- Reklama -

Cameron Diazová promluvila o tom, proč opravdu ukončila svou hereckou kariéru

Filmová hvězda Cameron Diazová prozradila, že se rozhodla přestat s hraním poté, co si uvědomila, jak velkou část svého života "nezvládala".

- Reklama -

Poté, co si Cameron Diazová získala mezinárodní slávu a uznání díky rolím ve filmech jako Maska, V kůži Johna Malkoviche, nebo Něco na té Mary je, se v posledních letech z filmového plátna úplně ztratila. Naposledy se v roce 2014 objevila jako slečna Hanniganová v celovečerním rebootu klasického muzikálu Annie. Pak oficiálně ukončila hereckou kariéru.

V pořadu komika Kevina Harta „Hart to Heart“ Cameron Diazová prozradila, že jí odchod ze záře reflektorů umožnil soustředit se na jiné aspekty svého života. Řekla, že je dříve „přenechávala jiným lidem“. Teprve když oslavila čtyřicítku, uvědomila si, že existuje „mnoho částí mého života…, kterých jsem se nedotýkala a které jsem nezvládala“.

Byla jsem stroj bez svého já, říká

Dále vysvětlila, že z pohledu reflektorů jako by byla „stroj“, ale pro své „osobní duchovní já“ si ve 40 letech uvědomila, že ta její část, která „funguje na filmové úrovni, nestačí“. „Pro mě bylo důležité, abych svůj život zvládala sama. Za herce většinu věci obstarají ostatní. Mám denní rutinu, ve které je doslova jen to, co zvládnu sama. Dává mi to ten nejlepší pocit,“ vysvětlila.

Diazová zároveň podle webu vanityfair.com přiznala, že herectví stále miluje. Herecká pauza se jí ale vyplatila, protože získala kontrolu nad svým každodenním životem. Součástí „proměny“ bylo i zavedení denní rutiny, kterou by herečka zvládla sama, bez pomoci. Díky tomu v sobě herečka roku 2014 konečně našla „mír“. „Prostě jsem se rozhodla, že chci od života něco jiného. Dlouhá léta jsem jen tvrdě pracovala, točila filmy. A byla to nehorázná dřina,“ řekla Diazová v rozhovoru s Gwyneth Paltrowovou. „Opravdu jsem si nedělala žádný prostor pro osobní život.“

Cameron Diaz v sobě našla mír a je šťastná

Tím, že Cameron Diazová pověsila svou filmovou kariéru na hřebík a zaměřila se na své osobní cíle a potřeby, udělala důležitý krok sama pro sebe. A přestože už není na velkém plátně, rozhodně se nenudí.

Po ukončení kariéry potkala svého nynějšího manžela. A od té doby založila rodinu a stihla „všechny ty věci, na které předtím neměla čas“. Cameron se za svého manžela Benjiho Maddena provdala v lednu 2015. Loni pár oznámil narození dcery Raddix Madden.

„Teď jsem tady a je to ta nejvíc naplňující věc, kterou jsem kdy v životě udělala. Mít rodinu, být vdaná a mít naše malé rodinné štěstí. Je to prostě úplně nejlepší věc. Momentálně nemám na to, abych dala natáčení filmu to, co je potřeba. Veškerou mojí energii dávám rodině,“ uzavřela herečka v rozhovoru pro yahoo.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -