- Reklama -

Harry Potter: Návrat do Bradavic. Kdy bude na HBO? Kdo přijde? Vše, co potřebujete vědět…

U příležitosti 20. výročí premiéry filmu Harry Potter a kámen mudrců se opět sejdou Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová.

- Reklama -

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová se připojí k režisérovi Chrisi Columbusovi a dalším hercům ze všech osmi filmů o Harrym Potterovi. Stane se tak v retrospektivním speciálu HBO Max nazvaném Harry Potter: Návrat do Bradavic. Krom toho se chystá také soutěž Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, která má premiéru ještě v tomto měsíci.

Helen Mirren v záplavě dopisů z Bradavic

20. výročí uvedení Harryho Pottera v kinech se oslaví čtyřtýdenním soutěžním pořadem. Ten moderuje britská herečka Helen Mirrenová, jež je sama fanouškem Potterovské série. Týmy jsou určené podle čtyř domů na Bradavické škole čar a kouzel – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár. A ve čtyřech kolech si vyzkouší své znalosti knih a filmů a zahrají si o vítězný pohár (kromě jiných cen), informuje Entertainment Weekly.

Soutěž slibuje spoustu zábavy spojené s artefakty z Bradavic. „Přiletěli jsme letadlem [do Los Angeles], které bylo plné rekvizit,“ řekl výkonný producent pořadu Robin Ashbrook. Fanoušci se mohou těšit na předměty jako plovoucí svíčky, třídicí klobouk, deník Toma Riddlea, nebo Hagridovy rukavice na pečení! To vše bude k vidění na scéně: „Je to jako živé, dýchající muzeum Harryho Pottera,“ dodal producent.

Podle všeho ale nebude pořad jen o znovuspojení hlavních hrdinů a ukázce artefaktů. Podle zpráv se můžeme těšit na speciální hosty. Mezi těmi nebudou chybět Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lewis (Neville Longbottom) a další. V kole nazvaném „Poslední slovo“ budou číst Jay Leno a Pete Davidson úryvky z knih Harryho Pottera. Při čtení vždy vynechají nějaké slovo a hráči musí doplnit prázdné místo.

- Reklama -

Návrat od Bradavic: Harry, Hermiona a Ron znovu spolu

Krom toho se při 20. výročí také sejdou Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint. Ti se spolu objeví ve speciálu HBO „Harry Potter 20. výročí: Návrat do Bradavic“, informuje ign.com. Pořad bude mít premiéru na HBO Max na 1. ledna 2022. Podle HBO bude speciál „vyprávět okouzlující příběh o natáčení prostřednictvím zcela nových, podrobných rozhovorů s herci“.

Součástí pořadu podle všeho nebude autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová, která musela čelit obrovské kritice britské veřejnosti za své anti-trans názory. Zřejmě právě kvůli svým postojům nebude vůbec součástí oslav.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -