- Reklama -

Bílý lotos 2. série: Do seriálu nastupuje Aubrey Plaza

Bílý lotos 2. série bude! HBO totiž konečně potvrdilo pokračování. Na co se můžeme těšit?

- Reklama -

Seriál Bílý lotos zapůsobil na mnohé diváky jako zjevení. Skvělá režie, dokonalá hudba, černočerný humor a napětí až do samého konce. A úchvatné zakončení 1. řady, jaké se u seriálu jen tak nevidí. Ale i když populární limitovaný seriál HBO, který napsal a režíroval Mike White, skončil téměř dokonalým finále první série, na obzoru jsou další díly. Co Bílý lotos 2. série nabídne?

HBO pokračování oznámilo s tím, že Bílý lotus 2. série už nebude na Havaji. Zároveň „budeme sledovat jinou skupinu rekreantů, kteří se letecky přesunou na jiné území Bílého lotosu a dočasně se usadí mezi jeho obyvateli,“ oznámila stanice v tiskové zprávě.

Obsazení hlásí jen jeden návrat

Díky změně destinace i hlavních hrdinů dosáhne celé obsazení obrovských změn. Jedinou známou postavou se tak nejspíš stane Jennifer Coolidge, která hrála věčně opilou Tanyu McQuoidovou, co chce pohřbít popel matky.

Bílý lotos 2. série by mohla následovat Tanyu McQuoidovou do Aspenu, kam se svým novým přítelem zamířila na konci 1. řady. Nové epizody ale jinak zřejmě nebudou přímým pokračováním minulého děje.

„Nemyslím si, že je možné mít věrohodně všechny (hosty z 1. série) znovu na stejné dovolené,“ řekl podle stránek thrillist.com. „Ale možná by to mohla být věc typu marvelovského vesmíru, kdy by se někteří vrátili alespoň někteří z nich.“

Nové hosty budou hrát Aubrey Plaza nebo Michael Imperioli

Jak informuje esquire.com zatím je z nového obsazení známá komediální herečka Aubrey Plaza (známá ze seriálu Parks and Recreation) a hvězda seriálu Sopránovi Michael Imperioli.

Plaza hraje Harper Spillerovou, ženu, která do letoviska přijede s manželem a jeho přáteli. Imperioliho postava se zase jmenuje Dominic Di Grasso, který do letoviska přijede na dovolenou spolu se svým starším otcem a synem, jenž vystudoval vysokou školu.

Kdy bude Bílý lotos 2. série na HBO?

Návrat druhé série seriálu, který vytvořil Mike White, exkluzivně potvrdil v srpnu web Variety. Tentokrát se bude seriál odehrávat na Sicílii, kde se střetnou noví zaměstnanci hotelu a noví návštěvníci. Začátek druhé sezóny je stanoven na 30. října 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -