- Reklama -

Ralph Macchio přiznal, že jeho skutečný vztah s Williamem Zabkou připomíná děj seriálu Cobra Kai

V seriálu se nakonec Ralph Macchio a William Zabka jako odvěcí rivalové z Karate Kida usmířili. Ve skutečnosti přitom zažívali hodně podobný příběh.

- Reklama -

Ralph Macchio a William Zabka, respektive jejich postavy Daniel LeRusso a Johnny Lawrence, spolu soupeří už od filmu „Karate Kid“ z roku 1984. Jejich dospělé spory můžeme sledovat v seriálovém pokračování původního filmové trilogie, které vychází pod názvem „Cobra Kai„. Paradoxem úspěšné filmové a seriálové značky je, že vzájemné vztahy mezi ústředními herci se příliš neliší od těch na obrazovce.

Ralph Macchio poskytl nedávno rozhovor Guardianu, v němž se rozpovídal o knize Waxing On: The Karate Kid and Me. Ve své autobiografii totiž odhalil všechna svá tajemství, od lítosti nad dějovou linkou Elisabeth Shue až po obsazení do seriálu Přátelé. Ralph také učinil šokující přiznání, že si s Williamem Zabkou, svým slavným hereckým kolegou, v minulosti příliš nerozuměl.

Jedna rvačka na natáčení se vymkla kontrole

V prvních dvou dílech filmového Karate Kida ztvárnil Zabka zákeřného rváče, který nenechal LaRussa na pokoji a pravidelně ho šikanoval. Při natáčení se Zabka a Macchio podle Guardianu měli asi ve stejné oblibě jako jejich filmové postavy. Tedy vůbec, a to až do té míry, že pro ně bylo náročné natáčet společné scény.

„Co se začalo natáčet, Macchio a Zabka si nikdy úplně nepřirostli k srdci,“ prozradil Guardian.

- Reklama -

V určitém okamžiku se pak věci naprosto vymkly kontrole a Ralph Macchio se při jednom ze soubojů dokonce zranil. Nehoda, při níž Ralph během natáčení halloweenské bitky po jedné ráně padl do bezvědomí, podle Guardianu vystihuje intenzitu neshod.

Usmíření nad hrobem pana Miyagiho

Vzájemné antipatie nejspíš stály i za tím, že se oblíbení herci po ukončení Karata Kida téměř nevídali, přestože veřejně jeden druhého jen chválili. Začali spolu vycházet až po letech, konkrétně v roce 2005, kdy se znovu setkali na pohřbu Pata Mority (představitele pana Miyagiho), píše goodhousekeeping.com.

„Po Karate Kidovi jsem s Williamem příliš nekomunikoval,“ přiznal Macchio. „Neviděl jsem ho dvacet let. Na Patově pohřbu jsme se opět setkali. A bylo to setkání z úplně jiné perspektivy – truchlili jsme tam za kamaráda. Nebyl to jen herec, který hrál ve filmu hajzla – najednou jsme se více propojili jako lidské bytosti a přátelé.“

Ralph Macchio pak byl v důsledku jejich nově navázaného přátelství vstřícnější k oživení předchozí série. Zabka tento zájem sdílel.

„Pro Billyho a mě hloubka a úroveň našeho přátelství a naší společné historie nakonec přesáhla představitelné, stejně jako tento seriál,“ komentoval pak Macchio pro people.com spolupráci na Cobra Kai se Zabkou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -