- Reklama -

Boj o moc 4. série: Obsazení, děj, premiéra. Co se zatím ví?

Royovi hlásí návrat! Diváci se mohou těšit na další várku podrazů a zrady, protože Boj o moc 4. série je už pozvrzená. V článku Světohledu najdete vše, co zatím víme o 4. řadě seriálu Succession.

- Reklama -

Dechberoucí rodinné drama Boj o moc (v originále Succesion) z produkce HBO uzavřelo loni v prosinci svou 3. sérii. Jenže diváci se očividně nemohou nabažit příběhů Logana Roye (hraje ho Brian Cox) a neustálých hádek mezi jeho dětmi, dědici multimiliardového mediálního konglomerátu. V současnosti už se pracuje na nových dílech seriálu Boj moc, ale bohužel může ještě nějakou dobu trvat, než se populární satira vrátí na obrazovky. Kdy bude Boj o moc 4. série na obrazovkách a co divákům nabídne?

O čem bude 4. série seriálu Boj o moc?

Tvůrce seriálu Jesse Armstrong naznačil v rozhovoru pro Deadline.com některé části zápletky seriálu Boj o moc 4. série. Naznačil, že Tomovo rozhodnutí se mu může vymstít, protože Logan není z těch, kteří by byli loajální nebo důvěryhodní.

A herečka Sarah Snooková zase v rozhovoru pro Entertainment Weekly naznačila, že Shiv bude v příští sezóně „hodně hledat svou duši“. „Máma mě opustila. Můj otec se ukázal jako ďábel a můj manžel s ním podepsal smlouvu. Takže se nemám kam obrátit. Budu utíkat ke svým bratrům?… Kde je nejbezpečnější přístav?“ svěřila se, co její postavu čeká.

Boj o moc 4. série: Kdy můžeme čekat premiéru?

Bohužel to ale vypadá, že na další díly si budeme muset chvíli počkat. Už mezi 2. a 3. sérií seriálu Boj o moc byla dvouletá pauza způsobená komplikacemi při natáčení kvůli pandemii koronaviru. Nyní je téměř nepravděpodobné, že by fanoušci museli na další díly čekat tak dlouho, protože natáčecí týmy se už požadavkům pandemie dokázaly přizpůsobit.

- Reklama -

Brian Cox v rozhovoru pro britský GQ uvedl, že seriál začne znovu natáčet v červnu 2022, Scénáristé už od začátku ledna pracují na scénáři. „Překvapilo mě to, protože jsem si myslel, že se k práci vrátí už v listopadu. Ale myslím, že potřebovali přestávku. Chci říct, že si myslím, že potřebují prostor, protože na tom [seriálu] opravdu tvrdě pracovali,“ řekl Cox.

Kdo bude hrát ve 4. řadě?

Na základě událostí ve finále třetí série můžeme očekávat, že se ve čtvrté sérii seriálu Succession vrátí Brian Cox jako Logan Roy, Jeremy Strong v roli jeho syna Kendalla, Sarah Snooková jako Shiv Royová. Chybět by samozřejmě neměl ani Kieran Culkin v roli syna Romana a Alan Ruck v roli Connora Roye.

Nejspíš také můžeme počítat s účastí Matthewa Macfadyena v roli podlézavého Toma Wambsganse a Nicholase Braune jako nesmělého bratrance Grega.

V nové sezóně se asi vrátí i hostující hvězdy jako Alexander Skarsgård (Lukas Matsson), Justine Lupe (Willa), Arian Moayed (Stewy) a další známé tváře.

Je už trailer na 4. sérii seriálu Succession?

Z výše uvedeného je zřejmé, že zatím ještě nezačalo natáčení. Tím pádem také není zatím k dispozici žádný trailer, který by naznačoval, co se v dalších dílech bude dít. 3. série skončila teprve v prosinci 2021, takže si na něj ještě chvíli budeme muset počkat. Ale jedno je jisté – až bude venku, najdete ho v tomto článku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -