- Reklama -

Ralph Macchio přiznal, že jeho skutečný vztah s Williamem Zabkou připomíná děj seriálu Cobra Kai

V seriálu se nakonec Ralph Macchio a William Zabka jako odvěcí rivalové z Karate Kida usmířili. Ve skutečnosti přitom zažívali hodně podobný příběh.

- Reklama -

Ralph Macchio a William Zabka, respektive jejich postavy Daniel LeRusso a Johnny Lawrence, spolu soupeří už od filmu „Karate Kid“ z roku 1984. Jejich dospělé spory můžeme sledovat v seriálovém pokračování původního filmové trilogie, které vychází pod názvem „Cobra Kai„. Paradoxem úspěšné filmové a seriálové značky je, že vzájemné vztahy mezi ústředními herci se příliš neliší od těch na obrazovce.

Ralph Macchio poskytl nedávno rozhovor Guardianu, v němž se rozpovídal o knize Waxing On: The Karate Kid and Me. Ve své autobiografii totiž odhalil všechna svá tajemství, od lítosti nad dějovou linkou Elisabeth Shue až po obsazení do seriálu Přátelé. Ralph také učinil šokující přiznání, že si s Williamem Zabkou, svým slavným hereckým kolegou, v minulosti příliš nerozuměl.

Jedna rvačka na natáčení se vymkla kontrole

V prvních dvou dílech filmového Karate Kida ztvárnil Zabka zákeřného rváče, který nenechal LaRussa na pokoji a pravidelně ho šikanoval. Při natáčení se Zabka a Macchio podle Guardianu měli asi ve stejné oblibě jako jejich filmové postavy. Tedy vůbec, a to až do té míry, že pro ně bylo náročné natáčet společné scény.

„Co se začalo natáčet, Macchio a Zabka si nikdy úplně nepřirostli k srdci,“ prozradil Guardian.

- Reklama -

V určitém okamžiku se pak věci naprosto vymkly kontrole a Ralph Macchio se při jednom ze soubojů dokonce zranil. Nehoda, při níž Ralph během natáčení halloweenské bitky po jedné ráně padl do bezvědomí, podle Guardianu vystihuje intenzitu neshod.

Usmíření nad hrobem pana Miyagiho

Vzájemné antipatie nejspíš stály i za tím, že se oblíbení herci po ukončení Karata Kida téměř nevídali, přestože veřejně jeden druhého jen chválili. Začali spolu vycházet až po letech, konkrétně v roce 2005, kdy se znovu setkali na pohřbu Pata Mority (představitele pana Miyagiho), píše goodhousekeeping.com.

„Po Karate Kidovi jsem s Williamem příliš nekomunikoval,“ přiznal Macchio. „Neviděl jsem ho dvacet let. Na Patově pohřbu jsme se opět setkali. A bylo to setkání z úplně jiné perspektivy – truchlili jsme tam za kamaráda. Nebyl to jen herec, který hrál ve filmu hajzla – najednou jsme se více propojili jako lidské bytosti a přátelé.“

Ralph Macchio pak byl v důsledku jejich nově navázaného přátelství vstřícnější k oživení předchozí série. Zabka tento zájem sdílel.

„Pro Billyho a mě hloubka a úroveň našeho přátelství a naší společné historie nakonec přesáhla představitelné, stejně jako tento seriál,“ komentoval pak Macchio pro people.com spolupráci na Cobra Kai se Zabkou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -