- Reklama -

Barbaři 2. řada: Kolik dílů má nová série? A kdy bude premiéra?

Premiéra nových dílů o boji Germánů proti Římanům je už za pár dní.

- Reklama -

Druhá řada populárního německého televizního seriálu Barbaři, která se dočkala nečekaně velkého ohlasu, bude brzy dostupná na Netflixu. Barbaři byli podle stránek whats-on-netflix.com po svém uvedení s 37 miliony zhlédnutími za prvních 28 dní smým nejsledovanějším neanglicky mluveným titulem v historii Netflixu, než Netflix přestal používat dvouminutovou metriku.

Příběh seriálu se odehrává v Germánii v roce 9 n. l. během římské okupace, kdy se zotročené germánské kmeny spojily, aby zastavily expanzi Římské říše. V jednotlivých epizodách se ukazuje neuvěřitelně poutavý fiktivní popis událostí, které nakonec vedly k legendární bitvě v Teutoburském lese, jež změnila běh dějin a způsobila jednu z největších porážek římské historie.

Vzhledem k velkému důrazu na detail rekvizit, kostýmů a výpravy, stejně jako na mistrovsky zpracované bojové sekvence je pochopitelné, proč se původní mezinárodní seriál společnosti Netflix stal takovým hitem u předplatitelů po celém světě.

Kolik epizod má 2. řada seriálu Barbaři?

Všechny epizody druhé série Barbarů budou na Netflixu k dispozici najednou, píše netflixlife.com. Druhá série bude mít šest dílů, jak potvrdili tvůrci při rozhodnutí o pokračování. Vzhledem k tomu, že by měly jednotlivé epizody trvat přibližně 45 minut, mohou diváci celou novou řadu snadno zkouknout během víkendu.

- Reklama -

Fanoušky jistě také potěší, že v obsazení druhé série bude nově Odvulfa hrát Robert Maaser. Murathan Muslu si zahraje hlavního antagonistu Maroboduuse, krále Markomanů. Andrea Garofalo si zahraje Aula, dále se nově představí i Stefan Ruzowitzky, Katharina Heyer, Alessandro Fella, Cynthia Micas, Gabriele Rizzoli a Giovanni Carta.

A o čem druhá řada bude? Rok po bitvě se římská vojska vrátí do Germánie silnější než kdy jindy a Ari je opět konfrontován se svou římskou minulostí. Jeho bratr se navíc přidá na římskou stranu, aby Ariho potrestal za jeho zradu Říma. Zatímco se Thusnelda a Ari snaží sjednotit kmeny proti Římu, Folkwin učiní zlověstnou výzvu bohům.

Druhá sezóna odstartuje v pátek 21. října.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -