- Reklama -

Outer Banks 3. řada: Oblíbený seriál se s pokračováním vrátí v roce 2023

Teenageři ze Severní Karolíny se vrátí kvůli dalším událostem, které je paralyzují. Outer Banks 3. řada se na Netflixu objeví v roce 2023.

- Reklama -

Seriál Outer Banks na Netflixu se brzy vrátí s pokračováním. Netflix pořad obnovil v prosinci 2021 po popularitě druhé série, která debutovala 30. července 2021. A podle všeho se Outer Banks 3. řada objeví na obrazovkách už v příštím roce, informují stránky tvguide.com.

Spolu s obnovením bylo 7. prosince zveřejněno i prohlášení herců. Jak sdělil oficiální účet společnosti Netflix na Twitteru:

„Tohle právě přišlo z Poguelandie…

- Reklama -

Outer Banks se vrátí ve třetí sérii!“

Seriál Outer Banks uspěl už od začátku

Kriminální seriál pro mladistvé poprvé debutoval v dubnu 2020 a v červenci 2020 se vrátil s očekávanou druhou sérií. Seriál získal v průběhu svého vysílání několik nominací na různé ceny, včetně prestižních ocenění za nejlepší drama a nejlepší mužskou televizní hvězdu na People’s Choice Awards po druhé sezóně, píše whats-on-netflix.com.

Přesné datum, kdy vyjde Outer Banks 3. řada, zatím není známé, ale víme se stoprocentní jistotou, že nové díly jsou na cestě. Pokud je časový plán výroby třetí sezóny nějakým ukazatelem, neměli bychom na ně čekat příliš dlouho.

Netflix zveřejnil první pohled na hvězdy seriálu ve 3. řadě kolem konce února 2022. A ukázal všchny – včetně členů obsazení Madelyn Cline, Chase Stokese, Madison Bailey, Rudyho Pankowa, Jonathona Davisse, Carlacie Grant a Drewa Starkeyho.

Outer Banks 3. řada už má první trailer

Příspěvek opatřil statusem: „Nevolejte, nepište zprávy. v Poguelandii není signál. OBX 3 je ZPĚT VE VÝROBĚ.“

Zatím je jasné, že třetí série bude na Netflixu k dispozici v roce 2023. Streamovací společnost už dokonce oznámila přesné datum, kdy se Outer Banks 3. řada objeví – stane se tak 23. února 2023.

Tvůrci seriálu Outer Banks už také představili první trailer ke třetí sezóně. Video obsahuje úchvatné záběry tropických pláží a hlas hlavního hrdiny Johna B (Chase Stokes), který říká: „Táta vždycky říkal, že nic dobrého nepřichází snadno, nic hodnotného není dané. Otázkou je, co jste ochotni udělat pro to, abyste vyhráli. Jak daleko zajdeš, abys získal svůj poklad?“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Nemilovala jen muže: Anna Nicole Smithová si tajně vzala za manželku ženu

Anna Nicole Smithová, herečka a modelka, proslula především svými turbulentními vztahy s muži, které svět sledoval s nepokrytým zájmem. Až po její smrti se přišlo na méně exponovanou část jejího života - její vztah k ženám.

Tom Cruise označuje otce za tyrana a zbabělce, složitý vztah s ním měl od dětství

Jedním z těch, kdo museli v mládí překonat nepřízeň osudu, je herec Tom Cruise. V dětství se cítil jako outsider, čemuž nepomohlo to, jak se k němu choval vlastní otec.

Olivia Munnová musela kvůli vážné nemoci kompletně změnit životní styl

Herečka Olivie Munnová trpí fybromyalgií, což jí výrazně zkomplikovalo život.

Matt LeBlanc se kvůli roli Joeyho v Přátelích soudil se svou manažerkou

Sláva získaná seriálem Přátelé a jeho pokračováním v podobě seriálu jménem Joey se pro Matta LeBlanca otevřely dveře do srdcí diváků po celém světě. Ačkoli jeho kariéra díky tomu vypadala jako bezstarostná procházka, řešil i nečekané nepříjemnosti.

Arnold Schwarzenegger chtěl hrát RoboCopa. O roli přišel kvůli svalům

RoboCop si v osmdesátých letech získal zvláštní postavení mezi filmovými počiny. Tento vědecko-fantastický kriminální thriller nám představil detroitského policejního důstojníka Alexe Murphyho, ztvárněného Petrem Wellerem, jenž padne v boji a znovu ožije jako "budoucnost právního systému". Ačkoliv se nakonec Wellerovi podařilo roli cyborga perfektně zvládnout, původní plán zněl jinak, RoboCopem se měl stát Arnold Schwarzenegger.

Neporazitelný Chuck Norris jednou prohrál. Ve rvačce s Brucem Lee

Dlouhá léta se spekuluje, zda doopravdy došlo k souboji mezi dvěma legendárními bojovníky - Chuckem Norrisem a Brucem Leem - svět mystiky a nevysvětlitelných záhad. Jak se vyhýbali dotěrným otázkám novinářů, přicházela jejich bitva vždy znovu na povrch, jako stín minulosti.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -