- Reklama -

Will Smith žadoní o odpuštění. Chris Rock s ním stále odmítá mluvit

Už uběhly čtyři dlouhé měsíce od doby, kdy Will Smith uštědřil Chrisu Rockovi facku na předávání Oscarů. Hned poté se komikovi omluvil. Nyní se mu omluvil znovu. V téměř šestiminutovém videu označil držitel Oscara za roli ve filmu Král Richard své chování za "nepřijatelné".

- Reklama -

Po ostře sledované facce se z Willa Smithe stala v Hollywoodu tak trochu persona non grata. A nic na tom nezměnila skutečnost, že se Smith Rockovi poprvé omluvil v prohlášení hned den po incidentu.

„Oslovil jsem Chrise a zpráva, která se mi vrátila, je, že není připraven mluvit,“ svěřil se Will Smith ve zveřejněném videu. „Takže budu Chrisi, omlouvám se ti… a jsem tady, kdykoli budeš připraven.“

Herec také reagoval na spekulace fanoušků, že ho k incidentu vyprovokovala jeho žena Jada Pinkett-Smithová, ze které si Chris Rock utahoval. Smithovi podle všeho ani tak nevadila skutečnost, že byl vtip adresovaný jeho manželce, jako to, že si komik střílel z hereččiny alopecie (vypadávání vlasů).

Terapie, meditace a omluvy všem

V klipu, na který se rychle sesypaly kritické hlasy i podpůrné reakce, Smith uvedl, že Jada s rozhodnutím napadnout komika „nemá nic společného“. Herce nejvíc potrestala filmová akademie, která mu na 10 let zakázala účastnit se předávání Oscarů. A byly odloženy některé jeho projekty, jako je například film Emancipation od společnosti Apple.

V omluvném videu se Smith ovšem kromě Rocka omlouvá i své rodině, což působí tak trochu jako hra na fanoušky. Je ale pravdou, že podle listu marca.com Smith zpytoval svědomí na terapii a letošní jaro zase strávil meditováním v Indii, o čemž pilně informoval people.com. K veřejné omluvě se po odmlce nejspíš odhodlal v naději, že si tím znovuotevře dveře do Hollywoodu. Jenže to se možná nestane tak rychle, jak by si bývalý Fresh Prince přál…

Chris Rock si z incidentu dělá legraci a vesele randí

Chris Rock totiž zatím jeho omluvu nepřijal. A ani to nevypadá, že by ji přijmout chtěl v brzké budoucnosti. Zatím si z incidentu střílí na svém stand-upovém turné. „Druhý den jsem musel zase do práce. Mám děti,“ zlehčuje celou věc při svém vystoupení.

V soukromí zatím ale dělá čest svému příjmení. Rock totiž v angličtině znamená skálu – a stejně tvrdě zatím Rock odolová Smithově nabídce smíru. K naštvanosti přitom už nějaký čas nemá důvod, jak informoval cosmopolitan.com, nedávno začal chodit s 43letou herečkou a režisérkou Lake Bellovou a chystá se natočit dva zajímavé filmy: Bayard Rustin Rustin a hvězdně obsazené drama Amsterdam.

Snad si ve svém nabitém programu udělá čas i na přijetí Smithovy omluvy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -