- Reklama -

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

- Reklama -

Po ostře sledované facce se z Willa Smithe stala v Hollywoodu tak trochu persona non grata. A nic na tom nezměnila skutečnost, že se Smith Rockovi poprvé omluvil v prohlášení hned den po incidentu.

„Oslovil jsem Chrise a zpráva, která se mi vrátila, je, že není připraven mluvit,“ svěřil se Will Smith ve zveřejněném videu. „Takže budu Chrisi, omlouvám se ti… a jsem tady, kdykoli budeš připraven.“

Herec také reagoval na spekulace fanoušků, že ho k incidentu vyprovokovala jeho žena Jada Pinkett-Smithová, ze které si Chris Rock utahoval. Smithovi podle všeho ani tak nevadila skutečnost, že byl vtip adresovaný jeho manželce, jako to, že si komik střílel z hereččiny alopecie (vypadávání vlasů).

Terapie, meditace a omluvy všem

V klipu, na který se rychle sesypaly kritické hlasy i podpůrné reakce, Smith uvedl, že Jada s rozhodnutím napadnout komika „nemá nic společného“. Herce nejvíc potrestala filmová akademie, která mu na 10 let zakázala účastnit se předávání Oscarů. A byly odloženy některé jeho projekty, jako je například film Emancipation od společnosti Apple.

V omluvném videu se Smith ovšem kromě Rocka omlouvá i své rodině, což působí tak trochu jako hra na fanoušky. Je ale pravdou, že podle listu marca.com Smith zpytoval svědomí na terapii a letošní jaro zase strávil meditováním v Indii, o čemž pilně informoval people.com. K veřejné omluvě se po odmlce nejspíš odhodlal v naději, že si tím znovuotevře dveře do Hollywoodu. Jenže to se možná nestane tak rychle, jak by si bývalý Fresh Prince přál…

Chris Rock si z incidentu dělá legraci a vesele randí

Chris Rock totiž zatím jeho omluvu nepřijal. A ani to nevypadá, že by ji přijmout chtěl v brzké budoucnosti. Zatím si z incidentu střílí na svém stand-upovém turné. „Druhý den jsem musel zase do práce. Mám děti,“ zlehčuje celou věc při svém vystoupení.

V soukromí zatím ale dělá čest svému příjmení. Rock totiž v angličtině znamená skálu – a stejně tvrdě zatím Rock odolová Smithově nabídce smíru. K naštvanosti přitom už nějaký čas nemá důvod, jak informoval cosmopolitan.com, nedávno začal chodit s 43letou herečkou a režisérkou Lake Bellovou a chystá se natočit dva zajímavé filmy: Bayard Rustin Rustin a hvězdně obsazené drama Amsterdam.

Snad si ve svém nabitém programu udělá čas i na přijetí Smithovy omluvy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -