- Reklama -

Dámský gambit: Proč se Anya Taylor-Joy na seriál nekouká?

Hraje hlavní roli. A září v ní téměř jako slunce jako na nebi. Jenže Anya Taylor-Joy, která momentálně dobývá svět jako hlavní hrdinka seriálu Dámský gambit, z tohohle hitu moc neviděla. Jak je to možné?

- Reklama -

Dámský gambit je podle oficiální zprávy Netflixu vůbec nejúspěšnějším projektem, který kdy streamovací gigant uvedl. Za první týden ho vidělo 62 milionů domácností. Jenže hlavní hrdinka tohoto kritiky oceňovaného seriálu, přesněji řečeno její představitelka, si tento seriálový klenot nijak nevychutná. Vůbec totiž nesleduje své filmy. Říká, že prý není „dost krásná“ na to, aby mohla být na obrazovkách!

Mindrák jménem vzhled

Hvězda seriálu Anya Taylor-Joy přiznala, že se na sebe ve filmech vůbec nekouká, myslí si, že vypadá „divně“. „Nikdy jsem se necítila na to, že si o sobě budu někdy myslet, že jsem krásná,“ uvedla pro server The Sun. „Nemyslím si, že jsem dost krásná na to, abych byla ve filmech. Zní to pateticky a můj přítel mě varuje, že mě lidé budou za úplnou krávu, že říkám tyhle věci, ale myslím si prostě, že jsem na pohled divná.“

„Na svůj film do kina bych nikdy nešla. Krása toho, že jsi ve své vlastní kůži, pro mě spočívá hlavně v tom, že se nemusím dívat na svou vlastní tvář.“

Panický záchvat kvůli roli

Začátkem tohoto roku si Anya Taylor-Joy zahrála hlavní roli ve filmu Emma, ​​který byl natočen podle stejnojmenného románu Jane Austenové. Přiznala, že nejdřív z přijetí role málem zhroutila.

„Skutečně jsem měla panický záchvat na Emmu, protože jsem si myslela: „Jsem první ošklivá Emma a nemůžu to udělat“, protože první můj dialog ve filmu je: Jsem hezká, chytrá a bohatá,“ svěřila se herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -