- Reklama -

Zničený Alec Baldwin je po zabití na dně, manželka se bojí traumatické poruchy

Ztrápený herec Alec Baldwin je podle zdrojů amerického bulváru po usmrcení kameramanky omylem nabitou zbraní zlomený a emocionálně na dně.

- Reklama -

Podle některých zpráv je Alec Baldwin dokonce připravený opustit Hollywood a uprchnout z Ameriky poté, co při šokující tragédii na filmovém place zastřelil kameramanku a zranil svého režiséra.

Sžírán pocitem viny a vystaven právnímu dohledu Alec Baldwin slibuje, že „při nejbližší příležitosti změní svůj život odshora až dolů,“ prozradil zasvěcený zdroj.

Třiašedesátiletý herecký bouřlivák, který při natáčení filmu Rust v Novém Mexiku zabil kameramanku Halynu Hutchinsovou a zranil režiséra Joela Souzu rekvizitářskou pistolí, je známý svými veřejnými výpady a zuřivými konfrontacemi. Někteří jeho hollywoodští kolegové za to, že si zbraň nezkontroloval, ačkoli to měl udělat, informuje cbsnews.com.

Baldwina pronásleduje „výraz v Halynině tváři, když se skácela k zemi,“ říká zasvěcený zdroj deníku Daily Mail. „Alec zůstává na povrchu silný, ale pod povrchem je z něj troska a je připraven od toho všeho odejít.“ Podle zprávy už si o psychický stav herce dělá starosti i jeho žena Hilaria-

Zdroje tvrdí, že po otřesném incidentu je hvězda fyzicky nemocná a má neustále sevřený žaludek. „Nemůže jíst ani spát a je mu 24 hodin denně špatně z toho, co se stalo. A navíc z toho, co ho čeká,“ tvrdí zdroj.

Alec Baldwin a okamžiky plné hrůzy

Statný herec se trápí tím, jak tragédie ovlivní manželku Hilarii (37) a jejich šest dětí. I když zatím policie nevznesla žádné obvinění, hvězda je údajně „nemocná hrůzou z toho, co vyšetřování odhalí“. Hilaria se dokonce podle webu insider.com strachuje, že se u Baldwina rozvine posstraumatická stresová porucha.

První policejní zprávy a výpovědi svědků naznačují, že Alec už byl vyčerpaný z dlouhých pracovních dnů na natáčení Westernu a cestování za rodinou do New Yorku a zpět. V pátek 22. října trénoval tasení zbraně pro scénu v kostele na ranči Bonanza Creek u Santa Fe.

Některé zdroje tvrdí, že mu asistent režie Dave Halls podal zbraň a řekl: „Chladná zbraň“. To ve filmovém žargonu znamená, že neobsahuje ostré náboje, píše cnn.com. Revolver byl ale podle všeho plně nabitý. A když Alec namířil na kameru a vystřelil, „Halyna byla postřelená a Joel, který stál za ní, to dostal do ramene,“ prozrazuje zasvěcený zdroj.

- Reklama -

Necítím nohy, řekla kameramanka před smrtí

Kameramanka se chytila za horní část těla. Když si lidé uvědomili, že je postřelena, vypukl chaos. Jedna z členek štábu zavolala na tísňovou linku. „Zkoušeli jsme a najednou to bouchlo, vyběhla jsem ven, všichni jsme vyběhli ven,“ sdělila policistům.

Když kameramanku lékaři ošetřovali, Halyna řekla podle informací stránek the-sun.com, že necítí nohy. Letecky ji převezli do nemocnice, kde později zemřela. Režisér Joela Souzu ošetřili a ještě téhož dne ho z nemocnice propustili.

Zdroj tvrdí, že Alec Baldwin, jehož oblečení bylo potřísněno krví, byl zdrcen, když později mluvil s manželem kameramnky. „Byla to ta nejtěžší věc, jakou kdy musel v životě udělat,“ říká zasvěcenec. „Zhroutil se v slzách a naprosté agónii.“

Konec kariéry slavného herce?

Později Alec Baldwin napsal na Twitter: „Neexistují slova, která by vyjádřila můj šok a smutek. „Plně spolupracuji s s policejním vyšetřováním. Mé srdce je zlomené pro jejího manžela, jejich syna a všechny, kteří Halynu znali a milovali.“

Otřesený herec, který střelbu popisuje jako „tragickou nehodu“, se nachází v tak temném místě, že přátelé a rodina naléhají, aby vyhledal léčbu. Jeho spirálovitě se rozvíjející deprese ho uvrhly do zoufalství. Podle blízkých se momentálně ocitl na úplném dně a „nikdy si neodpustí a cítí, že jeho kariéra skončila“.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -