- Reklama -

Boj o moc 4. série: Obsazení, děj, premiéra. Co se zatím ví?

Royovi hlásí návrat! Diváci se mohou těšit na další várku podrazů a zrady, protože Boj o moc 4. série je už pozvrzená. V článku Světohledu najdete vše, co zatím víme o 4. řadě seriálu Succession.

- Reklama -

Dechberoucí rodinné drama Boj o moc (v originále Succesion) z produkce HBO uzavřelo loni v prosinci svou 3. sérii. Jenže diváci se očividně nemohou nabažit příběhů Logana Roye (hraje ho Brian Cox) a neustálých hádek mezi jeho dětmi, dědici multimiliardového mediálního konglomerátu. V současnosti už se pracuje na nových dílech seriálu Boj moc, ale bohužel může ještě nějakou dobu trvat, než se populární satira vrátí na obrazovky. Kdy bude Boj o moc 4. série na obrazovkách a co divákům nabídne?

O čem bude 4. série seriálu Boj o moc?

Tvůrce seriálu Jesse Armstrong naznačil v rozhovoru pro Deadline.com některé části zápletky seriálu Boj o moc 4. série. Naznačil, že Tomovo rozhodnutí se mu může vymstít, protože Logan není z těch, kteří by byli loajální nebo důvěryhodní.

A herečka Sarah Snooková zase v rozhovoru pro Entertainment Weekly naznačila, že Shiv bude v příští sezóně „hodně hledat svou duši“. „Máma mě opustila. Můj otec se ukázal jako ďábel a můj manžel s ním podepsal smlouvu. Takže se nemám kam obrátit. Budu utíkat ke svým bratrům?… Kde je nejbezpečnější přístav?“ svěřila se, co její postavu čeká.

Boj o moc 4. série: Kdy můžeme čekat premiéru?

Bohužel to ale vypadá, že na další díly si budeme muset chvíli počkat. Už mezi 2. a 3. sérií seriálu Boj o moc byla dvouletá pauza způsobená komplikacemi při natáčení kvůli pandemii koronaviru. Nyní je téměř nepravděpodobné, že by fanoušci museli na další díly čekat tak dlouho, protože natáčecí týmy se už požadavkům pandemie dokázaly přizpůsobit.

- Reklama -

Brian Cox v rozhovoru pro britský GQ uvedl, že seriál začne znovu natáčet v červnu 2022, Scénáristé už od začátku ledna pracují na scénáři. „Překvapilo mě to, protože jsem si myslel, že se k práci vrátí už v listopadu. Ale myslím, že potřebovali přestávku. Chci říct, že si myslím, že potřebují prostor, protože na tom [seriálu] opravdu tvrdě pracovali,“ řekl Cox.

Kdo bude hrát ve 4. řadě?

Na základě událostí ve finále třetí série můžeme očekávat, že se ve čtvrté sérii seriálu Succession vrátí Brian Cox jako Logan Roy, Jeremy Strong v roli jeho syna Kendalla, Sarah Snooková jako Shiv Royová. Chybět by samozřejmě neměl ani Kieran Culkin v roli syna Romana a Alan Ruck v roli Connora Roye.

Nejspíš také můžeme počítat s účastí Matthewa Macfadyena v roli podlézavého Toma Wambsganse a Nicholase Braune jako nesmělého bratrance Grega.

V nové sezóně se asi vrátí i hostující hvězdy jako Alexander Skarsgård (Lukas Matsson), Justine Lupe (Willa), Arian Moayed (Stewy) a další známé tváře.

Je už trailer na 4. sérii seriálu Succession?

Z výše uvedeného je zřejmé, že zatím ještě nezačalo natáčení. Tím pádem také není zatím k dispozici žádný trailer, který by naznačoval, co se v dalších dílech bude dít. 3. série skončila teprve v prosinci 2021, takže si na něj ještě chvíli budeme muset počkat. Ale jedno je jisté – až bude venku, najdete ho v tomto článku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -