- Reklama -

Já, legenda 2 naváže na původní příběh a přináší zvrat: Will Smith přežil

Pproducent společnosti Warner Bros Akiva Goldsmith odhalil další novinky týkající se očekávaného pokračování postapokalyptického thrilleru Já, legenda 2. Goldsmith prohlásil, že pokračování se bude inspirovat hrou The Last of Us.

- Reklama -

Příběh filmu Já, legenda, který byl natočen podle románu Richarda Mathesona z roku 1954, vypráví o statečném úsilí Willa Smithe, který ztvárnil virologa jménem Dr. Robert Neville. Bojoval proti strašlivému viru, který se zrodil při léčbě rakoviny a který lidstvo postihl nejtěžší a nejsmrtelnější chorobou. Svět ležel v troskách a jedinými přeživšími zbytky lidstva byli noční tvorové a mutanti. Doktor Neville díky své nezlomné statečnosti bojoval o nalezení léku a přežití tváří v tvář těmto strašlivým bestiím.

V Já, legenda 2 se objeví i Michael B. Jordan

Zpráva webu deadline.com informuje, že zhledem k úspěchu původního filmu, který celosvětově vydělal 585 milionů dolarů, se v obsazení Já, legenda 2 objeví Smith a Michael B. Jordan. Akiva Goldsmith nastínil přístup pokračování k původnímu příběhu.

„Začne to o několik desetiletí později než jednička. Jsem posedlý hrou The Last of Us, kde vidíme svět těsně po apokalypse, ale také po 20-30 letech,“ prohlásil Goldsmith. „Vidíte, jak si země znovu získává svět, a v otázce, co se stane, když člověk ustoupí z role hlavního nájemce, je něco krásného. To bude v New Yorku obzvlášť vizuální. Nevím, jestli vylezou na Empire State Building, ale možnosti jsou nekonečné.“

Inspirace úspěšným seriálem

Goldsmith také prozradil, jak bude pokračování Já, legenda navazovat na první film, píše inverse.com. Stane se tak podle alternativního konce, v němž Smithův Neville přežil, místo aby zahynul. „Navážeme na původní Mathesonovu knihu a alternativní konec na rozdíl od uvolněného konce v původním filmu,“ řekl. „Matheson mluvil o tom, že čas člověka na planetě jako dominantního druhu se chýlí ke konci. To je opravdu zajímavá věc, kterou se chystáme prozkoumat. Bude tam o něco větší věrnost původnímu textu.“

Seriál The Last of Us na HBO přitahuje rekordní pozornost i uznání kritiků a podobnost mezi postapokalyptickým zombie dramatem a virovými mutanty ze seriálu Já, legenda tak představuje slibné možnosti. Bohaté, na člověka zaměřené příběhy mezi monstry a troskami budou jistě poutavé i pro diváky.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -