- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová a Will Smith: Ukončí otevřenost jejich manželství?

Kdysi patřili k nejuzavřenějším hollywoodským párům, ale od chvíle, kdy Will Smith a Jada Pinkett Smithová začali vystavovat své 24 let trvající manželství na odiv, se začaly v jejich vztahu objevovat trhliny.

- Reklama -

V poslední době se Will Smith v rozhovorech i ve své nové autobiografické knize Will otevřeně vyjadřuje k mnoha kritickým místům ve vztahu s 50letou Jadou. Mezi přiznáními se objevily podrobnosti o hádce, která se odehrála před 10 lety. Tehdy si prý oba uvědomili, že „jsou nešťastní“. Došlo na tajný rozchod, během kterého se Jada „zapletla“ s mnohem mladším rapperem Augustem Alsinou. Will přiznal i vlastní pochybení, včetně představy, dohlíží na harém žen. Zmínil se také o 14 intenzivních drogových výletech na ayahuasce.

Lituje, co se stalo

Ale zatímco Will bez ostychu pral na veřejnosti špinavé prádlo, dnes toho prý lituje. Zdroj amerického OK! Magazínu tvrdí, že s odstupem „lituje, že se mu to stalo“. A vyčítá si, že na čas utelk ze svého manželství. Podle tohoto zdroje Will také vyjádřil výčitky svědomí za to, že „nesnesitelně žárlil“ na Jadino přátelství se zesnulým rapperem Tupacem Shakurem.

Dalším bolavým místem je rodičovství. „Má pocit, že se všemi třemi dětmi udělal nějaké chyby,“ píše OK! magazín s tím, že si Will nejvíce vyčítá, že nebyl dostatečně přítomen u dospívání 29letého syna Treye, kteérho má s bývalou manželkou Sherree Zampino, ale i u 23letého Jadena a 21leté Willow, jež má s Jadou.

Každý týden rande

Naštěstí zdroj tvrdí, že bombastická odhalení z poslední doby mohou v konečném důsledku pomoci uzdravit Willovo manželství. „Je přesvědčen, že jediným způsobem, jak věci napravit, je radikální upřímnost,“ vysvětluje zdroj. „Nahromadila se v nich spousta zášti, ale teď, když je všechno venku, mohou začít od čistého stolu.“

Will a Jada si zachovávají naději. „Vrátili se k párové terapii a každý týden si dávají rande, aby zapracovali na svém vztahu,“ dodává zdroj. „Přes všechno to drama jsou k sobě stále velmi připoutáni.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -