- Reklama -

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Hrůzostrašné příběhy Stephena Kinga není třeba nikomu představovat, ale Netflix už brzy uvede novinku podle jednoho z jeho méně známých děl.

- Reklama -

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se starším, samotářským miliardářem panem Harriganem, jehož hraje ve filmu Donald Sutherland. Díky společné lásce ke knihám mezi dvojicí vznikne neobvyklé přátelství.

Jakmile však pan Harrigan zemře, Craig se dozví, že může se zesnulým stále mluvit prostřednictvím jeho telefonu, který byl pohřben spolu s ním, informuje screenrant.com. Může však minulost pana Harrigana sahat hlouběji, než si Craig myslel?

Jak daleko zajdete pro přítele?

Režisér John Lee Hancock tvrdí, že navzdory nadpřirozenému podtextu se film podobá spíše Kingovým filmům Stůj při mně a Zelená míle než jeho nejděsivějším příběhům.

„Více než o čemkoli jiném je film o zvláštním vztahu mezi tímto osmdesátiletým miliardářem a mladým mužem a o poutech přátelství – jak daleko zajdete pro přítele?“ řekl Hancock. „Je to svým způsobem varovná pohádka. Ale i tak je v něm několik dobrých lekaček.“

Oba hlavní hrdinové filmu už se objevili v předchozích Kingových adaptacích: Sutherland hrál padoucha Richarda Strakera v televizním seriálu Salem’s Lot a Martell si zahrál ve filmu To i v jeho pokračování. Sám King už film pochválil a označil ho za „nic jiného než fantastický“.

Tím velmi potěšil režiséra filmu, už proto, že ten měl nelehký úkol adaptovat osmdesátistránkovou povídku do celovečerního filmu. „Protože je to novela, musíte vytvořit scény, které v originále nejsou,“ svěřil se stránkám Netflix.com. „Dokončíte scénář a uvědomíte si, že ho musíte poslat Stephenovi a dostanete palec nahoru nebo dolů. Říkáte si: „Proboha, Stephen King čte můj scénář. Doufám, že se mu bude líbit!“

Líbil. A jestli se připravovaný film bude líbit i vám, se můžete přesvědčit už 5. října na Netflixu.

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -