- Reklama -

Slavné sci-fi Highlander se dočká remaku: V hlavní roli se představí Henry Cavill

Remake slavného sci-fi je blíž než kdy dřív, tvrdí režisér Chad Stahelski, kterého režií pověřila společnost LionsGate, jež na snímek vlastní práva.

- Reklama -

Kdo by si nepamatoval prvního Highlandera? Epický příběh vyprávěl o životě Conora MacLeoda, horala ze skotské vysočiny 16. století, u kterého se projevila nesmrtelnost. Snímek se stal kultovní klasikou a dočkal se několika pokračování. A teď to vypadá, že by se mohl dočkat remaku. A hlavní roli by podle všeho měl dostat Henry Cavill, píše collider.com.

Stahleski potvrdil, že o projektu jednal s Cavillem, kterého označil za „jednu z mých velkých voleb“. „Není to jen o svalech a zádumčivosti. Myslím, že má neuvěřitelný rozsah a myslím, že by přinesl něco velmi zvláštního. A jeho nadšení v něm bylo úžasné,“ řekl na konto talentovaného herce, který momentálně září jako Zaklínač.

Cavill zvládne zahrát postavu, co žije 500 let, věří režisér

„Právě probíhají úpravy. Myslím, že víme, co chceme. Důležitější než cokoli jiného je, že víme, co chceme vytvořit,“ říká k připravovanému projektu Stahelski. „Je to v kreativě. Víme, co chceme vytvořit. Jde jen o to, abychom to dostali do bodu, kdy budeme mít pocit: „Dobře, tohle je ono. Jdeme na to.“ Ale jsme blíž, než jsme kdy byli, takže to je dobře.“

Jak informuje web syfy.com, Cavill pro Stahelskiho favoritem na hlavní roli už v květnu loňského roku, ačkoli jeho role dosud nebyla oficiálně potvrzena a ani ještě není žádný plán uvedení filmu.

„Henry má samozřejmě fyzickou zdatnost, ale to moc neznamená, pokud zároveň nedokážete nést empatii postavy, která žije 500 let, a já jsem potřeboval někoho, kdo dokáže obojí,“ vysvětlil Stahelski, proč se pro charismatického svalonce rozhodl. „Oblouk postavy se táhne stovky let a stává se mnoha různými osobnostmi, které prodlužují časovou osu jeho emocionálního růstu. Během našeho prvního setkání se pak mé podezření potvrdilo: Henry se okamžitě vytasil s myšlenkou břemene nesmrtelnosti a v jeho očích bylo vidět, že se dokáže proměnit z mladé, energické duše ve starou, moudrou duši.“

- Reklama -

Něco k tématu

Nejnovější články

Gaten Materazzo přiznal obavy z konce seriálu Stranger Things

Gaten Matarazzo, hvězda populárního seriálu Stranger Things, přiznal obavy z blížícího se konce tohoto oblíbeného seriálového hitu.

Nový seriál Noční agent: Akční jízda ve stylu Jacka Reachera

Pokud jste milovníky špionážních thrillerů s pořádnou dávkou adrenalinu, určitě si nenechte ujít seriál společnosti Netflix s názvem Noční agent.

Liam Neeson vysvětlil, proč před lety odmítl nabídku na roli Jamese Bonda

Herec Liam Neeson prozradil, že v minulosti přišel o možnost hrát legendárního britského agenta 007 Jamese Bonda. Udělal to kvůli výhrůžkám své ženy Natashy Richardsonové.

V seriálu Koruna se objeví extempore prince Harryho s nacistickou uniformou

Podle zpráv z Británie se v nadcházející sezóně seriálového hitu Koruna objeví skandál s nacistickou uniformou prince Harryho.

Jenna Ortega promluvila o tvůrčích neshodách při natáčení seriálu Wednesday

Jenna Ortega si stěžuje na své zážitky ze zákulisí seriálu Wednesday poté, co nedávno převzala roli výkonné producentky očekávané druhé série.

Vnučka Elvise Presleyho lhala o svém zpěvu kvůli roli v novém seriálu

Riley Keoughová, vnučka Elvise Presleyho, získala roli hlavní postavy v nejnovějším seriálu společnosti Prime Video Daisy Jones and The Six.
- Reklama -

Oblíbené články

- Reklama -