- Reklama -

Dámský gambit: Proč se Anya Taylor-Joy na seriál nekouká?

Hraje hlavní roli. A září v ní téměř jako slunce jako na nebi. Jenže Anya Taylor-Joy, která momentálně dobývá svět jako hlavní hrdinka seriálu Dámský gambit, z tohohle hitu moc neviděla. Jak je to možné?

- Reklama -

Dámský gambit je podle oficiální zprávy Netflixu vůbec nejúspěšnějším projektem, který kdy streamovací gigant uvedl. Za první týden ho vidělo 62 milionů domácností. Jenže hlavní hrdinka tohoto kritiky oceňovaného seriálu, přesněji řečeno její představitelka, si tento seriálový klenot nijak nevychutná. Vůbec totiž nesleduje své filmy. Říká, že prý není „dost krásná“ na to, aby mohla být na obrazovkách!

Mindrák jménem vzhled

Hvězda seriálu Anya Taylor-Joy přiznala, že se na sebe ve filmech vůbec nekouká, myslí si, že vypadá „divně“. „Nikdy jsem se necítila na to, že si o sobě budu někdy myslet, že jsem krásná,“ uvedla pro server The Sun. „Nemyslím si, že jsem dost krásná na to, abych byla ve filmech. Zní to pateticky a můj přítel mě varuje, že mě lidé budou za úplnou krávu, že říkám tyhle věci, ale myslím si prostě, že jsem na pohled divná.“

„Na svůj film do kina bych nikdy nešla. Krása toho, že jsi ve své vlastní kůži, pro mě spočívá hlavně v tom, že se nemusím dívat na svou vlastní tvář.“

Panický záchvat kvůli roli

Začátkem tohoto roku si Anya Taylor-Joy zahrála hlavní roli ve filmu Emma, ​​který byl natočen podle stejnojmenného románu Jane Austenové. Přiznala, že nejdřív z přijetí role málem zhroutila.

„Skutečně jsem měla panický záchvat na Emmu, protože jsem si myslela: „Jsem první ošklivá Emma a nemůžu to udělat“, protože první můj dialog ve filmu je: Jsem hezká, chytrá a bohatá,“ svěřila se herečka.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -