- Reklama -

Outer Banks 3. řada: Oblíbený seriál se s pokračováním vrátí v roce 2023

Teenageři ze Severní Karolíny se vrátí kvůli dalším událostem, které je paralyzují. Outer Banks 3. řada se na Netflixu objeví v roce 2023.

- Reklama -

Seriál Outer Banks na Netflixu se brzy vrátí s pokračováním. Netflix pořad obnovil v prosinci 2021 po popularitě druhé série, která debutovala 30. července 2021. A podle všeho se Outer Banks 3. řada objeví na obrazovkách už v příštím roce, informují stránky tvguide.com.

Spolu s obnovením bylo 7. prosince zveřejněno i prohlášení herců. Jak sdělil oficiální účet společnosti Netflix na Twitteru:

„Tohle právě přišlo z Poguelandie…

- Reklama -

Outer Banks se vrátí ve třetí sérii!“

Seriál Outer Banks uspěl už od začátku

Kriminální seriál pro mladistvé poprvé debutoval v dubnu 2020 a v červenci 2020 se vrátil s očekávanou druhou sérií. Seriál získal v průběhu svého vysílání několik nominací na různé ceny, včetně prestižních ocenění za nejlepší drama a nejlepší mužskou televizní hvězdu na People’s Choice Awards po druhé sezóně, píše whats-on-netflix.com.

Přesné datum, kdy vyjde Outer Banks 3. řada, zatím není známé, ale víme se stoprocentní jistotou, že nové díly jsou na cestě. Pokud je časový plán výroby třetí sezóny nějakým ukazatelem, neměli bychom na ně čekat příliš dlouho.

Netflix zveřejnil první pohled na hvězdy seriálu ve 3. řadě kolem konce února 2022. A ukázal všchny – včetně členů obsazení Madelyn Cline, Chase Stokese, Madison Bailey, Rudyho Pankowa, Jonathona Davisse, Carlacie Grant a Drewa Starkeyho.

Outer Banks 3. řada už má první trailer

Příspěvek opatřil statusem: „Nevolejte, nepište zprávy. v Poguelandii není signál. OBX 3 je ZPĚT VE VÝROBĚ.“

Zatím je jasné, že třetí série bude na Netflixu k dispozici v roce 2023. Streamovací společnost už dokonce oznámila přesné datum, kdy se Outer Banks 3. řada objeví – stane se tak 23. února 2023.

Tvůrci seriálu Outer Banks už také představili první trailer ke třetí sezóně. Video obsahuje úchvatné záběry tropických pláží a hlas hlavního hrdiny Johna B (Chase Stokes), který říká: „Táta vždycky říkal, že nic dobrého nepřichází snadno, nic hodnotného není dané. Otázkou je, co jste ochotni udělat pro to, abyste vyhráli. Jak daleko zajdeš, abys získal svůj poklad?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.

Kevin Spacey přiznal, že je bez peněz. Kvůli dluhům musí prodat svůj luxusní dům v aukci

Kevin Spacey, kdysi jeden z nejoblíbenějších herců Hollywoodu, se v současnosti potýká s vážnými finančními problémy. Herec, který byl kdysi hvězdou seriálu "Dům z karet" a vydělával až 20 milionů dolarů za rok, nyní čelí hrozbě bankrotu a musí rozprodávat svůj majetek.

Woody Harrelson trpěl kvůli otci: Byl to takový normální zabiják, co seděl za vraždu soudce

Woody Harrelson, slavný americký herec známý z filmů jako "Takoví normální zabijáci" a "Zombieland", má za sebou fascinující, ale také temný rodinný příběh. Jeho otec, Charles Harrelson, byl notoricky známý nájemný vrah, jehož život byl plný kriminality a násilí.

Recenze: Třetí Bridgertonovi pokulhávají za svými předchůdci, odklon od předlohy se nedaří

Třetí řada oblíbeného seriálu Bridgertonovi se vratila na obrazovky a přináší smíšené reakce. Série, která se proslavila vášnivou kombinací romantiky a společenských intrik, se tentokrát zaměřuje na postavy Colina Bridgertona a Penelope Featheringtonové. Zatímco první dvě série přinesly do popředí vzrušující a dynamické příběhy, třetí řada je dosud v zásadních momentech o poznání méně přesvědčivá.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -