- Reklama -

Bílý lotos 2. série: Do seriálu nastupuje Aubrey Plaza

Bílý lotos 2. série bude! HBO totiž konečně potvrdilo pokračování. Na co se můžeme těšit?

- Reklama -

Seriál Bílý lotos zapůsobil na mnohé diváky jako zjevení. Skvělá režie, dokonalá hudba, černočerný humor a napětí až do samého konce. A úchvatné zakončení 1. řady, jaké se u seriálu jen tak nevidí. Ale i když populární limitovaný seriál HBO, který napsal a režíroval Mike White, skončil téměř dokonalým finále první série, na obzoru jsou další díly. Co Bílý lotos 2. série nabídne?

HBO pokračování oznámilo s tím, že Bílý lotus 2. série už nebude na Havaji. Zároveň „budeme sledovat jinou skupinu rekreantů, kteří se letecky přesunou na jiné území Bílého lotosu a dočasně se usadí mezi jeho obyvateli,“ oznámila stanice v tiskové zprávě.

Obsazení hlásí jen jeden návrat

Díky změně destinace i hlavních hrdinů dosáhne celé obsazení obrovských změn. Jedinou známou postavou se tak nejspíš stane Jennifer Coolidge, která hrála věčně opilou Tanyu McQuoidovou, co chce pohřbít popel matky.

Bílý lotos 2. série by mohla následovat Tanyu McQuoidovou do Aspenu, kam se svým novým přítelem zamířila na konci 1. řady. Nové epizody ale jinak zřejmě nebudou přímým pokračováním minulého děje.

- Reklama -

„Nemyslím si, že je možné mít věrohodně všechny (hosty z 1. série) znovu na stejné dovolené,“ řekl podle stránek thrillist.com. „Ale možná by to mohla být věc typu marvelovského vesmíru, kdy by se někteří vrátili alespoň někteří z nich.“

Nové hosty budou hrát Aubrey Plaza nebo Michael Imperioli

Jak informuje esquire.com zatím je z nového obsazení známá komediální herečka Aubrey Plaza (známá ze seriálu Parks and Recreation) a hvězda seriálu Sopránovi Michael Imperioli.

Plaza hraje Harper Spillerovou, ženu, která do letoviska přijede s manželem a jeho přáteli. Imperioliho postava se zase jmenuje Dominic Di Grasso, který do letoviska přijede na dovolenou spolu se svým starším otcem a synem, jenž vystudoval vysokou školu.

Kdy bude Bílý lotos 2. série na HBO?

Návrat druhé série seriálu, který vytvořil Mike White, exkluzivně potvrdil v srpnu web Variety. Tentokrát se bude seriál odehrávat na Sicílii, kde se střetnou noví zaměstnanci hotelu a noví návštěvníci. Začátek druhé sezóny je stanoven na 30. října 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -