- Reklama -

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Hrůzostrašné příběhy Stephena Kinga není třeba nikomu představovat, ale Netflix už brzy uvede novinku podle jednoho z jeho méně známých děl.

- Reklama -

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se starším, samotářským miliardářem panem Harriganem, jehož hraje ve filmu Donald Sutherland. Díky společné lásce ke knihám mezi dvojicí vznikne neobvyklé přátelství.

Jakmile však pan Harrigan zemře, Craig se dozví, že může se zesnulým stále mluvit prostřednictvím jeho telefonu, který byl pohřben spolu s ním, informuje screenrant.com. Může však minulost pana Harrigana sahat hlouběji, než si Craig myslel?

Jak daleko zajdete pro přítele?

Režisér John Lee Hancock tvrdí, že navzdory nadpřirozenému podtextu se film podobá spíše Kingovým filmům Stůj při mně a Zelená míle než jeho nejděsivějším příběhům.

„Více než o čemkoli jiném je film o zvláštním vztahu mezi tímto osmdesátiletým miliardářem a mladým mužem a o poutech přátelství – jak daleko zajdete pro přítele?“ řekl Hancock. „Je to svým způsobem varovná pohádka. Ale i tak je v něm několik dobrých lekaček.“

- Reklama -

Oba hlavní hrdinové filmu už se objevili v předchozích Kingových adaptacích: Sutherland hrál padoucha Richarda Strakera v televizním seriálu Salem’s Lot a Martell si zahrál ve filmu To i v jeho pokračování. Sám King už film pochválil a označil ho za „nic jiného než fantastický“.

Tím velmi potěšil režiséra filmu, už proto, že ten měl nelehký úkol adaptovat osmdesátistránkovou povídku do celovečerního filmu. „Protože je to novela, musíte vytvořit scény, které v originále nejsou,“ svěřil se stránkám Netflix.com. „Dokončíte scénář a uvědomíte si, že ho musíte poslat Stephenovi a dostanete palec nahoru nebo dolů. Říkáte si: „Proboha, Stephen King čte můj scénář. Doufám, že se mu bude líbit!“

Líbil. A jestli se připravovaný film bude líbit i vám, se můžete přesvědčit už 5. října na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -