- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová přiznala, že si nechtěla vzít Willa Smithe

Oscarový fackovací mstitel Will Smith schytal za svoje nepovedené chování hned dvojitou ránu - na deset let mu zakázali účast na předávání Oscarů a jeho manželka Jada Pinkett-Smithová se přiznala, že si ho nikdy nechtěla vzít.

- Reklama -

Herečka Jada Pinkett-Smithová promluvila o své nechuti vzít si Willa Smithe ve svém vlastním pořadu na Facebooku. Padesátileté herečce z Matrixu bylo 26 let, když si měla Smithe brát. Čekala jejich první dítě Jadena a jak přiznala, tak celou cestu k oltáři otevřeně proplakala, zatímco šla říct „ano“ muži svého života.

„Opravdu jsem se nechtěla vdávat,“ přiznala. „A byla jsem strašně naštvaná, že jsem musela mít svatbu. Byla jsem tak naštvaná, že jsem šla k oltáři s pláčem. Brečela jsem celou cestu uličkou.“

Pinkett-Smithová své šokující přiznání pronesla v podcastu Red Table Talk s 53letým Willem, jejich 21letou dcerou Willow a její matkou, 68letou Adrienne Banfield-Norrisovou, které herečka říká „Gammy“, upozornil NY Post.

Svatba plná slz

Jada, která v té době svatby kvůli těhotenství trpěla mučivými ranními nevolnostmi, uvedla, že ji pronásledoval pocit, jako by ji do manželství tlačila její matka. „Gammy šla za Willem, brečela, že ‚nechci svatbu‘. A mě nutila, abych svatbu měla,“ svěřila se Jada Pinkett-Smithová. „Chtěla jsem, abychom byli jen my, sami někde dva na horách, daleko od lidí, protože jsem si uvědomovala, že tohle je vážná věc.“

- Reklama -

„Bylo mi, jako by Gammy říkala: ‚Musíš se vdát, tak si pojďme promluvit o svatbě,'“ řekla Pinkett Smithová a přiměla tak její matku, aby Banfield-Norrisovou svůj nátlak na herečku v podcastu přiznala: „Vzpomínám si, že jsem to cítila velmi silně a chtěla jsem, abyste se vzali.“

Smutné období Willa Smithe

Pro Willa Smithe to asi nebylo zrovna nejpříjemnější téma. Zvláště teď… Willova kariéra dostala pořádný direkt, když an nedávném předávání Oscarů vyskočil na pódium a dal facku moderátorovi Chrisi Rockovi za jeho vtipy na adresu Smithovy manželky.

Will Smith sice rychle zpytoval svědomí a odstoupil z Filmové akademie, ale později mu organizace zakázala účastnit se Oscarů v dalších deseti letech, informuje web marca.com. A nyní Jada veřejně řekla pravdu o své svatbě. „Vzali jsme se jen proto, že Gammy brečela,“ přiznal i Will.

- Reklama -

Nejnovější články

Westworld 4. řada: Proměna Dolores a nečekané návraty

Po konci 3. série Westworldu se zdálo více než nepravděpodobné, že by se v seriálu ještě někdy objevil Dolores, hlavní robotí hrdinka. Jenže přesně to se dá čekat. Dolores totiž bude i v další řadě oblíbeného sci-fi.

The Boys 4. série: Amazon potvrdil pokračování. Explodující genitálie přinesly úspěch

Rekordní sledovanost nových dílů 3. řady seriálu The Boys donutila producenty rovnou schválit další pokračování.

Rowan Atkinson se vrací v nové roli: Čeká ho nelítostný souboj se včelou!

Komediální legenda Rowan Atkinson uvede na Netflixu svůj nový seriál.

Ve jménu našeho pána 3. série: Danny McBride prozradil, o čem budou další epizody

Stanice HBO potvrdila pokračování oblíbeného seriálu ještě před uvedením jeho druhé řady. Ve jménu našeho pána 3. série se bude hlouběji zabývat tím, jak Gemstoneovi přišli ke svému bohatství, prozradil tvůrce Danny McBride, který je zároveň jednou z hvězd seriálu.

Matrix má skrytý význam: Neo a jeho důležitá změna jména!

Geniální sci-fi, která upozorňuje na skryté hrozby nastupujícího přetechnizovaného světa? Ale kdepak! Série Matrix je ve skutečnosti o tom, jaké to je být trans, potvrdila režisérka Lilly Wachowski.

Je seriál Stranger Things podle skutečnosti? Tvůrci se inspirovali reálným příběhem

Koho by napadlo, že by seriál Stranger Things mohl vycházet ze skutečnosti? Jenže to tak vážně je. Bratři Dufferové totiž na obrazovky přenesli notně upravený příběh z laboratoří Camp Hero.
Reklama

Oblíbené články