- Reklama -

Better Call Saul ukáže poslední díly. Odenkirk slibuje vražedný konec

Seriál Better Call Saul už brzy nabídne divákům nové epizody.

- Reklama -

Příští týden se na Netflixu objeví závěrečná řada seriálu Better Call Saul, ve kterém herec Bob Odenkirk hraje právníka Jimmyho McGilla. Tentokrát však natáčení málem nedokončil. V červenci dostal 59letý herec při natáčení seriálu infarkt a přiznává, že měl štěstí, že vůbec přežil.

„Nic si z toho nepamatuji, ale asi jsem zešedivěl a nedýchal. Byl bych mrtvý, kdyby tam nebyl někdo, kdo by mi poskytl první pomoc. A kdyby na place nebyl defibrilátor,“ přiznal herec pro newsweek.com.

Při infarktu ho drželi nad vodou kolegové

Odenkikrovi byli při srdeční slabosti nablízku kolegové Patrick Fabian a Rhea Seehornová. Drželi ho za ruku, zatímco se čekalo na příjezd záchranky. Po urgentní operaci, při níž mu lékaři zavedli stenty, se loni v září herec vrátil na plac. „Daří se mi skvěle,“ prozradil. „Dostal jsem tolik lásky od lidí z celého světa, že do konce života budu myslet na vřelost, kterou mi fanoušci posílali.“

Závěrečná sezóna seriálu Better Call Saul je rozdělena na dvě části. V první části je sedm epizod a ve druhé, která se vysílá od července, se pak dočkáme závěrečných šesti epizod. Ty doplní příběh o tom, jak se Jimmy změní v postavu Saula Goodmana, kterého známe a milujeme díky seriálu Breaking Bad.

- Reklama -

Nejlepší propojení s Breaking Bad, slibuje Odenkirk

Na premiéru nových dílů se ostatně podle webu cheetsheet.com těší i Bob Odenkirk. „Nemůžu se dočkat, až lidé uvidí poslední sérii – stane se v ní toho tolik,“ řekl. „Je to vražedný konec. Jednou ze skvělých věcí na závěrečné sezóně je, že oba seriály nebyly nikdy lépe propojeny.“

Saul se poprvé představil ve druhé sérii seriálu Breaking Bad jako bezskrupulózní právník Waltera Whitea (Bryan Cranston). Tato postava se u fanoušků setkala s takovým nadšením, že se producenti rozhodli rozšířit její roli ve spin-offu. A ten se nakonec točil nečekaně dlouho. „Tohohle chlápka hraju už skoro patnáct let,“ prozradil Odenkirk. „Rozloučení s ním mi dalo skutečný pocit naplnění.“

Seriálové auto slíbil Odenkirk synovi

Jednou z věcí, která bude Odenkirkovi v seriálu chybět nejvíce, je mizerné Suzuki Esteem. To jeho postava řídila, dokud neskončilo v rokli. „Řízení toho malého kusu železa jsem si opravdu, ale opravdu užíval,“ usmívá se Odenkirk. „Řekl jsem svému synovi, že mu jedno takové koupím jako jeho první auto. On si myslí, že je to docela cool.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -