- Reklama -

Harry Potter: Návrat do Bradavic. Kdy bude na HBO? Kdo přijde? Vše, co potřebujete vědět…

U příležitosti 20. výročí premiéry filmu Harry Potter a kámen mudrců se opět sejdou Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová.

- Reklama -

Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová se připojí k režisérovi Chrisi Columbusovi a dalším hercům ze všech osmi filmů o Harrym Potterovi. Stane se tak v retrospektivním speciálu HBO Max nazvaném Harry Potter: Návrat do Bradavic. Krom toho se chystá také soutěž Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, která má premiéru ještě v tomto měsíci.

Helen Mirren v záplavě dopisů z Bradavic

20. výročí uvedení Harryho Pottera v kinech se oslaví čtyřtýdenním soutěžním pořadem. Ten moderuje britská herečka Helen Mirrenová, jež je sama fanouškem Potterovské série. Týmy jsou určené podle čtyř domů na Bradavické škole čar a kouzel – Nebelvír, Zmijozel, Mrzimor a Havraspár. A ve čtyřech kolech si vyzkouší své znalosti knih a filmů a zahrají si o vítězný pohár (kromě jiných cen), informuje Entertainment Weekly.

Soutěž slibuje spoustu zábavy spojené s artefakty z Bradavic. „Přiletěli jsme letadlem [do Los Angeles], které bylo plné rekvizit,“ řekl výkonný producent pořadu Robin Ashbrook. Fanoušci se mohou těšit na předměty jako plovoucí svíčky, třídicí klobouk, deník Toma Riddlea, nebo Hagridovy rukavice na pečení! To vše bude k vidění na scéně: „Je to jako živé, dýchající muzeum Harryho Pottera,“ dodal producent.

Podle všeho ale nebude pořad jen o znovuspojení hlavních hrdinů a ukázce artefaktů. Podle zpráv se můžeme těšit na speciální hosty. Mezi těmi nebudou chybět Tom Felton (Draco Malfoy), Matthew Lewis (Neville Longbottom) a další. V kole nazvaném „Poslední slovo“ budou číst Jay Leno a Pete Davidson úryvky z knih Harryho Pottera. Při čtení vždy vynechají nějaké slovo a hráči musí doplnit prázdné místo.

- Reklama -

Návrat od Bradavic: Harry, Hermiona a Ron znovu spolu

Krom toho se při 20. výročí také sejdou Daniel Radcliffe, Emma Watsonová a Rupert Grint. Ti se spolu objeví ve speciálu HBO „Harry Potter 20. výročí: Návrat do Bradavic“, informuje ign.com. Pořad bude mít premiéru na HBO Max na 1. ledna 2022. Podle HBO bude speciál „vyprávět okouzlující příběh o natáčení prostřednictvím zcela nových, podrobných rozhovorů s herci“.

Součástí pořadu podle všeho nebude autorka Harryho Pottera J. K. Rowlingová, která musela čelit obrovské kritice britské veřejnosti za své anti-trans názory. Zřejmě právě kvůli svým postojům nebude vůbec součástí oslav.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -