- Reklama -

Oscary 2022: Will Smith našel po zfackování moderátora zastání u Jona Voighta

Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech. Přesto našel herec slavného zastánce.

- Reklama -

Herec Jon Voight vyjádřil svou podporu Willu Smithovi po jeho násilnickém výstupu na předávání filmových cen. Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech…

Na Oscary 2022 se jen tak nezapomene. A to především díky tomu, že to bylo vůbec poprvé, co přímo na předávání zlatých sošek došlo k násilí. Will Smith totiž vrazil pořádnou facku moderátorovi večera, protože se mu nelíbilo, jak vtipkoval o jeho ženě – Jadě Pinkett-Smithové.

Když se Will Smith po svém násilném výstupu vrátil na místo, ještě na Chrise Rocka křičel, aby „nebral jméno jeho ženy do svých nevymáchaných úst“, což způsobilo, že se slavnostní publikum na chvíli propadlo do mrtvolného ticha.

Will Smith je skvělý člověk, říká Jon Voight

Šokující moment se přitom odehrál jen několik minut předtím, než Smith dostal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon. Na násilí náhle zapomněl, při děkovné řeči se dokonce dojetím rozplakal.

Mnoho hereckých kolegů jeho chování odsoudilo. Ale po slavnostním ceremoniálu se našel jeden, který měl pro agresivní Smithův výstup pochopení, píše foxnews.com. Byl to slavný Půlnoční kovboj, legenda filmového plátna Jon Voight.

„Willa znám velmi dobře a mám ho rád, je to skvělý člověk,“ obhajoval Voight po skončení ceremoniálu mladšího kolegu. A dodal, že by nejspíš na jeho místě reagoval stejně: „Kdyby někdo urážel mou ženu, taky bych byl pěkně naštvaný.“

Smith neustál vtip Chrise Rocke. Ten vtipkoval o holé hlavě, kterou momentálně herečka nosí. „Jado, GI Jane 2, nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ zahlaholil v zjevné narážce na hereččin nucený sestřih a filmovou vojačku, která v podání Demi Moore měla ve filmu vlasy po vojensku pěkně na krátko.

Jak připomíná usmagazine.com, Jada Pinkett-Smithová se přitom v posledních potýká s vypadáváním vlasů, takzvanou alopecií. Její sestřih je tedy spíše nutnost, než módní výstřelek. Je tedy i otázkou, nakolik byl žert Chrise Rocka vhodný.

Oscary 2022 ovládl Smith kromě agrese i dojetím

Bez ohledu na to, co fackovacímu výpadu předcházelo, se Will Smith za svou reakci dočkal spíše odsouzení. Sám později svého činu litoval.

„Chci se Akademii omluvit. Chci se omluvit všem svým kolegům,“ řekl, když přebíral Oscara a ani se přitom nijak zvlášť nesnažil skrývat své slzy. „Je to krásný okamžik a já nepláču kvůli tomu, že jsem získal cenu. Nejde o to, že jsem vyhrál cenu, ale o to, že jsem mohl posvítit na všechny lidi. Láska vás donutí dělat šílené věci.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -