- Reklama -

Světlo a stíny 2. série: Netflix konečně oznámil datum premiéry

Po mnoha měsících čekání streamovací společnost oznámila, kdy bude Světlo a stíny 2. série k dispozici na Netflixu.

- Reklama -

Světlo a stíny 2. série ukáže na Netflixu nové epizody 16. března 2023. Odpočítávání do návratu oblíbeného fantasy seriálu na Netflix tedy oficiálně začalo. Inspirací pro seriál Světlo a stíny jsou fantasy romány pro mládež od Leigh Bardugo, které prosluly pod souhrným názvem Griša. Hlavní role v 2. řadě si zopakují Ben Barnes jako generál Kirigan a Jessie Mei Li, která se vrátí v roli Aliny Starkové. Nenápadná kartografka, jež se v první řadě dozvěděla, že je vzácnou vyvolávačkou Slunce, Grišou, se schopností manipulovat se světlem, bude ale opět nejdůležitější.

Nová řada seriálu představí dlouho očekávané nové postavy včetně Wylana Hendrikse, kterého ztvárnil Jack Wolfe. Poznáme ale i Nikolaje Lantsova, kterého hraje Patrick Gibson. A také Tolyi Yul-Bataara, kterého hraje Lewis Tan, a Tamar Kir-Bataar, kterou hraje Anna Leong Brophyová.

Světlo a stíny 2. série bude zkouškou Kirigana

„Nejúžasnější je, že můžeme posunout příběh postav, které jsme na konci první sezóny nechali v nejisté pozici,“ řekl pro Deadline.com tvůrce seriálu Eric Heisserer. „V této sezóně se jim otevírá velký potenciál. Musí čelit důsledkům svých činů, a pak se na své cestě seznámí s novými lidmi.“

Něco málo o tom, jak se vyvine Světlo a stíny 2. série, pak naznačila autorka předlohy Leigh Bardugo. Ta si nemyslí, že Kirigan v dalších dílech ponese svůj neúspěch v první sérii příliš dobře. „Utrpěl první porážku po velmi dlouhé době. A to z rukou někoho, o kom se opravdu domníval, že mu rozumí a má ho pod kontrolou,“ řekla stránkám ew.com. „Takže si myslím, že se dočkáme skutečného zúčtování.“

Trailer nové řady seriálu Světlo a stíny

První trailer seriálu zatím nedorazil. Dobrou zprávou pro fanoušky ale je, že v září na Tudumu představila společnost Netflix alespoň první teaser. Čtyřicetivteřinová upoutávka neprozradila příliš, ale aspoň naznačila, co ve druhé sezóně Světlo a stíny čeká.

V teaseru zahlédneme ravkanského knížete Nikolaje Lanstova při rozhovoru s Alinou . V ukázce se také objevuje šestý člen Vran, Wylan. Ostatně, podívejte se sami.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -