- Reklama -

Outer Banks 3. řada: Oblíbený seriál se s pokračováním vrátí v roce 2023

Teenageři ze Severní Karolíny se vrátí kvůli dalším událostem, které je paralyzují. Outer Banks 3. řada se na Netflixu objeví v roce 2023.

- Reklama -

Seriál Outer Banks na Netflixu se brzy vrátí s pokračováním. Netflix pořad obnovil v prosinci 2021 po popularitě druhé série, která debutovala 30. července 2021. A podle všeho se Outer Banks 3. řada objeví na obrazovkách už v příštím roce, informují stránky tvguide.com.

Spolu s obnovením bylo 7. prosince zveřejněno i prohlášení herců. Jak sdělil oficiální účet společnosti Netflix na Twitteru:

„Tohle právě přišlo z Poguelandie…

- Reklama -

Outer Banks se vrátí ve třetí sérii!“

Seriál Outer Banks uspěl už od začátku

Kriminální seriál pro mladistvé poprvé debutoval v dubnu 2020 a v červenci 2020 se vrátil s očekávanou druhou sérií. Seriál získal v průběhu svého vysílání několik nominací na různé ceny, včetně prestižních ocenění za nejlepší drama a nejlepší mužskou televizní hvězdu na People’s Choice Awards po druhé sezóně, píše whats-on-netflix.com.

Přesné datum, kdy vyjde Outer Banks 3. řada, zatím není známé, ale víme se stoprocentní jistotou, že nové díly jsou na cestě. Pokud je časový plán výroby třetí sezóny nějakým ukazatelem, neměli bychom na ně čekat příliš dlouho.

Netflix zveřejnil první pohled na hvězdy seriálu ve 3. řadě kolem konce února 2022. A ukázal všchny – včetně členů obsazení Madelyn Cline, Chase Stokese, Madison Bailey, Rudyho Pankowa, Jonathona Davisse, Carlacie Grant a Drewa Starkeyho.

Outer Banks 3. řada už má první trailer

Příspěvek opatřil statusem: „Nevolejte, nepište zprávy. v Poguelandii není signál. OBX 3 je ZPĚT VE VÝROBĚ.“

Zatím je jasné, že třetí série bude na Netflixu k dispozici v roce 2023. Streamovací společnost už dokonce oznámila přesné datum, kdy se Outer Banks 3. řada objeví – stane se tak 23. února 2023.

Tvůrci seriálu Outer Banks už také představili první trailer ke třetí sezóně. Video obsahuje úchvatné záběry tropických pláží a hlas hlavního hrdiny Johna B (Chase Stokes), který říká: „Táta vždycky říkal, že nic dobrého nepřichází snadno, nic hodnotného není dané. Otázkou je, co jste ochotni udělat pro to, abyste vyhráli. Jak daleko zajdeš, abys získal svůj poklad?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?

Emily v Paříži 4. série: Datum natáčení se posunulo o 2 měsíce

Chystá se další vzrušující dobrodružství ve městě světel, protože Emily v Paříži se dočká 4. série.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -