- Reklama -

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Hrůzostrašné příběhy Stephena Kinga není třeba nikomu představovat, ale Netflix už brzy uvede novinku podle jednoho z jeho méně známých děl.

- Reklama -

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se starším, samotářským miliardářem panem Harriganem, jehož hraje ve filmu Donald Sutherland. Díky společné lásce ke knihám mezi dvojicí vznikne neobvyklé přátelství.

Jakmile však pan Harrigan zemře, Craig se dozví, že může se zesnulým stále mluvit prostřednictvím jeho telefonu, který byl pohřben spolu s ním, informuje screenrant.com. Může však minulost pana Harrigana sahat hlouběji, než si Craig myslel?

Jak daleko zajdete pro přítele?

Režisér John Lee Hancock tvrdí, že navzdory nadpřirozenému podtextu se film podobá spíše Kingovým filmům Stůj při mně a Zelená míle než jeho nejděsivějším příběhům.

„Více než o čemkoli jiném je film o zvláštním vztahu mezi tímto osmdesátiletým miliardářem a mladým mužem a o poutech přátelství – jak daleko zajdete pro přítele?“ řekl Hancock. „Je to svým způsobem varovná pohádka. Ale i tak je v něm několik dobrých lekaček.“

Oba hlavní hrdinové filmu už se objevili v předchozích Kingových adaptacích: Sutherland hrál padoucha Richarda Strakera v televizním seriálu Salem’s Lot a Martell si zahrál ve filmu To i v jeho pokračování. Sám King už film pochválil a označil ho za „nic jiného než fantastický“.

Tím velmi potěšil režiséra filmu, už proto, že ten měl nelehký úkol adaptovat osmdesátistránkovou povídku do celovečerního filmu. „Protože je to novela, musíte vytvořit scény, které v originále nejsou,“ svěřil se stránkám Netflix.com. „Dokončíte scénář a uvědomíte si, že ho musíte poslat Stephenovi a dostanete palec nahoru nebo dolů. Říkáte si: „Proboha, Stephen King čte můj scénář. Doufám, že se mu bude líbit!“

Líbil. A jestli se připravovaný film bude líbit i vám, se můžete přesvědčit už 5. října na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Zaklínač bude bez Cavilla ještě lepší, slibuje tvůrkyně Lauren Hissrichová. Fanoušky neuklidnila

Tvůrkyně seriálu Zaklínač Lauren Hissrichová se vyjádřila ke kritice, kterou seriál v současnosti sklízí. Svými slovy nepřesvědčila.

Jenna Ortega si v 2. řadě přeje ještě temnější Wednesday

Jenna Ortega, hvězda seriálu Wednesday, si přeje, aby její postava ve druhé sérii ukázala svou temnější stránku.

Dokument Harry & Meghan na Netflixu: Datum vydání, trailer a poslední novinky

Dlouho očekávaný dokumentární seriál Harry & Meghan má datum premiéry a bude odvysílaný ve dvou částech.

Seriál Zlatá sedmdesátá má pokračování, vrátí se i Donna s Ericem. O čem budou Zlatá devadesátá?

That '90s Show, neboli Zlatá devadesátá, jsou seriálový spin-off legendárního sitcomu Zlatá sedmdesátá (That '70s Show). Netflix k seriálu přestavil nový teaser a datum uvedení. Kdo se v remaku známého seriálového hitu objeví?

Médium 2. série: Tvůrkyně věří v pokračování, chce ještě dvě řady

Po osmi epizodách cestování časem a bojů s roboty se pozornost fanoušků přesouvá k otázce, zda bude také Médium 2. série? Tvůrkyně seriálu a bývalá šéfka Westworldu Lisa Joy v další díly zatím jen doufá.

Chris Hemsworth přerušuje kariéru kvůli strachu z Alzheimerovy choroby

Chris Hemsworth, který hraje Thora, si bere "volno" od herectví poté, co krevní testy odhalily jeho rodinnou predispozici k Alzheimerově chorobě.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -
- Reklama -