- Reklama -

Cobra Kai 6. série: V pokračování věří tvůrci i herci. Netflix zatím váhá

Pátá série Cobra Kai možná nebude tou poslední. Netflix sice zatím pokračování neoznámil, ale v plánu ho mají jak tvůrci, tak hlavní představitelé.

- Reklama -

(upozornění: článek obsahuje spoilery 5. řady seriálu Cobra Kai)

Pátá sezóna seriálu Cobra Kai byla z velké části o uzavírání starých ran a navazování zvláštních partnerství pro společné dobro. Zamýšlený radostný závěr zkomplikoval útěk Johna Kreese (hraje ho Martin Kove) z vězení a Silverovy nenaplněné záměry globálního růstu. Prostor pro případnou šestou sérii tak zůstává stále otevřený.

To ostatně ve zprávě na Twitteru potrvdil i tvůrce seriálu Jon Hurwitz, který naznačil, že šestá sezóna přijde. Oznámil, že spolu se spolutvůrci Haydenem Schlossbergem a Joshem Healdem nejdřív zapracuje na jiném projektu, akční komedii pro Netflix s názvem Obliterated. Pak by se ale do Cobra Kai 6. série, jak naznačují jeho slova, měl pustit, informoval menshealth.com.

- Reklama -

Úplný konec to není, věří Ralph Macchio

„Vždycky je tu úrodná půda pro další příběh a samozřejmě tomu napomáhá i nastavení, jak tato sezóna skončí,“ řekl pro pro TheWrap i seriálový Daniel LaRusso, herec Ralph Macchio.

„Pátá sezóna opravdu končí způsobem, kdy máte pocit: ‚Dobře, máme to za sebou! Ze strany LaRusso by Amanda a Daniel mohli jít na večeři a nemluvit o karate celý večer nebo možná celý víkend. Ale byla zaseta semínka, možná mezinárodní semínka, která říkají, že to možná ještě úplný konec není,“ dodal.

Netflix s prodloužením zatím otálí

Na úspěchu seriálu nezměnil nic ani přechod z Youtube k Netflixu. William Zabka, který hraje Johnnyho Lawrence, tvrdí, že seriál se „vyrábí stejně“ pro Netflix i YouTube.

„Naštěstí jsme se na YouTube uchytili a byli skvělí. Nechali nám tvůrčí svobodu experimentovat a my jsme tento model převzali a Netflix nás nechává dělat to samé, co funguje. Takže zkušenost z produkčního hlediska je stejná. Ale zkušenost, co se týče propagace Netflixu a toho, jak je velký a široký, a tamního propagačního týmu, byla pro nás úplně novým vesmírem.“

Netflix zatím prodloužení šesté série seriálu Cobra Kai oficiálně neoznámil. Cobra Kai se ale díky své sledovanosti možná stane výjimkou z pravidla předčasného rušení seriálů Netflixem a pravděpodobnost, že se Daniel, Johnny a jejich vysoce nakopnuté obsazení vrátí v 6. sérii, je velká, píše screenrant.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -