- Reklama -

Náhražka za Papírový dům? Netflix přinese nový seriál od mistra thrilleru

Cush Jumbo, Richard Armitage a James Nesbitt skrývají temná tajemství v novém thrilleru Harlana Cobena.

- Reklama -

Pokud jde o napětí, je autor bestsellerů Harlan Coben mistrem žánru – jak dokázala loňská adaptace románu Cizinec od Netflixu. Nyní nám streamovací služba přináší snímek Stay Close, napínavý thriller o třech lidech s tajemstvím v minulosti.

V seriálu se prolínají životy pracující matky Megan (hraje ji Cush Jumbo), fotografa Raye (Richard Armitage) a detektiva Brooma (James Nesbitt), kteří si po těžkých událostech před mnoha lety vybojovali pohodlný život. Megan však zjistí, že minulost nezůstala navždy pohřbená, když se v jejím životě znovu objeví stará přítelkyně Lorraine (Sarah Parish) a přinese jí šokující zprávu, která bude mít dopad na všechny tři postavy.

Kamarádka, která všechno změní

„Megan žije, jak se zdá, docela spokojený život na krásném předměstí, má snoubence, děti, rodinné auto a hodiny tenisu,“ říká Jumbo. ‚Všechno to vypadá velmi krásně, ale když se objeví Lorraine, začne být jasné, že pod povrchem jsou nějaké trhliny – a je to minulost, o které Meganin snoubenec nic neví.“


Shromažďující se příběh vypadá, že bude mít velký dopad na Brooma, který se nedokáže zbavit odloženého případu pohřešované osoby a který pracuje po boku policejní partnerky Erin (Jo Joyner) – své bývalé manželky.

- Reklama -

Když exmanželé spolupracují

„Líbí se mi aspekt příběhu, že bývalý manželský pár může pracovat společně, aniž by spolu dokázal žít,“ říká Nesbitt. „Na jejich vztahu je skvělé, že Broome je pro Erin v mnoha ohledech rovnováhou, a když jsou teď od sebe, je jim spolu ještě lépe – i když je na obou občas vidět drobné kousky lítosti.“

Seriál se vrací v čase, aby odhalil dramatické události z minulosti, a tato odhalení ohrožují i kdysi nadějného dokumentárního fotografa Raye, který nyní uvízl v bezvýchodné situaci. Věnuje se práci pro bohaté děti posedlé celebritami.

Natáčení probíhalo v Manchesteru, Blackpoolu a severozápadní Anglii na začátku tohoto roku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -