- Reklama -

Cameron Diazová promluvila o tom, proč opravdu ukončila svou hereckou kariéru

Filmová hvězda Cameron Diazová prozradila, že se rozhodla přestat s hraním poté, co si uvědomila, jak velkou část svého života "nezvládala".

- Reklama -

Poté, co si Cameron Diazová získala mezinárodní slávu a uznání díky rolím ve filmech jako Maska, V kůži Johna Malkoviche, nebo Něco na té Mary je, se v posledních letech z filmového plátna úplně ztratila. Naposledy se v roce 2014 objevila jako slečna Hanniganová v celovečerním rebootu klasického muzikálu Annie. Pak oficiálně ukončila hereckou kariéru.

V pořadu komika Kevina Harta „Hart to Heart“ Cameron Diazová prozradila, že jí odchod ze záře reflektorů umožnil soustředit se na jiné aspekty svého života. Řekla, že je dříve „přenechávala jiným lidem“. Teprve když oslavila čtyřicítku, uvědomila si, že existuje „mnoho částí mého života…, kterých jsem se nedotýkala a které jsem nezvládala“.

Byla jsem stroj bez svého já, říká

Dále vysvětlila, že z pohledu reflektorů jako by byla „stroj“, ale pro své „osobní duchovní já“ si ve 40 letech uvědomila, že ta její část, která „funguje na filmové úrovni, nestačí“. „Pro mě bylo důležité, abych svůj život zvládala sama. Za herce většinu věci obstarají ostatní. Mám denní rutinu, ve které je doslova jen to, co zvládnu sama. Dává mi to ten nejlepší pocit,“ vysvětlila.

Diazová zároveň podle webu vanityfair.com přiznala, že herectví stále miluje. Herecká pauza se jí ale vyplatila, protože získala kontrolu nad svým každodenním životem. Součástí „proměny“ bylo i zavedení denní rutiny, kterou by herečka zvládla sama, bez pomoci. Díky tomu v sobě herečka roku 2014 konečně našla „mír“. „Prostě jsem se rozhodla, že chci od života něco jiného. Dlouhá léta jsem jen tvrdě pracovala, točila filmy. A byla to nehorázná dřina,“ řekla Diazová v rozhovoru s Gwyneth Paltrowovou. „Opravdu jsem si nedělala žádný prostor pro osobní život.“

Cameron Diaz v sobě našla mír a je šťastná

Tím, že Cameron Diazová pověsila svou filmovou kariéru na hřebík a zaměřila se na své osobní cíle a potřeby, udělala důležitý krok sama pro sebe. A přestože už není na velkém plátně, rozhodně se nenudí.

Po ukončení kariéry potkala svého nynějšího manžela. A od té doby založila rodinu a stihla „všechny ty věci, na které předtím neměla čas“. Cameron se za svého manžela Benjiho Maddena provdala v lednu 2015. Loni pár oznámil narození dcery Raddix Madden.

„Teď jsem tady a je to ta nejvíc naplňující věc, kterou jsem kdy v životě udělala. Mít rodinu, být vdaná a mít naše malé rodinné štěstí. Je to prostě úplně nejlepší věc. Momentálně nemám na to, abych dala natáčení filmu to, co je potřeba. Veškerou mojí energii dávám rodině,“ uzavřela herečka v rozhovoru pro yahoo.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nejdřív Vévoda… a teď i Daphne! Bridgertonovi v třetí sérii opustí další výrazná postava

Zdá se, že jedna z oblíbených postav seriálu Bridgertonovi, Daphne Bassettová, se ve třetí sérii neobjeví. Phoebe Dynevor, herečka, která ji v dobovém dramatu hraje, potvrdila zvěsti o svém odchodu.

V čem se seriál Lockwood a spol. liší od knižní předlohy?

Pokud se potřebujete o víkendu pobavit nebo jste jen fanoušky nadpřirozených thrillerů, Lockwood a spol. je přesně pro vás. Seriál s napínavým dějem a hvězdným obsazením se chystá vzít svět útokem.

The Last of Us 2. série: Bella Ramsey má pokračování za velmi pravděpodobné

Fanoušci očekávají potvrzení The Last of Us 2. série. A hrdinka seriálu Bella Ramsey naznačuje, že návrat seriálu je takřka nevyhnutelný.

Seriál Cizinka 8. řada: Prodloužení je oficiální, celý příběh se definitivně uzavře

Fanoušci seriálu Cizinka jsou v šoku, protože ačkoli tvůrci oznámili osmou a poslední sérii, diváci jsou v nejistotě, jak příběh skončí, když ještě nevyšla poslední kniha.

Všichni nezemřeli? Tvůrci Faudy odhalili plány na celovečerní film

Očekávaný návrat seriálu "Fauda" je konečně tady a je nabitý akcí jako nikdy předtím. Poslední série se ponořila hlouběji do intenzivního a kontroverzního příběhu o zkušenostech Liora Raze a Aviho Issacharoffa v izraelských obranných silách a fanoušci netrpělivě čekají, zda bude i pátá série a co tvůrci seriálu chystají dál.

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -