- Reklama -

Ralph Macchio přiznal, že jeho skutečný vztah s Williamem Zabkou připomíná děj seriálu Cobra Kai

V seriálu se nakonec Ralph Macchio a William Zabka jako odvěcí rivalové z Karate Kida usmířili. Ve skutečnosti přitom zažívali hodně podobný příběh.

- Reklama -

Ralph Macchio a William Zabka, respektive jejich postavy Daniel LeRusso a Johnny Lawrence, spolu soupeří už od filmu „Karate Kid“ z roku 1984. Jejich dospělé spory můžeme sledovat v seriálovém pokračování původního filmové trilogie, které vychází pod názvem „Cobra Kai„. Paradoxem úspěšné filmové a seriálové značky je, že vzájemné vztahy mezi ústředními herci se příliš neliší od těch na obrazovce.

Ralph Macchio poskytl nedávno rozhovor Guardianu, v němž se rozpovídal o knize Waxing On: The Karate Kid and Me. Ve své autobiografii totiž odhalil všechna svá tajemství, od lítosti nad dějovou linkou Elisabeth Shue až po obsazení do seriálu Přátelé. Ralph také učinil šokující přiznání, že si s Williamem Zabkou, svým slavným hereckým kolegou, v minulosti příliš nerozuměl.

Jedna rvačka na natáčení se vymkla kontrole

V prvních dvou dílech filmového Karate Kida ztvárnil Zabka zákeřného rváče, který nenechal LaRussa na pokoji a pravidelně ho šikanoval. Při natáčení se Zabka a Macchio podle Guardianu měli asi ve stejné oblibě jako jejich filmové postavy. Tedy vůbec, a to až do té míry, že pro ně bylo náročné natáčet společné scény.

„Co se začalo natáčet, Macchio a Zabka si nikdy úplně nepřirostli k srdci,“ prozradil Guardian.

V určitém okamžiku se pak věci naprosto vymkly kontrole a Ralph Macchio se při jednom ze soubojů dokonce zranil. Nehoda, při níž Ralph během natáčení halloweenské bitky po jedné ráně padl do bezvědomí, podle Guardianu vystihuje intenzitu neshod.

Usmíření nad hrobem pana Miyagiho

Vzájemné antipatie nejspíš stály i za tím, že se oblíbení herci po ukončení Karata Kida téměř nevídali, přestože veřejně jeden druhého jen chválili. Začali spolu vycházet až po letech, konkrétně v roce 2005, kdy se znovu setkali na pohřbu Pata Mority (představitele pana Miyagiho), píše goodhousekeeping.com.

„Po Karate Kidovi jsem s Williamem příliš nekomunikoval,“ přiznal Macchio. „Neviděl jsem ho dvacet let. Na Patově pohřbu jsme se opět setkali. A bylo to setkání z úplně jiné perspektivy – truchlili jsme tam za kamaráda. Nebyl to jen herec, který hrál ve filmu hajzla – najednou jsme se více propojili jako lidské bytosti a přátelé.“

Ralph Macchio pak byl v důsledku jejich nově navázaného přátelství vstřícnější k oživení předchozí série. Zabka tento zájem sdílel.

„Pro Billyho a mě hloubka a úroveň našeho přátelství a naší společné historie nakonec přesáhla představitelné, stejně jako tento seriál,“ komentoval pak Macchio pro people.com spolupráci na Cobra Kai se Zabkou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -