- Reklama -

Seriál Boj o moc po čtvrté řadě skončí

Blíží se konec oblíbeného seriálu Boj o moc. Jeho tvůrce Jesse Armstrong v rozhovoru pro The New Yorker prozradil, že nadcházející čtvrtá série bude také poslední.

- Reklama -

Zdá se, že Armstrong o konci seriálu Boj o moc přemýšlel už nějaký čas. Uvedl totiž, že o tom, kdy seriál skončí, uvažoval už od druhé série. „Nikdy jsem si nemyslel, že by to mohlo trvat věčně,“ řekl pro New Yorker. „Konec jsem měl vždycky tak nějak v hlavě.“

Kdy bude mít Boj o moc 4. série premiéru?

A vzhledem k tomu, že Boj o moc 5. série už nikdy nebude, pojďme si shrnout, co se zatím ví o 4. řadě. Premiéra této série je k velkému nadšení fanoušků naplánována už na 26. března. Můžeme se těšit na napínavé okamžiky, kdy budou Royovi bojovat o moc a kontrolu.

Jesse Armstrong prozradil, že před zahájením práce na 4. sérii diskutoval o budoucnosti seriálu se svými kolegy scénáristy. „Myslím, že by to možná mělo být ono,“ řekl, „Ale co si myslíte vy?“. Po zvážení několika možností se shodli na rozhodnutí vytvořit „svalnatou a kompletní“ závěrečnou sezónu, která „odejde tak nějak silná“.

O čem bude poslední řada?

HBO už poskytlo náhled na to, co lze od nadcházející sezóny čekat. Teaser zveřejněný 26. ledna ukázal značně rozdělené Roye, kdy Tom, Greg a Gerri podporují tým Logan, zatímco Kendall, Shiv a Roman zůstávají jednotní. A Connor? Zdá se, že ten je zaneprázdněn svatbou.

- Reklama -

A zápletka sezóny? Stručná synopse poskytnutá HBO nám podle stránek people.com říká, že se blíží prodej mediálního konglomerátu Waystar Royco technologickému vizionáři Lukasi Matssonovi. Možnost tohoto seizmického prodeje vyvolává mezi Royovými existenční úzkost a rodinné rozpory, protože přemýšlejí o tom, co bude s jejich životy, až se obchod dokončí. V rodině se rozhoří boj o moc, protože všichni uvažují o budoucnosti, v níž se jejich kulturní a politický vliv výrazně sníží.

Jak to s Royovými dopadne? Dosáhnou konečně moci, o kterou usilovali, nebo se jim nakonec stanou rodinné vazby osudnými? To ukáže až čas.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -