- Reklama -

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.

- Reklama -

Po uvedení 5. série Cobra Kai na Netflixu v září 2022 fanoušci netrpělivě čekali na potvrzení návratu seriálu. Bohužel se ho dočkali tím nejhorším možným způsobem, píše whats-on-netflix.com. Dozvěděli se, že nadcházející sezóna bude poslední…

Seriál původně začínal jako originál na YouTube. Jeho přesun na Netflix po dvou sezónách mu přinesl ještě větší úspěch a popularitu. Příběh je pokračováním oblíbených filmů o Karate Kidovi a odehrává se 34 let po událostech prvního filmu. Po úspěchu páté řady seriálu se všichni těší na šestou sérii Cobra Kai.

O čem bude šestá série Cobra Kai?

Poslední díl pokračování série Karate Kid držel fanoušky na uzdě, když se Daniel LaRusso (v podání Ralpha Macchia) a Johnny Lawrence (v podání Williama Zabky) snažili odhalit špínu na svého nepřítele Terryho. Seriál skončil tím, že karma konečně dohnala senseie z dódžó Cobra Kai. A nechal diváky v očekávání, co bude s postavami dál a zda bude další série.

Dne 20. ledna přišlo oznámení, že seriál je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Streamovací služba zveřejnila video, ve kterém láká na „největší… nejhorší“ sezónu, aniž by prozradila datum premiéry. Tvůrci seriálu Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg přiznali, že je sice hořkosladké seriál ukončit, ale umožňuje jim to uspokojivě uzavřít Cobra Kai.

Konec přijde podle původního plánu

„Znovu seznámit svět s vesmírem Karate Kida nám bylo ohromnou ctí,“ uvedla trojice v prohlášení podle stránek hollywoodreporter.com. „Natáčení Cobry Kai nám umožnilo vstoupit do stejného posvátného dódžó, které kdysi obývali skvělý Robert Mark Kamen, John Avildsen, Jerry Weintraub a všichni úžasní členové původního obsazení. Umožnilo nám to také hrát si na senseie, rozšířit původní dějové linie a zrodit novou generaci smolařů. Ani jednou jsme tuto příležitost nebrali jako samozřejmost.“

„Naším cílem z prvního dne s Cobra Kai vždy bylo, že ho ukončíme za našich podmínek a zanecháme Údolí v čase a na místě, které jsme si vždy představovali. Proto s nesmírnou hrdostí a vděčností můžeme oznámit, že se nám to podařilo. Nadcházející šestá sezóna bude znamenat závěr seriálu Cobra Kai.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -