- Reklama -

Já, legenda 2 naváže na původní příběh a přináší zvrat: Will Smith přežil

Pproducent společnosti Warner Bros Akiva Goldsmith odhalil další novinky týkající se očekávaného pokračování postapokalyptického thrilleru Já, legenda 2. Goldsmith prohlásil, že pokračování se bude inspirovat hrou The Last of Us.

- Reklama -

Příběh filmu Já, legenda, který byl natočen podle románu Richarda Mathesona z roku 1954, vypráví o statečném úsilí Willa Smithe, který ztvárnil virologa jménem Dr. Robert Neville. Bojoval proti strašlivému viru, který se zrodil při léčbě rakoviny a který lidstvo postihl nejtěžší a nejsmrtelnější chorobou. Svět ležel v troskách a jedinými přeživšími zbytky lidstva byli noční tvorové a mutanti. Doktor Neville díky své nezlomné statečnosti bojoval o nalezení léku a přežití tváří v tvář těmto strašlivým bestiím.

V Já, legenda 2 se objeví i Michael B. Jordan

Zpráva webu deadline.com informuje, že zhledem k úspěchu původního filmu, který celosvětově vydělal 585 milionů dolarů, se v obsazení Já, legenda 2 objeví Smith a Michael B. Jordan. Akiva Goldsmith nastínil přístup pokračování k původnímu příběhu.

„Začne to o několik desetiletí později než jednička. Jsem posedlý hrou The Last of Us, kde vidíme svět těsně po apokalypse, ale také po 20-30 letech,“ prohlásil Goldsmith. „Vidíte, jak si země znovu získává svět, a v otázce, co se stane, když člověk ustoupí z role hlavního nájemce, je něco krásného. To bude v New Yorku obzvlášť vizuální. Nevím, jestli vylezou na Empire State Building, ale možnosti jsou nekonečné.“

Inspirace úspěšným seriálem

Goldsmith také prozradil, jak bude pokračování Já, legenda navazovat na první film, píše inverse.com. Stane se tak podle alternativního konce, v němž Smithův Neville přežil, místo aby zahynul. „Navážeme na původní Mathesonovu knihu a alternativní konec na rozdíl od uvolněného konce v původním filmu,“ řekl. „Matheson mluvil o tom, že čas člověka na planetě jako dominantního druhu se chýlí ke konci. To je opravdu zajímavá věc, kterou se chystáme prozkoumat. Bude tam o něco větší věrnost původnímu textu.“

- Reklama -

Seriál The Last of Us na HBO přitahuje rekordní pozornost i uznání kritiků a podobnost mezi postapokalyptickým zombie dramatem a virovými mutanty ze seriálu Já, legenda tak představuje slibné možnosti. Bohaté, na člověka zaměřené příběhy mezi monstry a troskami budou jistě poutavé i pro diváky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -