- Reklama -

Charlize Theronová měla při natáčení Šíleného Maxe ochranku. Bála se Toma Hardyho

Náklonnost předváděla Charlize Theronová jen na plátně, jinak se Toma Hardyho šíleně bála.

- Reklama -

Podle nové knihy o rebootu filmu Šílený Maxe nechal Tom Hardy herečku Charlize Theronovou čekat tři hodiny na natočení jedné scény. Kameraman Mark Goellnicht uvedl, že Charlize Theronová kvůli tomu Hardymu sprostě nadávala. Ten si to ale prý nenechal líbit. A od té doby Theronovou hlídala na každém kroku na její přání producentka. Herečka se totiž vedle svého kolegy necítila ani trochu bezpečně, píše se v knize Kylea Buchanana Blood, Sweat & Chrome: The Wild and True Story of Mad Max: Fury Road.

Film George Millera Šílený Max: Zběsilá cesta je bezesporu jedním z nejlepších akčních filmů, které kdy byly k vidění na stříbrném plátně. Šlo o produkci olbřímých rozměrů, o čemž svědčí i záběry ze zákulisí, ale neobešlo se to bez zádrhelů.

Dnes už není žádné tajemství, že se dvě hlavní hvězdy filmu, Charlize Theronová a Tom Hardy, při natáčení téměř nemohly vystát. O přátelském vztahu plném respektu, který předváděla dvojice na plátně, se v reálu ani v nejmenším nedalo mluvit. Často se dostávali do roztržek, což způsobovalo problémy i ostatním členům štábu.

Nenávist a strach spustilo dlouhé čekání

V úryvku z knihy Kylea Buchanana, kterou zveřejnil web vanityfair.com, členové štábu podrobně popisují „zlou krev“ mezi oběma hlavními hvězdami. A probírají vše – od rozdílných přístupů k herectví až po obecnou nevraživost a nedůvěru.

- Reklama -

Kameraman Mark Goellnicht vzpomíná, že nenávist mezi herci vygradovala, když se Theronová dostavila na natáčení v osm hodin, prestože dobře věděla, že Hardy (který nikdy nechodil na čas) se objeví až později.

Theronová ve filmu hraje Imperátorku Furiosu, která pomocí obřího náklaďáku známého jako „War Rig“ zachraňuje skupinu mladých žen ze spárů padoucha Immortana Joea a nyní je na útěku. Hardy hraje Maxe, samotáře, který na Furiosu a ženy narazí a rozhodne se jim pomoci.

Dejte mu pokutu, řvala Charlize Theronová

„Živě si ten den pamatuji. Na natáčení se volalo v osm hodin,“ prozradil kameraman Mark Goellnicht podle webu guardian.co.uk. „Charlize přišla přesně v osm hodin, seděla ve War Rigu a věděla, že Tom tam v osm určitě nebude, i když ho speciálně žádali, aby dorazil včas. Byl pověstný tím, že ráno nikdy nechodil včas. Pokud se s ním točilo od rána, bylo to tak vždy, zapomeňte na to – nedostavil se.“

Goellnich řekl, že oscarová herečka čekala v Hardyho náklaďáku několik dalších hodin. A nehnula se z místa, dokud se Hardy neobjevil. „Když ho uviděla, vyskočila a začala nadávat. Dejte tomu zasranýmu k***tovi pokutu sto tisíc dolarů za každou minutu, co zdržoval tenhle štáb, křičela. A přidala, že je neuctivý!“ vzpomíná Goellnicht v knize. „Měla pravdu. Vykřičela to na všechny strany. Tak nahlas, že možná něco z toho slyšel. Šel přímo k ní a řekl: ‚Co jsi mi to řekla?'“

Bezpečí herčky musela hlídat producentka

Podle kameramana se Theronová po Hardyho výpadu cítila ohrožená. Tak moc, že si vyžádala, aby s ní byla po celou dobu natáčení byla producentka kvůli „ochraně“. Herečka Goellnichtovu výpověď potvrdila.

„Dostalo se to do situace, kdy se to trochu vymklo kontrole. A měla jsem pocit, že poslat tam producentku by možná mohlo něco z toho vyrovnat, protože jsem se necítila bezpečně,“ řekla podle ew.com. „Nechci omlouvat špatné chování, ale bylo to těžké natáčení. Teď už mám na to, co se stalo, jasný pohled. Myslím, že když jsme film natáčeli, neměla jsem tak jasnou představu. Byl jsem v režimu přežití, byl jsem opravdu bez sebe strachy.“

Hardy přiznává, že se měl chovat jinak

Konflikt netají ostatně ani Tom Hardy. Ten s odstupem času přiznává, že příčina sporu možná byla v jeho nevyzpytatelném chování. „V mnoha ohledech mi to přerostlo přes hlavu,“ souhlasil herec, že mohl situaci zvládnout lépe.

„Tlak na nás oba byl občas ohromující. Ona ve mně potřebovala lepšího, možná zkušenějšího partnera. To je něco, co se nedá předstírat. Rád bych si myslel, že teď, když jsem starší a ošklivější, bych se k tomu dokázal postavit čelem,“ uzavřel Hardy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -