- Reklama -

Cobra Kai 6. série: V pokračování věří tvůrci i herci. Netflix zatím váhá

Pátá série Cobra Kai možná nebude tou poslední. Netflix sice zatím pokračování neoznámil, ale v plánu ho mají jak tvůrci, tak hlavní představitelé.

- Reklama -

(upozornění: článek obsahuje spoilery 5. řady seriálu Cobra Kai)

Pátá sezóna seriálu Cobra Kai byla z velké části o uzavírání starých ran a navazování zvláštních partnerství pro společné dobro. Zamýšlený radostný závěr zkomplikoval útěk Johna Kreese (hraje ho Martin Kove) z vězení a Silverovy nenaplněné záměry globálního růstu. Prostor pro případnou šestou sérii tak zůstává stále otevřený.

To ostatně ve zprávě na Twitteru potrvdil i tvůrce seriálu Jon Hurwitz, který naznačil, že šestá sezóna přijde. Oznámil, že spolu se spolutvůrci Haydenem Schlossbergem a Joshem Healdem nejdřív zapracuje na jiném projektu, akční komedii pro Netflix s názvem Obliterated. Pak by se ale do Cobra Kai 6. série, jak naznačují jeho slova, měl pustit, informoval menshealth.com.

- Reklama -

Úplný konec to není, věří Ralph Macchio

„Vždycky je tu úrodná půda pro další příběh a samozřejmě tomu napomáhá i nastavení, jak tato sezóna skončí,“ řekl pro pro TheWrap i seriálový Daniel LaRusso, herec Ralph Macchio.

„Pátá sezóna opravdu končí způsobem, kdy máte pocit: ‚Dobře, máme to za sebou! Ze strany LaRusso by Amanda a Daniel mohli jít na večeři a nemluvit o karate celý večer nebo možná celý víkend. Ale byla zaseta semínka, možná mezinárodní semínka, která říkají, že to možná ještě úplný konec není,“ dodal.

Netflix s prodloužením zatím otálí

Na úspěchu seriálu nezměnil nic ani přechod z Youtube k Netflixu. William Zabka, který hraje Johnnyho Lawrence, tvrdí, že seriál se „vyrábí stejně“ pro Netflix i YouTube.

„Naštěstí jsme se na YouTube uchytili a byli skvělí. Nechali nám tvůrčí svobodu experimentovat a my jsme tento model převzali a Netflix nás nechává dělat to samé, co funguje. Takže zkušenost z produkčního hlediska je stejná. Ale zkušenost, co se týče propagace Netflixu a toho, jak je velký a široký, a tamního propagačního týmu, byla pro nás úplně novým vesmírem.“

Netflix zatím prodloužení šesté série seriálu Cobra Kai oficiálně neoznámil. Cobra Kai se ale díky své sledovanosti možná stane výjimkou z pravidla předčasného rušení seriálů Netflixem a pravděpodobnost, že se Daniel, Johnny a jejich vysoce nakopnuté obsazení vrátí v 6. sérii, je velká, píše screenrant.com.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Arnold Schwarzenegger trpěl při natáčení Conana: Musel kousat do mrtvého supa

Arnold Schwarzenegger zavzpomínal na své těžké začátky ve světě filmu, kdy musel podstupovat kvůli rolím nejrůznější nepříjemnosti.

Julia Robertsová přiznala, že se při společném natáčení stala terčem vtipu Toma Hankse

V Hollywoodu je na přátelství mezi dvěma mega-hvězdami něco zvláštního, protože nebývá moc časté. Jedno vzácné přátelské pouto, které vyčnívá nad ostatní, nalezneme u Tom Hankse a Julie Robertsové. Julia Robertsová se před časem nadšeně rozpovídala o svém obdivovaném kolegovi a přiznala, že ji jednou na place nečekaně doběhl.

Objevily se bizarní záběry Charlieho Heatona z 5. řady Stranger Things

Blíží se pátá řada "Stranger Things", a tým za tímto úspěšným sci-fi seriálem od Netflixu nám opět připravuje obvyklou dávku záhadných náznaků ohledně toho, co nás v nové sezóně čeká. Jedním z posledních kousků informací se týká návratu postavy Jonathana Byerse, kterou ztvárňuje herec Charlie Heaton. Tedy aspoň zdánlivě.

Režisér Kingsmanů chce změnit Supermana: V hlavní roli Cavill a kopec zábavy

Filmový svět se chystá na nový pohled na Supermana. Režisér Matthew Vaughn a herec Henry Cavill se totiž chtějí spojit, aby dali tomuto ikonickému hrdinovi nový život plný barev a zábavy.

Pozlacený věk ukázal první trailer druhé série

Chystá se návrat plný vzrušený do éry roku 1883. Seriál Pozlacený věk totiž představil první trailer druhé řady.

Blíží se konec seriálu Koruna: Netflix oznámil datum premiéry závěrečné řady

S fanoušky je dneska poměrně těžké pořízení. I když tvůrci oblíbeného seriálu Koruna prozradili, kdy přijde premiéra poslední řady, ve fanoušcích se podle reakcí na sítích mísí různorodé pocity.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -