- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová a Will Smith: Ukončí otevřenost jejich manželství?

Kdysi patřili k nejuzavřenějším hollywoodským párům, ale od chvíle, kdy Will Smith a Jada Pinkett Smithová začali vystavovat své 24 let trvající manželství na odiv, se začaly v jejich vztahu objevovat trhliny.

- Reklama -

V poslední době se Will Smith v rozhovorech i ve své nové autobiografické knize Will otevřeně vyjadřuje k mnoha kritickým místům ve vztahu s 50letou Jadou. Mezi přiznáními se objevily podrobnosti o hádce, která se odehrála před 10 lety. Tehdy si prý oba uvědomili, že „jsou nešťastní“. Došlo na tajný rozchod, během kterého se Jada „zapletla“ s mnohem mladším rapperem Augustem Alsinou. Will přiznal i vlastní pochybení, včetně představy, dohlíží na harém žen. Zmínil se také o 14 intenzivních drogových výletech na ayahuasce.

Lituje, co se stalo

Ale zatímco Will bez ostychu pral na veřejnosti špinavé prádlo, dnes toho prý lituje. Zdroj amerického OK! Magazínu tvrdí, že s odstupem „lituje, že se mu to stalo“. A vyčítá si, že na čas utelk ze svého manželství. Podle tohoto zdroje Will také vyjádřil výčitky svědomí za to, že „nesnesitelně žárlil“ na Jadino přátelství se zesnulým rapperem Tupacem Shakurem.

Dalším bolavým místem je rodičovství. „Má pocit, že se všemi třemi dětmi udělal nějaké chyby,“ píše OK! magazín s tím, že si Will nejvíce vyčítá, že nebyl dostatečně přítomen u dospívání 29letého syna Treye, kteérho má s bývalou manželkou Sherree Zampino, ale i u 23letého Jadena a 21leté Willow, jež má s Jadou.

Každý týden rande

Naštěstí zdroj tvrdí, že bombastická odhalení z poslední doby mohou v konečném důsledku pomoci uzdravit Willovo manželství. „Je přesvědčen, že jediným způsobem, jak věci napravit, je radikální upřímnost,“ vysvětluje zdroj. „Nahromadila se v nich spousta zášti, ale teď, když je všechno venku, mohou začít od čistého stolu.“

Will a Jada si zachovávají naději. „Vrátili se k párové terapii a každý týden si dávají rande, aby zapracovali na svém vztahu,“ dodává zdroj. „Přes všechno to drama jsou k sobě stále velmi připoutáni.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -