- Reklama -

Cobra Kai 6. řada: Nové epizody celý příběh uzavřou

Seriál Cobra Kai je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Tvůrci prohlásili, že jsou hrdí na to, že seriál ukončí za vlastních podmínek.

- Reklama -

Po uvedení 5. série Cobra Kai na Netflixu v září 2022 fanoušci netrpělivě čekali na potvrzení návratu seriálu. Bohužel se ho dočkali tím nejhorším možným způsobem, píše whats-on-netflix.com. Dozvěděli se, že nadcházející sezóna bude poslední…

Seriál původně začínal jako originál na YouTube. Jeho přesun na Netflix po dvou sezónách mu přinesl ještě větší úspěch a popularitu. Příběh je pokračováním oblíbených filmů o Karate Kidovi a odehrává se 34 let po událostech prvního filmu. Po úspěchu páté řady seriálu se všichni těší na šestou sérii Cobra Kai.

O čem bude šestá série Cobra Kai?

Poslední díl pokračování série Karate Kid držel fanoušky na uzdě, když se Daniel LaRusso (v podání Ralpha Macchia) a Johnny Lawrence (v podání Williama Zabky) snažili odhalit špínu na svého nepřítele Terryho. Seriál skončil tím, že karma konečně dohnala senseie z dódžó Cobra Kai. A nechal diváky v očekávání, co bude s postavami dál a zda bude další série.

Dne 20. ledna přišlo oznámení, že seriál je obnovený pro šestou a poslední sezónu. Streamovací služba zveřejnila video, ve kterém láká na „největší… nejhorší“ sezónu, aniž by prozradila datum premiéry. Tvůrci seriálu Josh Heald, Jon Hurwitz a Hayden Schlossberg přiznali, že je sice hořkosladké seriál ukončit, ale umožňuje jim to uspokojivě uzavřít Cobra Kai.

- Reklama -

Konec přijde podle původního plánu

„Znovu seznámit svět s vesmírem Karate Kida nám bylo ohromnou ctí,“ uvedla trojice v prohlášení podle stránek hollywoodreporter.com. „Natáčení Cobry Kai nám umožnilo vstoupit do stejného posvátného dódžó, které kdysi obývali skvělý Robert Mark Kamen, John Avildsen, Jerry Weintraub a všichni úžasní členové původního obsazení. Umožnilo nám to také hrát si na senseie, rozšířit původní dějové linie a zrodit novou generaci smolařů. Ani jednou jsme tuto příležitost nebrali jako samozřejmost.“

„Naším cílem z prvního dne s Cobra Kai vždy bylo, že ho ukončíme za našich podmínek a zanecháme Údolí v čase a na místě, které jsme si vždy představovali. Proto s nesmírnou hrdostí a vděčností můžeme oznámit, že se nám to podařilo. Nadcházející šestá sezóna bude znamenat závěr seriálu Cobra Kai.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.

Amber Heardová u soudu tvrdila, že za její konec v Aquamanovi může Jason Momoa

Po neúspěšném soudním sporu proti Johnnymu Deppovi se Amber Heardová rozhodla jít k soudu kvůli kolegům Jasonovi Momoovi a režisérovi Jamesi Wanovi kvůli jejich chování na place při natáčení pokračování Aquamana.

Poskrvněná pověst Vince Vaugna: Při kolegově sporu se postavil na stranu rasismu

Na počátku 21. století patřil Vince Vaughn mezi nejobsazovanější hollywoodské herce, pak ale jeho kariéru nabrala nečekaný směr a rolí mu ubývalo. Jedním z důvodů, proč to tak je, může být i spor jeho černošského kolegy kvůli filmu Trable v ráji, při kterém se Vaughn nezachoval zrovna nejlépe.

Kevin Costner si filmem Vodní svět málem úplně zničil kariéru

Kevin Costner patří už léta mezi uznávané herce, ale v devadesátých letech se neúspěšným filmem téměř připravil o slušně rozjetou kariéru.

Nejapný žert v Bradavicích: Alan Rickman legendárně ztrapnil Daniela Radcliffa

Když Daniel Radcliffe propagoval svůj film "Rohy", obrátil se na skrz Reddit na fanoušky a odpověděl jim na řadu otázek . Jak se dalo čekat, nejvíc jich směřovalo na jeho účinkování ve filmech Harry Potter. Radcliffe přiznal, že se při natáčení stal obětí "pranku" od Alana Rickmana.

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -