- Reklama -

Harry Potter: Návrat do Bradavic. Kdy bude na HBO? Kdo přijde? Vše, co potřebujete vědět…

U příležitosti 20. výročí premiéry filmu Harry Potter a kámen mudrců se opět sejdou Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová.

- Reklama -

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová se připojí k režisérovi Chrisi Columbusovi a dalším hercům ze všech osmi filmů o Harrym Potterovi. Stane se tak v retrospektivním speciálu HBO Max nazvaném Harry Potter: Návrat do Bradavic. Krom toho se chystá také soutěž Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, která má premiéru ještě v tomto měsíci.

Helen Mirren v záplavě dopisů z Bradavic

20. výročí uvedení Harryho Pottera v kinech se oslaví čtyřtýdenním soutěžním pořadem. Ten moderuje britská herečka Helen Mirrenová, jež je sama fanouškem Potterovské série. Týmy jsou určené podle čtyř domů na Bradavické škole čar a kouzel – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár. A ve čtyřech kolech si vyzkouší své znalosti knih a filmů a zahrají si o vítězný pohár (kromě jiných cen), informuje Entertainment Weekly.

Soutěž slibuje spoustu zábavy spojené s artefakty z Bradavic. „Přiletěli jsme letadlem [do Los Angeles], které bylo plné rekvizit,“ řekl výkonný producent pořadu Robin Ashbrook. Fanoušci se mohou těšit na předměty jako plovoucí svíčky, třídicí klobouk, deník Toma Riddlea, nebo Hagridovy rukavice na pečení! To vše bude k vidění na scéně: „Je to jako živé, dýchající muzeum Harryho Pottera,“ dodal producent.

Podle všeho ale nebude pořad jen o znovuspojení hlavních hrdinů a ukázce artefaktů. Podle zpráv se můžeme těšit na speciální hosty. Mezi těmi nebudou chybět Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lewis (Neville Longbottom) a další. V kole nazvaném „Poslední slovo“ budou číst Jay Leno a Pete Davidson úryvky z knih Harryho Pottera. Při čtení vždy vynechají nějaké slovo a hráči musí doplnit prázdné místo.

Návrat od Bradavic: Harry, Hermiona a Ron znovu spolu

- Reklama -

Krom toho se při 20. výročí také sejdou Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint. Ti se spolu objeví ve speciálu HBO „Harry Potter 20. výročí: Návrat do Bradavic“, informuje ign.com. Pořad bude mít premiéru na HBO Max na 1. ledna 2022. Podle HBO bude speciál „vyprávět okouzlující příběh o natáčení prostřednictvím zcela nových, podrobných rozhovorů s herci“.

Součástí pořadu podle všeho nebude autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová, která musela čelit obrovské kritice britské veřejnosti za své anti-trans názory. Zřejmě právě kvůli svým postojům nebude vůbec součástí oslav.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články

- Reklama -