- Reklama -

Harry Potter: Návrat do Bradavic. Kdy bude na HBO? Kdo přijde? Vše, co potřebujete vědět…

U příležitosti 20. výročí premiéry filmu Harry Potter a kámen mudrců se opět sejdou Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová.

- Reklama -

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová se připojí k režisérovi Chrisi Columbusovi a dalším hercům ze všech osmi filmů o Harrym Potterovi. Stane se tak v retrospektivním speciálu HBO Max nazvaném Harry Potter: Návrat do Bradavic. Krom toho se chystá také soutěž Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, která má premiéru ještě v tomto měsíci.

Helen Mirren v záplavě dopisů z Bradavic

20. výročí uvedení Harryho Pottera v kinech se oslaví čtyřtýdenním soutěžním pořadem. Ten moderuje britská herečka Helen Mirrenová, jež je sama fanouškem Potterovské série. Týmy jsou určené podle čtyř domů na Bradavické škole čar a kouzel – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár. A ve čtyřech kolech si vyzkouší své znalosti knih a filmů a zahrají si o vítězný pohár (kromě jiných cen), informuje Entertainment Weekly.

Soutěž slibuje spoustu zábavy spojené s artefakty z Bradavic. „Přiletěli jsme letadlem [do Los Angeles], které bylo plné rekvizit,“ řekl výkonný producent pořadu Robin Ashbrook. Fanoušci se mohou těšit na předměty jako plovoucí svíčky, třídicí klobouk, deník Toma Riddlea, nebo Hagridovy rukavice na pečení! To vše bude k vidění na scéně: „Je to jako živé, dýchající muzeum Harryho Pottera,“ dodal producent.

Podle všeho ale nebude pořad jen o znovuspojení hlavních hrdinů a ukázce artefaktů. Podle zpráv se můžeme těšit na speciální hosty. Mezi těmi nebudou chybět Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lewis (Neville Longbottom) a další. V kole nazvaném „Poslední slovo“ budou číst Jay Leno a Pete Davidson úryvky z knih Harryho Pottera. Při čtení vždy vynechají nějaké slovo a hráči musí doplnit prázdné místo.

Návrat od Bradavic: Harry, Hermiona a Ron znovu spolu

Krom toho se při 20. výročí také sejdou Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint. Ti se spolu objeví ve speciálu HBO „Harry Potter 20. výročí: Návrat do Bradavic“, informuje ign.com. Pořad bude mít premiéru na HBO Max na 1. ledna 2022. Podle HBO bude speciál „vyprávět okouzlující příběh o natáčení prostřednictvím zcela nových, podrobných rozhovorů s herci“.

Součástí pořadu podle všeho nebude autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová, která musela čelit obrovské kritice britské veřejnosti za své anti-trans názory. Zřejmě právě kvůli svým postojům nebude vůbec součástí oslav.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -