- Reklama -

Cobra Kai 6. série: V pokračování věří tvůrci i herci. Netflix zatím váhá

Pátá série Cobra Kai možná nebude tou poslední. Netflix sice zatím pokračování neoznámil, ale v plánu ho mají jak tvůrci, tak hlavní představitelé.

- Reklama -

(upozornění: článek obsahuje spoilery 5. řady seriálu Cobra Kai)

Pátá sezóna seriálu Cobra Kai byla z velké části o uzavírání starých ran a navazování zvláštních partnerství pro společné dobro. Zamýšlený radostný závěr zkomplikoval útěk Johna Kreese (hraje ho Martin Kove) z vězení a Silverovy nenaplněné záměry globálního růstu. Prostor pro případnou šestou sérii tak zůstává stále otevřený.

To ostatně ve zprávě na Twitteru potrvdil i tvůrce seriálu Jon Hurwitz, který naznačil, že šestá sezóna přijde. Oznámil, že spolu se spolutvůrci Haydenem Schlossbergem a Joshem Healdem nejdřív zapracuje na jiném projektu, akční komedii pro Netflix s názvem Obliterated. Pak by se ale do Cobra Kai 6. série, jak naznačují jeho slova, měl pustit, informoval menshealth.com.

Úplný konec to není, věří Ralph Macchio

„Vždycky je tu úrodná půda pro další příběh a samozřejmě tomu napomáhá i nastavení, jak tato sezóna skončí,“ řekl pro pro TheWrap i seriálový Daniel LaRusso, herec Ralph Macchio.

„Pátá sezóna opravdu končí způsobem, kdy máte pocit: ‚Dobře, máme to za sebou! Ze strany LaRusso by Amanda a Daniel mohli jít na večeři a nemluvit o karate celý večer nebo možná celý víkend. Ale byla zaseta semínka, možná mezinárodní semínka, která říkají, že to možná ještě úplný konec není,“ dodal.

Netflix s prodloužením zatím otálí

Na úspěchu seriálu nezměnil nic ani přechod z Youtube k Netflixu. William Zabka, který hraje Johnnyho Lawrence, tvrdí, že seriál se „vyrábí stejně“ pro Netflix i YouTube.

„Naštěstí jsme se na YouTube uchytili a byli skvělí. Nechali nám tvůrčí svobodu experimentovat a my jsme tento model převzali a Netflix nás nechává dělat to samé, co funguje. Takže zkušenost z produkčního hlediska je stejná. Ale zkušenost, co se týče propagace Netflixu a toho, jak je velký a široký, a tamního propagačního týmu, byla pro nás úplně novým vesmírem.“

Netflix zatím prodloužení šesté série seriálu Cobra Kai oficiálně neoznámil. Cobra Kai se ale díky své sledovanosti možná stane výjimkou z pravidla předčasného rušení seriálů Netflixem a pravděpodobnost, že se Daniel, Johnny a jejich vysoce nakopnuté obsazení vrátí v 6. sérii, je velká, píše screenrant.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -