- Reklama -

Podzimní seriálové hity: Které novinky by neměly uniknout vaší pozornosti?

Příchod podzimu je pro televizního diváka něco jako předčasná vánoční nadílka. S návratem z dovolených se totiž váže uvedení seriálových novinek, na které se obvykle čeká celé léto. Které seriálové hity už brzy potěší své fanoušky?

- Reklama -

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora

25. října, Netflix

Oscarový režisér Guillermo del Toro sestavil kolekci hororových příběhů s herci jako Andrew Lincoln, Rupert Grint a Hannah Galway, které jsou plné násilných scén, zlověstných událostí a zvrácených nočních můr.

Koruna, 5. série

9. listopadu, Netflix

Poté, co 8. září zemřela královna, bylo natáčení uznávané královské ságy, v níž Imeldu Staunton v roli zesnulé panovnice nahradí Olivia Colman, z projevu úcty dočasně zastaveno. Do centra pozornosti se v 5. sérii dostane rozvod princezny Diany (Elizabeth Debicki) a prince Charlese (Dominic West), protože se děj přesune do 90. let.

- Reklama -

Vítejte v Chippendales

22. listopadu, Disney+

V tomto kriminálním dramatu podle skutečných událostí se zkoumají divoké začátky slavné taneční skupiny mužských striptérů. Příběh se soustředí na Somena Banerjeeho, zakladatele souboru, který je původem Ind (hraje ho Kumail Nanjiani), a na jeho akvizici zchátralého hollywoodského klubu, kde v roce 1979 Chippendales poprvé vystoupili. Za zdánlivým pozlátkem se však skrývaly zlověstné zločiny.

Wednesday

23. listopadu, Netflix

Osmidílný komediálně-hororový seriál v režii Tima Burtona se soustředí na Wednesday, dceru z Addamsovy rodiny, která je posedlá smrtí (hraje ji Jenna Ortega). Společensky neohrabaná teenagerka je po vyloučení z další školy poslána na Nevermore, akademii pro vyděděnce. Tam se snaží rozvíjet své psychické schopnosti, zastavit monstrózní vražedné řádění místních obyvatel a vyřešit nadpřirozenou záhadu. V hlavních rolích Morticie Addamsové a jejího manžela Gomeze se představí Catherine Zeta-Jonesová a herec ze seriálu Narcos Luis Guzmán, ředitelku školy Nevermore Larisu Weemsovou hraje Gwendoline Christieová ze Hry o trůny.

Willow

30. listopadu, Disney+

Seriálové pokračování fantasy filmu z roku 1988 se odehrává několik let po původním filmu ve stejném fantastickém prostředí s mýtickými tvory. Princezna Kit (Ruby Cruz) požádá o pomoc čarodějě Willowa Ufgooda, kterého hraje Warwick Davis, aby se vydal na nebezpečnou misi a našel svého uneseného bratra.

Zdroj:

variety.com, esquire.com, buzzfeed.com

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Jaké lásky se dočká Eloise Bridgetonová? Některé teorie ji spojují s Lordem Deblingem

Třetí sezóna oblíbeného seriálu Bridgertonovi sleduje především lásku Penelope a Colina, a tak trochu do pozadí ustoupil příběh Eloise Bridgertonové. Přitom pro mnoho fanoušků zůstává její milostný život a to, jak to s ním bude, stále otázkou spekulací.

Dave Bautista byl před rolí Draxe na dně. Musel si půjčovat i na dárky pro děti

Navzdory tomu, že si jako wrestlingový zápasník v organizaci WWE vydělal miliony dolarů, se Dave Bautista ocitl v obrovských finančních obtížích. Než získal svou roli jako Drax ve Strážcích galaxie, byl na tom tak zle, že si musel půjčovat skoro na všechno.

Hvězda hororu Záhada Blair Witch sekla s herectvím a věnuje se čarodějnictví

Horor Záhada Blair Witch způsobil v roce 1999 slušný povyk. Snímek s minimálním rozpočtem se stal celosvětovým hitem a přivedl do centra dění herečku jménem Heather Donahue, která spolu s kolegy Joshua Leonardem a Michaelem Williamsem hrála ve filmu pod svým skutečným jménem. Tohohle rozhodnutí následně začala Heather Donahue, dnes známá jako Rei Hance, velmi litovat.

Bill Murray při natáčení svého nejslavnějšího filmu najal neslyšící asistentku, aby naštval režiséra

Bill Murray, komediální génius a hvězda kultovního filmu "Na hromnice o den více", si během natáčení tohoto slavného snímku našel velmi nekonvenční způsob, jak naštvat režiséra Harolda Ramise.

Brad Pitt objasnil situaci kolem „neplánovaného polibku“ s Margot Robbie

Brad Pitt se nedávno nečekaně dostal do středu pozornosti kvůli svému vášnivému polibku s Margot Robbie. Neplánovaná pusa z filmového Babylonu totiž vyvolala mnohé otázky a komentáře.

Eddie Murphy nečekaně upřímně přiznal, co pro něj znamenají kruté kritiky jeho filmů

S více než padesáti filmy v jeho repertoáru, kariérou trvající desetiletí a řadou ocenění na svém kontě, Eddie Murphy patří k nejvýznamnějším hercům své generace. A také nejkritizovanějším… Nedávno přiznal, jaký má ke kritice svých filmů postoj.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -