- Reklama -

Cobra Kai 5. řada: Trailer láká na další velký souboj

Další série seriálu Cobra Kai bude mít premiéru dříve, než se očekávalo. Už za pár dní… A k dispozici je také nový trailer na nadcházející epizody.

- Reklama -

Seriál „Cobra Kai“ sleduje životy Daniela (Ralph Macchio), Johnnyho (William Zabka), jejich rodin a studentů karate 30 let po událostech filmu „Karate Kid“ z 80. let.

Ze seriálu se stal hit, u kterého Netflix za pár dní představí už 5. sérii. Netflix už dokonce zveřejnil první oficiální upoutávku na 5. řadu seriálu, která opět láká na akci v dojo bývalých nesmiřitelných protivníků.

Čeká nás velký souboj s Terry Silverem

O čem bude další řada? Po karate turnaji v celém údolí z předchozí sezóny je v 5. sezóně jasné, že Terry Silver, který má nyní tělocvičnu Cobra Kai zcela pod kontrolou, hodlá rozšířit dódžó po celém San Fernando Valley, píše Variety.com.

Terry a jeho instruktoři z Cobra Kai budou šířit svůj brutální způsob boje jako by to byl covid. Dostanou se všude, pokud je někdo nezastaví. A aby Terryho porazil, rozhodne se Daniel LaRusso spojit s bývalým protivníkem, protože Kreese je ve vězení a Johnny Lawrence ukončil svou kariéru karatisty, aby se mohl soustředit na napravení škod, které napáchal.

Nové epizody budou plné starých známých

Fotky k páté sérii seriálu, která bude mít premiéru 9. září, dávají divákům možnost nahlédnout do toho, co je čeká. Jak informoval web esquire.com, Daniel a Johnny jsou nuceni získat nové i známé tváře, aby bojovali proti převzetí. Neznámé jsou zatím podrobnosti Barnesova návratu.

V seriálu se kromě Ralpha Macchia a Williama Zabky představí i Martin Kove jako John Kreese, Thomas Ian Griffith jako Terry Silver, Randee Heller jako Lucille LaRusso a Yuji Okumoto jako Chozen Toguchi. Ti všichni patří mezi herce z původního filmu, kteří se vracejí v seriálu „Cobra Kai“. Vedle vedle nich v seriálu září také Tanner Buchanan, Xolo Mariduea, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Jacob Bertrand, Peyton Listová a další.

Nová řada představí divákům 10 nových epizod, které budou k dispozici najednou. Pátá sezóna byla potvrzena již v srpnu 2021, tedy několik měsíců před premiérou čtvrté sezóny. Premiéra je 9. září.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -