- Reklama -

Cobra Kai 4. série: Pozor spoiler! Nečekaný návrat zmizelé Aishy

Kdo už viděl 3. sérii seriálu Cobra Kai, nejspíš má za to, že oblíbená Aisha Robinsonová ze seriálu nadobro zmizela.

- Reklama -

Cobra Kai 4. série ale může její návrat zařídit. Alespoň to naznačují slova producenta Joshe Healda.

Mnoho fanoušků zažilo zklamání, když se Aisha Robinson neobjevila v seriálu Netflixu o bojových uměních, který původně začínal na YouTube. Naštěstí výkonní producenti Cobra Kai v poslední době vzbudili naděje na její případný návrat. Objevit by se mohla v další řadě, Netflix už totiž dříve schválil výrobu Cobra Kai 4. série.

Nichole Brown si tak stále ještě může zopakovat roli v Cobra Kai jako Aisha Robinsonová. Seriál, který navazuje na původní filmy Karate Kid totiž momentálně slaví celosvětové úspěchy. Netflix na něj koupil práva od Youtube. A k už vyrobené třetí sérii objednal vzhledem k rostoucí popularitě celého projektu i řadu čtvrtou. Nejnovější část série, tedy 3. řada seriálu, vyšla na Nový rok.

Tato sezóna se dočkala nečekaně dramatického vyústění, ve kterém došlo i na obrovskou bitku v domě LaRussových. A stejně jako v celé serii diváci i při tomto epickém souboji očima hledali Aishu… Marně. Závěr naznačuje spojení odvěkých soupeřů – Daniela LaRusso (hraje ho stejně jako ve filmu Ralph Macchio) a Johnnyho Lawrence (William Zabka).

- Reklama -

Může se Aisha ještě vrátit?

COBRA KAI - SEASON 1
Nichole Brown jako Aisha Foto: Mark Hill

Aisha se v seriálu Cobra Kai neukázala od rvačky na školním dvoře, která uzavřela druhou sezónu. Mnoho fanoušků předpokládalo, že se Aisha do seriálu už nevrátí. Matka ji totiž odhlásila z West Valley High a poslala do nové soukromé školy. Jeden z výkonných producentů Cobra Kai, Josh Heald, však tvrá na tom, že pro Aishu existuje šance, že se objeví v sérii 4.

„Žádna z postav není ze seriálu vyřazena. Výhodou velkých souborů postav je možnost obrovské dějové variability. A díky tomu pak může docházet k mnoha odchodům a návratům,“ řekl Heald pro Entertainment Weekly.

Už v Cobra Kai 3 došlo k několika velkým návratům. Znovu se objevil bratranec Daniela LaRusso, Louie (Bret Ernst). Stejně tak tyrani ze střední školy Kyler (Joe Seo) a Brucks (Bo Mitchell).

Návraty z původní série Karate Kid

cobra kai kumiko
Tamlyn Tomita jako Kumiko v seriálu Cobra Kai Foto: TINA ROWDEN/NETFLIX © 2020

Zatímco Heald se vyhnul přímému potvrzení Aishina návratu, povaha proměnlivého obsazení znamená, že možnost tu je. Sezóna tři byla totiž nabitá vracejícími se postavami. Kromě už zmíněných návratů z nové části obsazení, se tentokrát vrátily hvězdy Elisabeth Shue, Tamlyn Tomita a Yuji Okumoto.

V průběhu deseti nových epizod tak vznikl dostatek prostoru, aby Cobra Kai 4. série mohla snadno přijít s návratem Aishy.

„Někdy se vracejí postavy ze starší franšízy, někdy to jsou postavy, které se vracejí z naší série,“ vysvětlil Heald. „Takže přiznávám, že v našich myslích nikdo nikdy neopustí seriál navždy. Vždy existuje strategie a důvod, proč jsou příchozí a odchozí, a slouží dlouhodobému příběhu, který vyprávíme.“

Kdy bude 4. série Cobra Kai?

cobra kai 4 serie hawk tori
Peyton List jako Tory a Jacob Bertrand jako Eli Foto: BOB MAHONEY/NETFLIX © 2020

Produkce doufá, že Cobra Kai 4. série nebude zdržena kvůli koronaviru. Pokud se natáčení rozběhne podle plánu, mělo by se stihnout vydání naplánované na rok 2022.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -