- Reklama -

Slavné sci-fi Highlander se dočká remaku: V hlavní roli se představí Henry Cavill

Remake slavného sci-fi je blíž než kdy dřív, tvrdí režisér Chad Stahelski, kterého režií pověřila společnost LionsGate, jež na snímek vlastní práva.

- Reklama -

Kdo by si nepamatoval prvního Highlandera? Epický příběh vyprávěl o životě Conora MacLeoda, horala ze skotské vysočiny 16. století, u kterého se projevila nesmrtelnost. Snímek se stal kultovní klasikou a dočkal se několika pokračování. A teď to vypadá, že by se mohl dočkat remaku. A hlavní roli by podle všeho měl dostat Henry Cavill, píše collider.com.

Stahleski potvrdil, že o projektu jednal s Cavillem, kterého označil za „jednu z mých velkých voleb“. „Není to jen o svalech a zádumčivosti. Myslím, že má neuvěřitelný rozsah a myslím, že by přinesl něco velmi zvláštního. A jeho nadšení v něm bylo úžasné,“ řekl na konto talentovaného herce, který momentálně září jako Zaklínač.

Cavill zvládne zahrát postavu, co žije 500 let, věří režisér

„Právě probíhají úpravy. Myslím, že víme, co chceme. Důležitější než cokoli jiného je, že víme, co chceme vytvořit,“ říká k připravovanému projektu Stahelski. „Je to v kreativě. Víme, co chceme vytvořit. Jde jen o to, abychom to dostali do bodu, kdy budeme mít pocit: „Dobře, tohle je ono. Jdeme na to.“ Ale jsme blíž, než jsme kdy byli, takže to je dobře.“

Jak informuje web syfy.com, Cavill pro Stahelskiho favoritem na hlavní roli už v květnu loňského roku, ačkoli jeho role dosud nebyla oficiálně potvrzena a ani ještě není žádný plán uvedení filmu.

„Henry má samozřejmě fyzickou zdatnost, ale to moc neznamená, pokud zároveň nedokážete nést empatii postavy, která žije 500 let, a já jsem potřeboval někoho, kdo dokáže obojí,“ vysvětlil Stahelski, proč se pro charismatického svalonce rozhodl. „Oblouk postavy se táhne stovky let a stává se mnoha různými osobnostmi, které prodlužují časovou osu jeho emocionálního růstu. Během našeho prvního setkání se pak mé podezření potvrdilo: Henry se okamžitě vytasil s myšlenkou břemene nesmrtelnosti a v jeho očích bylo vidět, že se dokáže proměnit z mladé, energické duše ve starou, moudrou duši.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Ncuti Gatwa promluvil o roli Erica v Sexuální výchově a jak změnila jeho život

Hvězda seriálu Sexuální výchova, Ncuti Gatwa, se otevřeně svěřila, jaký vliv měla role Erica na jeho osobní život. Herec přiznal, že jeho nejznámější role "zrušila mnoho internalizované nenávisti".

Režisér Denis Villeneuve naznačil, že bude i třetí díl filmu Duna

Denis Villeneuve, režisér sci-fi snímku Duna, si dělá naděje na vytvoření trilogie. Nastínil možnost vzniku případné "Třetí části".

Představitelka Wonder Woman promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení

Izraelská herečka a hlavní hrdinka filmu "Wonder Woman," Gal Gadotová, promluvila o zraněních, která utrpěla během natáčení svých filmových projektů.

Disney ukázal první trailer na druhou sérii Lokiho

Disney konečně zveřejnil první (a pořádně napínavý) trailer k očekávané druhé řadě seriálu Loki, která bude podle prvních ukázek plná překvapení a známých tváří.

Film o Peaky Blinders se akcí vyrovná bondovkám, slibuje tvůrce Steven Knight

Fanoušci Peaky Blinders, připravte se na výbušnou lahůdku! Tvůrce seriálu Steven Knight prozradil, že se chystá filmová adaptace populární rodinné kriminální ságy, která by měla konkurovat legendární sérii o Jamesi Bondovi.

Novinky na Netflixu červenec 2023: Sci-fi komedie s Jamiem Foxxem a loučení s Cavillovým Geraltem

I o prázdninách si Netflix s příchodem nového měsíce přichystal novou várku filmů a seriálů. Které stojí v červenci nejvíc za pozornost?
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -