- Reklama -

Boj o moc 4. série: Obsazení, děj, premiéra. Co se zatím ví?

Royovi hlásí návrat! Diváci se mohou těšit na další várku podrazů a zrady, protože Boj o moc 4. série je už pozvrzená. V článku Světohledu najdete vše, co zatím víme o 4. řadě seriálu Succession.

- Reklama -

Dechberoucí rodinné drama Boj o moc (v originále Succesion) z produkce HBO uzavřelo loni v prosinci svou 3. sérii. Jenže diváci se očividně nemohou nabažit příběhů Logana Roye (hraje ho Brian Cox) a neustálých hádek mezi jeho dětmi, dědici multimiliardového mediálního konglomerátu. V současnosti už se pracuje na nových dílech seriálu Boj moc, ale bohužel může ještě nějakou dobu trvat, než se populární satira vrátí na obrazovky. Kdy bude Boj o moc 4. série na obrazovkách a co divákům nabídne?

O čem bude 4. série seriálu Boj o moc?

Tvůrce seriálu Jesse Armstrong naznačil v rozhovoru pro Deadline.com některé části zápletky seriálu Boj o moc 4. série. Naznačil, že Tomovo rozhodnutí se mu může vymstít, protože Logan není z těch, kteří by byli loajální nebo důvěryhodní.

A herečka Sarah Snooková zase v rozhovoru pro Entertainment Weekly naznačila, že Shiv bude v příští sezóně „hodně hledat svou duši“. „Máma mě opustila. Můj otec se ukázal jako ďábel a můj manžel s ním podepsal smlouvu. Takže se nemám kam obrátit. Budu utíkat ke svým bratrům?… Kde je nejbezpečnější přístav?“ svěřila se, co její postavu čeká.

Boj o moc 4. série: Kdy můžeme čekat premiéru?

Bohužel to ale vypadá, že na další díly si budeme muset chvíli počkat. Už mezi 2. a 3. sérií seriálu Boj o moc byla dvouletá pauza způsobená komplikacemi při natáčení kvůli pandemii koronaviru. Nyní je téměř nepravděpodobné, že by fanoušci museli na další díly čekat tak dlouho, protože natáčecí týmy se už požadavkům pandemie dokázaly přizpůsobit.

Brian Cox v rozhovoru pro britský GQ uvedl, že seriál začne znovu natáčet v červnu 2022, Scénáristé už od začátku ledna pracují na scénáři. „Překvapilo mě to, protože jsem si myslel, že se k práci vrátí už v listopadu. Ale myslím, že potřebovali přestávku. Chci říct, že si myslím, že potřebují prostor, protože na tom [seriálu] opravdu tvrdě pracovali,“ řekl Cox.

Kdo bude hrát ve 4. řadě?

Na základě událostí ve finále třetí série můžeme očekávat, že se ve čtvrté sérii seriálu Succession vrátí Brian Cox jako Logan Roy, Jeremy Strong v roli jeho syna Kendalla, Sarah Snooková jako Shiv Royová. Chybět by samozřejmě neměl ani Kieran Culkin v roli syna Romana a Alan Ruck v roli Connora Roye.

Nejspíš také můžeme počítat s účastí Matthewa Macfadyena v roli podlézavého Toma Wambsganse a Nicholase Braune jako nesmělého bratrance Grega.

V nové sezóně se asi vrátí i hostující hvězdy jako Alexander Skarsgård (Lukas Matsson), Justine Lupe (Willa), Arian Moayed (Stewy) a další známé tváře.

Je už trailer na 4. sérii seriálu Succession?

Z výše uvedeného je zřejmé, že zatím ještě nezačalo natáčení. Tím pádem také není zatím k dispozici žádný trailer, který by naznačoval, co se v dalších dílech bude dít. 3. série skončila teprve v prosinci 2021, takže si na něj ještě chvíli budeme muset počkat. Ale jedno je jisté – až bude venku, najdete ho v tomto článku.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -