- Reklama -

Vidím vás 2. řada: Hororový hit Netflixu dostane pokračování

Netflix obnovil strašidelný seriál Ryana Murphyho. Vidím vás 2. řada vznikne především díky velkému diváckému úspěchu.

- Reklama -

Seriál Vidím vás se krátce po svém uvedení stal senzací a Netflix právě oznámil, že objednal druhou sezónu. Zatím ale není jasné, o čem Vidím vás 2. řada bude…

Jisté je, že k prodloužení Vidím vás došlo především díky dobré sledovanosti. Jak píše whats-on-netflix.com v prvním týdnu nasbíral seriál více než 125 milionů hodin sledování, což byl fantastický start. Druhý týden seriálu vykázal 19% nárůst a dosáhl více než 148 milionů hodin. Celkově pak diváci zhlédli přes 340 milionů hodin seriálu.

Obsazení 2. řady Vidím vás je stejně záhadné jako děj

Vidím vás je z produkce Ryana Murphyho a Iana Brennana, natáčelo se podle skutečné události. V první sérii příběh sleduje pár, který si koupí a zabydlí ideální dům. Brzy se však ukáže, že Dean a Nora Braddockovi nejsou v místě svého bydliště vítaní. Kromě toho, že mají dost znepokojivé sousedy, začnou dostávat výhružné dopisy od někoho, kdo si říká Hlídač.

Děj druhé série je zatím držen v tajnosti, takže není jasné, zda bude pokračovat tam, kde první řada skončila, nebo zda se seriál změní na antologii. Proto se ještě ani neví, jestli se ve Vidím vás znovu objeví někteří z tahounů 1. řady, ve které zazářily hvězdy jako Naomi Wattsová, Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge, Mia Farrowová, Margo Martindale, Terry Kinney, Joe Mantello nebo Richard Kind.

Jennifer Coolidge chce vidět potrestanou Karen

Jisté je, že svou roli by si ráda zopakovala Jennifer Coolidge, která se podle ew.com rozpovídala o tom, že by ve 2. řadě Vidím vás ráda viděla svou postavu, mazanou realitní agentku Karen, „potrestanou“ za její činy.

Na identitu tajemného Hlídače se nikdy nepřišlo, přestože po něm několikrát pátrala policie i soukromí detektivové. Jakékoli další odhalení v záhadném případu by proto mohlo vyústit ve zcela novou dějovou linii pro případné další díly. Ale jak už je uvedeno výše – zatím není jasné, jakým směrem se Vidím vás 2. řada vydá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.

Regé-Jean Page promluvil o svém odchodu ze seriálu Bridgertonovi

Odchod Regé-Jean Page ze seriálu Bridgertonovi šokoval fanoušky po celém světě. Navzdory obrovskému úspěchu jeho vévody z Hastingsu se herec do seriálu neplánuje vrátit. V rozhovoru pro Vanity Fair Page prozradil, proč ze seriálu odešel a proč si myslí, že to bylo správné rozhodnutí.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -