- Reklama -

Slavné sci-fi Highlander se dočká remaku: V hlavní roli se představí Henry Cavill

Remake slavného sci-fi je blíž než kdy dřív, tvrdí režisér Chad Stahelski, kterého režií pověřila společnost LionsGate, jež na snímek vlastní práva.

- Reklama -

Kdo by si nepamatoval prvního Highlandera? Epický příběh vyprávěl o životě Conora MacLeoda, horala ze skotské vysočiny 16. století, u kterého se projevila nesmrtelnost. Snímek se stal kultovní klasikou a dočkal se několika pokračování. A teď to vypadá, že by se mohl dočkat remaku. A hlavní roli by podle všeho měl dostat Henry Cavill, píše collider.com.

Stahleski potvrdil, že o projektu jednal s Cavillem, kterého označil za „jednu z mých velkých voleb“. „Není to jen o svalech a zádumčivosti. Myslím, že má neuvěřitelný rozsah a myslím, že by přinesl něco velmi zvláštního. A jeho nadšení v něm bylo úžasné,“ řekl na konto talentovaného herce, který momentálně září jako Zaklínač.

Cavill zvládne zahrát postavu, co žije 500 let, věří režisér

„Právě probíhají úpravy. Myslím, že víme, co chceme. Důležitější než cokoli jiného je, že víme, co chceme vytvořit,“ říká k připravovanému projektu Stahelski. „Je to v kreativě. Víme, co chceme vytvořit. Jde jen o to, abychom to dostali do bodu, kdy budeme mít pocit: „Dobře, tohle je ono. Jdeme na to.“ Ale jsme blíž, než jsme kdy byli, takže to je dobře.“

Jak informuje web syfy.com, Cavill pro Stahelskiho favoritem na hlavní roli už v květnu loňského roku, ačkoli jeho role dosud nebyla oficiálně potvrzena a ani ještě není žádný plán uvedení filmu.

„Henry má samozřejmě fyzickou zdatnost, ale to moc neznamená, pokud zároveň nedokážete nést empatii postavy, která žije 500 let, a já jsem potřeboval někoho, kdo dokáže obojí,“ vysvětlil Stahelski, proč se pro charismatického svalonce rozhodl. „Oblouk postavy se táhne stovky let a stává se mnoha různými osobnostmi, které prodlužují časovou osu jeho emocionálního růstu. Během našeho prvního setkání se pak mé podezření potvrdilo: Henry se okamžitě vytasil s myšlenkou břemene nesmrtelnosti a v jeho očích bylo vidět, že se dokáže proměnit z mladé, energické duše ve starou, moudrou duši.“

- Reklama -
- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Skrytý odkaz na Hru o trůny v Rodu draka: Tvůrci pomocí dračích vajec šikovně propojují oba světy

Poslední epizoda seriálu Rod draka přinesla pro fanoušky Hry o trůny nečekanou nápovědu, která odkazuje na původ Daenerysiných dračích vajec. Rhaenyra Targaryen, ve snaze ochránit své potomky před hrozícím konfliktem, posílá svou nevlastní dceru Rhaenu do Pentosu a věnuje jí čtyři dračí vejce. Tento významný dar není jen obyčejným gestem, ale klíčovou vazbou na budoucnost rodu Targaryen.

Recenze: Akolytka ukazuje svět Star Wars v novém světle na příběhu plném vražd

Nový přírůstek ve světě Star Wars, seriál "Akolytka" z produkce Lucasfilm a Disney+, vás okamžitě vtáhne do neznámé éry Vrcholné republiky, doby zhruba sto let před událostmi "Skryté hrozby". Je to období, kdy mír a stabilita Jediů čelí nečekané výzvě. Příběh následuje mladou dívku jménem Mae, která používá Sílu k vraždám Jediů, což spouští napínavé a temné vyšetřování vedené rytíři Jedi.

Recenze: Čtvrtá řada seriálu Banda přináší zatím nejtemnější podívanou. Přesto to nepřestává být zábava

Pokud jste si mysleli, že seriál Banda (v originále The Boys) už nemůže být temnější, pak vás čtvrtá řada už zcela jistě vyvedla z omylu. Tvůrce Eric Kripke a jeho tým se nám totiž rozhodli přinést zatím nejtemnější kapitolu seriálu, který se nyní víc než kdy jindy noří do politických a sociálních hlubin moderní Ameriky. Jakmile se objevil první díl nové řady, bylo jasné, že nás čeká něco mimořádného.

Netflix změnil děj Bridgertonových a fanoušci zuří: Láska Francescy k ženě překvapila i autorku předlohy

Ve světě "Bridgertonových" to opět vře! Tentokrát se rozhořel skandál kolem změny milostného zájmu Francescy Bridgertonové v poslední uvedené řadě seriálu. Autoři seriálu se totiž rozhodli nahradit původního mužského protagonistu, Michaela Stirlinga, ženou jménem Michaela Stirlingová. A okatá genderová záměna vyvolala bouři reakcí mezi fanoušky i autorkou předlohy, Julií Quinnovou.

Céline Dion se přiznala ke zneužívání nebezpečných léků, propadla jim kvůli své nemoci

Céline Dion, zpěvačka známá svým neuvěřitelným hlasem, mohla klidně zemřít na předávkování léky. Bojuje totiž s vzácnou nemocí – Stiff-Person Syndromem (SPS), který způsobuje svalové křeče a bolesti. To vedlo Céline Dion k užívání smrtelně nebezpečných dávek léků.

Hvězda filmu Flashdance vypadá po šedesátce o desítky let mladší. Kvůli roli lesbičky dostávala dopisy od Ku-klux-klanu

Jennifer Bealsová, která se do paměti diváků zapsala jako svářečka Alex Owensová ve filmu Flashdance, dnes září snad ještě více než před čtyřmi desetiletími. Její krása je důkazem, že skutečná elegance prostě nezestárne. Bealsová totiž vypadá o desítky let mladší než je její skutečný věk.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -