- Reklama -

Světlo a stíny 2. série: Netflix konečně oznámil datum premiéry

Po mnoha měsících čekání streamovací společnost oznámila, kdy bude Světlo a stíny 2. série k dispozici na Netflixu.

- Reklama -

Světlo a stíny 2. série ukáže na Netflixu nové epizody 16. března 2023. Odpočítávání do návratu oblíbeného fantasy seriálu na Netflix tedy oficiálně začalo. Inspirací pro seriál Světlo a stíny jsou fantasy romány pro mládež od Leigh Bardugo, které prosluly pod souhrným názvem Griša. Hlavní role v 2. řadě si zopakují Ben Barnes jako generál Kirigan a Jessie Mei Li, která se vrátí v roli Aliny Starkové. Nenápadná kartografka, jež se v první řadě dozvěděla, že je vzácnou vyvolávačkou Slunce, Grišou, se schopností manipulovat se světlem, bude ale opět nejdůležitější.

Nová řada seriálu představí dlouho očekávané nové postavy včetně Wylana Hendrikse, kterého ztvárnil Jack Wolfe. Poznáme ale i Nikolaje Lantsova, kterého hraje Patrick Gibson. A také Tolyi Yul-Bataara, kterého hraje Lewis Tan, a Tamar Kir-Bataar, kterou hraje Anna Leong Brophyová.

Světlo a stíny 2. série bude zkouškou Kirigana

„Nejúžasnější je, že můžeme posunout příběh postav, které jsme na konci první sezóny nechali v nejisté pozici,“ řekl pro Deadline.com tvůrce seriálu Eric Heisserer. „V této sezóně se jim otevírá velký potenciál. Musí čelit důsledkům svých činů, a pak se na své cestě seznámí s novými lidmi.“

- Reklama -

Něco málo o tom, jak se vyvine Světlo a stíny 2. série, pak naznačila autorka předlohy Leigh Bardugo. Ta si nemyslí, že Kirigan v dalších dílech ponese svůj neúspěch v první sérii příliš dobře. „Utrpěl první porážku po velmi dlouhé době. A to z rukou někoho, o kom se opravdu domníval, že mu rozumí a má ho pod kontrolou,“ řekla stránkám ew.com. „Takže si myslím, že se dočkáme skutečného zúčtování.“

Trailer nové řady seriálu Světlo a stíny

První trailer seriálu zatím nedorazil. Dobrou zprávou pro fanoušky ale je, že v září na Tudumu představila společnost Netflix alespoň první teaser. Čtyřicetivteřinová upoutávka neprozradila příliš, ale aspoň naznačila, co ve druhé sezóně Světlo a stíny čeká.

V teaseru zahlédneme ravkanského knížete Nikolaje Lanstova při rozhovoru s Alinou . V ukázce se také objevuje šestý člen Vran, Wylan. Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -