- Reklama -

Cameron Diazová promluvila o tom, proč opravdu ukončila svou hereckou kariéru

Filmová hvězda Cameron Diazová prozradila, že se rozhodla přestat s hraním poté, co si uvědomila, jak velkou část svého života "nezvládala".

- Reklama -

Poté, co si Cameron Diazová získala mezinárodní slávu a uznání díky rolím ve filmech jako Maska, V kůži Johna Malkoviche, nebo Něco na té Mary je, se v posledních letech z filmového plátna úplně ztratila. Naposledy se v roce 2014 objevila jako slečna Hanniganová v celovečerním rebootu klasického muzikálu Annie. Pak oficiálně ukončila hereckou kariéru.

V pořadu komika Kevina Harta „Hart to Heart“ Cameron Diazová prozradila, že jí odchod ze záře reflektorů umožnil soustředit se na jiné aspekty svého života. Řekla, že je dříve „přenechávala jiným lidem“. Teprve když oslavila čtyřicítku, uvědomila si, že existuje „mnoho částí mého života…, kterých jsem se nedotýkala a které jsem nezvládala“.

Byla jsem stroj bez svého já, říká

Dále vysvětlila, že z pohledu reflektorů jako by byla „stroj“, ale pro své „osobní duchovní já“ si ve 40 letech uvědomila, že ta její část, která „funguje na filmové úrovni, nestačí“. „Pro mě bylo důležité, abych svůj život zvládala sama. Za herce většinu věci obstarají ostatní. Mám denní rutinu, ve které je doslova jen to, co zvládnu sama. Dává mi to ten nejlepší pocit,“ vysvětlila.

Diazová zároveň podle webu vanityfair.com přiznala, že herectví stále miluje. Herecká pauza se jí ale vyplatila, protože získala kontrolu nad svým každodenním životem. Součástí „proměny“ bylo i zavedení denní rutiny, kterou by herečka zvládla sama, bez pomoci. Díky tomu v sobě herečka roku 2014 konečně našla „mír“. „Prostě jsem se rozhodla, že chci od života něco jiného. Dlouhá léta jsem jen tvrdě pracovala, točila filmy. A byla to nehorázná dřina,“ řekla Diazová v rozhovoru s Gwyneth Paltrowovou. „Opravdu jsem si nedělala žádný prostor pro osobní život.“

- Reklama -

Cameron Diaz v sobě našla mír a je šťastná

Tím, že Cameron Diazová pověsila svou filmovou kariéru na hřebík a zaměřila se na své osobní cíle a potřeby, udělala důležitý krok sama pro sebe. A přestože už není na velkém plátně, rozhodně se nenudí.

Po ukončení kariéry potkala svého nynějšího manžela. A od té doby založila rodinu a stihla „všechny ty věci, na které předtím neměla čas“. Cameron se za svého manžela Benjiho Maddena provdala v lednu 2015. Loni pár oznámil narození dcery Raddix Madden.

„Teď jsem tady a je to ta nejvíc naplňující věc, kterou jsem kdy v životě udělala. Mít rodinu, být vdaná a mít naše malé rodinné štěstí. Je to prostě úplně nejlepší věc. Momentálně nemám na to, abych dala natáčení filmu to, co je potřeba. Veškerou mojí energii dávám rodině,“ uzavřela herečka v rozhovoru pro yahoo.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -