- Reklama -

Charlize Theronová měla při natáčení Šíleného Maxe ochranku. Bála se Toma Hardyho

Náklonnost předváděla Charlize Theronová jen na plátně, jinak se Toma Hardyho šíleně bála.

- Reklama -

Podle nové knihy o rebootu filmu Šílený Maxe nechal Tom Hardy herečku Charlize Theronovou čekat tři hodiny na natočení jedné scény. Kameraman Mark Goellnicht uvedl, že Charlize Theronová kvůli tomu Hardymu sprostě nadávala. Ten si to ale prý nenechal líbit. A od té doby Theronovou hlídala na každém kroku na její přání producentka. Herečka se totiž vedle svého kolegy necítila ani trochu bezpečně, píše se v knize Kylea Buchanana Blood, Sweat & Chrome: The Wild and True Story of Mad Max: Fury Road.

Film George Millera Šílený Max: Zběsilá cesta je bezesporu jedním z nejlepších akčních filmů, které kdy byly k vidění na stříbrném plátně. Šlo o produkci olbřímých rozměrů, o čemž svědčí i záběry ze zákulisí, ale neobešlo se to bez zádrhelů.

Dnes už není žádné tajemství, že se dvě hlavní hvězdy filmu, Charlize Theronová a Tom Hardy, při natáčení téměř nemohly vystát. O přátelském vztahu plném respektu, který předváděla dvojice na plátně, se v reálu ani v nejmenším nedalo mluvit. Často se dostávali do roztržek, což způsobovalo problémy i ostatním členům štábu.

Nenávist a strach spustilo dlouhé čekání

V úryvku z knihy Kylea Buchanana, kterou zveřejnil web vanityfair.com, členové štábu podrobně popisují „zlou krev“ mezi oběma hlavními hvězdami. A probírají vše – od rozdílných přístupů k herectví až po obecnou nevraživost a nedůvěru.

- Reklama -

Kameraman Mark Goellnicht vzpomíná, že nenávist mezi herci vygradovala, když se Theronová dostavila na natáčení v osm hodin, prestože dobře věděla, že Hardy (který nikdy nechodil na čas) se objeví až později.

Theronová ve filmu hraje Imperátorku Furiosu, která pomocí obřího náklaďáku známého jako „War Rig“ zachraňuje skupinu mladých žen ze spárů padoucha Immortana Joea a nyní je na útěku. Hardy hraje Maxe, samotáře, který na Furiosu a ženy narazí a rozhodne se jim pomoci.

Dejte mu pokutu, řvala Charlize Theronová

„Živě si ten den pamatuji. Na natáčení se volalo v osm hodin,“ prozradil kameraman Mark Goellnicht podle webu guardian.co.uk. „Charlize přišla přesně v osm hodin, seděla ve War Rigu a věděla, že Tom tam v osm určitě nebude, i když ho speciálně žádali, aby dorazil včas. Byl pověstný tím, že ráno nikdy nechodil včas. Pokud se s ním točilo od rána, bylo to tak vždy, zapomeňte na to – nedostavil se.“

Goellnich řekl, že oscarová herečka čekala v Hardyho náklaďáku několik dalších hodin. A nehnula se z místa, dokud se Hardy neobjevil. „Když ho uviděla, vyskočila a začala nadávat. Dejte tomu zasranýmu k***tovi pokutu sto tisíc dolarů za každou minutu, co zdržoval tenhle štáb, křičela. A přidala, že je neuctivý!“ vzpomíná Goellnicht v knize. „Měla pravdu. Vykřičela to na všechny strany. Tak nahlas, že možná něco z toho slyšel. Šel přímo k ní a řekl: ‚Co jsi mi to řekla?'“

Bezpečí herčky musela hlídat producentka

Podle kameramana se Theronová po Hardyho výpadu cítila ohrožená. Tak moc, že si vyžádala, aby s ní byla po celou dobu natáčení byla producentka kvůli „ochraně“. Herečka Goellnichtovu výpověď potvrdila.

„Dostalo se to do situace, kdy se to trochu vymklo kontrole. A měla jsem pocit, že poslat tam producentku by možná mohlo něco z toho vyrovnat, protože jsem se necítila bezpečně,“ řekla podle ew.com. „Nechci omlouvat špatné chování, ale bylo to těžké natáčení. Teď už mám na to, co se stalo, jasný pohled. Myslím, že když jsme film natáčeli, neměla jsem tak jasnou představu. Byl jsem v režimu přežití, byl jsem opravdu bez sebe strachy.“

Hardy přiznává, že se měl chovat jinak

Konflikt netají ostatně ani Tom Hardy. Ten s odstupem času přiznává, že příčina sporu možná byla v jeho nevyzpytatelném chování. „V mnoha ohledech mi to přerostlo přes hlavu,“ souhlasil herec, že mohl situaci zvládnout lépe.

„Tlak na nás oba byl občas ohromující. Ona ve mně potřebovala lepšího, možná zkušenějšího partnera. To je něco, co se nedá předstírat. Rád bych si myslel, že teď, když jsem starší a ošklivější, bych se k tomu dokázal postavit čelem,“ uzavřel Hardy.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -