- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová a Will Smith: Ukončí otevřenost jejich manželství?

Kdysi patřili k nejuzavřenějším hollywoodským párům, ale od chvíle, kdy Will Smith a Jada Pinkett Smithová začali vystavovat své 24 let trvající manželství na odiv, se začaly v jejich vztahu objevovat trhliny.

- Reklama -

V poslední době se Will Smith v rozhovorech i ve své nové autobiografické knize Will otevřeně vyjadřuje k mnoha kritickým místům ve vztahu s 50letou Jadou. Mezi přiznáními se objevily podrobnosti o hádce, která se odehrála před 10 lety. Tehdy si prý oba uvědomili, že „jsou nešťastní“. Došlo na tajný rozchod, během kterého se Jada „zapletla“ s mnohem mladším rapperem Augustem Alsinou. Will přiznal i vlastní pochybení, včetně představy, dohlíží na harém žen. Zmínil se také o 14 intenzivních drogových výletech na ayahuasce.

Lituje, co se stalo

Ale zatímco Will bez ostychu pral na veřejnosti špinavé prádlo, dnes toho prý lituje. Zdroj amerického OK! Magazínu tvrdí, že s odstupem „lituje, že se mu to stalo“. A vyčítá si, že na čas utelk ze svého manželství. Podle tohoto zdroje Will také vyjádřil výčitky svědomí za to, že „nesnesitelně žárlil“ na Jadino přátelství se zesnulým rapperem Tupacem Shakurem.

Dalším bolavým místem je rodičovství. „Má pocit, že se všemi třemi dětmi udělal nějaké chyby,“ píše OK! magazín s tím, že si Will nejvíce vyčítá, že nebyl dostatečně přítomen u dospívání 29letého syna Treye, kteérho má s bývalou manželkou Sherree Zampino, ale i u 23letého Jadena a 21leté Willow, jež má s Jadou.

Každý týden rande

Naštěstí zdroj tvrdí, že bombastická odhalení z poslední doby mohou v konečném důsledku pomoci uzdravit Willovo manželství. „Je přesvědčen, že jediným způsobem, jak věci napravit, je radikální upřímnost,“ vysvětluje zdroj. „Nahromadila se v nich spousta zášti, ale teď, když je všechno venku, mohou začít od čistého stolu.“

Will a Jada si zachovávají naději. „Vrátili se k párové terapii a každý týden si dávají rande, aby zapracovali na svém vztahu,“ dodává zdroj. „Přes všechno to drama jsou k sobě stále velmi připoutáni.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -