- Reklama -

Oscary 2022: Will Smith našel po zfackování moderátora zastání u Jona Voighta

Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech. Přesto našel herec slavného zastánce.

- Reklama -

Herec Jon Voight vyjádřil svou podporu Willu Smithovi po jeho násilnickém výstupu na předávání filmových cen. Oscary 2022 jsou přitom zatím spíše o Smithově facce komikovi Chrisu Rockovi než o vítězných filmech…

Na Oscary 2022 se jen tak nezapomene. A to především díky tomu, že to bylo vůbec poprvé, co přímo na předávání zlatých sošek došlo k násilí. Will Smith totiž vrazil pořádnou facku moderátorovi večera, protože se mu nelíbilo, jak vtipkoval o jeho ženě – Jadě Pinkett-Smithové.

Když se Will Smith po svém násilném výstupu vrátil na místo, ještě na Chrise Rocka křičel, aby „nebral jméno jeho ženy do svých nevymáchaných úst“, což způsobilo, že se slavnostní publikum na chvíli propadlo do mrtvolného ticha.

Will Smith je skvělý člověk, říká Jon Voight

Šokující moment se přitom odehrál jen několik minut předtím, než Smith dostal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon. Na násilí náhle zapomněl, při děkovné řeči se dokonce dojetím rozplakal.

- Reklama -

Mnoho hereckých kolegů jeho chování odsoudilo. Ale po slavnostním ceremoniálu se našel jeden, který měl pro agresivní Smithův výstup pochopení, píše foxnews.com. Byl to slavný Půlnoční kovboj, legenda filmového plátna Jon Voight.

„Willa znám velmi dobře a mám ho rád, je to skvělý člověk,“ obhajoval Voight po skončení ceremoniálu mladšího kolegu. A dodal, že by nejspíš na jeho místě reagoval stejně: „Kdyby někdo urážel mou ženu, taky bych byl pěkně naštvaný.“

Smith neustál vtip Chrise Rocke. Ten vtipkoval o holé hlavě, kterou momentálně herečka nosí. „Jado, GI Jane 2, nemůžu se dočkat, až to uvidím,“ zahlaholil v zjevné narážce na hereččin nucený sestřih a filmovou vojačku, která v podání Demi Moore měla ve filmu vlasy po vojensku pěkně na krátko.

Jak připomíná usmagazine.com, Jada Pinkett-Smithová se přitom v posledních potýká s vypadáváním vlasů, takzvanou alopecií. Její sestřih je tedy spíše nutnost, než módní výstřelek. Je tedy i otázkou, nakolik byl žert Chrise Rocka vhodný.

Oscary 2022 ovládl Smith kromě agrese i dojetím

Bez ohledu na to, co fackovacímu výpadu předcházelo, se Will Smith za svou reakci dočkal spíše odsouzení. Sám později svého činu litoval.

„Chci se Akademii omluvit. Chci se omluvit všem svým kolegům,“ řekl, když přebíral Oscara a ani se přitom nijak zvlášť nesnažil skrývat své slzy. „Je to krásný okamžik a já nepláču kvůli tomu, že jsem získal cenu. Nejde o to, že jsem vyhrál cenu, ale o to, že jsem mohl posvítit na všechny lidi. Láska vás donutí dělat šílené věci.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -