- Reklama -

Zničený Alec Baldwin je po zabití na dně, manželka se bojí traumatické poruchy

Ztrápený herec Alec Baldwin je podle zdrojů amerického bulváru po usmrcení kameramanky omylem nabitou zbraní zlomený a emocionálně na dně.

- Reklama -

Podle některých zpráv je Alec Baldwin dokonce připravený opustit Hollywood a uprchnout z Ameriky poté, co při šokující tragédii na filmovém place zastřelil kameramanku a zranil svého režiséra.

Sžírán pocitem viny a vystaven právnímu dohledu Alec Baldwin slibuje, že „při nejbližší příležitosti změní svůj život odshora až dolů,“ prozradil zasvěcený zdroj.

Třiašedesátiletý herecký bouřlivák, který při natáčení filmu Rust v Novém Mexiku zabil kameramanku Halynu Hutchinsovou a zranil režiséra Joela Souzu rekvizitářskou pistolí, je známý svými veřejnými výpady a zuřivými konfrontacemi. Někteří jeho hollywoodští kolegové za to, že si zbraň nezkontroloval, ačkoli to měl udělat, informuje cbsnews.com.

Baldwina pronásleduje „výraz v Halynině tváři, když se skácela k zemi,“ říká zasvěcený zdroj deníku Daily Mail. „Alec zůstává na povrchu silný, ale pod povrchem je z něj troska a je připraven od toho všeho odejít.“ Podle zprávy už si o psychický stav herce dělá starosti i jeho žena Hilaria-

Zdroje tvrdí, že po otřesném incidentu je hvězda fyzicky nemocná a má neustále sevřený žaludek. „Nemůže jíst ani spát a je mu 24 hodin denně špatně z toho, co se stalo. A navíc z toho, co ho čeká,“ tvrdí zdroj.

Alec Baldwin a okamžiky plné hrůzy

Statný herec se trápí tím, jak tragédie ovlivní manželku Hilarii (37) a jejich šest dětí. I když zatím policie nevznesla žádné obvinění, hvězda je údajně „nemocná hrůzou z toho, co vyšetřování odhalí“. Hilaria se dokonce podle webu insider.com strachuje, že se u Baldwina rozvine posstraumatická stresová porucha.

První policejní zprávy a výpovědi svědků naznačují, že Alec už byl vyčerpaný z dlouhých pracovních dnů na natáčení Westernu a cestování za rodinou do New Yorku a zpět. V pátek 22. října trénoval tasení zbraně pro scénu v kostele na ranči Bonanza Creek u Santa Fe.

Některé zdroje tvrdí, že mu asistent režie Dave Halls podal zbraň a řekl: „Chladná zbraň“. To ve filmovém žargonu znamená, že neobsahuje ostré náboje, píše cnn.com. Revolver byl ale podle všeho plně nabitý. A když Alec namířil na kameru a vystřelil, „Halyna byla postřelená a Joel, který stál za ní, to dostal do ramene,“ prozrazuje zasvěcený zdroj.

- Reklama -

Necítím nohy, řekla kameramanka před smrtí

Kameramanka se chytila za horní část těla. Když si lidé uvědomili, že je postřelena, vypukl chaos. Jedna z členek štábu zavolala na tísňovou linku. „Zkoušeli jsme a najednou to bouchlo, vyběhla jsem ven, všichni jsme vyběhli ven,“ sdělila policistům.

Když kameramanku lékaři ošetřovali, Halyna řekla podle informací stránek the-sun.com, že necítí nohy. Letecky ji převezli do nemocnice, kde později zemřela. Režisér Joela Souzu ošetřili a ještě téhož dne ho z nemocnice propustili.

Zdroj tvrdí, že Alec Baldwin, jehož oblečení bylo potřísněno krví, byl zdrcen, když později mluvil s manželem kameramnky. „Byla to ta nejtěžší věc, jakou kdy musel v životě udělat,“ říká zasvěcenec. „Zhroutil se v slzách a naprosté agónii.“

Konec kariéry slavného herce?

Později Alec Baldwin napsal na Twitter: „Neexistují slova, která by vyjádřila můj šok a smutek. „Plně spolupracuji s s policejním vyšetřováním. Mé srdce je zlomené pro jejího manžela, jejich syna a všechny, kteří Halynu znali a milovali.“

Otřesený herec, který střelbu popisuje jako „tragickou nehodu“, se nachází v tak temném místě, že přátelé a rodina naléhají, aby vyhledal léčbu. Jeho spirálovitě se rozvíjející deprese ho uvrhly do zoufalství. Podle blízkých se momentálně ocitl na úplném dně a „nikdy si neodpustí a cítí, že jeho kariéra skončila“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -