- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová přiznala, že si nechtěla vzít Willa Smithe

Oscarový fackovací mstitel Will Smith schytal za svoje nepovedené chování hned dvojitou ránu - na deset let mu zakázali účast na předávání Oscarů a jeho manželka Jada Pinkett-Smithová se přiznala, že si ho nikdy nechtěla vzít.

- Reklama -

Herečka Jada Pinkett-Smithová promluvila o své nechuti vzít si Willa Smithe ve svém vlastním pořadu na Facebooku. Padesátileté herečce z Matrixu bylo 26 let, když si měla Smithe brát. Čekala jejich první dítě Jadena a jak přiznala, tak celou cestu k oltáři otevřeně proplakala, zatímco šla říct „ano“ muži svého života.

„Opravdu jsem se nechtěla vdávat,“ přiznala. „A byla jsem strašně naštvaná, že jsem musela mít svatbu. Byla jsem tak naštvaná, že jsem šla k oltáři s pláčem. Brečela jsem celou cestu uličkou.“

Pinkett-Smithová své šokující přiznání pronesla v podcastu Red Table Talk s 53letým Willem, jejich 21letou dcerou Willow a její matkou, 68letou Adrienne Banfield-Norrisovou, které herečka říká „Gammy“, upozornil NY Post.

Svatba plná slz

Jada, která v té době svatby kvůli těhotenství trpěla mučivými ranními nevolnostmi, uvedla, že ji pronásledoval pocit, jako by ji do manželství tlačila její matka. „Gammy šla za Willem, brečela, že ‚nechci svatbu‘. A mě nutila, abych svatbu měla,“ svěřila se Jada Pinkett-Smithová. „Chtěla jsem, abychom byli jen my, sami někde dva na horách, daleko od lidí, protože jsem si uvědomovala, že tohle je vážná věc.“

- Reklama -

„Bylo mi, jako by Gammy říkala: ‚Musíš se vdát, tak si pojďme promluvit o svatbě,'“ řekla Pinkett Smithová a přiměla tak její matku, aby Banfield-Norrisovou svůj nátlak na herečku v podcastu přiznala: „Vzpomínám si, že jsem to cítila velmi silně a chtěla jsem, abyste se vzali.“

Smutné období Willa Smithe

Pro Willa Smithe to asi nebylo zrovna nejpříjemnější téma. Zvláště teď… Willova kariéra dostala pořádný direkt, když an nedávném předávání Oscarů vyskočil na pódium a dal facku moderátorovi Chrisi Rockovi za jeho vtipy na adresu Smithovy manželky.

Will Smith sice rychle zpytoval svědomí a odstoupil z Filmové akademie, ale později mu organizace zakázala účastnit se Oscarů v dalších deseti letech, informuje web marca.com. A nyní Jada veřejně řekla pravdu o své svatbě. „Vzali jsme se jen proto, že Gammy brečela,“ přiznal i Will.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -