush Jumbo, Richard Armitage a James Nesbitt skrývají temná tajemství v novém thrilleru Harlana Cobena.

- Reklama -

Pokud jde o napětí, je autor bestsellerů Harlan Coben mistrem žánru – jak dokázala loňská adaptace románu Cizinec od Netflixu. Nyní nám streamovací služba přináší snímek Stay Close, napínavý thriller o třech lidech s tajemstvím v minulosti.

V seriálu se prolínají životy pracující matky Megan (hraje ji Cush Jumbo), fotografa Raye (Richard Armitage) a detektiva Brooma (James Nesbitt), kteří si po těžkých událostech před mnoha lety vybojovali pohodlný život. Megan však zjistí, že minulost nezůstala navždy pohřbená, když se v jejím životě znovu objeví stará přítelkyně Lorraine (Sarah Parish) a přinese jí šokující zprávu, která bude mít dopad na všechny tři postavy.

Kamarádka, která všechno změní

„Megan žije, jak se zdá, docela spokojený život na krásném předměstí, má snoubence, děti, rodinné auto a hodiny tenisu,“ říká Jumbo. ‚Všechno to vypadá velmi krásně, ale když se objeví Lorraine, začne být jasné, že pod povrchem jsou nějaké trhliny – a je to minulost, o které Meganin snoubenec nic neví.“


Shromažďující se příběh vypadá, že bude mít velký dopad na Brooma, který se nedokáže zbavit odloženého případu pohřešované osoby a který pracuje po boku policejní partnerky Erin (Jo Joyner) – své bývalé manželky.

Když exmanželé spolupracují

„Líbí se mi aspekt příběhu, že bývalý manželský pár může pracovat společně, aniž by spolu dokázal žít,“ říká Nesbitt. „Na jejich vztahu je skvělé, že Broome je pro Erin v mnoha ohledech rovnováhou, a když jsou teď od sebe, je jim spolu ještě lépe – i když je na obou občas vidět drobné kousky lítosti.“

Seriál se vrací v čase, aby odhalil dramatické události z minulosti, a tato odhalení ohrožují i kdysi nadějného dokumentárního fotografa Raye, který nyní uvízl v bezvýchodné situaci. Věnuje se práci pro bohaté děti posedlé celebritami.

Natáčení probíhalo v Manchesteru, Blackpoolu a severozápadní Anglii na začátku tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -