- Reklama -

Better Call Saul ukáže poslední díly. Odenkirk slibuje vražedný konec

Seriál Better Call Saul už brzy nabídne divákům nové epizody.

- Reklama -

Příští týden se na Netflixu objeví závěrečná řada seriálu Better Call Saul, ve kterém herec Bob Odenkirk hraje právníka Jimmyho McGilla. Tentokrát však natáčení málem nedokončil. V červenci dostal 59letý herec při natáčení seriálu infarkt a přiznává, že měl štěstí, že vůbec přežil.

„Nic si z toho nepamatuji, ale asi jsem zešedivěl a nedýchal. Byl bych mrtvý, kdyby tam nebyl někdo, kdo by mi poskytl první pomoc. A kdyby na place nebyl defibrilátor,“ přiznal herec pro newsweek.com.

Při infarktu ho drželi nad vodou kolegové

Odenkikrovi byli při srdeční slabosti nablízku kolegové Patrick Fabian a Rhea Seehornová. Drželi ho za ruku, zatímco se čekalo na příjezd záchranky. Po urgentní operaci, při níž mu lékaři zavedli stenty, se loni v září herec vrátil na plac. „Daří se mi skvěle,“ prozradil. „Dostal jsem tolik lásky od lidí z celého světa, že do konce života budu myslet na vřelost, kterou mi fanoušci posílali.“

Závěrečná sezóna seriálu Better Call Saul je rozdělena na dvě části. V první části je sedm epizod a ve druhé, která se vysílá od července, se pak dočkáme závěrečných šesti epizod. Ty doplní příběh o tom, jak se Jimmy změní v postavu Saula Goodmana, kterého známe a milujeme díky seriálu Breaking Bad.

Nejlepší propojení s Breaking Bad, slibuje Odenkirk

Na premiéru nových dílů se ostatně podle webu cheetsheet.com těší i Bob Odenkirk. „Nemůžu se dočkat, až lidé uvidí poslední sérii – stane se v ní toho tolik,“ řekl. „Je to vražedný konec. Jednou ze skvělých věcí na závěrečné sezóně je, že oba seriály nebyly nikdy lépe propojeny.“

Saul se poprvé představil ve druhé sérii seriálu Breaking Bad jako bezskrupulózní právník Waltera Whitea (Bryan Cranston). Tato postava se u fanoušků setkala s takovým nadšením, že se producenti rozhodli rozšířit její roli ve spin-offu. A ten se nakonec točil nečekaně dlouho. „Tohohle chlápka hraju už skoro patnáct let,“ prozradil Odenkirk. „Rozloučení s ním mi dalo skutečný pocit naplnění.“

Seriálové auto slíbil Odenkirk synovi

Jednou z věcí, která bude Odenkirkovi v seriálu chybět nejvíce, je mizerné Suzuki Esteem. To jeho postava řídila, dokud neskončilo v rokli. „Řízení toho malého kusu železa jsem si opravdu, ale opravdu užíval,“ usmívá se Odenkirk. „Řekl jsem svému synovi, že mu jedno takové koupím jako jeho první auto. On si myslí, že je to docela cool.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -