- Reklama -

Netflix novinky duben 2022: Poslední díly Ozarku či nový seriál s hvězdou Squid game

I v dubnu představí Netflix svým divákům pořádný nášup nových seriálových a filmových titulů. Podívejte se v pravidelném přehledu Světohledu, co by vám tento měsíc nemělo utéct.

- Reklama -

Netflix novinky duben 2022 jsou plné seriálových návratů. Uzavření celého příběhu se dočkají fanoušci seriálu Ozark. Příznivci ostřejšího humoru si zase přijdou na své díky novým dílům Ruské panenky. Návrat s další sérií hlásí i oblíbený seriál Volejte Saulovi (Better Call Saul). K období pandemie nás vrátí nová komedie Judda Appatowa V bublině, ve které si zahráli David Duchovny nebo Karen Gilanová. Dobrou zábavu ale slibuje i komedie Metal Lords, kterou pro Netflix udělali tvůrci Hry o trůny.

Na novinky se ale nezapomnělo ani na seriálovém poli. Asi každý se bude chtít podívat na korejskou novinku Yaksha: Ruthless operation, už jen pro to, že je to jediná možnost, jak si znovu vychutnat herecké umění hvězdy Squid Game Park Hae-sooa. To je ten, co hrál nejlepšího kamaráda z dětství hlavního hrdiny…

To ale samozřejmě není ani zdaleka vše, co Netflix chystá v pomyslném seznamu „Netflix novinky duben 2022“. V nabídce pro tento měsíc je totiž ještě několik dalších titulů, které slibují dobrou zábavu při sledování televize.

Netflix novinky duben 2022: Přehled tipů světohledu

1. dubna

Apollo 10 a ½

Apollo 10½ vychází vzpomínek Richarda Linklatera a představuje divákům portrét texaského dětství na konci 60. let, který je podbarven vším možným, od vesmírných závodů přes porušování hygienických předpisů až po obaly na občerstvení a pomalu se prosazující hippies kulturu.

- Reklama -

V bublině

Film V bublině od Judda Apatowa láká na impozantní obsazení plné zábavných lidí. V ději se rychle rozpoutá šílenství předvádějících se herců, kteří se snaží hrát v šestém pokračování fiktivní dino-válečné franšízy a dřou se v absurdních podmínkách během pandemie koronaviru.

4. dubna

Better call Saul

Bob Odenkirk a Rhea Seehorn se vrací s poslední řadou klidného, napínavého, vtipného i děsivého seriálu. A tenhle návrat rozhodně patří do seznamu „Netflix novinky duben 2022“

8. dubna

Metal Lords

Dva kluci chtějí založit heavy metalovou kapelu na střední škole, kde se o heavy metal zajímají přesně dva kluci. A ještě jedna informace: za filmem Metal Lords stojí tvůrci Hry o trůny, minimálně z toho důvodu stojí za pozornost.

Yaksha: Ruthless operation

Bezúhonný státní zástupce, který má v nebezpečném městě za úkol prověřit tým speciálních jednotek a jeho nechvalně proslulého vůdce, vstoupí do smrtící války mezi špiony.

Jimmy Savile: British horrory story

Jimmy Savile byl jednou z nejoblíbenějších televizních osobností Velké Británie. Krátce po jeho smrti v roce 2011 se ale přišlo na to, že dlouhodobě zneužíval děti, přičemž některým jeho obětem bylo pouhých 5 let. Dokument prostřednictvím rozsáhlých archivních záběrů zkoumá zlo, které se v Jimmym skrývalo, a pátrá po tom, jak dokázal po čtyři desetiletí oblbovat celý národ.

20. dubna

Ruská panenka 2. série

Dechberoucí sitcom plný černého humoru s Natashou Lyonneovou v roli cynické mladé Newyorčanky Nadii Vulvokovové vypráví o tom, jak se v den svých 35. narozenin ocitne v časové smyčce, z níž musí najít cestu ven.

26. dubna

David Spade: Nothing personal

Jeden ze stabilních nahrávačů Adama Sandlera představí svůj první stand-up speciál pro Netflix. A v téhle oblasti by David Spade měl být zárukou kvality – přeci jen se humoru profesionálně věnuje od začátku své kariéry.

27. dubna

The mystery of Marylin Monroe

Jak to bylo se smrtí slavné Marilyn? Nový dokument Netflixu zpochybňuje sebevraždu herečky a zaměřuje se na často probíranou možnost úkladné vraždy.

29. dubna

Ozark – závěrečné díly

Seriál vyprávějící příběh finančního plánovače, který se přestěhuje svou rodinu z Chicaga do letoviska v Ozarku. S manželkou Wendy a dvěma dětmi v závěsu se Marty našel nový domov poté, co se pokazil jeho plán na praní špinavých peněz. Nyní je nucen splatit značný dluh mexickému drogovému bossovi, aby byla jeho rodina v bezpečí. Podaří se to?

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -