- Reklama -

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

- Reklama -

Po ostře sledované facce se z Willa Smithe stala v Hollywoodu tak trochu persona non grata. A nic na tom nezměnila skutečnost, že se Smith Rockovi poprvé omluvil v prohlášení hned den po incidentu.

„Oslovil jsem Chrise a zpráva, která se mi vrátila, je, že není připraven mluvit,“ svěřil se Will Smith ve zveřejněném videu. „Takže budu Chrisi, omlouvám se ti… a jsem tady, kdykoli budeš připraven.“

Herec také reagoval na spekulace fanoušků, že ho k incidentu vyprovokovala jeho žena Jada Pinkett-Smithová, ze které si Chris Rock utahoval. Smithovi podle všeho ani tak nevadila skutečnost, že byl vtip adresovaný jeho manželce, jako to, že si komik střílel z hereččiny alopecie (vypadávání vlasů).

Terapie, meditace a omluvy všem

- Reklama -

V klipu, na který se rychle sesypaly kritické hlasy i podpůrné reakce, Smith uvedl, že Jada s rozhodnutím napadnout komika „nemá nic společného“. Herce nejvíc potrestala filmová akademie, která mu na 10 let zakázala účastnit se předávání Oscarů. A byly odloženy některé jeho projekty, jako je například film Emancipation od společnosti Apple.

V omluvném videu se Smith ovšem kromě Rocka omlouvá i své rodině, což působí tak trochu jako hra na fanoušky. Je ale pravdou, že podle listu marca.com Smith zpytoval svědomí na terapii a letošní jaro zase strávil meditováním v Indii, o čemž pilně informoval people.com. K veřejné omluvě se po odmlce nejspíš odhodlal v naději, že si tím znovuotevře dveře do Hollywoodu. Jenže to se možná nestane tak rychle, jak by si bývalý Fresh Prince přál…

Chris Rock si z incidentu dělá legraci a vesele randí

Chris Rock totiž zatím jeho omluvu nepřijal. A ani to nevypadá, že by ji přijmout chtěl v brzké budoucnosti. Zatím si z incidentu střílí na svém stand-upovém turné. „Druhý den jsem musel zase do práce. Mám děti,“ zlehčuje celou věc při svém vystoupení.

V soukromí zatím ale dělá čest svému příjmení. Rock totiž v angličtině znamená skálu – a stejně tvrdě zatím Rock odolová Smithově nabídce smíru. K naštvanosti přitom už nějaký čas nemá důvod, jak informoval cosmopolitan.com, nedávno začal chodit s 43letou herečkou a režisérkou Lake Bellovou a chystá se natočit dva zajímavé filmy: Bayard Rustin Rustin a hvězdně obsazené drama Amsterdam.

Snad si ve svém nabitém programu udělá čas i na přijetí Smithovy omluvy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -