- Reklama -

Kdo zemře v 2. řadě seriálu Bílý lotos?

Nová řada seriálu Bílý lotos začala tím, že se v Jónském moři našla mrtvá těla hotelových hostů. Kdo tedy bude tím, kdo se nedožije konce poslední epizody?

- Reklama -

„Itálie je tak romantická, že z toho umřete,“ říká Daphne (hraje ji Meghann Fahyová) dvěma nově příchozím americkým turistkám v úvodní scéně druhé série seriálu Bílý lotos. Poté si jde naposledy zaplavat do Jónského moře před koncem své dovolené na Sicílii. Ve vodě ale narazí na mrtvolu.

Děj se rychle vrátí o týden dříve, kdy návštěvníci Bílého lotosu přijíždějí na týdenní italskou dovolenou na Sicílii. V krátké scéně se šéfkou hotelu a jedním ze zaměstnanců se následně ukáže, že mrtvých hotelových hostů plave ve vodě víc.

Úvodní díl tak jasně naznačil, že v průběhu 2. řady zemře hned několik postav. Které by to mohly být?

(Upozornění: článek obsahuje spoilery 2. řady seriálu Bílý lotos)

- Reklama -

Dědička Tanya

bílý lotos
Jennifer Coolidge jako Tanya McQuoid-Huntová v seriálu Bílý lotos. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Tanya jako jedna z mála vracejících se postav působí jako snadný terč – zejména vzhledem k předpovědi kartářky, že kvůli svému neštěstí ve vztahu s Gregem spáchá sebevraždu. Prozatím je tedy největší favoritkou být osobou, která zemře ještě před koncem seriálu.

Greg, Tanyin manžel

jon gries
Jon Gries hraje v seriálu Bílý lotos Grega. | Foto: Courtesy of HBO

Greg (Jon Gries) byl na umření už v 1. řadě, ale nakonec díky financím své nové manželky přežil. Vzhledem k jeho chladnému chování k milující Tanye by ale jeho smrt v tuto chvíli vadila jen málokomu. Možná jde ale jen o zbožné přání. Pravdou je, že Gregova smrt by znamenala možná až příliš uspokojivý závěr sezóny.

Harper a Ethan Spillerovi

aubrey plaza
Will Sharpe a Aubrey Plaza jako Ethan a Harper Spillerovi. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Ethan a Harper prezentují v seriálu tu normálnější část lidstva. Na dovolené jsou díky pozvání od Camerona a jeho ženy, přičemž je od počátku patrné, že oba páry jsou svým založením naprosto rozdílné. Zatímco Cameron se svou ženou se rádi baví, Ethan a Harper jsou ke všemu mnohem rezervovanější. To v posledním díle vedlo až k tomu, že se Ethan stal svědkem Cameronovy nevěry. Když k tomu připočteme, jak moc touží Cameron po Ethanovu majetku, skoro to vypadá jako by šarmantní finančník něco před diváky skrýval. Třeba jasný motiv, proč se kamaráda zbavit.

Mia a Lucia

bily lotos prostitutka
Beatrice Granno a Simona Tabasco v seriálu Bílý lotos. | Foto: Fabio Lovino/HBO

Na základě úvodní scény 2. série můžeme soudit, že Valentina a ostatní zaměstnanci letoviska jsou v bezpečí. O Lucii (Simona Tabasco), místní sexuální pracovnici, a Mie (Beatrice Grann), její kamarádce, to ale tak úplně neplatí. Dvojice zábavychtivých dívek se totiž ve třetí epizodě spustila s Ethanem a Cameronem, což by se děvčatům mohlo zle vymstít – Cameron totiž určitě nebude chtít, aby se o jeho záletech dozvěděla jeho žena. A kdo ví, co všechno udělá, aby tomu zabránil…

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -