- Reklama -

Slavné sci-fi Highlander se dočká remaku: V hlavní roli se představí Henry Cavill

Remake slavného sci-fi je blíž než kdy dřív, tvrdí režisér Chad Stahelski, kterého režií pověřila společnost LionsGate, jež na snímek vlastní práva.

- Reklama -

Kdo by si nepamatoval prvního Highlandera? Epický příběh vyprávěl o životě Conora MacLeoda, horala ze skotské vysočiny 16. století, u kterého se projevila nesmrtelnost. Snímek se stal kultovní klasikou a dočkal se několika pokračování. A teď to vypadá, že by se mohl dočkat remaku. A hlavní roli by podle všeho měl dostat Henry Cavill, píše collider.com.

Stahleski potvrdil, že o projektu jednal s Cavillem, kterého označil za „jednu z mých velkých voleb“. „Není to jen o svalech a zádumčivosti. Myslím, že má neuvěřitelný rozsah a myslím, že by přinesl něco velmi zvláštního. A jeho nadšení v něm bylo úžasné,“ řekl na konto talentovaného herce, který momentálně září jako Zaklínač.

Cavill zvládne zahrát postavu, co žije 500 let, věří režisér

„Právě probíhají úpravy. Myslím, že víme, co chceme. Důležitější než cokoli jiného je, že víme, co chceme vytvořit,“ říká k připravovanému projektu Stahelski. „Je to v kreativě. Víme, co chceme vytvořit. Jde jen o to, abychom to dostali do bodu, kdy budeme mít pocit: „Dobře, tohle je ono. Jdeme na to.“ Ale jsme blíž, než jsme kdy byli, takže to je dobře.“

Jak informuje web syfy.com, Cavill pro Stahelskiho favoritem na hlavní roli už v květnu loňského roku, ačkoli jeho role dosud nebyla oficiálně potvrzena a ani ještě není žádný plán uvedení filmu.

„Henry má samozřejmě fyzickou zdatnost, ale to moc neznamená, pokud zároveň nedokážete nést empatii postavy, která žije 500 let, a já jsem potřeboval někoho, kdo dokáže obojí,“ vysvětlil Stahelski, proč se pro charismatického svalonce rozhodl. „Oblouk postavy se táhne stovky let a stává se mnoha různými osobnostmi, které prodlužují časovou osu jeho emocionálního růstu. Během našeho prvního setkání se pak mé podezření potvrdilo: Henry se okamžitě vytasil s myšlenkou břemene nesmrtelnosti a v jeho očích bylo vidět, že se dokáže proměnit z mladé, energické duše ve starou, moudrou duši.“

- Reklama -

Nejnovější články

Poslední díl Rodu draka oživil vzpomínky na Dlouhou noc. Nekoukatelné, shodují se fanoušci

Z posledního dílu Rodu draka jste nejspíš viděli houby, i když třeba patříte mezi lidi, co u očaře přečtou i ty blechy ve spodní řádce. Podobně jako u jednoho ze stěžejních dílů Hry o trůny se totiž tvůrci zcela nepochopitelně rozhodli zahalit část dílu naprosto temnými scénami, ve kterých nebylo skoro nic vidět. A fanoušci zuří!

Deadpool 3 má datum premiéry. Do filmu přibude i Wolverin

Konečně bylo stanoveno datum premiéry Deadpoola 3 a těšit se mohou i fanoušci Wolverina.

Donald Sutherland se představí v málo známém hororu od Stephena Kinga

Novela Telefon pana Harrigana, která vyšla v roce 2020, vypráví o Craigovi (hraje ho Jaeden Martell), mladíkovi z malého města, který se spřátelí se...

Kdo nakonec v seriálu Rod draka usedne na Železný trůn po králi Viserysovi?

Příznivci seriálu Rod draka napjatě hltají příběhy rodu Targaryenů. A se spoustou nových postav vyvstává otázka, zda některé z „nových“ dětí krále Viseryse usedne na Železný trůn?

Úvodní píseň seriálu Rod draka: Autor hudby prozradil, proč zní jako ta ze Hry o trůny

Proč zní znělka seriálu Rod draka stejně jako ta ze Hry o trůny, vysvětlil autor hudby k seriálu Ramin Djawadi.

Dokument o kanibalovi Armiem Hammerovi viděla už i jeho bývalá manželka

Elizabeth Chambersová, bývalá manželka Armieho Hammera, poprvé promluvila o dokumentu o hercově kanibalismu.

Oblíbené články

Reklama
- Reklama -