- Reklama -

Bílý Lotos 3. řada: Seriál opět nabídne nový resort i nové hosty

Druhá série seriálu Bílý lotos se ještě vysílá na HBO Max. To ale HBO nezabránilo, aby divákům oznámilo, že bude i Bílý Lotos 3. řada.

- Reklama -

Bílý Lotos 3. řada má oficiálně zelenou! Třetí série antologického satirického seriálu Mikea Whitea bude pokračovat v zavedeném konceptu. A odehraje se znovu v jiné rekreační oblasti a se zcela novým obsazením, informuje variety.com.

V současné době se vysílá druhá sezóna seriálu Bílý lotos od HBO, v níž noví rekreanti – kromě postav Jennifer Coolidge a Jona Griese – přicestovali do fiktivního letoviska Bílý lotos, kde tráví pětihvězdičkovou dovolenou. Druhá série se odehrává na italské Sicílii. A ještě není zdaleka jasné, jak vlastně dopadne (a kdo v ní zemře).

Hosté by mohli nově zamířit do Asie

Plány zatím nejsou známé ani u pokračování. K pokračování tak zatím HBO motivovala Whiteova „odvaha prozkoumat neprobádané vody lidské psychiky ve spojení s jeho typickým neuctivým humorem a svižným režijním stylem, který nás všechny nutí snít o dalších prázdninových dnech v letovisku, které jsme si oblíbili,“ uvedla programová ředitelka Francesca Orsi.

Bílý Lotos 3. řada by ale mohla zamířit do Asie, jak při rozhovoru s Deadline.com naznačil Mike White při premiéře 2. série.

- Reklama -

„Nedávno jsme televizi odevzdali poslední epizodu, takže je těžké přemýšlet o dalším řadě,“ řekl White zpravodajskému serveru. „Ale kdybychom to udělali, myslím, že by bylo zábavné jet třeba na úplně jiný kontinent. Víte, udělali jsme Evropu, takže navštívit možná Asii, nebo něco takového bláznivého, by byla zábava.“

Návrat Jennifer Coolidge? „Bez ní by to nešlo…“

Tvůrce úspěšného diváckého hitu přitom neskrývá, že by se i v další řadě mohla objevit herečka Jennifer Coolidge. Ta je nejenom jednou ze dvou herců z předchozí řady, co se v seriálu znovu objevili, ale navíc je oblíbenkyní samotného tvůrce.

„Jennifer je moje kamarádka a v první sérii ji všichni milovali. A já jsem si říkal: ‚Nemůžu jet do Itálie bez Jennifer‘. A možná to tak cítím pořád,“ svěřil se White. „Možná nemůžeme jet do Japonska bez Jennifer.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -