- Reklama -

Outer Banks 3. řada: Oblíbený seriál se s pokračováním vrátí v roce 2023

Teenageři ze Severní Karolíny se vrátí kvůli dalším událostem, které je paralyzují. Outer Banks 3. řada se na Netflixu objeví v roce 2023.

- Reklama -

Seriál Outer Banks na Netflixu se brzy vrátí s pokračováním. Netflix pořad obnovil v prosinci 2021 po popularitě druhé série, která debutovala 30. července 2021. A podle všeho se Outer Banks 3. řada objeví na obrazovkách už v příštím roce, informují stránky tvguide.com.

Spolu s obnovením bylo 7. prosince zveřejněno i prohlášení herců. Jak sdělil oficiální účet společnosti Netflix na Twitteru:

„Tohle právě přišlo z Poguelandie…

Outer Banks se vrátí ve třetí sérii!“

Seriál Outer Banks uspěl už od začátku

Kriminální seriál pro mladistvé poprvé debutoval v dubnu 2020 a v červenci 2020 se vrátil s očekávanou druhou sérií. Seriál získal v průběhu svého vysílání několik nominací na různé ceny, včetně prestižních ocenění za nejlepší drama a nejlepší mužskou televizní hvězdu na People’s Choice Awards po druhé sezóně, píše whats-on-netflix.com.

Přesné datum, kdy vyjde Outer Banks 3. řada, zatím není známé, ale víme se stoprocentní jistotou, že nové díly jsou na cestě. Pokud je časový plán výroby třetí sezóny nějakým ukazatelem, neměli bychom na ně čekat příliš dlouho.

Netflix zveřejnil první pohled na hvězdy seriálu ve 3. řadě kolem konce února 2022. A ukázal všchny – včetně členů obsazení Madelyn Cline, Chase Stokese, Madison Bailey, Rudyho Pankowa, Jonathona Davisse, Carlacie Grant a Drewa Starkeyho.

Outer Banks 3. řada už má první trailer

Příspěvek opatřil statusem: „Nevolejte, nepište zprávy. v Poguelandii není signál. OBX 3 je ZPĚT VE VÝROBĚ.“

Zatím je jasné, že třetí série bude na Netflixu k dispozici v roce 2023. Streamovací společnost už dokonce oznámila přesné datum, kdy se Outer Banks 3. řada objeví – stane se tak 23. února 2023.

Tvůrci seriálu Outer Banks už také představili první trailer ke třetí sezóně. Video obsahuje úchvatné záběry tropických pláží a hlas hlavního hrdiny Johna B (Chase Stokes), který říká: „Táta vždycky říkal, že nic dobrého nepřichází snadno, nic hodnotného není dané. Otázkou je, co jste ochotni udělat pro to, abyste vyhráli. Jak daleko zajdeš, abys získal svůj poklad?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.

Novinky na Netflixu březen 2023: Nové díly seriálu Ty a krimi s Idrisem Elbou

Netflix oznámil březnovou nabídku, které dominují očekávané novinky jako 2. část 4. řady seriálu Ty, nová řada Světla a stínů a film Luther: Pád z nebes.

Stranger Things dostanou prequel: Děj se zaměří na mladého Hoppera

Svět seriálu Stranger Things se rozšíří o nový prequel, tentokrát však nebude na Netflixu. Fanoušci oblíbeného sci-fi seriálu se dočkají divadelního představení s názvem “Stranger Things: The First Shadow", které bude mít premiéru koncem roku 2023 v londýnském divadle Phoenix.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -