- Reklama -

Cobra Kai 5. řada: Trailer láká na další velký souboj

Další série seriálu Cobra Kai bude mít premiéru dříve, než se očekávalo. Už za pár dní… A k dispozici je také nový trailer na nadcházející epizody.

- Reklama -

Seriál „Cobra Kai“ sleduje životy Daniela (Ralph Macchio), Johnnyho (William Zabka), jejich rodin a studentů karate 30 let po událostech filmu „Karate Kid“ z 80. let.

Ze seriálu se stal hit, u kterého Netflix za pár dní představí už 5. sérii. Netflix už dokonce zveřejnil první oficiální upoutávku na 5. řadu seriálu, která opět láká na akci v dojo bývalých nesmiřitelných protivníků.

Čeká nás velký souboj s Terry Silverem

O čem bude další řada? Po karate turnaji v celém údolí z předchozí sezóny je v 5. sezóně jasné, že Terry Silver, který má nyní tělocvičnu Cobra Kai zcela pod kontrolou, hodlá rozšířit dódžó po celém San Fernando Valley, píše Variety.com.

Terry a jeho instruktoři z Cobra Kai budou šířit svůj brutální způsob boje jako by to byl covid. Dostanou se všude, pokud je někdo nezastaví. A aby Terryho porazil, rozhodne se Daniel LaRusso spojit s bývalým protivníkem, protože Kreese je ve vězení a Johnny Lawrence ukončil svou kariéru karatisty, aby se mohl soustředit na napravení škod, které napáchal.

- Reklama -

Nové epizody budou plné starých známých

Fotky k páté sérii seriálu, která bude mít premiéru 9. září, dávají divákům možnost nahlédnout do toho, co je čeká. Jak informoval web esquire.com, Daniel a Johnny jsou nuceni získat nové i známé tváře, aby bojovali proti převzetí. Neznámé jsou zatím podrobnosti Barnesova návratu.

V seriálu se kromě Ralpha Macchia a Williama Zabky představí i Martin Kove jako John Kreese, Thomas Ian Griffith jako Terry Silver, Randee Heller jako Lucille LaRusso a Yuji Okumoto jako Chozen Toguchi. Ti všichni patří mezi herce z původního filmu, kteří se vracejí v seriálu „Cobra Kai“. Vedle vedle nich v seriálu září také Tanner Buchanan, Xolo Mariduea, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Jacob Bertrand, Peyton Listová a další.

Nová řada představí divákům 10 nových epizod, které budou k dispozici najednou. Pátá sezóna byla potvrzena již v srpnu 2021, tedy několik měsíců před premiérou čtvrté sezóny. Premiéra je 9. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -