- Reklama -

Drž se blízko 2. série: Vrátí se krimi na Netflix s dalšími díly?

Britský kriminální seriál Drž se blízko (Stay Close), se rychle zařadil mezi ty oblíbené. Dočkáme se v budoucnu ještě dalšího pokračování?

- Reklama -

Netflix seriál Drž se blízko natočil podle stejnojmenného románu Harlana Cobena. Děj se soustředí na zmizení Carltona Flynna, které odstartuje řetězec událostí týkajících se ženy v domácnosti, fotografa a policejního detektiva. Flynnovo zmizení přivede vyšetřovatele k nevyřešenému zmizení Stewarta Greena a seriál postupně rozvíjí síť zločinů, které se v něm odehrávají.

Po úspěchu premiérové sezóny se pochopitelně začalo mluvit o tom, zda a kdy se seriál Drž se blízko dočká své druhé sezóny na Netflixu. Seriál se poprvé ukázal v novém roce a byl plný temných zvratů. Také se ve většině zemí, kde se vysílal, rychle zařadil mezi nejsledovanější pořady. Jak to ale bude s dalšími epizodami?

Dočkáme se druhé série seriálu Drž se blízko?

Vzhledem k tomu, že seriál Stay Close se na Netflixu objevil teprve nedávno, je příliš brzy na to, abychom mohli říct, zda se chystá druhá série. Netflix si obvykle s vyhodnocením dává trochu načas. V tomto případě to ale prostě na prodloužení moc nevypadá…

Netflix označil Drž se blízko jako minisérii. To naznačuje, že druhá série není v plánu.Děj seriálu navíc kompletně pokrývá román, podle kterého vznikl, aniž by nechal velký prostor pro další sezónu. A navíc: čtyři spolupráce Harlana Cobena a Netflixu vyšly rovněž jako minisérie, aniž se dočkaly pokračování.

Proto je pravděpodobné, že „Drž se blízko“ ukáža stejný model.

Nicméně herečka Bethany Antonia uvedla, že prostor pro další příběh existuje, ale byl by nutný výrazný časový skok.

„Myslím, že vrátí, ale až za dlouhou dobu,“ řekla v rozhovoru pro Radio Times. „Bude to Kayleighina svatba, až jí bude tak 35 let, a pak uvidí žluté auto a vrátí se jí všechny vzpomínky.“

Přijdou jiné seriály…

Minisérie vznikla jako součást pětileté smlouvy, kterou Coben podepsal s Netflixem na adaptaci svých knih. I když se „Drž se blízko“ možná nedočká pokračování, rozhodně fanoušci nepřijdou o další napínavé příběhy, co vzejdou z této spolupráce.

„Budeme se [Coben a Netflix] snažit vytvořit budoucí seriály v různých zemích, právě teď vyvíjíme tři další, o kterých nemohu mluvit, jeden z nich je na novém území,“ řekl Coben pro deadline.com.

Fanoušci autora a kriminálního žánru tedy mohou v blízké budoucnosti čekat další zábavnou podívanou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -