- Reklama -

Cobra Kai 4. série: Pozor spoiler! Nečekaný návrat zmizelé Aishy

Kdo už viděl 3. sérii seriálu Cobra Kai, nejspíš má za to, že oblíbená Aisha Robinsonová ze seriálu nadobro zmizela.

- Reklama -

Cobra Kai 4. série ale může její návrat zařídit. Alespoň to naznačují slova producenta Joshe Healda.

Mnoho fanoušků zažilo zklamání, když se Aisha Robinson neobjevila v seriálu Netflixu o bojových uměních, který původně začínal na YouTube. Naštěstí výkonní producenti Cobra Kai v poslední době vzbudili naděje na její případný návrat. Objevit by se mohla v další řadě, Netflix už totiž dříve schválil výrobu Cobra Kai 4. série.

Nichole Brown si tak stále ještě může zopakovat roli v Cobra Kai jako Aisha Robinsonová. Seriál, který navazuje na původní filmy Karate Kid totiž momentálně slaví celosvětové úspěchy. Netflix na něj koupil práva od Youtube. A k už vyrobené třetí sérii objednal vzhledem k rostoucí popularitě celého projektu i řadu čtvrtou. Nejnovější část série, tedy 3. řada seriálu, vyšla na Nový rok.

Tato sezóna se dočkala nečekaně dramatického vyústění, ve kterém došlo i na obrovskou bitku v domě LaRussových. A stejně jako v celé serii diváci i při tomto epickém souboji očima hledali Aishu… Marně. Závěr naznačuje spojení odvěkých soupeřů – Daniela LaRusso (hraje ho stejně jako ve filmu Ralph Macchio) a Johnnyho Lawrence (William Zabka).

- Reklama -

Může se Aisha ještě vrátit?

COBRA KAI - SEASON 1
Nichole Brown jako Aisha Foto: Mark Hill

Aisha se v seriálu Cobra Kai neukázala od rvačky na školním dvoře, která uzavřela druhou sezónu. Mnoho fanoušků předpokládalo, že se Aisha do seriálu už nevrátí. Matka ji totiž odhlásila z West Valley High a poslala do nové soukromé školy. Jeden z výkonných producentů Cobra Kai, Josh Heald, však tvrá na tom, že pro Aishu existuje šance, že se objeví v sérii 4.

„Žádna z postav není ze seriálu vyřazena. Výhodou velkých souborů postav je možnost obrovské dějové variability. A díky tomu pak může docházet k mnoha odchodům a návratům,“ řekl Heald pro Entertainment Weekly.

Už v Cobra Kai 3 došlo k několika velkým návratům. Znovu se objevil bratranec Daniela LaRusso, Louie (Bret Ernst). Stejně tak tyrani ze střední školy Kyler (Joe Seo) a Brucks (Bo Mitchell).

Návraty z původní série Karate Kid

cobra kai kumiko
Tamlyn Tomita jako Kumiko v seriálu Cobra Kai Foto: TINA ROWDEN/NETFLIX © 2020

Zatímco Heald se vyhnul přímému potvrzení Aishina návratu, povaha proměnlivého obsazení znamená, že možnost tu je. Sezóna tři byla totiž nabitá vracejícími se postavami. Kromě už zmíněných návratů z nové části obsazení, se tentokrát vrátily hvězdy Elisabeth Shue, Tamlyn Tomita a Yuji Okumoto.

V průběhu deseti nových epizod tak vznikl dostatek prostoru, aby Cobra Kai 4. série mohla snadno přijít s návratem Aishy.

„Někdy se vracejí postavy ze starší franšízy, někdy to jsou postavy, které se vracejí z naší série,“ vysvětlil Heald. „Takže přiznávám, že v našich myslích nikdo nikdy neopustí seriál navždy. Vždy existuje strategie a důvod, proč jsou příchozí a odchozí, a slouží dlouhodobému příběhu, který vyprávíme.“

Kdy bude 4. série Cobra Kai?

cobra kai 4 serie hawk tori
Peyton List jako Tory a Jacob Bertrand jako Eli Foto: BOB MAHONEY/NETFLIX © 2020

Produkce doufá, že Cobra Kai 4. série nebude zdržena kvůli koronaviru. Pokud se natáčení rozběhne podle plánu, mělo by se stihnout vydání naplánované na rok 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -