- Reklama -

Seriál Boj o moc po čtvrté řadě skončí

Blíží se konec oblíbeného seriálu Boj o moc. Jeho tvůrce Jesse Armstrong v rozhovoru pro The New Yorker prozradil, že nadcházející čtvrtá série bude také poslední.

- Reklama -

Zdá se, že Armstrong o konci seriálu Boj o moc přemýšlel už nějaký čas. Uvedl totiž, že o tom, kdy seriál skončí, uvažoval už od druhé série. „Nikdy jsem si nemyslel, že by to mohlo trvat věčně,“ řekl pro New Yorker. „Konec jsem měl vždycky tak nějak v hlavě.“

Kdy bude mít Boj o moc 4. série premiéru?

A vzhledem k tomu, že Boj o moc 5. série už nikdy nebude, pojďme si shrnout, co se zatím ví o 4. řadě. Premiéra této série je k velkému nadšení fanoušků naplánována už na 26. března. Můžeme se těšit na napínavé okamžiky, kdy budou Royovi bojovat o moc a kontrolu.

Jesse Armstrong prozradil, že před zahájením práce na 4. sérii diskutoval o budoucnosti seriálu se svými kolegy scénáristy. „Myslím, že by to možná mělo být ono,“ řekl, „Ale co si myslíte vy?“. Po zvážení několika možností se shodli na rozhodnutí vytvořit „svalnatou a kompletní“ závěrečnou sezónu, která „odejde tak nějak silná“.

O čem bude poslední řada?

HBO už poskytlo náhled na to, co lze od nadcházející sezóny čekat. Teaser zveřejněný 26. ledna ukázal značně rozdělené Roye, kdy Tom, Greg a Gerri podporují tým Logan, zatímco Kendall, Shiv a Roman zůstávají jednotní. A Connor? Zdá se, že ten je zaneprázdněn svatbou.

A zápletka sezóny? Stručná synopse poskytnutá HBO nám podle stránek people.com říká, že se blíží prodej mediálního konglomerátu Waystar Royco technologickému vizionáři Lukasi Matssonovi. Možnost tohoto seizmického prodeje vyvolává mezi Royovými existenční úzkost a rodinné rozpory, protože přemýšlejí o tom, co bude s jejich životy, až se obchod dokončí. V rodině se rozhoří boj o moc, protože všichni uvažují o budoucnosti, v níž se jejich kulturní a politický vliv výrazně sníží.

Jak to s Royovými dopadne? Dosáhnou konečně moci, o kterou usilovali, nebo se jim nakonec stanou rodinné vazby osudnými? To ukáže až čas.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -