- Reklama -

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

- Reklama -

Po ostře sledované facce se z Willa Smithe stala v Hollywoodu tak trochu persona non grata. A nic na tom nezměnila skutečnost, že se Smith Rockovi poprvé omluvil v prohlášení hned den po incidentu.

„Oslovil jsem Chrise a zpráva, která se mi vrátila, je, že není připraven mluvit,“ svěřil se Will Smith ve zveřejněném videu. „Takže budu Chrisi, omlouvám se ti… a jsem tady, kdykoli budeš připraven.“

Herec také reagoval na spekulace fanoušků, že ho k incidentu vyprovokovala jeho žena Jada Pinkett-Smithová, ze které si Chris Rock utahoval. Smithovi podle všeho ani tak nevadila skutečnost, že byl vtip adresovaný jeho manželce, jako to, že si komik střílel z hereččiny alopecie (vypadávání vlasů).

Terapie, meditace a omluvy všem

V klipu, na který se rychle sesypaly kritické hlasy i podpůrné reakce, Smith uvedl, že Jada s rozhodnutím napadnout komika „nemá nic společného“. Herce nejvíc potrestala filmová akademie, která mu na 10 let zakázala účastnit se předávání Oscarů. A byly odloženy některé jeho projekty, jako je například film Emancipation od společnosti Apple.

V omluvném videu se Smith ovšem kromě Rocka omlouvá i své rodině, což působí tak trochu jako hra na fanoušky. Je ale pravdou, že podle listu marca.com Smith zpytoval svědomí na terapii a letošní jaro zase strávil meditováním v Indii, o čemž pilně informoval people.com. K veřejné omluvě se po odmlce nejspíš odhodlal v naději, že si tím znovuotevře dveře do Hollywoodu. Jenže to se možná nestane tak rychle, jak by si bývalý Fresh Prince přál…

Chris Rock si z incidentu dělá legraci a vesele randí

Chris Rock totiž zatím jeho omluvu nepřijal. A ani to nevypadá, že by ji přijmout chtěl v brzké budoucnosti. Zatím si z incidentu střílí na svém stand-upovém turné. „Druhý den jsem musel zase do práce. Mám děti,“ zlehčuje celou věc při svém vystoupení.

V soukromí zatím ale dělá čest svému příjmení. Rock totiž v angličtině znamená skálu – a stejně tvrdě zatím Rock odolová Smithově nabídce smíru. K naštvanosti přitom už nějaký čas nemá důvod, jak informoval cosmopolitan.com, nedávno začal chodit s 43letou herečkou a režisérkou Lake Bellovou a chystá se natočit dva zajímavé filmy: Bayard Rustin Rustin a hvězdně obsazené drama Amsterdam.

Snad si ve svém nabitém programu udělá čas i na přijetí Smithovy omluvy.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -