- Reklama -

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.

- Reklama -

Po uvedení 5. série Cobra Kai na Netflixu v září 2022 fanoušci netrpělivě čekali na potvrzení návratu seriálu. Bohužel se ho dočkali tím nejhorším možným způsobem, píše whats-on-netflix.com. Dozvěděli se, že nadcházející sezóna bude poslední…

Seriál původně začínal jako originál na YouTube. Jeho přesun na Netflix po dvou sezónách mu přinesl ještě větší úspěch a popularitu. Příběh je pokračováním oblíbených filmů o Karate Kidovi a odehrává se 34 let po událostech prvního filmu. Po úspěchu páté řady seriálu se všichni těší na šestou sérii Cobra Kai.

O čem bude šestá série Cobra Kai?

Poslední díl pokračování série Karate Kid držel fanoušky na uzdě, když se Daniel LaRusso (v podání Ralpha Macchia) a Johnny Lawrence (v podání Williama Zabky) snažili odhalit špínu na svého nepřítele Terryho. Seriál skončil tím, že karma konečně dohnala senseie z dódžó Cobra Kai. A nechal diváky v očekávání, co bude s postavami dál a zda bude další série.

Dne 20. ledna přišlo oznámení, že seriál je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Streamovací služba zveřejnila video, ve kterém láká na „největší… nejhorší“ sezónu, aniž by prozradila datum premiéry. Tvůrci seriálu Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg přiznali, že je sice hořkosladké seriál ukončit, ale umožňuje jim to uspokojivě uzavřít Cobra Kai.

- Reklama -

Konec přijde podle původního plánu

„Znovu seznámit svět s vesmírem Karate Kida nám bylo ohromnou ctí,“ uvedla trojice v prohlášení podle stránek hollywoodreporter.com. „Natáčení Cobry Kai nám umožnilo vstoupit do stejného posvátného dódžó, které kdysi obývali skvělý Robert Mark Kamen, John Avildsen, Jerry Weintraub a všichni úžasní členové původního obsazení. Umožnilo nám to také hrát si na senseie, rozšířit původní dějové linie a zrodit novou generaci smolařů. Ani jednou jsme tuto příležitost nebrali jako samozřejmost.“

„Naším cílem z prvního dne s Cobra Kai vždy bylo, že ho ukončíme za našich podmínek a zanecháme Údolí v čase a na místě, které jsme si vždy představovali. Proto s nesmírnou hrdostí a vděčností můžeme oznámit, že se nám to podařilo. Nadcházející šestá sezóna bude znamenat závěr seriálu Cobra Kai.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -