- Reklama -

Jada Pinkett-Smithová přiznala, že si nechtěla vzít Willa Smithe

Oscarový fackovací mstitel Will Smith schytal za svoje nepovedené chování hned dvojitou ránu - na deset let mu zakázali účast na předávání Oscarů a jeho manželka Jada Pinkett-Smithová se přiznala, že si ho nikdy nechtěla vzít.

- Reklama -

Herečka Jada Pinkett-Smithová promluvila o své nechuti vzít si Willa Smithe ve svém vlastním pořadu na Facebooku. Padesátileté herečce z Matrixu bylo 26 let, když si měla Smithe brát. Čekala jejich první dítě Jadena a jak přiznala, tak celou cestu k oltáři otevřeně proplakala, zatímco šla říct „ano“ muži svého života.

„Opravdu jsem se nechtěla vdávat,“ přiznala. „A byla jsem strašně naštvaná, že jsem musela mít svatbu. Byla jsem tak naštvaná, že jsem šla k oltáři s pláčem. Brečela jsem celou cestu uličkou.“

Pinkett-Smithová své šokující přiznání pronesla v podcastu Red Table Talk s 53letým Willem, jejich 21letou dcerou Willow a její matkou, 68letou Adrienne Banfield-Norrisovou, které herečka říká „Gammy“, upozornil NY Post.

Svatba plná slz

Jada, která v té době svatby kvůli těhotenství trpěla mučivými ranními nevolnostmi, uvedla, že ji pronásledoval pocit, jako by ji do manželství tlačila její matka. „Gammy šla za Willem, brečela, že ‚nechci svatbu‘. A mě nutila, abych svatbu měla,“ svěřila se Jada Pinkett-Smithová. „Chtěla jsem, abychom byli jen my, sami někde dva na horách, daleko od lidí, protože jsem si uvědomovala, že tohle je vážná věc.“

- Reklama -

„Bylo mi, jako by Gammy říkala: ‚Musíš se vdát, tak si pojďme promluvit o svatbě,'“ řekla Pinkett Smithová a přiměla tak její matku, aby Banfield-Norrisovou svůj nátlak na herečku v podcastu přiznala: „Vzpomínám si, že jsem to cítila velmi silně a chtěla jsem, abyste se vzali.“

Smutné období Willa Smithe

Pro Willa Smithe to asi nebylo zrovna nejpříjemnější téma. Zvláště teď… Willova kariéra dostala pořádný direkt, když an nedávném předávání Oscarů vyskočil na pódium a dal facku moderátorovi Chrisi Rockovi za jeho vtipy na adresu Smithovy manželky.

Will Smith sice rychle zpytoval svědomí a odstoupil z Filmové akademie, ale později mu organizace zakázala účastnit se Oscarů v dalších deseti letech, informuje web marca.com. A nyní Jada veřejně řekla pravdu o své svatbě. „Vzali jsme se jen proto, že Gammy brečela,“ přiznal i Will.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -