- Reklama -

Bílý lotos 2. série: Do seriálu nastupuje Aubrey Plaza

Bílý lotos 2. série bude! HBO totiž konečně potvrdilo pokračování. Na co se můžeme těšit?

- Reklama -

Seriál Bílý lotos zapůsobil na mnohé diváky jako zjevení. Skvělá režie, dokonalá hudba, černočerný humor a napětí až do samého konce. A úchvatné zakončení 1. řady, jaké se u seriálu jen tak nevidí. Ale i když populární limitovaný seriál HBO, který napsal a režíroval Mike White, skončil téměř dokonalým finále první série, na obzoru jsou další díly. Co Bílý lotos 2. série nabídne?

HBO pokračování oznámilo s tím, že Bílý lotus 2. série už nebude na Havaji. Zároveň „budeme sledovat jinou skupinu rekreantů, kteří se letecky přesunou na jiné území Bílého lotosu a dočasně se usadí mezi jeho obyvateli,“ oznámila stanice v tiskové zprávě.

Obsazení hlásí jen jeden návrat

Díky změně destinace i hlavních hrdinů dosáhne celé obsazení obrovských změn. Jedinou známou postavou se tak nejspíš stane Jennifer Coolidge, která hrála věčně opilou Tanyu McQuoidovou, co chce pohřbít popel matky.

Bílý lotos 2. série by mohla následovat Tanyu McQuoidovou do Aspenu, kam se svým novým přítelem zamířila na konci 1. řady. Nové epizody ale jinak zřejmě nebudou přímým pokračováním minulého děje.

- Reklama -

„Nemyslím si, že je možné mít věrohodně všechny (hosty z 1. série) znovu na stejné dovolené,“ řekl podle stránek thrillist.com. „Ale možná by to mohla být věc typu marvelovského vesmíru, kdy by se někteří vrátili alespoň někteří z nich.“

Nové hosty budou hrát Aubrey Plaza nebo Michael Imperioli

Jak informuje esquire.com zatím je z nového obsazení známá komediální herečka Aubrey Plaza (známá ze seriálu Parks and Recreation) a hvězda seriálu Sopránovi Michael Imperioli.

Plaza hraje Harper Spillerovou, ženu, která do letoviska přijede s manželem a jeho přáteli. Imperioliho postava se zase jmenuje Dominic Di Grasso, který do letoviska přijede na dovolenou spolu se svým starším otcem a synem, jenž vystudoval vysokou školu.

Kdy bude Bílý lotos 2. série na HBO?

Návrat druhé série seriálu, který vytvořil Mike White, exkluzivně potvrdil v srpnu web Variety. Tentokrát se bude seriál odehrávat na Sicílii, kde se střetnou noví zaměstnanci hotelu a noví návštěvníci. Začátek druhé sezóny je stanoven na 30. října 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -