- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová přiznala, že si nechtěla vzít Willa Smithe

Oscarový fackovací mstitel Will Smith schytal za svoje nepovedené chování hned dvojitou ránu - na deset let mu zakázali účast na předávání Oscarů a jeho manželka Jada Pinkett-Smithová se přiznala, že si ho nikdy nechtěla vzít.

- Reklama -

Herečka Jada Pinkett-Smithová promluvila o své nechuti vzít si Willa Smithe ve svém vlastním pořadu na Facebooku. Padesátileté herečce z Matrixu bylo 26 let, když si měla Smithe brát. Čekala jejich první dítě Jadena a jak přiznala, tak celou cestu k oltáři otevřeně proplakala, zatímco šla říct „ano“ muži svého života.

„Opravdu jsem se nechtěla vdávat,“ přiznala. „A byla jsem strašně naštvaná, že jsem musela mít svatbu. Byla jsem tak naštvaná, že jsem šla k oltáři s pláčem. Brečela jsem celou cestu uličkou.“

Pinkett-Smithová své šokující přiznání pronesla v podcastu Red Table Talk s 53letým Willem, jejich 21letou dcerou Willow a její matkou, 68letou Adrienne Banfield-Norrisovou, které herečka říká „Gammy“, upozornil NY Post.

Svatba plná slz

Jada, která v té době svatby kvůli těhotenství trpěla mučivými ranními nevolnostmi, uvedla, že ji pronásledoval pocit, jako by ji do manželství tlačila její matka. „Gammy šla za Willem, brečela, že ‚nechci svatbu‘. A mě nutila, abych svatbu měla,“ svěřila se Jada Pinkett-Smithová. „Chtěla jsem, abychom byli jen my, sami někde dva na horách, daleko od lidí, protože jsem si uvědomovala, že tohle je vážná věc.“

- Reklama -

„Bylo mi, jako by Gammy říkala: ‚Musíš se vdát, tak si pojďme promluvit o svatbě,'“ řekla Pinkett Smithová a přiměla tak její matku, aby Banfield-Norrisovou svůj nátlak na herečku v podcastu přiznala: „Vzpomínám si, že jsem to cítila velmi silně a chtěla jsem, abyste se vzali.“

Smutné období Willa Smithe

Pro Willa Smithe to asi nebylo zrovna nejpříjemnější téma. Zvláště teď… Willova kariéra dostala pořádný direkt, když an nedávném předávání Oscarů vyskočil na pódium a dal facku moderátorovi Chrisi Rockovi za jeho vtipy na adresu Smithovy manželky.

Will Smith sice rychle zpytoval svědomí a odstoupil z Filmové akademie, ale později mu organizace zakázala účastnit se Oscarů v dalších deseti letech, informuje web marca.com. A nyní Jada veřejně řekla pravdu o své svatbě. „Vzali jsme se jen proto, že Gammy brečela,“ přiznal i Will.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -