- Reklama -

Charlize Theronová měla při natáčení Šíleného Maxe ochranku. Bála se Toma Hardyho

Náklonnost předváděla Charlize Theronová jen na plátně, jinak se Toma Hardyho šíleně bála.

- Reklama -

Podle nové knihy o rebootu filmu Šílený Maxe nechal Tom Hardy herečku Charlize Theronovou čekat tři hodiny na natočení jedné scény. Kameraman Mark Goellnicht uvedl, že Charlize Theronová kvůli tomu Hardymu sprostě nadávala. Ten si to ale prý nenechal líbit. A od té doby Theronovou hlídala na každém kroku na její přání producentka. Herečka se totiž vedle svého kolegy necítila ani trochu bezpečně, píše se v knize Kylea Buchanana Blood, Sweat & Chrome: The Wild and True Story of Mad Max: Fury Road.

Film George Millera Šílený Max: Zběsilá cesta je bezesporu jedním z nejlepších akčních filmů, které kdy byly k vidění na stříbrném plátně. Šlo o produkci olbřímých rozměrů, o čemž svědčí i záběry ze zákulisí, ale neobešlo se to bez zádrhelů.

Dnes už není žádné tajemství, že se dvě hlavní hvězdy filmu, Charlize Theronová a Tom Hardy, při natáčení téměř nemohly vystát. O přátelském vztahu plném respektu, který předváděla dvojice na plátně, se v reálu ani v nejmenším nedalo mluvit. Často se dostávali do roztržek, což způsobovalo problémy i ostatním členům štábu.

Nenávist a strach spustilo dlouhé čekání

V úryvku z knihy Kylea Buchanana, kterou zveřejnil web vanityfair.com, členové štábu podrobně popisují „zlou krev“ mezi oběma hlavními hvězdami. A probírají vše – od rozdílných přístupů k herectví až po obecnou nevraživost a nedůvěru.

Kameraman Mark Goellnicht vzpomíná, že nenávist mezi herci vygradovala, když se Theronová dostavila na natáčení v osm hodin, prestože dobře věděla, že Hardy (který nikdy nechodil na čas) se objeví až později.

Theronová ve filmu hraje Imperátorku Furiosu, která pomocí obřího náklaďáku známého jako „War Rig“ zachraňuje skupinu mladých žen ze spárů padoucha Immortana Joea a nyní je na útěku. Hardy hraje Maxe, samotáře, který na Furiosu a ženy narazí a rozhodne se jim pomoci.

Dejte mu pokutu, řvala Charlize Theronová

„Živě si ten den pamatuji. Na natáčení se volalo v osm hodin,“ prozradil kameraman Mark Goellnicht podle webu guardian.co.uk. „Charlize přišla přesně v osm hodin, seděla ve War Rigu a věděla, že Tom tam v osm určitě nebude, i když ho speciálně žádali, aby dorazil včas. Byl pověstný tím, že ráno nikdy nechodil včas. Pokud se s ním točilo od rána, bylo to tak vždy, zapomeňte na to – nedostavil se.“

Goellnich řekl, že oscarová herečka čekala v Hardyho náklaďáku několik dalších hodin. A nehnula se z místa, dokud se Hardy neobjevil. „Když ho uviděla, vyskočila a začala nadávat. Dejte tomu zasranýmu k***tovi pokutu sto tisíc dolarů za každou minutu, co zdržoval tenhle štáb, křičela. A přidala, že je neuctivý!“ vzpomíná Goellnicht v knize. „Měla pravdu. Vykřičela to na všechny strany. Tak nahlas, že možná něco z toho slyšel. Šel přímo k ní a řekl: ‚Co jsi mi to řekla?'“

Bezpečí herčky musela hlídat producentka

Podle kameramana se Theronová po Hardyho výpadu cítila ohrožená. Tak moc, že si vyžádala, aby s ní byla po celou dobu natáčení byla producentka kvůli „ochraně“. Herečka Goellnichtovu výpověď potvrdila.

„Dostalo se to do situace, kdy se to trochu vymklo kontrole. A měla jsem pocit, že poslat tam producentku by možná mohlo něco z toho vyrovnat, protože jsem se necítila bezpečně,“ řekla podle ew.com. „Nechci omlouvat špatné chování, ale bylo to těžké natáčení. Teď už mám na to, co se stalo, jasný pohled. Myslím, že když jsme film natáčeli, neměla jsem tak jasnou představu. Byl jsem v režimu přežití, byl jsem opravdu bez sebe strachy.“

Hardy přiznává, že se měl chovat jinak

Konflikt netají ostatně ani Tom Hardy. Ten s odstupem času přiznává, že příčina sporu možná byla v jeho nevyzpytatelném chování. „V mnoha ohledech mi to přerostlo přes hlavu,“ souhlasil herec, že mohl situaci zvládnout lépe.

„Tlak na nás oba byl občas ohromující. Ona ve mně potřebovala lepšího, možná zkušenějšího partnera. To je něco, co se nedá předstírat. Rád bych si myslel, že teď, když jsem starší a ošklivější, bych se k tomu dokázal postavit čelem,“ uzavřel Hardy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -