- Reklama -

Cameron Diazová promluvila o tom, proč opravdu ukončila svou hereckou kariéru

Filmová hvězda Cameron Diazová prozradila, že se rozhodla přestat s hraním poté, co si uvědomila, jak velkou část svého života "nezvládala".

- Reklama -

Poté, co si Cameron Diazová získala mezinárodní slávu a uznání díky rolím ve filmech jako Maska, V kůži Johna Malkoviche, nebo Něco na té Mary je, se v posledních letech z filmového plátna úplně ztratila. Naposledy se v roce 2014 objevila jako slečna Hanniganová v celovečerním rebootu klasického muzikálu Annie. Pak oficiálně ukončila hereckou kariéru.

V pořadu komika Kevina Harta „Hart to Heart“ Cameron Diazová prozradila, že jí odchod ze záře reflektorů umožnil soustředit se na jiné aspekty svého života. Řekla, že je dříve „přenechávala jiným lidem“. Teprve když oslavila čtyřicítku, uvědomila si, že existuje „mnoho částí mého života…, kterých jsem se nedotýkala a které jsem nezvládala“.

Byla jsem stroj bez svého já, říká

Dále vysvětlila, že z pohledu reflektorů jako by byla „stroj“, ale pro své „osobní duchovní já“ si ve 40 letech uvědomila, že ta její část, která „funguje na filmové úrovni, nestačí“. „Pro mě bylo důležité, abych svůj život zvládala sama. Za herce většinu věci obstarají ostatní. Mám denní rutinu, ve které je doslova jen to, co zvládnu sama. Dává mi to ten nejlepší pocit,“ vysvětlila.

Diazová zároveň podle webu vanityfair.com přiznala, že herectví stále miluje. Herecká pauza se jí ale vyplatila, protože získala kontrolu nad svým každodenním životem. Součástí „proměny“ bylo i zavedení denní rutiny, kterou by herečka zvládla sama, bez pomoci. Díky tomu v sobě herečka roku 2014 konečně našla „mír“. „Prostě jsem se rozhodla, že chci od života něco jiného. Dlouhá léta jsem jen tvrdě pracovala, točila filmy. A byla to nehorázná dřina,“ řekla Diazová v rozhovoru s Gwyneth Paltrowovou. „Opravdu jsem si nedělala žádný prostor pro osobní život.“

- Reklama -

Cameron Diaz v sobě našla mír a je šťastná

Tím, že Cameron Diazová pověsila svou filmovou kariéru na hřebík a zaměřila se na své osobní cíle a potřeby, udělala důležitý krok sama pro sebe. A přestože už není na velkém plátně, rozhodně se nenudí.

Po ukončení kariéry potkala svého nynějšího manžela. A od té doby založila rodinu a stihla „všechny ty věci, na které předtím neměla čas“. Cameron se za svého manžela Benjiho Maddena provdala v lednu 2015. Loni pár oznámil narození dcery Raddix Madden.

„Teď jsem tady a je to ta nejvíc naplňující věc, kterou jsem kdy v životě udělala. Mít rodinu, být vdaná a mít naše malé rodinné štěstí. Je to prostě úplně nejlepší věc. Momentálně nemám na to, abych dala natáčení filmu to, co je potřeba. Veškerou mojí energii dávám rodině,“ uzavřela herečka v rozhovoru pro yahoo.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -