- Reklama -

Seriál Boj o moc po čtvrté řadě skončí

Blíží se konec oblíbeného seriálu Boj o moc. Jeho tvůrce Jesse Armstrong v rozhovoru pro The New Yorker prozradil, že nadcházející čtvrtá série bude také poslední.

- Reklama -

Zdá se, že Armstrong o konci seriálu Boj o moc přemýšlel už nějaký čas. Uvedl totiž, že o tom, kdy seriál skončí, uvažoval už od druhé série. „Nikdy jsem si nemyslel, že by to mohlo trvat věčně,“ řekl pro New Yorker. „Konec jsem měl vždycky tak nějak v hlavě.“

Kdy bude mít Boj o moc 4. série premiéru?

A vzhledem k tomu, že Boj o moc 5. série už nikdy nebude, pojďme si shrnout, co se zatím ví o 4. řadě. Premiéra této série je k velkému nadšení fanoušků naplánována už na 26. března. Můžeme se těšit na napínavé okamžiky, kdy budou Royovi bojovat o moc a kontrolu.

Jesse Armstrong prozradil, že před zahájením práce na 4. sérii diskutoval o budoucnosti seriálu se svými kolegy scénáristy. „Myslím, že by to možná mělo být ono,“ řekl, „Ale co si myslíte vy?“. Po zvážení několika možností se shodli na rozhodnutí vytvořit „svalnatou a kompletní“ závěrečnou sezónu, která „odejde tak nějak silná“.

O čem bude poslední řada?

HBO už poskytlo náhled na to, co lze od nadcházející sezóny čekat. Teaser zveřejněný 26. ledna ukázal značně rozdělené Roye, kdy Tom, Greg a Gerri podporují tým Logan, zatímco Kendall, Shiv a Roman zůstávají jednotní. A Connor? Zdá se, že ten je zaneprázdněn svatbou.

- Reklama -

A zápletka sezóny? Stručná synopse poskytnutá HBO nám podle stránek people.com říká, že se blíží prodej mediálního konglomerátu Waystar Royco technologickému vizionáři Lukasi Matssonovi. Možnost tohoto seizmického prodeje vyvolává mezi Royovými existenční úzkost a rodinné rozpory, protože přemýšlejí o tom, co bude s jejich životy, až se obchod dokončí. V rodině se rozhoří boj o moc, protože všichni uvažují o budoucnosti, v níž se jejich kulturní a politický vliv výrazně sníží.

Jak to s Royovými dopadne? Dosáhnou konečně moci, o kterou usilovali, nebo se jim nakonec stanou rodinné vazby osudnými? To ukáže až čas.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -