- Reklama -

Vidím vás 2. řada: Hororový hit Netflixu dostane pokračování

Netflix obnovil strašidelný seriál Ryana Murphyho. Vidím vás 2. řada vznikne především díky velkému diváckému úspěchu.

- Reklama -

Seriál Vidím vás se krátce po svém uvedení stal senzací a Netflix právě oznámil, že objednal druhou sezónu. Zatím ale není jasné, o čem Vidím vás 2. řada bude…

Jisté je, že k prodloužení Vidím vás došlo především díky dobré sledovanosti. Jak píše whats-on-netflix.com v prvním týdnu nasbíral seriál více než 125 milionů hodin sledování, což byl fantastický start. Druhý týden seriálu vykázal 19% nárůst a dosáhl více než 148 milionů hodin. Celkově pak diváci zhlédli přes 340 milionů hodin seriálu.

Obsazení 2. řady Vidím vás je stejně záhadné jako děj

Vidím vás je z produkce Ryana Murphyho a Iana Brennana, natáčelo se podle skutečné události. V první sérii příběh sleduje pár, který si koupí a zabydlí ideální dům. Brzy se však ukáže, že Dean a Nora Braddockovi nejsou v místě svého bydliště vítaní. Kromě toho, že mají dost znepokojivé sousedy, začnou dostávat výhružné dopisy od někoho, kdo si říká Hlídač.

Děj druhé série je zatím držen v tajnosti, takže není jasné, zda bude pokračovat tam, kde první řada skončila, nebo zda se seriál změní na antologii. Proto se ještě ani neví, jestli se ve Vidím vás znovu objeví někteří z tahounů 1. řady, ve které zazářily hvězdy jako Naomi Wattsová, Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge, Mia Farrowová, Margo Martindale, Terry Kinney, Joe Mantello nebo Richard Kind.

- Reklama -

Jennifer Coolidge chce vidět potrestanou Karen

Jisté je, že svou roli by si ráda zopakovala Jennifer Coolidge, která se podle ew.com rozpovídala o tom, že by ve 2. řadě Vidím vás ráda viděla svou postavu, mazanou realitní agentku Karen, „potrestanou“ za její činy.

Na identitu tajemného Hlídače se nikdy nepřišlo, přestože po něm několikrát pátrala policie i soukromí detektivové. Jakékoli další odhalení v záhadném případu by proto mohlo vyústit ve zcela novou dějovou linii pro případné další díly. Ale jak už je uvedeno výše – zatím není jasné, jakým směrem se Vidím vás 2. řada vydá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -