- Reklama -

Oscary 2022: Will Smith našel po zfackování moderátora zastání u Jona Voighta

Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech. Přesto našel herec slavného zastánce.

- Reklama -

Herec Jon Voight vyjádřil svou podporu Willu Smithovi po jeho násilnickém výstupu na předávání filmových cen. Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech…

Na Oscary 2022 se jen tak nezapomene. A to především díky tomu, že to bylo vůbec poprvé, co přímo na předávání zlatých sošek došlo k násilí. Will Smith totiž vrazil pořádnou facku moderátorovi večera, protože se mu nelíbilo, jak vtipkoval o jeho ženě – Jadě Pinkett-Smithové.

Když se Will Smith po svém násilném výstupu vrátil na místo, ještě na Chrise Rocka křičel, aby „nebral jméno jeho ženy do svých nevymáchaných úst“, což způsobilo, že se slavnostní publikum na chvíli propadlo do mrtvolného ticha.

Will Smith je skvělý člověk, říká Jon Voight

Šokující moment se přitom odehrál jen několik minut předtím, než Smith dostal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon. Na násilí náhle zapomněl, při děkovné řeči se dokonce dojetím rozplakal.

- Reklama -

Mnoho hereckých kolegů jeho chování odsoudilo. Ale po slavnostním ceremoniálu se našel jeden, který měl pro agresivní Smithův výstup pochopení, píše foxnews.com. Byl to slavný Půlnoční kovboj, legenda filmového plátna Jon Voight.

„Willa znám velmi dobře a mám ho rád, je to skvělý člověk,“ obhajoval Voight po skončení ceremoniálu mladšího kolegu. A dodal, že by nejspíš na jeho místě reagoval stejně: „Kdyby někdo urážel mou ženu, taky bych byl pěkně naštvaný.“

Smith neustál vtip Chrise Rocke. Ten vtipkoval o holé hlavě, kterou momentálně herečka nosí. „Jado, GI Jane 2, nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ zahlaholil v zjevné narážce na hereččin nucený sestřih a filmovou vojačku, která v podání Demi Moore měla ve filmu vlasy po vojensku pěkně na krátko.

Jak připomíná usmagazine.com, Jada Pinkett-Smithová se přitom v posledních potýká s vypadáváním vlasů, takzvanou alopecií. Její sestřih je tedy spíše nutnost, než módní výstřelek. Je tedy i otázkou, nakolik byl žert Chrise Rocka vhodný.

Oscary 2022 ovládl Smith kromě agrese i dojetím

Bez ohledu na to, co fackovacímu výpadu předcházelo, se Will Smith za svou reakci dočkal spíše odsouzení. Sám později svého činu litoval.

„Chci se Akademii omluvit. Chci se omluvit všem svým kolegům,“ řekl, když přebíral Oscara a ani se přitom nijak zvlášť nesnažil skrývat své slzy. „Je to krásný okamžik a já nepláču kvůli tomu, že jsem získal cenu. Nejde o to, že jsem vyhrál cenu, ale o to, že jsem mohl posvítit na všechny lidi. Láska vás donutí dělat šílené věci.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -