- Reklama -

Světlo a stíny 2. série: Netflix konečně oznámil datum premiéry

Po mnoha měsících čekání streamovací společnost oznámila, kdy bude Světlo a stíny 2. série k dispozici na Netflixu.

- Reklama -

Světlo a stíny 2. série ukáže na Netflixu nové epizody 16. března 2023. Odpočítávání do návratu oblíbeného fantasy seriálu na Netflix tedy oficiálně začalo. Inspirací pro seriál Světlo a stíny jsou fantasy romány pro mládež od Leigh Bardugo, které prosluly pod souhrným názvem Griša. Hlavní role v 2. řadě si zopakují Ben Barnes jako generál Kirigan a Jessie Mei Li, která se vrátí v roli Aliny Starkové. Nenápadná kartografka, jež se v první řadě dozvěděla, že je vzácnou vyvolávačkou Slunce, Grišou, se schopností manipulovat se světlem, bude ale opět nejdůležitější.

Nová řada seriálu představí dlouho očekávané nové postavy včetně Wylana Hendrikse, kterého ztvárnil Jack Wolfe. Poznáme ale i Nikolaje Lantsova, kterého hraje Patrick Gibson. A také Tolyi Yul-Bataara, kterého hraje Lewis Tan, a Tamar Kir-Bataar, kterou hraje Anna Leong Brophyová.

Světlo a stíny 2. série bude zkouškou Kirigana

„Nejúžasnější je, že můžeme posunout příběh postav, které jsme na konci první sezóny nechali v nejisté pozici,“ řekl pro Deadline.com tvůrce seriálu Eric Heisserer. „V této sezóně se jim otevírá velký potenciál. Musí čelit důsledkům svých činů, a pak se na své cestě seznámí s novými lidmi.“

- Reklama -

Něco málo o tom, jak se vyvine Světlo a stíny 2. série, pak naznačila autorka předlohy Leigh Bardugo. Ta si nemyslí, že Kirigan v dalších dílech ponese svůj neúspěch v první sérii příliš dobře. „Utrpěl první porážku po velmi dlouhé době. A to z rukou někoho, o kom se opravdu domníval, že mu rozumí a má ho pod kontrolou,“ řekla stránkám ew.com. „Takže si myslím, že se dočkáme skutečného zúčtování.“

Trailer nové řady seriálu Světlo a stíny

První trailer seriálu zatím nedorazil. Dobrou zprávou pro fanoušky ale je, že v září na Tudumu představila společnost Netflix alespoň první teaser. Čtyřicetivteřinová upoutávka neprozradila příliš, ale aspoň naznačila, co ve druhé sezóně Světlo a stíny čeká.

V teaseru zahlédneme ravkanského knížete Nikolaje Lanstova při rozhovoru s Alinou . V ukázce se také objevuje šestý člen Vran, Wylan. Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ve Flashdance za Jennifer Bealsovou zaskakoval v tanci i šestnáctiletý kluk

V roce 1983 se objevila Jennifer Bealsová v kultovním snímku "Flashdance" a z neznámé studentky z Yale se stala přes noc mezinárodním sexuálním symbolem. V roli Alex Owensové, mladé ženy z Pittsburghu, která svařuje ve dne a v noci tančí, se proslavila svými pohyby. Její taneční scény přitom vznikaly s podstatnou pomocí několika skrytých talentů.

Nejobsazovanější v Hollywoodu: Eric Roberts má na kontě více než 700 rolí

Eric Roberts je nejvíce obsazovaným hercem Hollywoodu. Kromě své slavnější sestry v tomhle trumfl i ostatní velká jména filmového průmyslu.

Ralph Macchio byl na začátku Cobra Kai o pět let starší než mistr Miyagi v původním Karate Kidovi

Výtečný umělec, Noriyuki "Pat" Morita nejvíce proslul svou ikonickou postavu mistra Miyagiho, moudrého a laskavého senseie v kinematografickém skvostu z roku 1984 - snímku Karate Kid.

Holland Taylorová: Představitelka mámy Evelyn byla nejhůř placenou hvězdou seriálu Dva a půl chlapa

Holland Taylorová se proslavila v populárním televizním pořadu s názvem Dva a půl chlapa, který se vysílal v letech 2003 až 2015. V tomto seriálu ztvárnila postavu Evelyn Harperové, která je popsána jako "domýšlivá a sobecká bisexuální matka bratrů Charlieho a Alana a babička Jakea."

Jima Caviezela při natáčení filmu Utrpení Krista zasáhl blesk

Při natáčení "Utrpení Krista" zažil Jim Caviezel mnoho dramatických okamžiků, nejvýraznějším bylo zasažení bleskem.

Chewbaccovi hrozila smrt: Při natáčení Star Wars potřeboval zvláštní ochranu

Chewbacca, ten známý chlupatý společník, který nám všem zůstal v paměti díky Hvězdným válkám, zažil během natáčení něco, co by vás mohlo nepříjemně překvapit. Šlo mu totiž o život.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -