- Reklama -

Vidím vás 2. řada: Hororový hit Netflixu dostane pokračování

Netflix obnovil strašidelný seriál Ryana Murphyho. Vidím vás 2. řada vznikne především díky velkému diváckému úspěchu.

- Reklama -

Seriál Vidím vás se krátce po svém uvedení stal senzací a Netflix právě oznámil, že objednal druhou sezónu. Zatím ale není jasné, o čem Vidím vás 2. řada bude…

Jisté je, že k prodloužení Vidím vás došlo především díky dobré sledovanosti. Jak píše whats-on-netflix.com v prvním týdnu nasbíral seriál více než 125 milionů hodin sledování, což byl fantastický start. Druhý týden seriálu vykázal 19% nárůst a dosáhl více než 148 milionů hodin. Celkově pak diváci zhlédli přes 340 milionů hodin seriálu.

Obsazení 2. řady Vidím vás je stejně záhadné jako děj

Vidím vás je z produkce Ryana Murphyho a Iana Brennana, natáčelo se podle skutečné události. V první sérii příběh sleduje pár, který si koupí a zabydlí ideální dům. Brzy se však ukáže, že Dean a Nora Braddockovi nejsou v místě svého bydliště vítaní. Kromě toho, že mají dost znepokojivé sousedy, začnou dostávat výhružné dopisy od někoho, kdo si říká Hlídač.

Děj druhé série je zatím držen v tajnosti, takže není jasné, zda bude pokračovat tam, kde první řada skončila, nebo zda se seriál změní na antologii. Proto se ještě ani neví, jestli se ve Vidím vás znovu objeví někteří z tahounů 1. řady, ve které zazářily hvězdy jako Naomi Wattsová, Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge, Mia Farrowová, Margo Martindale, Terry Kinney, Joe Mantello nebo Richard Kind.

- Reklama -

Jennifer Coolidge chce vidět potrestanou Karen

Jisté je, že svou roli by si ráda zopakovala Jennifer Coolidge, která se podle ew.com rozpovídala o tom, že by ve 2. řadě Vidím vás ráda viděla svou postavu, mazanou realitní agentku Karen, „potrestanou“ za její činy.

Na identitu tajemného Hlídače se nikdy nepřišlo, přestože po něm několikrát pátrala policie i soukromí detektivové. Jakékoli další odhalení v záhadném případu by proto mohlo vyústit ve zcela novou dějovou linii pro případné další díly. Ale jak už je uvedeno výše – zatím není jasné, jakým směrem se Vidím vás 2. řada vydá.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -