- Reklama -

Cobra Kai 5. řada: Trailer láká na další velký souboj

Další série seriálu Cobra Kai bude mít premiéru dříve, než se očekávalo. Už za pár dní… A k dispozici je také nový trailer na nadcházející epizody.

- Reklama -

Seriál „Cobra Kai“ sleduje životy Daniela (Ralph Macchio), Johnnyho (William Zabka), jejich rodin a studentů karate 30 let po událostech filmu „Karate Kid“ z 80. let.

Ze seriálu se stal hit, u kterého Netflix za pár dní představí už 5. sérii. Netflix už dokonce zveřejnil první oficiální upoutávku na 5. řadu seriálu, která opět láká na akci v dojo bývalých nesmiřitelných protivníků.

Čeká nás velký souboj s Terry Silverem

O čem bude další řada? Po karate turnaji v celém údolí z předchozí sezóny je v 5. sezóně jasné, že Terry Silver, který má nyní tělocvičnu Cobra Kai zcela pod kontrolou, hodlá rozšířit dódžó po celém San Fernando Valley, píše Variety.com.

Terry a jeho instruktoři z Cobra Kai budou šířit svůj brutální způsob boje jako by to byl covid. Dostanou se všude, pokud je někdo nezastaví. A aby Terryho porazil, rozhodne se Daniel LaRusso spojit s bývalým protivníkem, protože Kreese je ve vězení a Johnny Lawrence ukončil svou kariéru karatisty, aby se mohl soustředit na napravení škod, které napáchal.

Nové epizody budou plné starých známých

Fotky k páté sérii seriálu, která bude mít premiéru 9. září, dávají divákům možnost nahlédnout do toho, co je čeká. Jak informoval web esquire.com, Daniel a Johnny jsou nuceni získat nové i známé tváře, aby bojovali proti převzetí. Neznámé jsou zatím podrobnosti Barnesova návratu.

V seriálu se kromě Ralpha Macchia a Williama Zabky představí i Martin Kove jako John Kreese, Thomas Ian Griffith jako Terry Silver, Randee Heller jako Lucille LaRusso a Yuji Okumoto jako Chozen Toguchi. Ti všichni patří mezi herce z původního filmu, kteří se vracejí v seriálu „Cobra Kai“. Vedle vedle nich v seriálu září také Tanner Buchanan, Xolo Mariduea, Mary Mouser, Courtney Henggeler, Jacob Bertrand, Peyton Listová a další.

Nová řada představí divákům 10 nových epizod, které budou k dispozici najednou. Pátá sezóna byla potvrzena již v srpnu 2021, tedy několik měsíců před premiérou čtvrté sezóny. Premiéra je 9. září.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -