- Reklama -

Barbaři 2. řada: Kolik dílů má nová série? A kdy bude premiéra?

Premiéra nových dílů o boji Germánů proti Římanům je už za pár dní.

- Reklama -

Druhá řada populárního německého televizního seriálu Barbaři, která se dočkala nečekaně velkého ohlasu, bude brzy dostupná na Netflixu. Barbaři byli podle stránek whats-on-netflix.com po svém uvedení s 37 miliony zhlédnutími za prvních 28 dní smým nejsledovanějším neanglicky mluveným titulem v historii Netflixu, než Netflix přestal používat dvouminutovou metriku.

Příběh seriálu se odehrává v Germánii v roce 9 n. l. během římské okupace, kdy se zotročené germánské kmeny spojily, aby zastavily expanzi Římské říše. V jednotlivých epizodách se ukazuje neuvěřitelně poutavý fiktivní popis událostí, které nakonec vedly k legendární bitvě v Teutoburském lese, jež změnila běh dějin a způsobila jednu z největších porážek římské historie.

Vzhledem k velkému důrazu na detail rekvizit, kostýmů a výpravy, stejně jako na mistrovsky zpracované bojové sekvence je pochopitelné, proč se původní mezinárodní seriál společnosti Netflix stal takovým hitem u předplatitelů po celém světě.

Kolik epizod má 2. řada seriálu Barbaři?

Všechny epizody druhé série Barbarů budou na Netflixu k dispozici najednou, píše netflixlife.com. Druhá série bude mít šest dílů, jak potvrdili tvůrci při rozhodnutí o pokračování. Vzhledem k tomu, že by měly jednotlivé epizody trvat přibližně 45 minut, mohou diváci celou novou řadu snadno zkouknout během víkendu.

Fanoušky jistě také potěší, že v obsazení druhé série bude nově Odvulfa hrát Robert Maaser. Murathan Muslu si zahraje hlavního antagonistu Maroboduuse, krále Markomanů. Andrea Garofalo si zahraje Aula, dále se nově představí i Stefan Ruzowitzky, Katharina Heyer, Alessandro Fella, Cynthia Micas, Gabriele Rizzoli a Giovanni Carta.

A o čem druhá řada bude? Rok po bitvě se římská vojska vrátí do Germánie silnější než kdy jindy a Ari je opět konfrontován se svou římskou minulostí. Jeho bratr se navíc přidá na římskou stranu, aby Ariho potrestal za jeho zradu Říma. Zatímco se Thusnelda a Ari snaží sjednotit kmeny proti Římu, Folkwin učiní zlověstnou výzvu bohům.

Druhá sezóna odstartuje v pátek 21. října.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -