- Reklama -

Kolik epizod má 2. řada seriálu Bílý lotos?

Fanoušci seriálu Bílý lotos očekávají, že i ve druhé sérii se dočkají nálože temného humoru a solidní sociální kritiky.

- Reklama -

Seriál Bílý lotos z produkce HBO nás v loňském roce ohromil ztvárněním povýšených a potřebných zámožných návštěvníků luxusního havajského letoviska a místních pracovníků, kteří se snaží uspokojit jejich nejrůznější požadavky. HBO následně objednala druhou sérii Bílého lotosu, která byla nejprve popisována jako minisérie. Pokud jste si ale zamilovali původní obsazení, nejspíš budete dost zklamaní.

Obsazení se skoro kompletně mění

Díky zcela novému obsazení turistů a místních hotelových zaměstnanců se dočkáme nových příběhů, vztahů a zápletek. Z původního obsazení se podle ew.com vrací vlastně jen Jennifer Coolidge, která se znovu objeví jako nevyrovnaná alkoholička Tanya. Opět se dá čekat náležitá dávka černého humoru kombinovaná s břitkou společenskou satirou na genderové role, mocenskou dynamiku, mezigenerační konflikty a třídní systémy na pozadí nádherné sicilské krajiny.

První sezóna sitcomu zanechala v divácích převážně pozitivní pocity. Zůstává ale otázkou, jak se seriálu bude dařit bez ústřední postavy 1. řady – obětavého, ale naprosto amorálního hoteliéra Armonda, který byl dokonalou přehlídkou toho, co musí snést hotelový manažer, aby vyhověl často absurdním požadavkům bílé elity.

Kolik dílů má druhá série Bílého lotosu?

Druhá řada seriálu Bílý lotos má celkem sedm epizod, o jednu více než první série, informuje harpersbazaar.com. Bílý lotos je součástí celosvětového simulcastingu, který jde ve stopách Rodu draka a dalších vysoce ceněných seriálů od HBO.

To znamená, že každá jednotlivá epizoda bude dostupná v jinou dobu podle toho, kde na světě se nacházíte. Bude se vysílat současně po celém světě. Bohužel, HBO vydává epizody každý týden, takže si seriál Bílý lotos není možné bing-watchnout celý najednou. U nás se každého dílu dočkáte v pondělí ve 3. hodiny ráno.

Zde je úplný seznam epizod a jejich data vydání:

  • 1. Epizoda, „Ciao“ – 31. října
  • 2. Epizoda, „Italský sen“ – 7. listopadu
  • 3. Epizoda, „Bull Elephants“ – 14. listopadu
  • 4. Epizoda, „Epizoda 4“ – 21. listopadu
  • 5. Epizoda, „Episode 5“ – 28. listopadu
  • 6. Epizoda, „Epizoda 6“ – 5. prosince
  • 7. Epizoda, „Byg“ – 12. prosince
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -