- Reklama -

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

- Reklama -

Po ostře sledované facce se z Willa Smithe stala v Hollywoodu tak trochu persona non grata. A nic na tom nezměnila skutečnost, že se Smith Rockovi poprvé omluvil v prohlášení hned den po incidentu.

„Oslovil jsem Chrise a zpráva, která se mi vrátila, je, že není připraven mluvit,“ svěřil se Will Smith ve zveřejněném videu. „Takže budu Chrisi, omlouvám se ti… a jsem tady, kdykoli budeš připraven.“

Herec také reagoval na spekulace fanoušků, že ho k incidentu vyprovokovala jeho žena Jada Pinkett-Smithová, ze které si Chris Rock utahoval. Smithovi podle všeho ani tak nevadila skutečnost, že byl vtip adresovaný jeho manželce, jako to, že si komik střílel z hereččiny alopecie (vypadávání vlasů).

Terapie, meditace a omluvy všem

- Reklama -

V klipu, na který se rychle sesypaly kritické hlasy i podpůrné reakce, Smith uvedl, že Jada s rozhodnutím napadnout komika „nemá nic společného“. Herce nejvíc potrestala filmová akademie, která mu na 10 let zakázala účastnit se předávání Oscarů. A byly odloženy některé jeho projekty, jako je například film Emancipation od společnosti Apple.

V omluvném videu se Smith ovšem kromě Rocka omlouvá i své rodině, což působí tak trochu jako hra na fanoušky. Je ale pravdou, že podle listu marca.com Smith zpytoval svědomí na terapii a letošní jaro zase strávil meditováním v Indii, o čemž pilně informoval people.com. K veřejné omluvě se po odmlce nejspíš odhodlal v naději, že si tím znovuotevře dveře do Hollywoodu. Jenže to se možná nestane tak rychle, jak by si bývalý Fresh Prince přál…

Chris Rock si z incidentu dělá legraci a vesele randí

Chris Rock totiž zatím jeho omluvu nepřijal. A ani to nevypadá, že by ji přijmout chtěl v brzké budoucnosti. Zatím si z incidentu střílí na svém stand-upovém turné. „Druhý den jsem musel zase do práce. Mám děti,“ zlehčuje celou věc při svém vystoupení.

V soukromí zatím ale dělá čest svému příjmení. Rock totiž v angličtině znamená skálu – a stejně tvrdě zatím Rock odolová Smithově nabídce smíru. K naštvanosti přitom už nějaký čas nemá důvod, jak informoval cosmopolitan.com, nedávno začal chodit s 43letou herečkou a režisérkou Lake Bellovou a chystá se natočit dva zajímavé filmy: Bayard Rustin Rustin a hvězdně obsazené drama Amsterdam.

Snad si ve svém nabitém programu udělá čas i na přijetí Smithovy omluvy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -