- Reklama -

Drž se blízko 2. série: Vrátí se krimi na Netflix s dalšími díly?

Britský kriminální seriál Drž se blízko (Stay Close), se rychle zařadil mezi ty oblíbené. Dočkáme se v budoucnu ještě dalšího pokračování?

- Reklama -

Netflix seriál Drž se blízko natočil podle stejnojmenného románu Harlana Cobena. Děj se soustředí na zmizení Carltona Flynna, které odstartuje řetězec událostí týkajících se ženy v domácnosti, fotografa a policejního detektiva. Flynnovo zmizení přivede vyšetřovatele k nevyřešenému zmizení Stewarta Greena a seriál postupně rozvíjí síť zločinů, které se v něm odehrávají.

Po úspěchu premiérové sezóny se pochopitelně začalo mluvit o tom, zda a kdy se seriál Drž se blízko dočká své druhé sezóny na Netflixu. Seriál se poprvé ukázal v novém roce a byl plný temných zvratů. Také se ve většině zemí, kde se vysílal, rychle zařadil mezi nejsledovanější pořady. Jak to ale bude s dalšími epizodami?

Dočkáme se druhé série seriálu Drž se blízko?

Vzhledem k tomu, že seriál Stay Close se na Netflixu objevil teprve nedávno, je příliš brzy na to, abychom mohli říct, zda se chystá druhá série. Netflix si obvykle s vyhodnocením dává trochu načas. V tomto případě to ale prostě na prodloužení moc nevypadá…

Netflix označil Drž se blízko jako minisérii. To naznačuje, že druhá série není v plánu.Děj seriálu navíc kompletně pokrývá román, podle kterého vznikl, aniž by nechal velký prostor pro další sezónu. A navíc: čtyři spolupráce Harlana Cobena a Netflixu vyšly rovněž jako minisérie, aniž se dočkaly pokračování.

- Reklama -

Proto je pravděpodobné, že „Drž se blízko“ ukáža stejný model.

Nicméně herečka Bethany Antonia uvedla, že prostor pro další příběh existuje, ale byl by nutný výrazný časový skok.

„Myslím, že vrátí, ale až za dlouhou dobu,“ řekla v rozhovoru pro Radio Times. „Bude to Kayleighina svatba, až jí bude tak 35 let, a pak uvidí žluté auto a vrátí se jí všechny vzpomínky.“

Přijdou jiné seriály…

Minisérie vznikla jako součást pětileté smlouvy, kterou Coben podepsal s Netflixem na adaptaci svých knih. I když se „Drž se blízko“ možná nedočká pokračování, rozhodně fanoušci nepřijdou o další napínavé příběhy, co vzejdou z této spolupráce.

„Budeme se [Coben a Netflix] snažit vytvořit budoucí seriály v různých zemích, právě teď vyvíjíme tři další, o kterých nemohu mluvit, jeden z nich je na novém území,“ řekl Coben pro deadline.com.

Fanoušci autora a kriminálního žánru tedy mohou v blízké budoucnosti čekat další zábavnou podívanou.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -