- Reklama -

Better Call Saul ukáže poslední díly. Odenkirk slibuje vražedný konec

Seriál Better Call Saul už brzy nabídne divákům nové epizody.

- Reklama -

Příští týden se na Netflixu objeví závěrečná řada seriálu Better Call Saul, ve kterém herec Bob Odenkirk hraje právníka Jimmyho McGilla. Tentokrát však natáčení málem nedokončil. V červenci dostal 59letý herec při natáčení seriálu infarkt a přiznává, že měl štěstí, že vůbec přežil.

„Nic si z toho nepamatuji, ale asi jsem zešedivěl a nedýchal. Byl bych mrtvý, kdyby tam nebyl někdo, kdo by mi poskytl první pomoc. A kdyby na place nebyl defibrilátor,“ přiznal herec pro newsweek.com.

Při infarktu ho drželi nad vodou kolegové

Odenkikrovi byli při srdeční slabosti nablízku kolegové Patrick Fabian a Rhea Seehornová. Drželi ho za ruku, zatímco se čekalo na příjezd záchranky. Po urgentní operaci, při níž mu lékaři zavedli stenty, se loni v září herec vrátil na plac. „Daří se mi skvěle,“ prozradil. „Dostal jsem tolik lásky od lidí z celého světa, že do konce života budu myslet na vřelost, kterou mi fanoušci posílali.“

Závěrečná sezóna seriálu Better Call Saul je rozdělena na dvě části. V první části je sedm epizod a ve druhé, která se vysílá od července, se pak dočkáme závěrečných šesti epizod. Ty doplní příběh o tom, jak se Jimmy změní v postavu Saula Goodmana, kterého známe a milujeme díky seriálu Breaking Bad.

- Reklama -

Nejlepší propojení s Breaking Bad, slibuje Odenkirk

Na premiéru nových dílů se ostatně podle webu cheetsheet.com těší i Bob Odenkirk. „Nemůžu se dočkat, až lidé uvidí poslední sérii – stane se v ní toho tolik,“ řekl. „Je to vražedný konec. Jednou ze skvělých věcí na závěrečné sezóně je, že oba seriály nebyly nikdy lépe propojeny.“

Saul se poprvé představil ve druhé sérii seriálu Breaking Bad jako bezskrupulózní právník Waltera Whitea (Bryan Cranston). Tato postava se u fanoušků setkala s takovým nadšením, že se producenti rozhodli rozšířit její roli ve spin-offu. A ten se nakonec točil nečekaně dlouho. „Tohohle chlápka hraju už skoro patnáct let,“ prozradil Odenkirk. „Rozloučení s ním mi dalo skutečný pocit naplnění.“

Seriálové auto slíbil Odenkirk synovi

Jednou z věcí, která bude Odenkirkovi v seriálu chybět nejvíce, je mizerné Suzuki Esteem. To jeho postava řídila, dokud neskončilo v rokli. „Řízení toho malého kusu železa jsem si opravdu, ale opravdu užíval,“ usmívá se Odenkirk. „Řekl jsem svému synovi, že mu jedno takové koupím jako jeho první auto. On si myslí, že je to docela cool.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -