- Reklama -

Bílý Lotos 3. řada: Seriál opět nabídne nový resort i nové hosty

Druhá série seriálu Bílý lotos se ještě vysílá na HBO Max. To ale HBO nezabránilo, aby divákům oznámilo, že bude i Bílý Lotos 3. řada.

- Reklama -

Bílý Lotos 3. řada má oficiálně zelenou! Třetí série antologického satirického seriálu Mikea Whitea bude pokračovat v zavedeném konceptu. A odehraje se znovu v jiné rekreační oblasti a se zcela novým obsazením, informuje variety.com.

V současné době se vysílá druhá sezóna seriálu Bílý lotos od HBO, v níž noví rekreanti – kromě postav Jennifer Coolidge a Jona Griese – přicestovali do fiktivního letoviska Bílý lotos, kde tráví pětihvězdičkovou dovolenou. Druhá série se odehrává na italské Sicílii. A ještě není zdaleka jasné, jak vlastně dopadne (a kdo v ní zemře).

Hosté by mohli nově zamířit do Asie

Plány zatím nejsou známé ani u pokračování. K pokračování tak zatím HBO motivovala Whiteova „odvaha prozkoumat neprobádané vody lidské psychiky ve spojení s jeho typickým neuctivým humorem a svižným režijním stylem, který nás všechny nutí snít o dalších prázdninových dnech v letovisku, které jsme si oblíbili,“ uvedla programová ředitelka Francesca Orsi.

Bílý Lotos 3. řada by ale mohla zamířit do Asie, jak při rozhovoru s Deadline.com naznačil Mike White při premiéře 2. série.

„Nedávno jsme televizi odevzdali poslední epizodu, takže je těžké přemýšlet o dalším řadě,“ řekl White zpravodajskému serveru. „Ale kdybychom to udělali, myslím, že by bylo zábavné jet třeba na úplně jiný kontinent. Víte, udělali jsme Evropu, takže navštívit možná Asii, nebo něco takového bláznivého, by byla zábava.“

Návrat Jennifer Coolidge? „Bez ní by to nešlo…“

Tvůrce úspěšného diváckého hitu přitom neskrývá, že by se i v další řadě mohla objevit herečka Jennifer Coolidge. Ta je nejenom jednou ze dvou herců z předchozí řady, co se v seriálu znovu objevili, ale navíc je oblíbenkyní samotného tvůrce.

„Jennifer je moje kamarádka a v první sérii ji všichni milovali. A já jsem si říkal: ‚Nemůžu jet do Itálie bez Jennifer‘. A možná to tak cítím pořád,“ svěřil se White. „Možná nemůžeme jet do Japonska bez Jennifer.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -