- Reklama -

Kolik epizod má 2. řada seriálu Bílý lotos?

Fanoušci seriálu Bílý lotos očekávají, že i ve druhé sérii se dočkají nálože temného humoru a solidní sociální kritiky.

- Reklama -

Seriál Bílý lotos z produkce HBO nás v loňském roce ohromil ztvárněním povýšených a potřebných zámožných návštěvníků luxusního havajského letoviska a místních pracovníků, kteří se snaží uspokojit jejich nejrůznější požadavky. HBO následně objednala druhou sérii Bílého lotosu, která byla nejprve popisována jako minisérie. Pokud jste si ale zamilovali původní obsazení, nejspíš budete dost zklamaní.

Obsazení se skoro kompletně mění

Díky zcela novému obsazení turistů a místních hotelových zaměstnanců se dočkáme nových příběhů, vztahů a zápletek. Z původního obsazení se podle ew.com vrací vlastně jen Jennifer Coolidge, která se znovu objeví jako nevyrovnaná alkoholička Tanya. Opět se dá čekat náležitá dávka černého humoru kombinovaná s břitkou společenskou satirou na genderové role, mocenskou dynamiku, mezigenerační konflikty a třídní systémy na pozadí nádherné sicilské krajiny.

První sezóna sitcomu zanechala v divácích převážně pozitivní pocity. Zůstává ale otázkou, jak se seriálu bude dařit bez ústřední postavy 1. řady – obětavého, ale naprosto amorálního hoteliéra Armonda, který byl dokonalou přehlídkou toho, co musí snést hotelový manažer, aby vyhověl často absurdním požadavkům bílé elity.

Kolik dílů má druhá série Bílého lotosu?

Druhá řada seriálu Bílý lotos má celkem sedm epizod, o jednu více než první série, informuje harpersbazaar.com. Bílý lotos je součástí celosvětového simulcastingu, který jde ve stopách Rodu draka a dalších vysoce ceněných seriálů od HBO.

To znamená, že každá jednotlivá epizoda bude dostupná v jinou dobu podle toho, kde na světě se nacházíte. Bude se vysílat současně po celém světě. Bohužel, HBO vydává epizody každý týden, takže si seriál Bílý lotos není možné bing-watchnout celý najednou. U nás se každého dílu dočkáte v pondělí ve 3. hodiny ráno.

Zde je úplný seznam epizod a jejich data vydání:

  • 1. Epizoda, „Ciao“ – 31. října
  • 2. Epizoda, „Italský sen“ – 7. listopadu
  • 3. Epizoda, „Bull Elephants“ – 14. listopadu
  • 4. Epizoda, „Epizoda 4“ – 21. listopadu
  • 5. Epizoda, „Episode 5“ – 28. listopadu
  • 6. Epizoda, „Epizoda 6“ – 5. prosince
  • 7. Epizoda, „Byg“ – 12. prosince
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -