- Reklama -

Cobra Kai 4. série: Pozor spoiler! Nečekaný návrat zmizelé Aishy

Kdo už viděl 3. sérii seriálu Cobra Kai, nejspíš má za to, že oblíbená Aisha Robinsonová ze seriálu nadobro zmizela.

- Reklama -

Cobra Kai 4. série ale může její návrat zařídit. Alespoň to naznačují slova producenta Joshe Healda.

Mnoho fanoušků zažilo zklamání, když se Aisha Robinson neobjevila v seriálu Netflixu o bojových uměních, který původně začínal na YouTube. Naštěstí výkonní producenti Cobra Kai v poslední době vzbudili naděje na její případný návrat. Objevit by se mohla v další řadě, Netflix už totiž dříve schválil výrobu Cobra Kai 4. série.

Nichole Brown si tak stále ještě může zopakovat roli v Cobra Kai jako Aisha Robinsonová. Seriál, který navazuje na původní filmy Karate Kid totiž momentálně slaví celosvětové úspěchy. Netflix na něj koupil práva od Youtube. A k už vyrobené třetí sérii objednal vzhledem k rostoucí popularitě celého projektu i řadu čtvrtou. Nejnovější část série, tedy 3. řada seriálu, vyšla na Nový rok.

Tato sezóna se dočkala nečekaně dramatického vyústění, ve kterém došlo i na obrovskou bitku v domě LaRussových. A stejně jako v celé serii diváci i při tomto epickém souboji očima hledali Aishu… Marně. Závěr naznačuje spojení odvěkých soupeřů – Daniela LaRusso (hraje ho stejně jako ve filmu Ralph Macchio) a Johnnyho Lawrence (William Zabka).

Může se Aisha ještě vrátit?

COBRA KAI - SEASON 1
Nichole Brown jako Aisha Foto: Mark Hill

Aisha se v seriálu Cobra Kai neukázala od rvačky na školním dvoře, která uzavřela druhou sezónu. Mnoho fanoušků předpokládalo, že se Aisha do seriálu už nevrátí. Matka ji totiž odhlásila z West Valley High a poslala do nové soukromé školy. Jeden z výkonných producentů Cobra Kai, Josh Heald, však tvrá na tom, že pro Aishu existuje šance, že se objeví v sérii 4.

„Žádna z postav není ze seriálu vyřazena. Výhodou velkých souborů postav je možnost obrovské dějové variability. A díky tomu pak může docházet k mnoha odchodům a návratům,“ řekl Heald pro Entertainment Weekly.

Už v Cobra Kai 3 došlo k několika velkým návratům. Znovu se objevil bratranec Daniela LaRusso, Louie (Bret Ernst). Stejně tak tyrani ze střední školy Kyler (Joe Seo) a Brucks (Bo Mitchell).

Návraty z původní série Karate Kid

cobra kai kumiko
Tamlyn Tomita jako Kumiko v seriálu Cobra Kai Foto: TINA ROWDEN/NETFLIX © 2020

Zatímco Heald se vyhnul přímému potvrzení Aishina návratu, povaha proměnlivého obsazení znamená, že možnost tu je. Sezóna tři byla totiž nabitá vracejícími se postavami. Kromě už zmíněných návratů z nové části obsazení, se tentokrát vrátily hvězdy Elisabeth Shue, Tamlyn Tomita a Yuji Okumoto.

V průběhu deseti nových epizod tak vznikl dostatek prostoru, aby Cobra Kai 4. série mohla snadno přijít s návratem Aishy.

„Někdy se vracejí postavy ze starší franšízy, někdy to jsou postavy, které se vracejí z naší série,“ vysvětlil Heald. „Takže přiznávám, že v našich myslích nikdo nikdy neopustí seriál navždy. Vždy existuje strategie a důvod, proč jsou příchozí a odchozí, a slouží dlouhodobému příběhu, který vyprávíme.“

Kdy bude 4. série Cobra Kai?

cobra kai 4 serie hawk tori
Peyton List jako Tory a Jacob Bertrand jako Eli Foto: BOB MAHONEY/NETFLIX © 2020

Produkce doufá, že Cobra Kai 4. série nebude zdržena kvůli koronaviru. Pokud se natáčení rozběhne podle plánu, mělo by se stihnout vydání naplánované na rok 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -