- Reklama -

Kolik epizod má 2. řada seriálu Bílý lotos?

Fanoušci seriálu Bílý lotos očekávají, že i ve druhé sérii se dočkají nálože temného humoru a solidní sociální kritiky.

- Reklama -

Seriál Bílý lotos z produkce HBO nás v loňském roce ohromil ztvárněním povýšených a potřebných zámožných návštěvníků luxusního havajského letoviska a místních pracovníků, kteří se snaží uspokojit jejich nejrůznější požadavky. HBO následně objednala druhou sérii Bílého lotosu, která byla nejprve popisována jako minisérie. Pokud jste si ale zamilovali původní obsazení, nejspíš budete dost zklamaní.

Obsazení se skoro kompletně mění

Díky zcela novému obsazení turistů a místních hotelových zaměstnanců se dočkáme nových příběhů, vztahů a zápletek. Z původního obsazení se podle ew.com vrací vlastně jen Jennifer Coolidge, která se znovu objeví jako nevyrovnaná alkoholička Tanya. Opět se dá čekat náležitá dávka černého humoru kombinovaná s břitkou společenskou satirou na genderové role, mocenskou dynamiku, mezigenerační konflikty a třídní systémy na pozadí nádherné sicilské krajiny.

První sezóna sitcomu zanechala v divácích převážně pozitivní pocity. Zůstává ale otázkou, jak se seriálu bude dařit bez ústřední postavy 1. řady – obětavého, ale naprosto amorálního hoteliéra Armonda, který byl dokonalou přehlídkou toho, co musí snést hotelový manažer, aby vyhověl často absurdním požadavkům bílé elity.

Kolik dílů má druhá série Bílého lotosu?

Druhá řada seriálu Bílý lotos má celkem sedm epizod, o jednu více než první série, informuje harpersbazaar.com. Bílý lotos je součástí celosvětového simulcastingu, který jde ve stopách Rodu draka a dalších vysoce ceněných seriálů od HBO.

- Reklama -

To znamená, že každá jednotlivá epizoda bude dostupná v jinou dobu podle toho, kde na světě se nacházíte. Bude se vysílat současně po celém světě. Bohužel, HBO vydává epizody každý týden, takže si seriál Bílý lotos není možné bing-watchnout celý najednou. U nás se každého dílu dočkáte v pondělí ve 3. hodiny ráno.

Zde je úplný seznam epizod a jejich data vydání:

  • 1. Epizoda, „Ciao“ – 31. října
  • 2. Epizoda, „Italský sen“ – 7. listopadu
  • 3. Epizoda, „Bull Elephants“ – 14. listopadu
  • 4. Epizoda, „Epizoda 4“ – 21. listopadu
  • 5. Epizoda, „Episode 5“ – 28. listopadu
  • 6. Epizoda, „Epizoda 6“ – 5. prosince
  • 7. Epizoda, „Byg“ – 12. prosince
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -