- Reklama -

Podzimní seriálové hity: Které novinky by neměly uniknout vaší pozornosti?

Příchod podzimu je pro televizního diváka něco jako předčasná vánoční nadílka. S návratem z dovolených se totiž váže uvedení seriálových novinek, na které se obvykle čeká celé léto. Které seriálové hity už brzy potěší své fanoušky?

- Reklama -

Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora

25. října, Netflix

Oscarový režisér Guillermo del Toro sestavil kolekci hororových příběhů s herci jako Andrew Lincoln, Rupert Grint a Hannah Galway, které jsou plné násilných scén, zlověstných událostí a zvrácených nočních můr.

Koruna, 5. série

9. listopadu, Netflix

Poté, co 8. září zemřela královna, bylo natáčení uznávané královské ságy, v níž Imeldu Staunton v roli zesnulé panovnice nahradí Olivia Colman, z projevu úcty dočasně zastaveno. Do centra pozornosti se v 5. sérii dostane rozvod princezny Diany (Elizabeth Debicki) a prince Charlese (Dominic West), protože se děj přesune do 90. let.

Vítejte v Chippendales

22. listopadu, Disney+

V tomto kriminálním dramatu podle skutečných událostí se zkoumají divoké začátky slavné taneční skupiny mužských striptérů. Příběh se soustředí na Somena Banerjeeho, zakladatele souboru, který je původem Ind (hraje ho Kumail Nanjiani), a na jeho akvizici zchátralého hollywoodského klubu, kde v roce 1979 Chippendales poprvé vystoupili. Za zdánlivým pozlátkem se však skrývaly zlověstné zločiny.

Wednesday

23. listopadu, Netflix

Osmidílný komediálně-hororový seriál v režii Tima Burtona se soustředí na Wednesday, dceru z Addamsovy rodiny, která je posedlá smrtí (hraje ji Jenna Ortega). Společensky neohrabaná teenagerka je po vyloučení z další školy poslána na Nevermore, akademii pro vyděděnce. Tam se snaží rozvíjet své psychické schopnosti, zastavit monstrózní vražedné řádění místních obyvatel a vyřešit nadpřirozenou záhadu. V hlavních rolích Morticie Addamsové a jejího manžela Gomeze se představí Catherine Zeta-Jonesová a herec ze seriálu Narcos Luis Guzmán, ředitelku školy Nevermore Larisu Weemsovou hraje Gwendoline Christieová ze Hry o trůny.

Willow

30. listopadu, Disney+

Seriálové pokračování fantasy filmu z roku 1988 se odehrává několik let po původním filmu ve stejném fantastickém prostředí s mýtickými tvory. Princezna Kit (Ruby Cruz) požádá o pomoc čarodějě Willowa Ufgooda, kterého hraje Warwick Davis, aby se vydal na nebezpečnou misi a našel svého uneseného bratra.

Zdroj:

variety.com, esquire.com, buzzfeed.com

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Královna Šarlota a Bridgertonovi: Porovnejte obě verze oblíbených seriálových postav

Podívejte se, jak dokonale se povedlo obsazení mladších postav známých ze seriálu Bridgertonovi v seriálu Královna Šarlota.

Beetlejuice 2: Datum premiéry, dosud známý děj, obsazení

Očekávaný Beetlejuice 2, ve kterém se hlavní role zhostí představitelka Wednesday Jenna Ortega dostal několik zajímavých aktualizací.

Yellowstone 5. série 2. část: Posledních šest dílů bude mít premiéru v listopadu

Westernové drama Yellowstone skončí s nadcházející 2. částí páté série, přičemž na tomhle pokračování se už pilně pracuje. Premiéra závěrečných epizod je plánována na listopad.

RECENZE: Loweryho Peter Pan je nedokonalé, ale příjemné dobrodružství pro děti

Loweryho hrané zpracování Petera Pana je zábavné dobrodružství se srdcem, v němž nechybí oduševnělý Hook a skutečně dojemná pasáž ve třetím dějství.

Sweet Tooth 3. série: Jak to vypadá s pokračováním oblíbeného seriálu?

Před pár dny přistála na Netflixu 2. řada Sweet Tootha. Osm dílů uteklo jako voda a fanoušci se ptají, jestli se připravuje Sweet Tooth 3. série.

Netflix novinky květen 2023: Seriál s Arniem či akčňák s Lopezovou

Netflix si pro nás na květen 2023 připravil velmi pestrou nabídku. Od akčního filmu s Jennifer Lopezovou přes očekávaný návrat do světa Bridgertonových až po nový epický seriál s Arnoldem Schwarzeneggerem, si každý najde něco, co ho potěší.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -