- Reklama -

Podzimní seriálové hity: Které novinky by neměly uniknout vaší pozornosti?

Příchod podzimu je pro televizního diváka něco jako předčasná vánoční nadílka. S návratem z dovolených se totiž váže uvedení seriálových novinek, na které se obvykle čeká celé léto. Které seriálové hity už brzy potěší své fanoušky?

- Reklama -

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora

25. října, Netflix

Oscarový režisér Guillermo del Toro sestavil kolekci hororových příběhů s herci jako Andrew Lincoln, Rupert Grint a Hannah Galway, které jsou plné násilných scén, zlověstných událostí a zvrácených nočních můr.

Koruna, 5. série

9. listopadu, Netflix

Poté, co 8. září zemřela královna, bylo natáčení uznávané královské ságy, v níž Imeldu Staunton v roli zesnulé panovnice nahradí Olivia Colman, z projevu úcty dočasně zastaveno. Do centra pozornosti se v 5. sérii dostane rozvod princezny Diany (Elizabeth Debicki) a prince Charlese (Dominic West), protože se děj přesune do 90. let.

- Reklama -

Vítejte v Chippendales

22. listopadu, Disney+

V tomto kriminálním dramatu podle skutečných událostí se zkoumají divoké začátky slavné taneční skupiny mužských striptérů. Příběh se soustředí na Somena Banerjeeho, zakladatele souboru, který je původem Ind (hraje ho Kumail Nanjiani), a na jeho akvizici zchátralého hollywoodského klubu, kde v roce 1979 Chippendales poprvé vystoupili. Za zdánlivým pozlátkem se však skrývaly zlověstné zločiny.

Wednesday

23. listopadu, Netflix

Osmidílný komediálně-hororový seriál v režii Tima Burtona se soustředí na Wednesday, dceru z Addamsovy rodiny, která je posedlá smrtí (hraje ji Jenna Ortega). Společensky neohrabaná teenagerka je po vyloučení z další školy poslána na Nevermore, akademii pro vyděděnce. Tam se snaží rozvíjet své psychické schopnosti, zastavit monstrózní vražedné řádění místních obyvatel a vyřešit nadpřirozenou záhadu. V hlavních rolích Morticie Addamsové a jejího manžela Gomeze se představí Catherine Zeta-Jonesová a herec ze seriálu Narcos Luis Guzmán, ředitelku školy Nevermore Larisu Weemsovou hraje Gwendoline Christieová ze Hry o trůny.

Willow

30. listopadu, Disney+

Seriálové pokračování fantasy filmu z roku 1988 se odehrává několik let po původním filmu ve stejném fantastickém prostředí s mýtickými tvory. Princezna Kit (Ruby Cruz) požádá o pomoc čarodějě Willowa Ufgooda, kterého hraje Warwick Davis, aby se vydal na nebezpečnou misi a našel svého uneseného bratra.

Zdroj:

variety.com, esquire.com, buzzfeed.com

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -