- Reklama -

Harry Potter: Návrat do Bradavic. Kdy bude na HBO? Kdo přijde? Vše, co potřebujete vědět…

U příležitosti 20. výročí premiéry filmu Harry Potter a kámen mudrců se opět sejdou Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová.

- Reklama -

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová se připojí k režisérovi Chrisi Columbusovi a dalším hercům ze všech osmi filmů o Harrym Potterovi. Stane se tak v retrospektivním speciálu HBO Max nazvaném Harry Potter: Návrat do Bradavic. Krom toho se chystá také soutěž Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, která má premiéru ještě v tomto měsíci.

Helen Mirren v záplavě dopisů z Bradavic

20. výročí uvedení Harryho Pottera v kinech se oslaví čtyřtýdenním soutěžním pořadem. Ten moderuje britská herečka Helen Mirrenová, jež je sama fanouškem Potterovské série. Týmy jsou určené podle čtyř domů na Bradavické škole čar a kouzel – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár. A ve čtyřech kolech si vyzkouší své znalosti knih a filmů a zahrají si o vítězný pohár (kromě jiných cen), informuje Entertainment Weekly.

Soutěž slibuje spoustu zábavy spojené s artefakty z Bradavic. „Přiletěli jsme letadlem [do Los Angeles], které bylo plné rekvizit,“ řekl výkonný producent pořadu Robin Ashbrook. Fanoušci se mohou těšit na předměty jako plovoucí svíčky, třídicí klobouk, deník Toma Riddlea, nebo Hagridovy rukavice na pečení! To vše bude k vidění na scéně: „Je to jako živé, dýchající muzeum Harryho Pottera,“ dodal producent.

Podle všeho ale nebude pořad jen o znovuspojení hlavních hrdinů a ukázce artefaktů. Podle zpráv se můžeme těšit na speciální hosty. Mezi těmi nebudou chybět Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lewis (Neville Longbottom) a další. V kole nazvaném „Poslední slovo“ budou číst Jay Leno a Pete Davidson úryvky z knih Harryho Pottera. Při čtení vždy vynechají nějaké slovo a hráči musí doplnit prázdné místo.

Návrat od Bradavic: Harry, Hermiona a Ron znovu spolu

Krom toho se při 20. výročí také sejdou Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint. Ti se spolu objeví ve speciálu HBO „Harry Potter 20. výročí: Návrat do Bradavic“, informuje ign.com. Pořad bude mít premiéru na HBO Max na 1. ledna 2022. Podle HBO bude speciál „vyprávět okouzlující příběh o natáčení prostřednictvím zcela nových, podrobných rozhovorů s herci“.

Součástí pořadu podle všeho nebude autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová, která musela čelit obrovské kritice britské veřejnosti za své anti-trans názory. Zřejmě právě kvůli svým postojům nebude vůbec součástí oslav.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jenna Ortega září jako Wednesday Addamsová: Při natáčení strašila svou předchůdkyni

Jenna Ortega hraje hlavní roli v seriálu Wednesday, ve kterém Netflix a režisér Tim Burton po 30 letech oživili legendární Addamsovu rodinu.

Andor 2. řada: Premiéra nových dílů přijde až v roce 2024

Očekávaná 2. řada seriálu Andor se právě začala natáčet. Vyjít na Disney+ by mohla už za dva roky, záležet ale bude především na penězích.

Záhada seriálu 1899: Proč v něm tvůrci používají tolik různých jazyků?

Nový seriál Netflixu nazvaný prostě 1899 pojednává o skupině lidí, kteří nastoupí na loď ve snaze uniknout své problematické minulosti, ale nakonec se ocitnou v hotové noční můře.

Quentin Tarantino chystá televizní seriál a vysvětlil, proč jeho další film bude poslední

Quentin Tarantino promluvil o svém rozhodnutí skončit s režírováním filmů. Tvůrce slavných "Pulp Fiction" také prozradil, že ještě před svým posledním filmem chce v roce 2023 natočit svůj první televizní seriál.

„Tampongate“ v seriálu Koruna peskují jen ti, co epizodu neviděli, tvrdí Dominic West

Slavná „Tampongate“ se v seriálu Koruna probírá poměrně detailně. Podle představitele prince Charlese, Dominica Westa, ale mohou seriálovou sekvenci, která zachycuje intimní hovor mezi Charlesem a Camillou zachycuje, kritizovat jen lidé, co ji ještě neviděli.

Black Panther 2 už vydělal přes půl miliardy dolarů

Odhaduje se, že Black Panther: Wakanda nechť žije do neděle vydělal 546,3 milionu dolarů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -