- Reklama -

Bílý Lotos 3. řada: Seriál opět nabídne nový resort i nové hosty

Druhá série seriálu Bílý lotos se ještě vysílá na HBO Max. To ale HBO nezabránilo, aby divákům oznámilo, že bude i Bílý Lotos 3. řada.

- Reklama -

Bílý Lotos 3. řada má oficiálně zelenou! Třetí série antologického satirického seriálu Mikea Whitea bude pokračovat v zavedeném konceptu. A odehraje se znovu v jiné rekreační oblasti a se zcela novým obsazením, informuje variety.com.

V současné době se vysílá druhá sezóna seriálu Bílý lotos od HBO, v níž noví rekreanti – kromě postav Jennifer Coolidge a Jona Griese – přicestovali do fiktivního letoviska Bílý lotos, kde tráví pětihvězdičkovou dovolenou. Druhá série se odehrává na italské Sicílii. A ještě není zdaleka jasné, jak vlastně dopadne (a kdo v ní zemře).

Hosté by mohli nově zamířit do Asie

Plány zatím nejsou známé ani u pokračování. K pokračování tak zatím HBO motivovala Whiteova „odvaha prozkoumat neprobádané vody lidské psychiky ve spojení s jeho typickým neuctivým humorem a svižným režijním stylem, který nás všechny nutí snít o dalších prázdninových dnech v letovisku, které jsme si oblíbili,“ uvedla programová ředitelka Francesca Orsi.

Bílý Lotos 3. řada by ale mohla zamířit do Asie, jak při rozhovoru s Deadline.com naznačil Mike White při premiéře 2. série.

- Reklama -

„Nedávno jsme televizi odevzdali poslední epizodu, takže je těžké přemýšlet o dalším řadě,“ řekl White zpravodajskému serveru. „Ale kdybychom to udělali, myslím, že by bylo zábavné jet třeba na úplně jiný kontinent. Víte, udělali jsme Evropu, takže navštívit možná Asii, nebo něco takového bláznivého, by byla zábava.“

Návrat Jennifer Coolidge? „Bez ní by to nešlo…“

Tvůrce úspěšného diváckého hitu přitom neskrývá, že by se i v další řadě mohla objevit herečka Jennifer Coolidge. Ta je nejenom jednou ze dvou herců z předchozí řady, co se v seriálu znovu objevili, ale navíc je oblíbenkyní samotného tvůrce.

„Jennifer je moje kamarádka a v první sérii ji všichni milovali. A já jsem si říkal: ‚Nemůžu jet do Itálie bez Jennifer‘. A možná to tak cítím pořád,“ svěřil se White. „Možná nemůžeme jet do Japonska bez Jennifer.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -