- Reklama -

Ralph Macchio přiznal, že jeho skutečný vztah s Williamem Zabkou připomíná děj seriálu Cobra Kai

V seriálu se nakonec Ralph Macchio a William Zabka jako odvěcí rivalové z Karate Kida usmířili. Ve skutečnosti přitom zažívali hodně podobný příběh.

- Reklama -

Ralph Macchio a William Zabka, respektive jejich postavy Daniel LeRusso a Johnny Lawrence, spolu soupeří už od filmu „Karate Kid“ z roku 1984. Jejich dospělé spory můžeme sledovat v seriálovém pokračování původního filmové trilogie, které vychází pod názvem „Cobra Kai„. Paradoxem úspěšné filmové a seriálové značky je, že vzájemné vztahy mezi ústředními herci se příliš neliší od těch na obrazovce.

Ralph Macchio poskytl nedávno rozhovor Guardianu, v němž se rozpovídal o knize Waxing On: The Karate Kid and Me. Ve své autobiografii totiž odhalil všechna svá tajemství, od lítosti nad dějovou linkou Elisabeth Shue až po obsazení do seriálu Přátelé. Ralph také učinil šokující přiznání, že si s Williamem Zabkou, svým slavným hereckým kolegou, v minulosti příliš nerozuměl.

Jedna rvačka na natáčení se vymkla kontrole

V prvních dvou dílech filmového Karate Kida ztvárnil Zabka zákeřného rváče, který nenechal LaRussa na pokoji a pravidelně ho šikanoval. Při natáčení se Zabka a Macchio podle Guardianu měli asi ve stejné oblibě jako jejich filmové postavy. Tedy vůbec, a to až do té míry, že pro ně bylo náročné natáčet společné scény.

„Co se začalo natáčet, Macchio a Zabka si nikdy úplně nepřirostli k srdci,“ prozradil Guardian.

- Reklama -

V určitém okamžiku se pak věci naprosto vymkly kontrole a Ralph Macchio se při jednom ze soubojů dokonce zranil. Nehoda, při níž Ralph během natáčení halloweenské bitky po jedné ráně padl do bezvědomí, podle Guardianu vystihuje intenzitu neshod.

Usmíření nad hrobem pana Miyagiho

Vzájemné antipatie nejspíš stály i za tím, že se oblíbení herci po ukončení Karata Kida téměř nevídali, přestože veřejně jeden druhého jen chválili. Začali spolu vycházet až po letech, konkrétně v roce 2005, kdy se znovu setkali na pohřbu Pata Mority (představitele pana Miyagiho), píše goodhousekeeping.com.

„Po Karate Kidovi jsem s Williamem příliš nekomunikoval,“ přiznal Macchio. „Neviděl jsem ho dvacet let. Na Patově pohřbu jsme se opět setkali. A bylo to setkání z úplně jiné perspektivy – truchlili jsme tam za kamaráda. Nebyl to jen herec, který hrál ve filmu hajzla – najednou jsme se více propojili jako lidské bytosti a přátelé.“

Ralph Macchio pak byl v důsledku jejich nově navázaného přátelství vstřícnější k oživení předchozí série. Zabka tento zájem sdílel.

„Pro Billyho a mě hloubka a úroveň našeho přátelství a naší společné historie nakonec přesáhla představitelné, stejně jako tento seriál,“ komentoval pak Macchio pro people.com spolupráci na Cobra Kai se Zabkou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -