- Reklama -

Ralph Macchio přiznal, že jeho skutečný vztah s Williamem Zabkou připomíná děj seriálu Cobra Kai

V seriálu se nakonec Ralph Macchio a William Zabka jako odvěcí rivalové z Karate Kida usmířili. Ve skutečnosti přitom zažívali hodně podobný příběh.

- Reklama -

Ralph Macchio a William Zabka, respektive jejich postavy Daniel LeRusso a Johnny Lawrence, spolu soupeří už od filmu „Karate Kid“ z roku 1984. Jejich dospělé spory můžeme sledovat v seriálovém pokračování původního filmové trilogie, které vychází pod názvem „Cobra Kai„. Paradoxem úspěšné filmové a seriálové značky je, že vzájemné vztahy mezi ústředními herci se příliš neliší od těch na obrazovce.

Ralph Macchio poskytl nedávno rozhovor Guardianu, v němž se rozpovídal o knize Waxing On: The Karate Kid and Me. Ve své autobiografii totiž odhalil všechna svá tajemství, od lítosti nad dějovou linkou Elisabeth Shue až po obsazení do seriálu Přátelé. Ralph také učinil šokující přiznání, že si s Williamem Zabkou, svým slavným hereckým kolegou, v minulosti příliš nerozuměl.

Jedna rvačka na natáčení se vymkla kontrole

V prvních dvou dílech filmového Karate Kida ztvárnil Zabka zákeřného rváče, který nenechal LaRussa na pokoji a pravidelně ho šikanoval. Při natáčení se Zabka a Macchio podle Guardianu měli asi ve stejné oblibě jako jejich filmové postavy. Tedy vůbec, a to až do té míry, že pro ně bylo náročné natáčet společné scény.

„Co se začalo natáčet, Macchio a Zabka si nikdy úplně nepřirostli k srdci,“ prozradil Guardian.

V určitém okamžiku se pak věci naprosto vymkly kontrole a Ralph Macchio se při jednom ze soubojů dokonce zranil. Nehoda, při níž Ralph během natáčení halloweenské bitky po jedné ráně padl do bezvědomí, podle Guardianu vystihuje intenzitu neshod.

Usmíření nad hrobem pana Miyagiho

Vzájemné antipatie nejspíš stály i za tím, že se oblíbení herci po ukončení Karata Kida téměř nevídali, přestože veřejně jeden druhého jen chválili. Začali spolu vycházet až po letech, konkrétně v roce 2005, kdy se znovu setkali na pohřbu Pata Mority (představitele pana Miyagiho), píše goodhousekeeping.com.

„Po Karate Kidovi jsem s Williamem příliš nekomunikoval,“ přiznal Macchio. „Neviděl jsem ho dvacet let. Na Patově pohřbu jsme se opět setkali. A bylo to setkání z úplně jiné perspektivy – truchlili jsme tam za kamaráda. Nebyl to jen herec, který hrál ve filmu hajzla – najednou jsme se více propojili jako lidské bytosti a přátelé.“

Ralph Macchio pak byl v důsledku jejich nově navázaného přátelství vstřícnější k oživení předchozí série. Zabka tento zájem sdílel.

„Pro Billyho a mě hloubka a úroveň našeho přátelství a naší společné historie nakonec přesáhla představitelné, stejně jako tento seriál,“ komentoval pak Macchio pro people.com spolupráci na Cobra Kai se Zabkou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -