- Reklama -

Kdo zemře v 2. řadě seriálu Bílý lotos?

Nová řada seriálu Bílý lotos začala tím, že se v Jónském moři našla mrtvá těla hotelových hostů. Kdo tedy bude tím, kdo se nedožije konce poslední epizody?

- Reklama -

„Itálie je tak romantická, že z toho umřete,“ říká Daphne (hraje ji Meghann Fahyová) dvěma nově příchozím americkým turistkám v úvodní scéně druhé série seriálu Bílý lotos. Poté si jde naposledy zaplavat do Jónského moře před koncem své dovolené na Sicílii. Ve vodě ale narazí na mrtvolu.

Děj se rychle vrátí o týden dříve, kdy návštěvníci Bílého lotosu přijíždějí na týdenní italskou dovolenou na Sicílii. V krátké scéně se šéfkou hotelu a jedním ze zaměstnanců se následně ukáže, že mrtvých hotelových hostů plave ve vodě víc.

Úvodní díl tak jasně naznačil, že v průběhu 2. řady zemře hned několik postav. Které by to mohly být?

(Upozornění: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bílý lotos)

Dědička Tanya

bílý lotos
Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid-Huntová v seriálu Bílý lotos. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Tanya jako jedna z mála vracejících se postav působí jako snadný terč – zejména vzhledem k předpovědi kartářky, že kvůli svému neštěstí ve vztahu s Gregem spáchá sebevraždu. Prozatím je tedy největší favoritkou být osobou, která zemře ještě před koncem seriálu.

Greg, Tanyin manžel

jon gries
Jon Gries hraje v seriálu Bílý lotos Grega. | Foto: Courtesy of HBO

Greg (Jon Gries) byl na umření už v 1. řadě, ale nakonec díky financím své nové manželky přežil. Vzhledem k jeho chladnému chování k milující Tanye by ale jeho smrt v tuto chvíli vadila jen málokomu. Možná jde ale jen o zbožné přání. Pravdou je, že Gregova smrt by znamenala možná až příliš uspokojivý závěr sezóny.

Harper a Ethan Spillerovi

aubrey plaza
Will Sharpe a Aubrey Plaza jako Ethan a Harper Spillerovi. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Ethan a Harper prezentují v seriálu tu normálnější část lidstva. Na dovolené jsou díky pozvání od Camerona a jeho ženy, přičemž je od počátku patrné, že oba páry jsou svým založením naprosto rozdílné. Zatímco Cameron se svou ženou se rádi baví, Ethan a Harper jsou ke všemu mnohem rezervovanější. To v posledním díle vedlo až k tomu, že se Ethan stal svědkem Cameronovy nevěry. Když k tomu připočteme, jak moc touží Cameron po Ethanovu majetku, skoro to vypadá jako by šarmantní finančník něco před diváky skrýval. Třeba jasný motiv, proč se kamaráda zbavit.

Mia a Lucia

bily lotos prostitutka
Beatrice Granno a Simona Tabasco v seriálu Bílý lotos. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Na základě úvodní scény 2. série můžeme soudit, že Valentina a ostatní zaměstnanci letoviska jsou v bezpečí. O Lucii (Simona Tabasco), místní sexuální pracovnici, a Mie (Beatrice Grann), její kamarádce, to ale tak úplně neplatí. Dvojice zábavychtivých dívek se totiž ve třetí epizodě spustila s Ethanem a Cameronem, což by se děvčatům mohlo zle vymstít – Cameron totiž určitě nebude chtít, aby se o jeho záletech dozvěděla jeho žena. A kdo ví, co všechno udělá, aby tomu zabránil…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -