- Reklama -

Oscary 2022: Will Smith našel po zfackování moderátora zastání u Jona Voighta

Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech. Přesto našel herec slavného zastánce.

- Reklama -

Herec Jon Voight vyjádřil svou podporu Willu Smithovi po jeho násilnickém výstupu na předávání filmových cen. Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech…

Na Oscary 2022 se jen tak nezapomene. A to především díky tomu, že to bylo vůbec poprvé, co přímo na předávání zlatých sošek došlo k násilí. Will Smith totiž vrazil pořádnou facku moderátorovi večera, protože se mu nelíbilo, jak vtipkoval o jeho ženě – Jadě Pinkett-Smithové.

Když se Will Smith po svém násilném výstupu vrátil na místo, ještě na Chrise Rocka křičel, aby „nebral jméno jeho ženy do svých nevymáchaných úst“, což způsobilo, že se slavnostní publikum na chvíli propadlo do mrtvolného ticha.

Will Smith je skvělý člověk, říká Jon Voight

Šokující moment se přitom odehrál jen několik minut předtím, než Smith dostal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon. Na násilí náhle zapomněl, při děkovné řeči se dokonce dojetím rozplakal.

Mnoho hereckých kolegů jeho chování odsoudilo. Ale po slavnostním ceremoniálu se našel jeden, který měl pro agresivní Smithův výstup pochopení, píše foxnews.com. Byl to slavný Půlnoční kovboj, legenda filmového plátna Jon Voight.

„Willa znám velmi dobře a mám ho rád, je to skvělý člověk,“ obhajoval Voight po skončení ceremoniálu mladšího kolegu. A dodal, že by nejspíš na jeho místě reagoval stejně: „Kdyby někdo urážel mou ženu, taky bych byl pěkně naštvaný.“

Smith neustál vtip Chrise Rocke. Ten vtipkoval o holé hlavě, kterou momentálně herečka nosí. „Jado, GI Jane 2, nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ zahlaholil v zjevné narážce na hereččin nucený sestřih a filmovou vojačku, která v podání Demi Moore měla ve filmu vlasy po vojensku pěkně na krátko.

Jak připomíná usmagazine.com, Jada Pinkett-Smithová se přitom v posledních potýká s vypadáváním vlasů, takzvanou alopecií. Její sestřih je tedy spíše nutnost, než módní výstřelek. Je tedy i otázkou, nakolik byl žert Chrise Rocka vhodný.

Oscary 2022 ovládl Smith kromě agrese i dojetím

Bez ohledu na to, co fackovacímu výpadu předcházelo, se Will Smith za svou reakci dočkal spíše odsouzení. Sám později svého činu litoval.

„Chci se Akademii omluvit. Chci se omluvit všem svým kolegům,“ řekl, když přebíral Oscara a ani se přitom nijak zvlášť nesnažil skrývat své slzy. „Je to krásný okamžik a já nepláču kvůli tomu, že jsem získal cenu. Nejde o to, že jsem vyhrál cenu, ale o to, že jsem mohl posvítit na všechny lidi. Láska vás donutí dělat šílené věci.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -