- Reklama -

Dámský gambit: Proč se Anya Taylor-Joy na seriál nekouká?

Hraje hlavní roli. A září v ní téměř jako slunce jako na nebi. Jenže Anya Taylor-Joy, která momentálně dobývá svět jako hlavní hrdinka seriálu Dámský gambit, z tohohle hitu moc neviděla. Jak je to možné?

- Reklama -

Dámský gambit je podle oficiální zprávy Netflixu vůbec nejúspěšnějším projektem, který kdy streamovací gigant uvedl. Za první týden ho vidělo 62 milionů domácností. Jenže hlavní hrdinka tohoto kritiky oceňovaného seriálu, přesněji řečeno její představitelka, si tento seriálový klenot nijak nevychutná. Vůbec totiž nesleduje své filmy. Říká, že prý není „dost krásná“ na to, aby mohla být na obrazovkách!

Mindrák jménem vzhled

Hvězda seriálu Anya Taylor-Joy přiznala, že se na sebe ve filmech vůbec nekouká, myslí si, že vypadá „divně“. „Nikdy jsem se necítila na to, že si o sobě budu někdy myslet, že jsem krásná,“ uvedla pro server The Sun. „Nemyslím si, že jsem dost krásná na to, abych byla ve filmech. Zní to pateticky a můj přítel mě varuje, že mě lidé budou za úplnou krávu, že říkám tyhle věci, ale myslím si prostě, že jsem na pohled divná.“

„Na svůj film do kina bych nikdy nešla. Krása toho, že jsi ve své vlastní kůži, pro mě spočívá hlavně v tom, že se nemusím dívat na svou vlastní tvář.“

Panický záchvat kvůli roli

Začátkem tohoto roku si Anya Taylor-Joy zahrála hlavní roli ve filmu Emma, ​​který byl natočen podle stejnojmenného románu Jane Austenové. Přiznala, že nejdřív z přijetí role málem zhroutila.

- Reklama -

„Skutečně jsem měla panický záchvat na Emmu, protože jsem si myslela: „Jsem první ošklivá Emma a nemůžu to udělat“, protože první můj dialog ve filmu je: Jsem hezká, chytrá a bohatá,“ svěřila se herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -