- Reklama -

Kdo zemře v 2. řadě seriálu Bílý lotos?

Nová řada seriálu Bílý lotos začala tím, že se v Jónském moři našla mrtvá těla hotelových hostů. Kdo tedy bude tím, kdo se nedožije konce poslední epizody?

- Reklama -

„Itálie je tak romantická, že z toho umřete,“ říká Daphne (hraje ji Meghann Fahyová) dvěma nově příchozím americkým turistkám v úvodní scéně druhé série seriálu Bílý lotos. Poté si jde naposledy zaplavat do Jónského moře před koncem své dovolené na Sicílii. Ve vodě ale narazí na mrtvolu.

Děj se rychle vrátí o týden dříve, kdy návštěvníci Bílého lotosu přijíždějí na týdenní italskou dovolenou na Sicílii. V krátké scéně se šéfkou hotelu a jedním ze zaměstnanců se následně ukáže, že mrtvých hotelových hostů plave ve vodě víc.

Úvodní díl tak jasně naznačil, že v průběhu 2. řady zemře hned několik postav. Které by to mohly být?

(Upozornění: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bílý lotos)

- Reklama -

Dědička Tanya

bílý lotos
Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid-Huntová v seriálu Bílý lotos. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Tanya jako jedna z mála vracejících se postav působí jako snadný terč – zejména vzhledem k předpovědi kartářky, že kvůli svému neštěstí ve vztahu s Gregem spáchá sebevraždu. Prozatím je tedy největší favoritkou být osobou, která zemře ještě před koncem seriálu.

Greg, Tanyin manžel

jon gries
Jon Gries hraje v seriálu Bílý lotos Grega. | Foto: Courtesy of HBO

Greg (Jon Gries) byl na umření už v 1. řadě, ale nakonec díky financím své nové manželky přežil. Vzhledem k jeho chladnému chování k milující Tanye by ale jeho smrt v tuto chvíli vadila jen málokomu. Možná jde ale jen o zbožné přání. Pravdou je, že Gregova smrt by znamenala možná až příliš uspokojivý závěr sezóny.

Harper a Ethan Spillerovi

aubrey plaza
Will Sharpe a Aubrey Plaza jako Ethan a Harper Spillerovi. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Ethan a Harper prezentují v seriálu tu normálnější část lidstva. Na dovolené jsou díky pozvání od Camerona a jeho ženy, přičemž je od počátku patrné, že oba páry jsou svým založením naprosto rozdílné. Zatímco Cameron se svou ženou se rádi baví, Ethan a Harper jsou ke všemu mnohem rezervovanější. To v posledním díle vedlo až k tomu, že se Ethan stal svědkem Cameronovy nevěry. Když k tomu připočteme, jak moc touží Cameron po Ethanovu majetku, skoro to vypadá jako by šarmantní finančník něco před diváky skrýval. Třeba jasný motiv, proč se kamaráda zbavit.

Mia a Lucia

bily lotos prostitutka
Beatrice Granno a Simona Tabasco v seriálu Bílý lotos. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Na základě úvodní scény 2. série můžeme soudit, že Valentina a ostatní zaměstnanci letoviska jsou v bezpečí. O Lucii (Simona Tabasco), místní sexuální pracovnici, a Mie (Beatrice Grann), její kamarádce, to ale tak úplně neplatí. Dvojice zábavychtivých dívek se totiž ve třetí epizodě spustila s Ethanem a Cameronem, což by se děvčatům mohlo zle vymstít – Cameron totiž určitě nebude chtít, aby se o jeho záletech dozvěděla jeho žena. A kdo ví, co všechno udělá, aby tomu zabránil…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -