- Reklama -

Barbaři 2. řada: Kolik dílů má nová série? A kdy bude premiéra?

Premiéra nových dílů o boji Germánů proti Římanům je už za pár dní.

- Reklama -

Druhá řada populárního německého televizního seriálu Barbaři, která se dočkala nečekaně velkého ohlasu, bude brzy dostupná na Netflixu. Barbaři byli podle stránek whats-on-netflix.com po svém uvedení s 37 miliony zhlédnutími za prvních 28 dní smým nejsledovanějším neanglicky mluveným titulem v historii Netflixu, než Netflix přestal používat dvouminutovou metriku.

Příběh seriálu se odehrává v Germánii v roce 9 n. l. během římské okupace, kdy se zotročené germánské kmeny spojily, aby zastavily expanzi Římské říše. V jednotlivých epizodách se ukazuje neuvěřitelně poutavý fiktivní popis událostí, které nakonec vedly k legendární bitvě v Teutoburském lese, jež změnila běh dějin a způsobila jednu z největších porážek římské historie.

Vzhledem k velkému důrazu na detail rekvizit, kostýmů a výpravy, stejně jako na mistrovsky zpracované bojové sekvence je pochopitelné, proč se původní mezinárodní seriál společnosti Netflix stal takovým hitem u předplatitelů po celém světě.

Kolik epizod má 2. řada seriálu Barbaři?

Všechny epizody druhé série Barbarů budou na Netflixu k dispozici najednou, píše netflixlife.com. Druhá série bude mít šest dílů, jak potvrdili tvůrci při rozhodnutí o pokračování. Vzhledem k tomu, že by měly jednotlivé epizody trvat přibližně 45 minut, mohou diváci celou novou řadu snadno zkouknout během víkendu.

Fanoušky jistě také potěší, že v obsazení druhé série bude nově Odvulfa hrát Robert Maaser. Murathan Muslu si zahraje hlavního antagonistu Maroboduuse, krále Markomanů. Andrea Garofalo si zahraje Aula, dále se nově představí i Stefan Ruzowitzky, Katharina Heyer, Alessandro Fella, Cynthia Micas, Gabriele Rizzoli a Giovanni Carta.

A o čem druhá řada bude? Rok po bitvě se římská vojska vrátí do Germánie silnější než kdy jindy a Ari je opět konfrontován se svou římskou minulostí. Jeho bratr se navíc přidá na římskou stranu, aby Ariho potrestal za jeho zradu Říma. Zatímco se Thusnelda a Ari snaží sjednotit kmeny proti Římu, Folkwin učiní zlověstnou výzvu bohům.

Druhá sezóna odstartuje v pátek 21. října.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -