- Reklama -

Drž se blízko 2. série: Vrátí se krimi na Netflix s dalšími díly?

Britský kriminální seriál Drž se blízko (Stay Close), se rychle zařadil mezi ty oblíbené. Dočkáme se v budoucnu ještě dalšího pokračování?

- Reklama -

Netflix seriál Drž se blízko natočil podle stejnojmenného románu Harlana Cobena. Děj se soustředí na zmizení Carltona Flynna, které odstartuje řetězec událostí týkajících se ženy v domácnosti, fotografa a policejního detektiva. Flynnovo zmizení přivede vyšetřovatele k nevyřešenému zmizení Stewarta Greena a seriál postupně rozvíjí síť zločinů, které se v něm odehrávají.

Po úspěchu premiérové sezóny se pochopitelně začalo mluvit o tom, zda a kdy se seriál Drž se blízko dočká své druhé sezóny na Netflixu. Seriál se poprvé ukázal v novém roce a byl plný temných zvratů. Také se ve většině zemí, kde se vysílal, rychle zařadil mezi nejsledovanější pořady. Jak to ale bude s dalšími epizodami?

Dočkáme se druhé série seriálu Drž se blízko?

Vzhledem k tomu, že seriál Stay Close se na Netflixu objevil teprve nedávno, je příliš brzy na to, abychom mohli říct, zda se chystá druhá série. Netflix si obvykle s vyhodnocením dává trochu načas. V tomto případě to ale prostě na prodloužení moc nevypadá…

Netflix označil Drž se blízko jako minisérii. To naznačuje, že druhá série není v plánu.Děj seriálu navíc kompletně pokrývá román, podle kterého vznikl, aniž by nechal velký prostor pro další sezónu. A navíc: čtyři spolupráce Harlana Cobena a Netflixu vyšly rovněž jako minisérie, aniž se dočkaly pokračování.

- Reklama -

Proto je pravděpodobné, že „Drž se blízko“ ukáža stejný model.

Nicméně herečka Bethany Antonia uvedla, že prostor pro další příběh existuje, ale byl by nutný výrazný časový skok.

„Myslím, že vrátí, ale až za dlouhou dobu,“ řekla v rozhovoru pro Radio Times. „Bude to Kayleighina svatba, až jí bude tak 35 let, a pak uvidí žluté auto a vrátí se jí všechny vzpomínky.“

Přijdou jiné seriály…

Minisérie vznikla jako součást pětileté smlouvy, kterou Coben podepsal s Netflixem na adaptaci svých knih. I když se „Drž se blízko“ možná nedočká pokračování, rozhodně fanoušci nepřijdou o další napínavé příběhy, co vzejdou z této spolupráce.

„Budeme se [Coben a Netflix] snažit vytvořit budoucí seriály v různých zemích, právě teď vyvíjíme tři další, o kterých nemohu mluvit, jeden z nich je na novém území,“ řekl Coben pro deadline.com.

Fanoušci autora a kriminálního žánru tedy mohou v blízké budoucnosti čekat další zábavnou podívanou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -