- Reklama -

Cobra Kai 6. série: V pokračování věří tvůrci i herci. Netflix zatím váhá

Pátá série Cobra Kai možná nebude tou poslední. Netflix sice zatím pokračování neoznámil, ale v plánu ho mají jak tvůrci, tak hlavní představitelé.

- Reklama -

(upozornění: článek obsahuje spoilery 5. řady seriálu Cobra Kai)

Pátá sezóna seriálu Cobra Kai byla z velké části o uzavírání starých ran a navazování zvláštních partnerství pro společné dobro. Zamýšlený radostný závěr zkomplikoval útěk Johna Kreese (hraje ho Martin Kove) z vězení a Silverovy nenaplněné záměry globálního růstu. Prostor pro případnou šestou sérii tak zůstává stále otevřený.

To ostatně ve zprávě na Twitteru potrvdil i tvůrce seriálu Jon Hurwitz, který naznačil, že šestá sezóna přijde. Oznámil, že spolu se spolutvůrci Haydenem Schlossbergem a Joshem Healdem nejdřív zapracuje na jiném projektu, akční komedii pro Netflix s názvem Obliterated. Pak by se ale do Cobra Kai 6. série, jak naznačují jeho slova, měl pustit, informoval menshealth.com.

Úplný konec to není, věří Ralph Macchio

„Vždycky je tu úrodná půda pro další příběh a samozřejmě tomu napomáhá i nastavení, jak tato sezóna skončí,“ řekl pro pro TheWrap i seriálový Daniel LaRusso, herec Ralph Macchio.

„Pátá sezóna opravdu končí způsobem, kdy máte pocit: ‚Dobře, máme to za sebou! Ze strany LaRusso by Amanda a Daniel mohli jít na večeři a nemluvit o karate celý večer nebo možná celý víkend. Ale byla zaseta semínka, možná mezinárodní semínka, která říkají, že to možná ještě úplný konec není,“ dodal.

Netflix s prodloužením zatím otálí

Na úspěchu seriálu nezměnil nic ani přechod z Youtube k Netflixu. William Zabka, který hraje Johnnyho Lawrence, tvrdí, že seriál se „vyrábí stejně“ pro Netflix i YouTube.

„Naštěstí jsme se na YouTube uchytili a byli skvělí. Nechali nám tvůrčí svobodu experimentovat a my jsme tento model převzali a Netflix nás nechává dělat to samé, co funguje. Takže zkušenost z produkčního hlediska je stejná. Ale zkušenost, co se týče propagace Netflixu a toho, jak je velký a široký, a tamního propagačního týmu, byla pro nás úplně novým vesmírem.“

Netflix zatím prodloužení šesté série seriálu Cobra Kai oficiálně neoznámil. Cobra Kai se ale díky své sledovanosti možná stane výjimkou z pravidla předčasného rušení seriálů Netflixem a pravděpodobnost, že se Daniel, Johnny a jejich vysoce nakopnuté obsazení vrátí v 6. sérii, je velká, píše screenrant.com.

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -