- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová a Will Smith: Ukončí otevřenost jejich manželství?

Kdysi patřili k nejuzavřenějším hollywoodským párům, ale od chvíle, kdy Will Smith a Jada Pinkett Smithová začali vystavovat své 24 let trvající manželství na odiv, se začaly v jejich vztahu objevovat trhliny.

- Reklama -

V poslední době se Will Smith v rozhovorech i ve své nové autobiografické knize Will otevřeně vyjadřuje k mnoha kritickým místům ve vztahu s 50letou Jadou. Mezi přiznáními se objevily podrobnosti o hádce, která se odehrála před 10 lety. Tehdy si prý oba uvědomili, že „jsou nešťastní“. Došlo na tajný rozchod, během kterého se Jada „zapletla“ s mnohem mladším rapperem Augustem Alsinou. Will přiznal i vlastní pochybení, včetně představy, dohlíží na harém žen. Zmínil se také o 14 intenzivních drogových výletech na ayahuasce.

Lituje, co se stalo

Ale zatímco Will bez ostychu pral na veřejnosti špinavé prádlo, dnes toho prý lituje. Zdroj amerického OK! Magazínu tvrdí, že s odstupem „lituje, že se mu to stalo“. A vyčítá si, že na čas utelk ze svého manželství. Podle tohoto zdroje Will také vyjádřil výčitky svědomí za to, že „nesnesitelně žárlil“ na Jadino přátelství se zesnulým rapperem Tupacem Shakurem.

Dalším bolavým místem je rodičovství. „Má pocit, že se všemi třemi dětmi udělal nějaké chyby,“ píše OK! magazín s tím, že si Will nejvíce vyčítá, že nebyl dostatečně přítomen u dospívání 29letého syna Treye, kteérho má s bývalou manželkou Sherree Zampino, ale i u 23letého Jadena a 21leté Willow, jež má s Jadou.

Každý týden rande

Naštěstí zdroj tvrdí, že bombastická odhalení z poslední doby mohou v konečném důsledku pomoci uzdravit Willovo manželství. „Je přesvědčen, že jediným způsobem, jak věci napravit, je radikální upřímnost,“ vysvětluje zdroj. „Nahromadila se v nich spousta zášti, ale teď, když je všechno venku, mohou začít od čistého stolu.“

Will a Jada si zachovávají naději. „Vrátili se k párové terapii a každý týden si dávají rande, aby zapracovali na svém vztahu,“ dodává zdroj. „Přes všechno to drama jsou k sobě stále velmi připoutáni.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -