- Reklama -

Dámský gambit: Proč se Anya Taylor-Joy na seriál nekouká?

Hraje hlavní roli. A září v ní téměř jako slunce jako na nebi. Jenže Anya Taylor-Joy, která momentálně dobývá svět jako hlavní hrdinka seriálu Dámský gambit, z tohohle hitu moc neviděla. Jak je to možné?

- Reklama -

Dámský gambit je podle oficiální zprávy Netflixu vůbec nejúspěšnějším projektem, který kdy streamovací gigant uvedl. Za první týden ho vidělo 62 milionů domácností. Jenže hlavní hrdinka tohoto kritiky oceňovaného seriálu, přesněji řečeno její představitelka, si tento seriálový klenot nijak nevychutná. Vůbec totiž nesleduje své filmy. Říká, že prý není „dost krásná“ na to, aby mohla být na obrazovkách!

Mindrák jménem vzhled

Hvězda seriálu Anya Taylor-Joy přiznala, že se na sebe ve filmech vůbec nekouká, myslí si, že vypadá „divně“. „Nikdy jsem se necítila na to, že si o sobě budu někdy myslet, že jsem krásná,“ uvedla pro server The Sun. „Nemyslím si, že jsem dost krásná na to, abych byla ve filmech. Zní to pateticky a můj přítel mě varuje, že mě lidé budou za úplnou krávu, že říkám tyhle věci, ale myslím si prostě, že jsem na pohled divná.“

„Na svůj film do kina bych nikdy nešla. Krása toho, že jsi ve své vlastní kůži, pro mě spočívá hlavně v tom, že se nemusím dívat na svou vlastní tvář.“

Panický záchvat kvůli roli

Začátkem tohoto roku si Anya Taylor-Joy zahrála hlavní roli ve filmu Emma, ​​který byl natočen podle stejnojmenného románu Jane Austenové. Přiznala, že nejdřív z přijetí role málem zhroutila.

- Reklama -

„Skutečně jsem měla panický záchvat na Emmu, protože jsem si myslela: „Jsem první ošklivá Emma a nemůžu to udělat“, protože první můj dialog ve filmu je: Jsem hezká, chytrá a bohatá,“ svěřila se herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -