- Reklama -

Bílý lotos 2. série: Do seriálu nastupuje Aubrey Plaza

Bílý lotos 2. série bude! HBO totiž konečně potvrdilo pokračování. Na co se můžeme těšit?

- Reklama -

Seriál Bílý lotos zapůsobil na mnohé diváky jako zjevení. Skvělá režie, dokonalá hudba, černočerný humor a napětí až do samého konce. A úchvatné zakončení 1. řady, jaké se u seriálu jen tak nevidí. Ale i když populární limitovaný seriál HBO, který napsal a režíroval Mike White, skončil téměř dokonalým finále první série, na obzoru jsou další díly. Co Bílý lotos 2. série nabídne?

HBO pokračování oznámilo s tím, že Bílý lotus 2. série už nebude na Havaji. Zároveň „budeme sledovat jinou skupinu rekreantů, kteří se letecky přesunou na jiné území Bílého lotosu a dočasně se usadí mezi jeho obyvateli,“ oznámila stanice v tiskové zprávě.

Obsazení hlásí jen jeden návrat

Díky změně destinace i hlavních hrdinů dosáhne celé obsazení obrovských změn. Jedinou známou postavou se tak nejspíš stane Jennifer Coolidge, která hrála věčně opilou Tanyu McQuoidovou, co chce pohřbít popel matky.

Bílý lotos 2. série by mohla následovat Tanyu McQuoidovou do Aspenu, kam se svým novým přítelem zamířila na konci 1. řady. Nové epizody ale jinak zřejmě nebudou přímým pokračováním minulého děje.

„Nemyslím si, že je možné mít věrohodně všechny (hosty z 1. série) znovu na stejné dovolené,“ řekl podle stránek thrillist.com. „Ale možná by to mohla být věc typu marvelovského vesmíru, kdy by se někteří vrátili alespoň někteří z nich.“

Nové hosty budou hrát Aubrey Plaza nebo Michael Imperioli

Jak informuje esquire.com zatím je z nového obsazení známá komediální herečka Aubrey Plaza (známá ze seriálu Parks and Recreation) a hvězda seriálu Sopránovi Michael Imperioli.

Plaza hraje Harper Spillerovou, ženu, která do letoviska přijede s manželem a jeho přáteli. Imperioliho postava se zase jmenuje Dominic Di Grasso, který do letoviska přijede na dovolenou spolu se svým starším otcem a synem, jenž vystudoval vysokou školu.

Kdy bude Bílý lotos 2. série na HBO?

Návrat druhé série seriálu, který vytvořil Mike White, exkluzivně potvrdil v srpnu web Variety. Tentokrát se bude seriál odehrávat na Sicílii, kde se střetnou noví zaměstnanci hotelu a noví návštěvníci. Začátek druhé sezóny je stanoven na 30. října 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -